Środa 18 Października 2017r. - 291 dz. roku,  Imieniny: Hanny, Łukasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
MariaN
18.10.17 10:47
A ja myśle, ze "głodujący" rezydenci, czyli poczatkujący lekarze organizują kolejny tzw pucz a raczej puczyk, który ma na celu wysadzenie rządu. Bo jak można inaczej stwierdzić, gdy już na poczatku protestu premier Szydło i minister zdrowia zaczęli rozmawiać z protestującymi i proponowali rózne rozwiązania wlacznie z podwyżka, której od 8 lat nie mieli a rezydenci chcą więcej i więcej. To ja sie pytam o co tu chodzi, jak nie o politykę, gdy minister zaplanował podwyżki nagle jakaś grupa medyczna ogłasza strajk i od razu głodowy - pic na wodę fotomontaz. Pare dni temu wszyscy widzieli w telewizorze wsród "lekarzy" alimenciarza, szulera Arłukowicza, Frasyniuka, Kramek ten od majdanu, Scerba, Lubnaler, Rabiej itd itd. Ci obrońcy 3 RP, szulerów i złodziei cały czas szukają pretekstu żeby obalić rząd. Jak na razie to oni mogą obalić flaszkę jabola, takie mają sondaże. Czytając inne komentarze to chyba tylko ja pisze zgodnie z regulaminem, bo na temat.

 -------------------------------
Jan Orawicz
18.10.17 2:29
Zastanów się ty spod ksywy Kujawiak nad tym,ze jak się kogoś nie zna i jego życia,to się nie wymyśla o nim życiorysu.Mnie z żoną do USA ściągnęła córka z jej mężem.Leciałem do USA z polską rentą powypadową,(Uszkodzone oczy przez wybuch kineskopu telewizora) Z tej prostej przyczyny muszę bardzo zważać z pisaniem,by nie było braków w pisowni.Z takim wzrokiem w USA nie jest lekko o pracę.Na koniec dodam,że niemusieliśmy z żoną długo czekać na wyjazd do Ameryki, ponieważ wygrałwm Wize DV.A należe do pokolenia wojennego wiec to był czas nauki j.niemieckiego,a póżniej rosyjskiego.Do USA jechałem z kiepską znajomością,j.angielskiego,bo uszkodzone oczy nie pozwalały na skuteczną naukę języka. A więc w takim stanie rzeczy nie wzbogaciłem się w USA. Piszę tobie tę prawdę obyś raz na zawsze pamietał,że jak się kogoś nie zna od przysłowiowej podszewki.to się nie wypisuje o nim swoich insynuacji.A mimo wszystko -jak będzie zaplanowany pomnik Danusi Mrzyk,to ja uskładam na ten wzniosły cel pieniadze,na miarę moich możliwości. Jeszcze tobie dodam,że w USA, chcąc mieć dolce,to trzeba tutaj przylecieć w młodym wieku z dobrze opanowanym jezykiem angielskim i z intratnym zawodem! Na koniec,życzę Tobie rozwagi w tych twoich przykrych wyskokach na nie znanych Tobie ludzi.

 -------------------------------
Jan Orawicz
17.10.17 22:42
Jacek Socha,co bawisz się w śledczego? No cóż w tym celu wyrażnie tutaj przybyłeś,by zasiewać nieporozumienia.To było latwo zauwazyć - od pierwszych chwil twego pojawienia się w tym medium. Ja nie jestem z natury skrywaczem swoich błędów z młodości. Taka prawda dla młodych ludzi jest potrzebna,by nie błądzili po różnych wertepach życia. I to mi wytykasz? Każdy w młodym, wieku,nie mając jeszcze pełnego doświadczenia życiowego może pobłądzić w takim,czy innym kierunku zła. Ale nie wszyscy maja ochotę do wyznania swoich błedów z młodości i nie tylko z młodości.Także w starszym wieku można popełniać różne błędy życiowe. Ale trzeba mieć odwagę przyznać się do nich. A ty taką odwagę bardzo brzydko odczytujesz! No,ale w tym celu trafiłeś do Kworum,by siać nieporozumienia,ponieważ ,co już pisałem doskwiera tobie wygranie POLSKI PRZEZ PRAWICĘ KATOLICKĄ. I ta sprawa was lewaków ponosi i aż tarmosi,co widać gołym okiem!! Jednak doradzam rozwagi- lewacki szperaczu po naszych prawych życiorysach.

 -------------------------------
Lubomir
17.10.17 21:03
Panowie: Kujawiak i Socha, ludowość nie musi wcale oznaczać chamstwa czy walenia cepami na oślep, a wy staracie się to demonstrować i robić. Każdy ma niezbywalne prawo do wyrażania swojej własnej opinii. Czasy powielania jedynie słusznych prawd aparatczyków, dawno przeminęły. Nie starajcie się przywracać tamtych standardów. Jeżeli nie odpowiadają wam wypowiedzi polskich patriotów, przeprowadźcie się na portale rosyjskie albo niemieckie. Wśród nich nie brakuje takich - w polskiej wersji językowej. Mówię to jako czytelnik i jako czasami coś piszący. Pan Orawicz ma całkowitą rację, pisząc o was.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1193946 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

18 Października 1931 roku
Zmarł Thomas Alva Edison, amerykański wynalazca.


18 Października 1922 roku
Działalność rozpoczęła rozgłośnia radiowa BBC.


Zobacz więcej