Niedziela 16 Grudnia 2018r. - 350 dz. roku,  Imieniny: Albiny, Sebastiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W. Panasiuk
16.12.18 21:59
Faktycznie ci ludzie nie mają jaj i dobrej woli.

 -------------------------------
W Panasiuk
16.12.18 21:57
Jeśli PIS wszystkim przebaczy, to źle skończy. Sami robią wszystko, by stery po nich objął Schetyna. Polacy to nie głupi naród i nie zadowoli się jakimiś okruchami 500+ czy innymi drobiazgami. Gierka niektórzy chwalą za to, że coś dawał, ale nikt nam nie przebaczył pożyczek i spłacamy do dzisiaj. Kaczyński postanowił naśladować Gierka, bo chce by go chwalono, ale te długi będą spłacały nasze wnuki. Nic nie ma za darmo, rząd nie wytwarza żadnych dóbr, a wszystko co ma to z obywateli i pożyczek, o których "ani mru, mru"Już raz uwierzyliśmy wielkim finansistom i uzdrawiaczom i tym sposobem pozbyliśmy się majątku narodowego, dorobku kilku pokoleń. Co teraz oddamy? Nie dajmy się ponownie wrobić w jakieś przyjaźnie i głupie obietnice. Zdrajców trzeba rozliczyć, to trwa zbyt długo, co świadczy, że nikt nie ma zamiaru tego zrobić. Można brać przykład z Islandii, Czech, Węgier. A my wciąż bazujemy na zsrr. Znowu ktoś napisze,że nie da się wszystkiego zrobić w krótkim czasie. Na Boga, to już trzy lata. Czas to n ie tylko pieniądz, ale i przedawnienie i chyba tylko o to chodzi.

 -------------------------------
Kazimierz W
16.12.18 5:01
Panie Wojciechu, głaskanie bandytów skomuszałychi trwa - jak Polska długa i szeroka! Polska prawica PiS popisuje się przebaczaniem czerwonym bandytom ich zbrodni i chamstwa wykonywanych na uczciwych Polakach! Żaden czerwony sukinsyn z UB,SB,MO itp. nie został rozliczony za podłość i bandytyzm na wielu prawych Polakach głównie z Solisarności! Te sprawy też hamują zbolszewizowani prawnicy! Nikt z obecnej władzy nie interesuje się tymi ważanymi i bolesnymi sprawami! Szkoda gadać i pisać o tym zboczeniu sadownictwa!

 -------------------------------
Jan Orawicz
15.12.18 17:07
Takie Panie Drogi Marianie - nasze Prawe i obiektywne widzenie obecnej sytuacji Polski! Do tej pory nie rozliczono - ani jednego byłego sługusa okupanta Polski z PZPR,ZSL,SD. Ci z ZSL komuszki - bezprawnie weszli sobie do partii śp.Mikołajczyka,czyli PSL! A ci z PZPR zbudowali sobie PO!! I masz diable pociechę! Ten zdradny czerwony element - powinien być rozliczony za wierną służbę dla sowieckiego okupanta Polski! Na tych zdrajców i faryzeuszy nie ma w Polsce silnych!! Autentyczni Polacy w okresie przemian - jakby wpadli w nasęnnicęI Znów nam idzie hulanka pt."Hulaj dusza piekła nie ma!!!" Cieszą się byli ubole! Postkomuna obrasta w pióra jak coś!!! Serdecznie pozdrawiam!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1303312 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

16 Grudnia 1949 roku
Urodziła się Anna Nehrebecka, aktorka filmowa i teatralna ("Rodzina Połanieckich", "Ziemia obiecana").


16 Grudnia 1981 roku
Pacyfikacja strajku w kopalni "Wujek" w Katowicach. Służby MO zabiły 9 górników.


Zobacz więcej