Środa 24 Maja 2017r. - 144 dz. roku,  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
A. Sołonka
24.05.17 9:47
Gdybyś Lubomirze wszystko przemyślał do głębi nie pisałbyś bzdur, że jestem pogromcą starszego człowieka o nicku Orawicz. Mam szacunek do starszych ludzi, ale przecież są granice. Jeśli Orawicz pisze wierszyki dobre o Pani Szydło, a zaraz jej zarzuca, że jest odpowiedzialna za ludzi, którzy uprawiają lewactwo, to do kogo czynisz te zarzuty. Do mnie? Przecie ja stanąłem i będę stał w obronie właśnie Pani Premier!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam wam obojgu abyście zapoznali się z ordynacją wyborczą. A nie zmieniali poglądów jak kogutki na dachu. Lubomirze, kot odwrócony do góry nogami, jest zawsze kotem, a nie psem, przynajmniej do czasu aż nie zdechnie. Tymczasem, ktokolwiek coś napisze jakiś tekst czy artykuł, to zaraz pojawia się twój estraz - aby o czymś, byle o niczym... To właśnie o takich pisał Norwid Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia, Do tych, co mają tak za tak – nie za nie, Bez światło-cienia… Tęskno mi, Panie… Powtarzam – bez światło-cienia....

 -------------------------------
Lubomir
24.05.17 8:30
Panie Janie, staram się zawsze wszystko przemyśleć do głębi. Nikogo nie oceniam na podstawie jednej wypowiedzi czy życiowych potknięć. Dekalog staram się przykładać do innych, ale przede wszystkim do siebie. Szanuję Pana dokonania i wypowiedzi. Cóż, pan Solonka najwyraźniej nie chce pokazać się jako niezależny twórca krótkich form literackich, ale jako osobisty pogromca Pana. Myślę, że Pani Premier niejednokrotnie udowodniła swoją szlachetność i troskę o Polskę, Polaków i polskość. Jednak nie brakuje środowisk, które chciałyby zdyskredytować i ośmieszyć Głowę Polskiego Rządu. Podległych obcym stolicom widać nie ubyło. Ci zawsze działają według agenturalnego scenariusza: jeden krok do przodu {to dla uśpienia czujności Polaków!}, trzy kroki w tył. Zwierzęca wolność, nazywana liberalizmem - chroni przeróżnych szkodników, ciągle demolujących Polskę. Pozdrawiam jak zwykle.

 -------------------------------
A. Sołonka
24.05.17 1:38
Orawiczu, z szacunku tylko dla twojego wieku nikt cie nie atakuje. To ty zaatakowałeś premier Beatę Szydło, pisząc: CZY mamy Rząd?! Kto jest odpowiedzialny za obsadę kadry w administracji państwowej - z góry w dół?! Uwaźam,że Pani PREMIER. Jeżeli tak Premier decyduje,to jest sprawa zadziwiająca!! Inaczej też brak na to słów! I dodałeś, że osobiście jesteś tą sprawą rozczarowany. *** Tracąc kontakt z rzeczywistością, nie znając prawa wyborczego, napisałeś bzdurę. Bo Pani Beata Szydło jako premier NIE ma nic wspólnego z wyborem prezydenta, wójta czy burmistrza. I dlatego takie pisanie - jak wiatr wieje - jest wodą na młyn lewackiej opozycji jaka zarządza miastem Opole. Nb. Wiśniewski popieral Komorowskiego. Dla ciebie i Lubomira wyjaśniam, że: organy te j.w. wybierane są w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich oraz w głosowaniu tajnym. Nie znając ludzi, nie widząc ich, nie uczestnicząc w życiu społecznym, nie mieszkając w Polsce, zachowujesz się jak wyrostek rzucając kamieniami zza wielkiej wody gdzie ci się podoba. Dlatego przypomniałem ci to delikatnie fraszką, że trzeba wybierać albo świecę albo ogarek. Zdrówka życzę, życzliwie, bo tego ci najbardziej potrzeba

 -------------------------------
Jan Orawicz
24.05.17 0:07
Dobrze byłoby gdyby autor tego ważnego artykułu zechciał napisać, jak się dalej toczą sprawy tej kopalni?! To jest ciekawa sprawa! Tam wyrażnie Niemcy robią swoje! A to najgorsze,że nie ma komu im rzec:Wara wam od polskiej kopalni!!! Taż do tej pory nie ma komu rzec: Oddajcie nam przez was, wszystkie dobra zrabowane w 1939r. Podobnie ma się sprawa rosyjskich złodziejaszków,którzy wzorem Niemców okradli nasz kraj z wielu rzeczy wartościowych. No nic się na ten temat dalej nie dzieje! A czas nie czeka tylko ucieka! Przyszłe pokolenia, za te potworne zaniedbania przykro nas ocenią! I to słusznie!!!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1151073 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

24 Maja 1946 roku
W więzieniu mokotowskim zamordowano oficerów NZW Lublin m.in. kpt. Zygmunta Wolanina ps. "Zenon" i mjr. Zygmunta Roguskiego ps. "Feliks"


24 Maja 1543 roku
Zmarł Mikołaj Kopernik, polski astronom (ur. 1473)


Zobacz więcej