Czwartek 30 Marca 2017r. - 89 dz. roku,  Imieniny: Amelii, Dobromira

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Aaron Waxmann
30.03.17 8:19
Być Polakiem to gotowość do oddania życia za Polskę w razie potrzeby jej obrony. To jest największa i honorowa danina za ojczyznę. Ciekawe czy tacy ludzie jak Szetino, Tusk, Kopacz, Miller, Kwaśniewski, Wałęsa, i cała zgraja esbeckiej swołoczy narażałaby się dla Polski w razie wojny? Większość uciekłaby do naszych sąsiadów agresorów tak jak zrobiła to grupa ok. 2000 wojskowych żydów polskich w trakcie wojny polsko-bolszewickiej w 1920 r. Gdy Polacy pobili bolszewików ci zdrajcy żydowscy przeszli z powrotem na stronę polską. Gwoli ścisłości dodam, że żaden z tych żydowskich dezerterów z polskiego wojska nie został ukarany. Druga akcja miała miejsce po fiasku negocjacji rządy londyńskiego ze Stalinem w kwestii udziału w wojnie razem z sowietami polskiego wojska tzw. Armii Andersa, stworzonej na terenie ZSRR w wyniku porozumień z aliantami. Po wyjściu tej armii z ZSRR i marszu przez bliski wschód i Palestynę zdezerterowała z niej liczna grupa wojskowych oficerów i żołnierzy pochodzenia żydowskiego. Okazało się, że nie czuli "blues`a polskości" a mieli odwagę i honor nosić polskie mundury i dystynkcje. Oczywiście udawali Polaków a raczej POP (Pełniących Obowiązki Polaków). Zapewne jest tak również współcześnie? Czy to się nazywa być Polakiem? To jest zdrada w najjaskrawszym wcieleniu.

 -------------------------------
Jan Orawicz
30.03.17 7:58
Panie Lubomirze Takie czasy nastały Takie czasy nam Nastały, Że na wiarę w Boga, Spadają bezbożników nawały! Kościół przetrwał niejedną Taką na wałę! Ku przestrodze swych wrogów, A na swoją Chwałę!! NA ATEISTĘ Przeżywszy życie - Bezbożne - jak trzeba! Poszedł ateista Po śmierci do nieba ! Spotkała go tam Święta Kunygunda I rzekła: Jak pan Teraz wyglunda?! A on jej na to: O... Santa??!! Ładnie to kpić Z repatrianta??!! Zaznaczam,że to nie jest utwór mego pióra. Zapomniałem nazwisko auto,bo ten utwór Wpadł mi do pamieci rzeszło 30 lat temu.

 -------------------------------
Jan Orawicz
30.03.17 4:48
Panie Jacku zupełnie podobna sytuacja panuje w Polsce.Lewactwo wpadło z powodu przegranych wyborów w bardzo wysoki stopień frustracji! Wyczyniają przeróżne podłe podjazdówki ,by rozbić rząd,a także urząd Prezydenta RP. Pozdrawiam

 -------------------------------
Jan Orawicz
30.03.17 0:38
Panie Lubomirze niechże Pan przestanie z nową insynuacją - w tym wypadku o osobach duchownych.Wychodzi na to, że pewnikiem w PRL należał pan do Stowarzyszenia Ateistów i Wolnomyślicieli, pod egida PZPR. To też z pana wychyneło jak szydło z wora. Tak patrzę tęn pana uparty pseudonim! A to świadczy o tym,że pan musi ukrywać osobie prawdę. Ale ta prawda jednak dość często wylatuje z pana, ze swoim autentycznym obliczem!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1132750 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

30 Marca 1857 roku
Urodziła się Gabriela Zapolska, dramatopisarka, nowelistka, aktorka, powieściopisarka (zm. 1921)


30 Marca 1943 roku
Zmarł Jan Bytnar, ps. Rudy, polski działacz konspiracyjny, harcmistrz, podporucznik AK (ur. 1921)


Zobacz więcej