Wtorek 27 Czerwca 2017r. - 178 dz. roku,  Imieniny: Cypriana, Władysława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W. Panasiuk
27.06.17 2:58
"Tylko czasami jest ciut kulawy" Gratuluję

 -------------------------------
Marian Kałuski
26.06.17 11:56
Dzięki Bogu, że mamy PiS u władzy, który nie chce zamienić Polski w bagno wieloetniczne ze stałym stanem wyjątkowym. Australia nawpuszczała masę muzułmanów, którzy zapoczątkowali akty terrorystyczne w tym kraju oraz pełno dzikusów - tak, prawdziwych dzikusów z Sudanu i Erytrei, którzy na potęgę napadają na domy i ludzi w celach rabunkowych, gwałcą i zaśmiecają piękną kiedyś Australię. Starczy czytać australijskie gazety, aby się o tym przekonać, chociaż one o wszystkim nie piszą. Pomimo tego rząd australijski trąbi pod niebiosa o sukcesie swojej polityki wielkokulturowej. Ludzkość doprawdy goni w piętkę w kierunku przypaści. Marian Kałuski, Australia

 -------------------------------
Perth
26.06.17 10:10
Drogi Panie Wadysławie Nowicki, dlaczego tak pana ponisło, czy ta prawda, którą ci wypisałem? Czyz nieprawdą jest, że Orawicz to ksywka plus 40 i 4 innych? Czyż nieprawdą jest, że w młodości wpadłeś w objęcia ateizmu i z ubecją chodziłeś na polowania jako naganiacz zwierzyny. A teraz za karę masz przywidzenia łącznie z tymi hakerami o co posądzałeś p. Panasiuka i Lubomira. Czy nie czepiałeś się Polonii australijskiej posądzająć ją o niecne czyny. Przecież to wszystko utrwalone jest na KWORUM, i każdy może to przeczytać! Przypomnę ci jeszcze, że uderzyłeś w p. Sołonkę, bo i ty studiowałeś filozofię, nauki o materiałach wybuchowych i znasz się na ekonomi, bo pracowałeś w PRLowskiej budżetówce...aby, kiedy odwaga staniała popłynąć za Wielką Wodę i stamtąd pouczać Prezydenta RP i Rząd jak i co mają robic według twojej receptury... Piszę o tym z wielkimi oporami i nie po to aby, ci sprawiać przykrość i tu nie o CIEBIE nawet chodzi. Tu chodzi o dobre imię KWORUM, bo jak się szczycisz jesteś jego współpracownikim. A ludzie w nim piszący dzielą się swoją wiedzą, dyskutują i wymieniają poglądy, o wiele godniej niż ty ze mną, nazywając mnie człowieczyną... Aby się nie rozdrabniać i ciągnąć ten bezsensowny dialog z tobą, proszę podaj mi chociaż jednen szczególik nieprawdy, którą napisalem o p. Kornhauserze. Przeciez sam coś na ten temat zacząłeś.,.. Jeśli mi to udowodnisz to jako człowiek przestrzegający Honorowego Kodeksu Boziewicza, odszczekam to publicznie pod stołem o czym powiadomię Kworum. Mimo wszystko zdrowia ci życzę, p. Nowicki vel Orawiczu plus 40 ksywek i 4. tudzież głębokiego spokoju, bo prawda jest tylko jedna. Reszta to lemingowa miernota.

 -------------------------------
AdamZet
26.06.17 9:41
Rewolucja komunistyczna w pełnym natarciu. Antonio Francesco Gramsci (1891-1937). Włoski komunista, którego światłe myśli to kamień węgielny obecnej Unii Europejskiej. Gramsci był zdania, że w Europie Zachodniej rewolucja komunistyczna la Rosja nie wchodzi w grę. Żeby w Europie stworzyć nowego człowieka Homo sovieticus europeitus trzeba zdecydować się na długi marsz przez instytucje. Marsz destrukcji, lewica ma przejąć bądź zniszczyć wszystkie instytucje będące czynnikami integrującymi ludzi. Zlikwidować państwa narodowe, wymazać ze słowników pojęcia ojczyzny i patriotyzmu i mówić wyłącznie o faszyzmie i nacjonalizmie, zlikwidować religię chrześcijańską jednoczącą miliony ludzi na świecie (Światowe Dni Młodzieży 2016), opanować wszystkie ośrodki kultury, promować w sztuce nihilizm, przekształcić uczelnie i szkoły w miejsca indoktrynacji i ogłupiania ludzi, przerabiania ich na lemingi, zniszczyć tradycyjną rodzinę poprzez promowanie związków partnerskich i innych dewiacji, łącznie z kazirodztwem, spowodować aby statystyczny obywatel był (odwrotnie niż pisał John Donne w XVII medytacji) samoistną wyspą niemającą oparcia w państwie, społeczności, w kościele, szkole i rodzinie. Idee Gramsciego przejęła tzw. Szkoła Frankfurcka, a jej sztandarowym hasłem było zdanie autorstwa Willi Münzenberga: "UCZYNIMY ZACHÓD TAK ZEPSUTYM, ŻE AŻ BĘDZIE ŚMIERDZIAŁ". Komuniści właśnie to czynią obecnie w europie powodując IV wędrówkę ludów.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1161701 razy.

Redakcja KworumZbigniew Skowroński - Administrator, Redaktor naczelny

Sławomir M. Kozak - Z-ca Redaktora naczelnego

Krystyna Górska - Redaktor

Andrzej Ruraż-Lipiński - Redaktor

------------------------------------------------------------------

Sprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

27 Czerwca 1660 roku
Wojska polsko-litewskie pokonały armię rosyjską w bitwie pod Połonką.


27 Czerwca 1991 roku
Wybuch wojny domowej w Jugosławii.


Zobacz więcej