Środa 28 Czerwca 2017r. - 179 dz. roku,  Imieniny: Florentyny, Leona

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
bogdan dziuma
28.06.17 7:38
Obejmujący ciepłem, pełen aromatów szczęścia,gratuluje!

 -------------------------------
gawędziarz
27.06.17 13:38
Stare porzekadło narodowe głosi: jak Polak głodny, to niebezpiecznie złość go ogarnia. I nie dziwota, że z innej gliny ulepieni, przez "świąteczny miesiąc", nic nie jedząc w ciągu dnia, łapią się za noże i maczety, dając upust dla przynależnej wiary. A że w zachodniej cywilizacji lewackiej, zawsze czegoś brakuje, to i kamizelki jednorazowego u-żydku są bez ładunków. Być może ten ich post, nie uwzględnia ofiary z własnego mięsa. Wiec po północy, żrą kebaby z baraniną, a rano narzekają na boleści "jądrowe". Pierwszy wniosek, aby komentatorzy zasiadając do komputera, byli już po solidnym posiłku i dobrej mocnej kawie. Zachodzi niebezpieczeństwo, że w ogóle nic nie napiszą. Umiarkowanie w jedzeniu i piciu trochę pomaga, kiedy inne środki zawiodą. Mam propozycje dla Pana Jana Pietrzaka, nie do odrzucenia - bo to jest ostatnią możliwą bronią do zastosowania, przeciwko smutnym mentalnie i duchowo islamistom. Szanowny Panie Janku, zacznijmy islamistów rozśmieszać - tylko czy my to przeżyjemy? warto spróbować.

 -------------------------------
W. Panasiuk
27.06.17 2:58
"Tylko czasami jest ciut kulawy" Gratuluję

 -------------------------------
Marian Kałuski
26.06.17 11:56
Dzięki Bogu, że mamy PiS u władzy, który nie chce zamienić Polski w bagno wieloetniczne ze stałym stanem wyjątkowym. Australia nawpuszczała masę muzułmanów, którzy zapoczątkowali akty terrorystyczne w tym kraju oraz pełno dzikusów - tak, prawdziwych dzikusów z Sudanu i Erytrei, którzy na potęgę napadają na domy i ludzi w celach rabunkowych, gwałcą i zaśmiecają piękną kiedyś Australię. Starczy czytać australijskie gazety, aby się o tym przekonać, chociaż one o wszystkim nie piszą. Pomimo tego rząd australijski trąbi pod niebiosa o sukcesie swojej polityki wielkokulturowej. Ludzkość doprawdy goni w piętkę w kierunku przypaści. Marian Kałuski, Australia

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1162077 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

28 Czerwca 1974 roku
W Czechowicach-Dziedzicach w kopalni „Silesia” doszło do wybuchu metanu – zginęło 34 górników.


28 Czerwca 1914 roku
Zamach w Sarajewie na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda. Czyn ten stał się bezpośrednią przyczyną wybuchu I wojny światowej.


Zobacz więcej