Czwartek 18 Kwietnia 2019r. - 108 dz. roku,  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ricky Dick.
18.04.19 14:03
Czy rząd RP spiskuje na szkodę państwa i jego obywateli? Ujawnić tajne negocjacje między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447 JUST! Poniżej w linku konferencja prasowa koła poselskiego koalicji "Konfederacja" z udziałem red. Stanisława Michalkiewicza dot. rozmów między rządem RP wywodzącym sie z Prawa i Sprawiedliwości z Departamentem Stanu USA w kwestiach majątkowych roszczeń amerykańskich organizacji żydowskich. Konferencja prasowa odbyła się dn. 17.04. 2019 r. w Sejmie RP, w której uczestniczyli również poseł Winnicki, reżyser Grzegorz Braun, poseł Jacek Wilk, Robert Bąkiewicz - prezes stowarzyszenia "Marsz Niepodległości". Poseł Winnicki przekazał mediom informację, że złożył w tej sprawie interpelację poselską do premiera Morawieckiego w ww. kwestiach domagając się niezwłocznego poinformowania polskiej opinii publicznej o tajnych rozmowach rządu jw. Prezes Bąkiewicz poinformował zebranych, że stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" organizuje w kwietni i w maju wielkie manifestacje pod siedzibą rządu RP i pod ambasadą USA w Warszawie. Grzegorz Braun niezwykle obiektywnie ocenił tajne działania rządu i porównał je do działań zakulisowego opanowania terytorium państwa polskiego. Konferencja w linku poniżej. https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik Polacy! Nie śpijcie bo was okradną.

 -------------------------------
Jan Orawicz USA
16.04.19 16:05
Osobo spod pseudnimu Polej Syjon - jeżeli piszesz o takiej przykrej, a zarazem podłej sprawie,to należy podać pełne dane! Czyli w jakim roku,dniu i w jakim miejscu było to wystąpienie w telewizji W.Bartoszewskiego?! Bo taka wypisana tutaj golizna,nie jest ze swej natury wiarygodna! A ta sprawa jest dość poważna i aż dziw bierze,że do tej pory nikt z nas Polaków nie zaprotestował i nie pociągnął do odpowiedzialności karnej W.Bartoszewskiego!

 -------------------------------
Poalej Syjon
16.04.19 13:55
Słuchałem Michalkiewicza dywagacje na temat niejakiego Władzia "profesora" Bartoszewskiego na YouTube. Zauważyłem w wypowiedzi ton usprawiedliwiania tego kolaborującego ze środowiskami żydowskimi rzekomego Polaka. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka lepszy jest przewidywalny wróg niż fałszywy patriota. Czy prawdziwy Polak jest w stanie publicznie powiedzieć podczas programu telewizyjnego w dniu święta trzeciego maja że "Polacy to ochrzczony motłoch" przed milionami telewidzów? Mnie takie słowa nie przeszły by przez gardło. Jak uzasadnić jego częste wizyty w Izraelu i z czego wynikały? Dlaczego jego syn Teofil ma obywatelstwo Izraela,chyba nawet Zjednoczonego Królewstwa? Czyżby z miłości do Polski. Czym dla Polski zasłużył się ten nienawistnik Polski i Polaków. Nie mogę znaleźć jego rejtanowskiego rozdzierania szat, mimo pełnienia funkcji szefa MSZ w kolaboranckich rządach. Za jakie zasługi Niemcy tak hojnie obdarowywali go różnymi orderami w tym orderem Stroessemana nieprzejednanego wroga Polski i Polaków. Czyżby "wielki patriota Polski" i syn narodu polskiego" nigdy nie słyszał kto to jest Gustaw Stroessemann? Moim zdaniem to był zaprzaniec i karierowicz, antypolak. Nie wspominam już o "bydle" pod adresem Polaków patrioty "profesora" Władzia. Nie znam polskiego patrioty, którego Niemcy i Israel tak ochoczo i wielokrotnie nagradzali. Oni odznaczają tylko swoich i zasłużonych dla Reichu, Israela i Syjonu. Niech spoczywa w niepamięci Polaków. Wbrew twierdzeniom, że o zmarłych piszemy dobrze albo wcale czyli zgodnie z kosherpropagandą.

 -------------------------------
Cantabile Anime
16.04.19 9:58
Szef MSZ Czaputowicz wygłosił niedawno w Sejmie expose na tema polityki zagranicznej państwa polskiego. Stwierdził w tym expose, że w sprawa ustawy 447 Just Act nie dotyczy Polski i nie będzie miała skutków prawnych dla Polski. Czy aby na pewno? I co okazuje się. Na portalu YouTube została ujawniona notatka, którą przedstawił red. St. Michalkiewicz. Po analizie notatki jaką przesłał departament stanu USA do MSZ w Polsce jeszcze jesienią 2018 r. dowiadujemy się że: Czaputowicz kłamał w żywe oczy w KneSejmie. Wiedział o wszystkim od dawna, pomimo tego okłamywał opinię publiczną w Polsce w sprawie ustawy 447 Just Act w USA pozwalającej Żydom okraść Polskę i Polaków na 300 mld $. Czaputowicz powinien zostać natychmiast zdymisjonowany gdyż doskonale wiedział o knowaniach Żydów przeciwko Polsce. Pomimo tego wprowadzał opinię publiczną w kraju w błąd. Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Dep. Stanu USA ! , skomentowana przez S. Michalkiewicza tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1330592 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

18 Kwietnia 1906 roku
W San Francisco miał miejsce pożar i wielkie trzęsienie ziemi.


18 Kwietnia 1947 roku
Urodziła się Stanisława Celińska, aktorka filmowa i teatralna.


Zobacz więcej