Wtorek 16 Lipca 2019r. - 197 dz. roku,  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Jan Orawicz
15.07.19 16:43
Oleńko takich czerwonych Biedroni mamy w spadku po PRL tysiące! Oni mają wielkie szczęcie,że prawica PiS jest przy sterach RP.To dzieciny rodzin ubeckich,kacyków PZPR,ZSLtowarzyszy z komitetów PZPR - no wyliczanka jest wielka!.Ale my katolicy- wolimy przebaczanie czerwonym łotrom ich zbrodnie na Prawych Polakach! Jak wchodzę wspomnieniami w tamten czas powojenny i przypominam sobie oprawców z UB,KBW itp jak polowali na żółnierzy AK,NSZ itp., to mną telepie.Dochodziły do tego zbrodnicze kryminały,w których okropnie męczono chwyconych naszych żołnierzy z AK,NSZ itp. W tamtym czasie żyłem w pięknej wiosce Łażyn otoczonej wokół Puszczą Bydgoska więc widziałem naszych Kochanych Chłopców z AK i polowania na nich przez ubistów i tych z KBW! To temat przykry i często w czasie wspomnień kraszony łzami! W tamtym czasie liczyłem sobie 10 lat. Pozdrawiam!

 -------------------------------
2+2=4
15.07.19 15:28
Oj ty osobniczniku spod ksywy Orawicz. 1.Przeciez ja nie mam ani zamiaru ani ochoty prowadzenia z toba jakiegos dialogu, bo i o czym? Zaczales sie chwalic jako Tadeusz Kurowicz, tylko gdzie on sie zaraz schowal - a moze juz calego wykradli hakerzy? ...A jeszcze gdzie indziej - na co zwrocili komentatorzyj - popisales sie paskudnie jako Tdeusz S. wiec napisalem, ze nie ze mna takie numery... 2.Ja tylko zwrocilem ci uwage, ze zmiana ksywek - ostatnio na Kurowicz - i pochwalna rozmowa z samym soba nalezy do cwaniackiego serwowania kitu Czytelnikom Kworum, na ktory juz nikt nie ma ochoty 3. Widzisz... nawet przyznaje Ci racje, ze czlowiek zanurzony w moralnym bagnie, nie uprawia tego co ty pod dziesietnymi ksywami aby tylko zwrocic na siebie uwage - tylko, ze nie ma juz czym. A ty jakos nie mozesz wydobyc sie z tego cwaniactwa - im czesciej tym glupiej... 4. Nie odpisywalbym juz na te twoje badziewa ale i prosze zaniechaj pogrozek, bo... no, bo co i o czym mi tutaj seplenisz...o gorzkich zalach! Zawroc lepiej na starosc z zaklamanej drogi - tego ci zycze na poczatek! PS. A przeciez widze tez inny wpis "Jan Orawicz syn borusa". I co ty na to? Mimo wszystko zal mi ciebie czlowieku

 -------------------------------
Jan Orawicz
15.07.19 0:29
Osobniku spod ksywy 2+2=4 nie mam już ochoty prowadzenie z tobą dialgu! Normlny człowiek z człowieczą kulturą nie kryje się pod ksywami! A ty wyrażnie masz powody do pomijania swego nazwiska!! Oj ukrywasz o sobie bagienko! Bo człowiek bez tkwienia w moralny bagnie nie kryje się pod ksywami! Radze tobie skończyć podłym atakami na ludzi,bo możesz tego gorzko żałować!!!

 -------------------------------
Jacek Socha
14.07.19 16:05
Panie MariaNie, stanalem w obronie pieknego wiersza i Autora, a Pan w liczbie mnogiej wlicza mnie do tej paplaniny Orawicza.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1350036 razy.

Działy

16 Lipca 2006 roku
Zmarł Czesław Czaplicki, żołnierz niepodległościowego podziemia - NSZ, AK, "S", ZChN, więziony i internowany (ur. 1922)


16 Lipca 1965 roku
Otwarto tunel pod Mont Blanc, łączący Francję z Włochami. Budowano go 6 lat, ma 11,6 km długości.


Zobacz więcej