Sobota 24 Czerwca 2017r. - 175 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
24.06.17 14:21
Czasy nieco zmieniły się i zmieniają się nadal. Globaliści m.in. z Tel Awiwu i Berlina, nakazują całemu światu, włącznie z Europą - przejmować się Palestyną, Libanem, Syrią, Irakiem i Jordanią. Dla nas również - bliżsi niż Litwini, Żmudzini, Białorusini, Łotysze, Estończycy i Ukraińcy, mają być właśnie mieszkańcy niszczonych państw biblijnych. Coraz więcej środowisk stawia pytania, o sens wyganiania narodów - z ich naturalnych od tysięcy lat siedlisk. Przesiedlania na masową skalę, nigdy nie były niczym dobrym. Mogą to potwierdzić mieszkańcy i potomkowie, zarówno wysiedlanych z Zamojszczyzny, jak i z Wileńszczyzny i m.in. z Wołynia. Chyba jest już najwyższy czas, żeby m.in. Instytut Adama Mickiewicza przestał być teoretyczną instytucją, ale by stał się prężnym centrum, działającym na rzecz pojednania i jednoczenia Rzeczypospolitej Polskiej i Krajów Ościennych RP. Europa potrzebuje ruchów jednoczących, a nie separatystycznych!.

 -------------------------------
Kuba
24.06.17 10:56
Podałem w detalch kto finansuje GAZETĘ WYBORCZA, czy to panu nie wystarcza? Przecież pytał pan o to. A o chlopskiej filozofii to pan rozpoczał swoje podchody, nie ja. Czy za to domaga się pan słów uszanowania? A dlaczego to pan polemizuje z innymi, ktorzy mają więcej ksywek niż ja włosów na głowie, a ode mnie wymaga pan przedstawiania się? Kuba jestem, to czy wystarcza? A czasy równych i równiejszych minęły już bezpowrotnie.

 -------------------------------
W. Panasiuk
24.06.17 2:32
Świetny artykuł. Doskonała znajomość tematu, dobra pisownia i wspaniałe wyczucie zdarzeń. gratuluję

 -------------------------------
W Panasiuk
24.06.17 0:57
Kuba. Jeśli chce pan ze mną polemizować - proszę się przedstawić. Nie potrafi pan odpowiedzieć na proste pytanie, a nazywa mnie chłopkiem - roztropkiem? Troszkę szacunku i roztropności.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1160928 razy.

Mapa Serwisu

24 Czerwca 1981 roku
Miało miejsce pierwsze objawienie Matki Bożej w Medjugorje, na górze Krizevac.


24 Czerwca 1812 roku
Napoleon rozpoczął wojnę przeciw Rosji.


Zobacz więcej