Czwartek 14 Grudnia 2017r. - 348 dz. roku,  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
14.12.17 12:19
Jedno jest pewne, potrzeba konsolidacji a nie atomizacji Polaków!. Prezydent Turcji zwołał do Stambułu przywódców 48 państw islamskich. Nadzwyczajny szczyt w d. Rzymie Wschodu w d. Konstantynopolu Recep Tayyip Erdogan zwołał w związku z ogłoszeniem przez prezydenta Trumpa Jerozolimy stolicą Państwa Izrael. Świat islamski mobilizuje się a my nawet nie rozmawiamy z państwami chrześcijańskimi i post chrześcijańskimi. Nam wystarczą własne, niekończące się kłótnie o historię. Nie pamiętamy, że mieliśmy bezpośrednią granicę z Turcją i islamem. Chyba nawet większość z nas nie wie nic o nowym meczecie w Warszawie!. A muzułmanie coraz mocniej dobijają się do bram całej Europy. Kluczem do bram Europy, jest brak religijnej tożsamości - w większości nijakich Europejczyków. Muzułmanie coraz częściej czują się powołani do przywracania Europie tożsamości religijnej. Tyle, że w ich religii Jezus Chrystus jest zaledwie jednym z proroków, a nie Synem Boga Wszechmogącego. Niezgoda zawsze rujnuje!.

 -------------------------------
Lubomir
14.12.17 11:50
Dajemy napuszczać się obcym agentom i agentom obcych interesów. Efekt mamy taki, że możemy zapalać znicze na zgliszczach naszych przedsiębiorstw i na zgliszczach polskiej gospodarki. Zaś bezczelni Niemcy przypominają nam o obozie w Świętochłowicach a nieskruszeni banderowcy - o Akcji 'Wisła'. Doskakujemy wciąż do siebie i cofamy się coraz głębiej w historię, tymczasem kandydaci na naszych permanentnych wrogów - prą do przodu i to nie w obszarze historii ale technologii. Niszczymy własną historię a nie sprzeciwiamy się rewitalizacji pomników niemieckiej historii. Czyżby ta historia była historią bez błędów, była historią idealną?

 -------------------------------
Ricky Dick.
14.12.17 9:27
Z cyklu -"dosadne cytaty". "...Poza tym niektórzy wskazują na jeszcze jeden trop, który rzuca pewne światło na ostatni "dziwny interes" pana prezesa Kaczyńskiego. Oto niedawno miała miejsce szabasowa kolacja u pana Danielsa, który z dnia na dzień wyrósł w naszym nieszczęśliwym kraju na szarą eminencję. Wśród polskich uczestników tej szabasowej kolacji był wicepremier Morawiecki, natomiast nie było pani Beaty Szydło. Jak tam było, tak tam było, ale jeśli ten trop ma znaczenie, to ciekawe, czy ten "dziwny interes" zakończy się podobnie, jak te pozostałe, utrwalając reputację pana prezesa Kaczyńskiego jako wirtuoza intrygi, który na końcu potyka się o własne nogi?". autor: Stanisław Michalkiewicz

 -------------------------------
Władysław Panasiuk
14.12.17 1:44
Nikt nikogo nie tyka. Tak było, jest i będzie. Jedni drugich maskują i przebaczają wszak są katolikami. Przykre to, ale tak zdecydowali okrągłostołowcy.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1211884 razy.

Działy

14 Grudnia 1913 roku
Kreta formalnie znalazła się w granicach Grecji.


14 Grudnia 1901 roku
Urodził się Feliks Stamm, polski trener bokserski (zm. 1976)


Zobacz więcej