Poniedziałek 9 Grudnia 2019r. - 343 dz. roku,  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Irek
09.12.19 17:35
Fajny tekst o motocyklistach. Dobrze i wesolo napisany

 -------------------------------
Lubomir
08.12.19 16:38
Ciekawe czy w przyszłości zostanie przywrócone - obecne przez stulecia Województwo Sandomierskie? Byłby to niewątpliwy awans dla grodu nad Wisłą

 -------------------------------
Lubomir
08.12.19 15:11
Biorąc pod uwagę, że bardzo aktywną grupą 'Izraelczyków' są mówiący wyłącznie po rosyjsku uchodźcy z Rosji - różnie można oceniać tą antypolską aktywność. Prawdziwi Rosjanie np. z Guberni Kaliningradzkiej zafascynowani są Polską, Polakami i polskością, czego dowodem jest wybudowany przez Rosjan i za rosyjskie pieniądze pomnik geniusza polskiego słowa - Adama Mickiewicza w d. Koronowie. Tylko czekać jak w d. Województwie Królewieckim powstaną pomniki: Kopernika i Kochanowskiego. Osobistości często goszczących w królewskim grodzie nad Pregołą. Przykro, że nowego renesansu wciąż nie widać w odnoszeniu się wyznawców religii Mojżeszowej - do religijnych krewnych z Polski, do polskich chrześcijan rytu rzymskiego.

 -------------------------------
W.Kubicki
06.12.19 21:55
Na co sobie rdzenni Polacy pozwalają,to tak jest!! Wszystkich obłudników, którzy opluwają nasza Rzeczypspolitą należy wyrzucić na zbite mordy z Polski! To, jako Polak zkrwi i kości tutaj piszę i proszę o to,że kto się Polakiem czuje niechaj się łaczy z Polakmi w sprawie wurzucenia z Polski tych osobników,co to Nasza Ojczyznę opluwają i Nią gardzą! Co w tym zakresie robi nasz Rząd RP??!! No cóż! Nabiera wody w usta i basta! A to o tym świadczy,że Rżąd RP ma identyczne zdanie, jak owi zdrajcy Polski! No,bo jak inaczej tę podłą sprawę można pojmować?!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1394216 razy.

Działy

09 Grudnia 1922 roku
Pierwszym prezydentem niepodległej RP został Gabriel Narutowicz.


09 Grudnia 1990 roku
W drugiej turze wyborów prezydenckich Lech Wałęsa wygrał ze Stanisławem Tymińskim.


Zobacz więcej