Sobota 7 Grudnia 2019r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W.Kubicki
06.12.19 21:55
Na co sobie rdzenni Polacy pozwalają,to tak jest!! Wszystkich obłudników, którzy opluwają nasza Rzeczypspolitą należy wyrzucić na zbite mordy z Polski! To, jako Polak zkrwi i kości tutaj piszę i proszę o to,że kto się Polakiem czuje niechaj się łaczy z Polakmi w sprawie wurzucenia z Polski tych osobników,co to Nasza Ojczyznę opluwają i Nią gardzą! Co w tym zakresie robi nasz Rząd RP??!! No cóż! Nabiera wody w usta i basta! A to o tym świadczy,że Rżąd RP ma identyczne zdanie, jak owi zdrajcy Polski! No,bo jak inaczej tę podłą sprawę można pojmować?!

 -------------------------------
Ja
06.12.19 2:04
Lubomirze, co to znaczy "my Polacy" w odniesieniu do tego co ty komentujesz? Polacy wynaleźli i odkryli tak wiele spraw i rzeczy, że ty nawet tego nie pojmujesz. Krytykując wszystko co polskie, zachowujesz się jak facet, krótkowidz, który ciągle poszukuje czarnego kota w ciemnym pokoju, którego to kota tam nigdy nie było. Bierzesz przykład z tego chińskiego myśliciela, który z głodu świeczkę zjadł i po ciemku książki pisał - dlatego chińszczyzna jest tak trudna do czytania. Powtórzę "my Polacy" - jak piszesz - a to powinno znaczyć: "Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczpospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne-, co łączy się z art. 1 Konstytucji RP, który mówi, że: "Rzeczpospolita jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli". A więc co to znaczy "my"?

 -------------------------------
Lubomir
05.12.19 17:20
Karolu, my Polacy ani żeśmy nie wynaleźli pieniędzy, ani nawet żarówki. Nie możemy zajmować się wyłącznie prostowaniem historii i 'hodowaniem człowieka idealnego'. Musimy korzystać z cywilizacyjnych wynalazków ludzkości. Zgadzam się całkowicie, że należy to robić z rozwagą, żeby nie dać sobie skolonizować ani głowy, ani własnej ojczyzny. Myślę, że promujący się jako prawi i sprawiedliwi, usiłują to właśnie robić

 -------------------------------
Lubomir
05.12.19 15:32
Zostało zakodowane nam Polakom, że agent to może być co najwyżej z GRU lub FSB. Tymczasem niemiecka wywiadownia w Polsce ma się znakomicie. Praktycznie kontroluje i inspiruje większość polskiej prasy drukowanej i elektronicznej. Zatrudnienie się Bertholda Kuettela w polskojęzycznej prasie, niejeden raz udowodniło jego wywrotową i antypolską działalność. Wstrzemięźliwość wobec przypadków antypolonizmu - uprawianego przez niektóre środowiska w Izraelu, czasami nie dziwi. Jednak nie ma najmniejszych powodów, by nie demaskować powiązania antypolskich najemników - z BND. To Niemcy wciąż powinni być kontrolowani przez Europę a nie Europa - przez Niemców. To Polska powinna wpływać na kształt polityki potomków największych zbrodniarzy wszech czasów, a nie odwrotnie. Niestety wciąż brakuje jakiejkolwiek symetrii w relacjach polsko-niemieckich. To jedynie zachęca spadkobierców kapitału Hitlera i Marksa, do dalszej dywersji.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1393642 razy.

Redakcja KworumZbigniew Skowroński - Administrator, Redaktor naczelny

Sławomir M. Kozak - Z-ca Redaktora naczelnego

Krystyna Górska - Redaktor

Andrzej Ruraż-Lipiński - Redaktor

------------------------------------------------------------------

Sprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

07 Grudnia 2013 roku
W wieku 113 lat zmarł ostatni uczestnik (ułan) Bitwy Warszawskiej, kpt. Józef Kowalski, był najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie


07 Grudnia 1988 roku
Trzęsienie ziemi w Armenii pochłonęło około 25 tysięcy śmiertelnych ofiar.


Zobacz więcej