Wtorek 21 Sierpnia 2018r. - 233 dz. roku,  Imieniny: Franciszka, Kazimiery

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Poalej Syjon
21.08.18 10:36
Płaskość ziemi wg Jakiego. Wg Jakiego ONR jest brunatny!? i czarny. Patryk Jaki popiera delegalizację ONR? Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy na konferencji prasowej odniósł się do wniosku Rafała Trzaskowskiego o delegalizację ONR. Kontrkandydat Patryka Jakiego złożył wniosek do Prokuratora Generalnego o delegalizację Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny. Na zwołanej przez siebie konferencji prasowej Trzaskowski powiedział: To co czarne jest czarne, to co brunatne, brunatne. Jaki zapytany o ustosunkowanie się do wniosku Trzaskowskiego odpowiedział: Wniosek Rafała Trzaskowskiego o delegalizację ONR to gra polityczna; już wcześniej wnioskowałem o delegalizację ruchów faszystowskich. (…) Ja się mogę nawet podpisać pod tym wnioskiem, ale to sprawa nieistotna dla Warszawy. Patryk Jaki unikał dalszych odpowiedzi o pytania dotyczące ONR-u tłumacząc, że nie jest to sprawa samorządowa. Ponadto kandydat Zjednoczonej Prawicy zarzucił Trzaskowskiemu, że ten mógł złożyć taki wniosek do wielu instytucji, a ten wybrał Prokuratora Generalnego: Charakterystyczne jest to, że wniosek o którym mówił mój szanowny konkurent, można złożyć co najmniej do kilku instytucji, ale on składa go akurat do Ministerstwa Sprawiedliwości. Dlaczego? To jest po prostu tylko i wyłącznie gra polityczna, a ja nie chcę żeby Warszawa była uwikłana w takie ideologiczne, partyjne gry. źródło: salon24.pl Czyżby Patryk Jaki wyznawał teorię o płaskości ziemi? Pytanie zasadnicze. Czy nie żyd może zostać prezydentem Warszawy w obecnej konfiguracji sceny politycznej w Polsce?

 -------------------------------
Ania
20.08.18 22:31
Agentura zainstalowana demokratycznie Litwinom siedem lat wcześniej niż u nas nadała Sorosowi Order Wielkiego Księcia Giedymina, który się pewnie przez to w grobie przewraca. Order też dostał towarzysz Marek Siwiec, który u nas popisał się witaniem towarzysza Kwaśniewskigo-Stolzmana na lotnisku w Ostrzeszowie. Litwini podobnie jak Słowacy wprowadzili € i przez to nasza propaganda nic nie pisze jaki tam po tym nastał dobrobyt. Ciekawe czy na Litwę dotarła juz zachodnia kultura i do teatrów reżyserzy biznesmeni ściągają podatników pokazując im gołe tyłki i fiuty aktorek i aktorów ?? Ciekaw też jestem: na ile już zadłużono Litwinów i na ile wyliczyli swoje roszczenia amerykańcy Chazarzy oraz za ile i gdzie zakupili demobilu oczywiście w celu obrony ??

 -------------------------------
Lubomir
20.08.18 20:46
Dziękuję Panie Janie za życzliwy i rzeczowy komentarz. Jad jajogłowych ormowców - nie liczy się. Oni chcieliby wszystkich, oprócz siebie - spowiadać i rozgrzeszać, tyle, że - po swojemu, po marksistowsku. Życzliwość i rzeczowość, owszem - mają przyszłość! Jad najbardziej zatruwa - ziejącego nim! Radości i pomyślności, Panie Janie!

 -------------------------------
Jan Orawicz
20.08.18 15:23
Panie Lubomirze faktycznie jest tak w zachodniej Europie jak Pan pisze. Odchodzenie narodów od wiary w Boga to tragedia!! Osobiście uważam,że Litwy nie da się uratować przed Rosją Posowiecką. Pozdrawiam

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1279162 razy.

Działy

21 Sierpnia 1975 roku
Zmarł Adolf Dymsza, polski aktor filmowy i teatralny (ur. 1900)


21 Sierpnia 1968 roku
Praska wiosna: wojska Układu Warszawskiego wkroczyły do Czechosłowacji. (noc z 20 na 21 sierpnia)


Zobacz więcej