Czwartek 9 Kwietnia 2020r. - 100 dz. roku,  Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
09.04.20 10:04
I do czego to doszło...? Po epoce wybujałej wolności, na wszystkich nakłada się restrykcyjny...areszt domowy. Czyżby chipowanie G-5 miało dopełnić reszty? A świat poza niewielkimi wyjątkami miał stać się jednym wielkim bantustanem, monitorowanym przez uzbrojonych po zęby nadzorców...? Lepiej nie wyobrażać sobie świata, po wybuchu chemicznym czy jądrowym...Wirus, to przecież tylko biologia a demoluje i pustoszy nawet religię i tradycję, obyczaje i kulturę.

 -------------------------------
Lubomir
09.04.20 7:56
Obyśmy tylko po zakończeniu manewrów NATO w Polsce, nie zostali sami z G-5 i nagminnie umierającymi, tyle, że nie z powodu jakiegoś tam wirusa, ale z powodu niespotykanego wcześniej, niezwykle intensywnego elektrosmogu. Natrętny wirus, nagle zapomniany, wraz z wojskiem amerykańskim - wycofa się do amerykańskich siedlisk. To oczywiście jest czarny scenariusz, ale czy życie nie jest pełne czarnych scenariuszy? Czy nie jest czarnym scenariuszem, że w Izraelu i Rosji ministrami obrony są wszechstronnie wyszkoleni wojskowi, natomiast w krajach europejskich są nimi ludzie przypadkowi, najczęściej niemający najmniejszego pojęcia o zagrożeniach biologicznych, chemicznych, elektromagnetycznych czy jądrowych...? Europa nie może czuć się zbyt bezpieczna. Zbyt często dochodzą w niej do głosu dyletanci i polityczni gawędziarze. To idealny materiał, do manipulowania z zewnątrz.

 -------------------------------
W.Kubicki
08.04.20 22:49
Ty cały Kujawiak czemu się boisz podania swego imiena i nazwiska?!Moje dane o sobie są w Redakcji Kworum,gdzie podałem swoje mię i nazwisko oraz pseudonim z czasu PRL, pod którym zamieszczałem na ulotkach itp. swoje antykomusze komentarzyki!Kiedy ty nareszcie podasz swoje imię i nazwsko?! Teraz w wolnej Polsce ukrywasz się cwniaczku pod ksywą wmyślając na mnie podstępne bzdury?! Ciekaw jestem czy ty w czasie komuny byłęś w Solidarności?! Ja ten związek tworzyłem w Bydgoszczy- razem z Jankiem Rulewskim i na Kujawach! A ty pewnikiem w tamtym czasie byłeś jeszcze w PZPR!, W Solcu Kujawskim także wspierałem NSZZ"S". Kseroodbitkę mojej legitymacji NSZZ"S".mogę opublikować! Ciekaw jestem, co ty możesz opublikować o sobie z tamtego WAŻNEGO HISTORYCZNIE CZASU?

 -------------------------------
Kujawiak
08.04.20 8:16
Władek coś ci się polątało. Groziłeś Kworum, groziłeś odejściem ale zostałeś, już pod swoim nazwiskiem, widać Duch Święty odwiedził cię w tych trudnych czasach. Ale teraz to już trzeba być poważnym, bo kiedy piszesz o ateistach, to sobie chyba przypominasz Stowarzyszenie Ateistów i Wolnomyślicieli na Kujawach w którym byłeś instruktorem, tak, że nie wiadomo jeszcze co ci święta Kunegunda powie na powitanie. I tak dalej plątasz, bo uniosłeś się, że: Obudzili się ateiści i wolnomyśliciele z nadzieją,że w Kworum znajdą swoje miejsce na uderzanie w ISTNIENIE PANA BOGA! Władek, to o czym ty wypisujesz to protest Krucjaty Młodych, młodych katolików zamieszczony i całkiem słusznie w Kworum. Czytaj do końca wszystko uważnie i rozumnie, a nie wyskakuj jak Filip z konobie. Zwróć więcej uwagi na swoje bezpieczeństwo, bo koronowirus polubił ludzi w starszym wieku. Mnie też to grozi. I podpisz petycje!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1422144 razy.

Redakcja KworumZbigniew Skowroński - Administrator, Redaktor naczelny

Sławomir M. Kozak - Z-ca Redaktora naczelnego

Krystyna Górska - Redaktor

Andrzej Ruraż-Lipiński - Redaktor

------------------------------------------------------------------

Sprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

09 Kwietnia roku
WIELKI CZWARTEK


09 Kwietnia 1968 roku
Zmarła Zofia Kossak-Szczucka, polska pisarka, walczyła w Powstaniu Warszawskim, po wojnie działała w PCK (ur. 1890)


Zobacz więcej