Poniedziałek 25 Czerwca 2018r. - 176 dz. roku,  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ania
24.06.18 21:34
Mu ammar al-Kaddafi anulował długi swoim rodakom i wyznaczył Żydom termin na opuszczenie Libii. 8 tys. Żydów z Libii przesiedlono do Rzymu. Każda libijska rodzina otrzymała karabin i niestety nie potrafili tak jak my obronić swojego dorobku.

 -------------------------------
Perth
24.06.18 21:18
No, tego to już nie można czytać co przekazuje nam Lubomir. Owiń się polską flagą, ubierz polsko-czerwone baranie rogi i pomachaj wizerunkiem Matki Boskiej Kazańskiej do telewizora, przekracza granice wyobraźni co reprezentuje ten człowiek, rzekomo Polak, patriota i katolik. Coś spod pióra wczesnego Urbana. A tego wychodzi z niego coraz więcej. Tym wizerunkiem nie można tak sobie pomachać bo w 1993 roku mnisi obrządku bizantyjskiego w Fatimie podarowali tę ikonę Janowi Pawłowi II. Odtąd znajduje się w papieskich apartamentach.

 -------------------------------
Ldwik P
24.06.18 18:08
Lubomir martw się sprawami Polski,a nie tymi krajami z południa.Polskich problemów mamy sporo w spadku po komunie! Były szpiclowaty sługus PRL L.Wałęsa postanowił przewrócić prawicowy Rząd RP,a ty się martwisz sytuacją Włoch?!

 -------------------------------
Lubomir
24.06.18 14:21
Wszelkie lewactwo i patologia używają swojego języka, typu: 'faszyści', 'ksenofobowie'. Niekiedy dewianci zapędzają się nawet do nazywania realnych, skutecznych polityków...nacjonalistami lub naziolami, co należy najwyraźniej odbierać, jako - nazistami. Obecnie słychać w Europie tego typu pomruki, pod adresem najnowszych polityków włoskich. Jutro minister spraw wewnętrznych Włoch Salvini, ma osobiście udać się do Libii. Libia od czasów śmierci Kadafiego stała się główną bazą przerzutową Azjatów i Afrykańczyków do Włoch i dalej do Europy. Nie tak dawno jeden z samozwańczych emirów libijskich, zapowiadał nawet marsz na Rzym. Libia w czasach rzymskiej dominacji była spichlerzem rzymskich dominatorów. Była tym, czym przez stulecia była dla nas Ukraina. Włosi potrafią myśleć historycznie. Niezależnie od opcji politycznej Włochy mają bardzo dobre relacje z Krajami Maghrebu, zarówno relacje handlowe, jak i gospodarcze. Praktycznie port w Palermo rozwija się głównie dzięki dobrym relacjom z Maghrebem. Ktoś próbuje tutaj namieszać i skłócić każdego z każdym. Ale czy podobne siły nie pracują na rzecz jak najgorszych relacji Polski i Ukrainy? Nienawiść wciąż serwowana jest Europie. Ta nienawiść niemal do zera zredukowała chrześcijaństwo na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce. Czy to nie są podobni wrogowie, co przed 2000 lat? Wyznawcy jakiegoś bożka nienawiści i nieprzejednania. Bożka interesów i handlu ludzkim nieszczęściem?

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1266510 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

25 Czerwca 1991 roku
Chorwacja i Słowenia proklamowały niepodległość


25 Czerwca 1941 roku
II wojna światowa: Finlandia wypowiedziała wojnę ZSRR


Zobacz więcej