Czwartek 18 Kwietnia 2019r. - 108 dz. roku,  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ricky Dick.
18.04.19 14:03
Czy rząd RP spiskuje na szkodę państwa i jego obywateli? Ujawnić tajne negocjacje między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447 JUST! Poniżej w linku konferencja prasowa koła poselskiego koalicji "Konfederacja" z udziałem red. Stanisława Michalkiewicza dot. rozmów między rządem RP wywodzącym sie z Prawa i Sprawiedliwości z Departamentem Stanu USA w kwestiach majątkowych roszczeń amerykańskich organizacji żydowskich. Konferencja prasowa odbyła się dn. 17.04. 2019 r. w Sejmie RP, w której uczestniczyli również poseł Winnicki, reżyser Grzegorz Braun, poseł Jacek Wilk, Robert Bąkiewicz - prezes stowarzyszenia "Marsz Niepodległości". Poseł Winnicki przekazał mediom informację, że złożył w tej sprawie interpelację poselską do premiera Morawieckiego w ww. kwestiach domagając się niezwłocznego poinformowania polskiej opinii publicznej o tajnych rozmowach rządu jw. Prezes Bąkiewicz poinformował zebranych, że stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" organizuje w kwietni i w maju wielkie manifestacje pod siedzibą rządu RP i pod ambasadą USA w Warszawie. Grzegorz Braun niezwykle obiektywnie ocenił tajne działania rządu i porównał je do działań zakulisowego opanowania terytorium państwa polskiego. Konferencja w linku poniżej. https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik Polacy! Nie śpijcie bo was okradną.

 -------------------------------
Jan Orawicz USA
16.04.19 16:05
Osobo spod pseudnimu Polej Syjon - jeżeli piszesz o takiej przykrej, a zarazem podłej sprawie,to należy podać pełne dane! Czyli w jakim roku,dniu i w jakim miejscu było to wystąpienie w telewizji W.Bartoszewskiego?! Bo taka wypisana tutaj golizna,nie jest ze swej natury wiarygodna! A ta sprawa jest dość poważna i aż dziw bierze,że do tej pory nikt z nas Polaków nie zaprotestował i nie pociągnął do odpowiedzialności karnej W.Bartoszewskiego!

 -------------------------------
Poalej Syjon
16.04.19 13:55
Słuchałem Michalkiewicza dywagacje na temat niejakiego Władzia "profesora" Bartoszewskiego na YouTube. Zauważyłem w wypowiedzi ton usprawiedliwiania tego kolaborującego ze środowiskami żydowskimi rzekomego Polaka. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka lepszy jest przewidywalny wróg niż fałszywy patriota. Czy prawdziwy Polak jest w stanie publicznie powiedzieć podczas programu telewizyjnego w dniu święta trzeciego maja że "Polacy to ochrzczony motłoch" przed milionami telewidzów? Mnie takie słowa nie przeszły by przez gardło. Jak uzasadnić jego częste wizyty w Izraelu i z czego wynikały? Dlaczego jego syn Teofil ma obywatelstwo Izraela,chyba nawet Zjednoczonego Królewstwa? Czyżby z miłości do Polski. Czym dla Polski zasłużył się ten nienawistnik Polski i Polaków. Nie mogę znaleźć jego rejtanowskiego rozdzierania szat, mimo pełnienia funkcji szefa MSZ w kolaboranckich rządach. Za jakie zasługi Niemcy tak hojnie obdarowywali go różnymi orderami w tym orderem Stroessemana nieprzejednanego wroga Polski i Polaków. Czyżby "wielki patriota Polski" i syn narodu polskiego" nigdy nie słyszał kto to jest Gustaw Stroessemann? Moim zdaniem to był zaprzaniec i karierowicz, antypolak. Nie wspominam już o "bydle" pod adresem Polaków patrioty "profesora" Władzia. Nie znam polskiego patrioty, którego Niemcy i Israel tak ochoczo i wielokrotnie nagradzali. Oni odznaczają tylko swoich i zasłużonych dla Reichu, Israela i Syjonu. Niech spoczywa w niepamięci Polaków. Wbrew twierdzeniom, że o zmarłych piszemy dobrze albo wcale czyli zgodnie z kosherpropagandą.

 -------------------------------
Cantabile Anime
16.04.19 9:58
Szef MSZ Czaputowicz wygłosił niedawno w Sejmie expose na tema polityki zagranicznej państwa polskiego. Stwierdził w tym expose, że w sprawa ustawy 447 Just Act nie dotyczy Polski i nie będzie miała skutków prawnych dla Polski. Czy aby na pewno? I co okazuje się. Na portalu YouTube została ujawniona notatka, którą przedstawił red. St. Michalkiewicz. Po analizie notatki jaką przesłał departament stanu USA do MSZ w Polsce jeszcze jesienią 2018 r. dowiadujemy się że: Czaputowicz kłamał w żywe oczy w KneSejmie. Wiedział o wszystkim od dawna, pomimo tego okłamywał opinię publiczną w Polsce w sprawie ustawy 447 Just Act w USA pozwalającej Żydom okraść Polskę i Polaków na 300 mld $. Czaputowicz powinien zostać natychmiast zdymisjonowany gdyż doskonale wiedział o knowaniach Żydów przeciwko Polsce. Pomimo tego wprowadzał opinię publiczną w kraju w błąd. Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Dep. Stanu USA ! , skomentowana przez S. Michalkiewicza tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1330591 razy.

Działy

18 Kwietnia 1892 roku
Urodził się Bolesław Bierut, działacz komunistyczny, realizował politykę terroru, uzależniania od ZSRR (zm. 1956)


18 Kwietnia 1947 roku
Urodził się Jerzy Stuhr polski aktor teatralny i filmowy


Zobacz więcej