Poniedziałek 1 Marca 2021r. - 60 dz. roku,  Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ania
27.02.21 16:50
Ekspert sprzed telewizora, który został nagle specem od wyłudzania ogromnych pieniędzy na moje pytanie: za ile PSS wysprzedał majątek członków spółdzielni i co ty w tym zakresie robiłeś będąc szefem rady nadzorczej spółdzielni ?? Spytałam też: co zarząd zrobił z pieniędzmi członków spółdzielni ? za ile został sprzedany największy pawilon w centrum miasta będący własnością członków spółdzielni ? Usłyszałam tylko, że pawilon musiał zostać sprzedany bo DACH PRZECIEKAŁ a za ile to nie chciał zdradzić. Miliony członków spółdzielni w całej Polsce została ograbiona z majątku i nic o tym nie wie a stali się za to ekspertami od kradzieżowej propagandy.

 -------------------------------
KOJAK
27.02.21 1:53
Zonglowanie liczbami nie zagluszy faktu ze kryminalisci wyludzali ogromne pieniadze i byli i sa praktycznie bezkarni a scigalnosc wyludzanych pieniedzy okolo 1 % !

 -------------------------------
Konfederata
26.02.21 18:03
Małpa z brzytwą!? Ekonomista dr Sławomir Mentzen o działaniach rządu na konferencji praswej Konfederacji w Sejmie dla mediów: "... Rok temu rząd PiS wprowadził w życie ustawę tzw. cowidową. Już wówczas przewidywaliśmy, że rząd będzie nadużywał władzy, którą sobie przyznał tą ustawą. Z perspektywy roku muszę powiedzieć , że rzeczywistość przerosła nasze najgorsze przewidywania. Przez ten rok widzieliśmy zamykanie lasów, fryzjerów, kosmetyczek, zamykanie całych branż gospodarki zwykłymi rozporządzeniami na chwilę przed pónocą, skazywanie ludzi na bankructwo, zamykanie cmentarzy kilka godzin przed dniem Wszystkich Świetych a następnie interwencyjnym skupem zniczy. Obserwowaliśmy wprowadzenie godziny policyjnj za pomocą slajdu na konferencji prasowej pana premiera. Trzeba jasno powiedzieć, że ten cyrk należy zakończyć. Mamy już wiele wyroków sądów stwierdzajacych że nie można zamykać całych branż na podstawie rozporządzenia .... Nasz rząd zachowuje sie jak ta małpa z brzytwą, tnie na ślepo gdzie popadnie. Dlatego chcemy temu rządowi zabrać tą brzytwę zanim zrobi nam jeszcze większą krzywdę...... Celem życia nie jest tylko przeżycie. Urodziliśmy sie po to by żyć i rozwijać się a nie siedzieć zamknięci w czterech ścianach...." perrorował dr Menzen. video z konferencji w linku jn. : https://www.youtube.com/watch?v=6cXxbAqG9MA Dr Sławomir Mentzen, z wykształcenia ekonomista, członek partii Korwin, wchodzącej w skład Konfederacji Wolność i Niepodległość. Analityk ekonomiczny partii Konfederacja WiN.

 -------------------------------
Ania
24.02.21 20:17
Demokratycznego "polityka" można przekupić najniższą łapówką a często wcale nie trzeba mu nic wręczać, wystarczy w gazecie napisać co ma robić. Gdyby PO bylo dalej u koryta sytuacja byłaby identyczna.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1494829 razy.

Działy

01 Marca 1951 roku
Został zabity w mokotowskim więzieniu przez UB, strzałem w tył głowy, Łukasz Ciepliński ps. "Pług", komendant WIN-u (ur. 1913)


01 Marca 1954 roku
Na atolu Bikini Amerykanie przeprowadzili testy z bombą wodorową, o sile 600. bomb zrzuconych na Hirosimę


Zobacz więcej