Poniedziałek 25 Czerwca 2018r. - 176 dz. roku,  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ania
24.06.18 21:34
Mu ammar al-Kaddafi anulował długi swoim rodakom i wyznaczył Żydom termin na opuszczenie Libii. 8 tys. Żydów z Libii przesiedlono do Rzymu. Każda libijska rodzina otrzymała karabin i niestety nie potrafili tak jak my obronić swojego dorobku.

 -------------------------------
Perth
24.06.18 21:18
No, tego to już nie można czytać co przekazuje nam Lubomir. Owiń się polską flagą, ubierz polsko-czerwone baranie rogi i pomachaj wizerunkiem Matki Boskiej Kazańskiej do telewizora, przekracza granice wyobraźni co reprezentuje ten człowiek, rzekomo Polak, patriota i katolik. Coś spod pióra wczesnego Urbana. A tego wychodzi z niego coraz więcej. Tym wizerunkiem nie można tak sobie pomachać bo w 1993 roku mnisi obrządku bizantyjskiego w Fatimie podarowali tę ikonę Janowi Pawłowi II. Odtąd znajduje się w papieskich apartamentach.

 -------------------------------
Ldwik P
24.06.18 18:08
Lubomir martw się sprawami Polski,a nie tymi krajami z południa.Polskich problemów mamy sporo w spadku po komunie! Były szpiclowaty sługus PRL L.Wałęsa postanowił przewrócić prawicowy Rząd RP,a ty się martwisz sytuacją Włoch?!

 -------------------------------
Lubomir
24.06.18 14:21
Wszelkie lewactwo i patologia używają swojego języka, typu: 'faszyści', 'ksenofobowie'. Niekiedy dewianci zapędzają się nawet do nazywania realnych, skutecznych polityków...nacjonalistami lub naziolami, co należy najwyraźniej odbierać, jako - nazistami. Obecnie słychać w Europie tego typu pomruki, pod adresem najnowszych polityków włoskich. Jutro minister spraw wewnętrznych Włoch Salvini, ma osobiście udać się do Libii. Libia od czasów śmierci Kadafiego stała się główną bazą przerzutową Azjatów i Afrykańczyków do Włoch i dalej do Europy. Nie tak dawno jeden z samozwańczych emirów libijskich, zapowiadał nawet marsz na Rzym. Libia w czasach rzymskiej dominacji była spichlerzem rzymskich dominatorów. Była tym, czym przez stulecia była dla nas Ukraina. Włosi potrafią myśleć historycznie. Niezależnie od opcji politycznej Włochy mają bardzo dobre relacje z Krajami Maghrebu, zarówno relacje handlowe, jak i gospodarcze. Praktycznie port w Palermo rozwija się głównie dzięki dobrym relacjom z Maghrebem. Ktoś próbuje tutaj namieszać i skłócić każdego z każdym. Ale czy podobne siły nie pracują na rzecz jak najgorszych relacji Polski i Ukrainy? Nienawiść wciąż serwowana jest Europie. Ta nienawiść niemal do zera zredukowała chrześcijaństwo na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce. Czy to nie są podobni wrogowie, co przed 2000 lat? Wyznawcy jakiegoś bożka nienawiści i nieprzejednania. Bożka interesów i handlu ludzkim nieszczęściem?

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1266505 razy.

Rada Redakcyjna


Warning: include(_info/rada.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /domains/kworum.com.pl/public_html/info.php on line 112

Warning: include() [function.include]: Failed opening '_info/rada.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kworum.com.pl/public_html/info.php on line 112

25 Czerwca 1998 roku
Został zastrzelony Marek Papała, Komendant Główny Policji (ur. 1959)


25 Czerwca 1991 roku
Chorwacja i Słowenia proklamowały niepodległość


Zobacz więcej