Sobota 18 Stycznia 2020r. - 18 dz. roku,  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Mariusz
17.01.20 21:40
Przedwojenni i powojenni Polacy, którzy na własnej skórze doświadczyli historii zawsze stawiali znaki równości pomiędzy: Żydzi=komunizm=bolszewizm=sowieci=bezpieczeństwo. Każdy Polak tego nienawidzi tylko, że teraz "polskie władze" zmieniły Żydów na Rosjan. Młody Polak po państwowej szkole i wpatrzony w telewizor ma wizję, że komunizm, bolszewizm wymyślili Rosjanie a sowieci to są współcześni Rosjanie a w UB mordowali Polaków Rosjanie. Prawdą jest, że Żydzi za to byli znienawidzeni w przedwojennej i powojennej Polsce. Nienawiść Polaków nie rozróżniała czy to jest Żyd ze Wschodu czy z Zachodu. Prasa polska opisywała jak Żydzi mordują Słowian zza Buga. Przedwojenny Polak wiedział kim był Gubelman, krwawa Rozalia i reszta żydowskiego towarzystwa mordującego Rosjan. Nienawiść do żydobolszewików spowodowała nienawiść do wszystkich Żydów czego dzisiaj współcześni Zydzi nie chcą przyjąć do wiadomości. Uważają dalej komunizm i bolszewizm za wyższą kulturę cywilizacyjną którą stworzyli. Nienawiść nienawiścią a XX w. to była walka o to, kto będzie miał pierwszy broń atomową a prawdę powiedziawszy u kogo zakończą nad nią prace niemieccy Żydzi. Walka ta jest całkowicie pomijana w kartach historii. W Izraelu mieszka ponad dwa miliony farbowanych Żydów z Rosji i nie wiadomo czemu z polskiego budżetu poszły pieniądze na ich przesiedlenie. Żydzi w Izraelu mają najlepsze na świecie firmy informatyczne, kosmiczną technologię produkcji mikroprocesorów. Izrael to potęga technologiczna a każdy bogaty Żyd marzy żeby mieć żonę Rosjankę. Z ciekawostek historycznych mało komu znanych podam, że na procesy w Norymbergi wysłano ze Związku Radzieckiego cwańszego Żyda Ilja Grigorjewicza Erenburga z zadaniem zmontowania procesu Niemcom za zbrodnię na Polakach w Katyniu. Po wojnie polski minister sprawiedliwości Henryk Świątkowski zlecił Izydorowi Reislerowi vel Jerzy Sawicki spreparowanie dowodów obciążających Niemców za ludobójstwo Polaków w Katyniu.

 -------------------------------
Lubomir
17.01.20 19:57
Płacimy cenę za brak ujawnienia światu akt Stasi/KGB. Dzisiaj to agenci tych służb najbardziej szaleją w Europie. Sprawa wydaje się być ciągle otwarta. Oczywiście blokującymi proces oczyszczania europejskiej sceny politycznej od niemiecko-rosyjskich agentów, są komunistyczni matuzalemowie okupujący wciąż Berlin i Moskwę.

 -------------------------------
Lubomir
17.01.20 18:02
Nie daje się wygrywać wojny z zawodowymi fałszerzami historii - krzewmy miłość do prawej polskiej nauki i literatury, do prawej kultury - od fotografii, malarstwa - po wszechpotężną muzykę. Większość tytanów polskiej nauki, kultury i sztuki wyszła z Ziem Wschodnich. Dzisiaj nowi mieszkańcy tych ziem, coraz bardziej interesują się tym wszystkim, co związane jest z Polską i Polakami. Nienawiść do Polski infekują Europie głównie Niemcy. Kapitałem Hitlera wraz z odsetkami - usiłują przekupić wszystkich. Drugi etap denazyfikacji Niemiec i ich kolaborantów - wydaje się być sprawą najważniejszą dla całej Europy. Głos Grecji czy Polski - bez europejskiego wsparcia, jest słabo słyszalny. A może i Ameryka byłaby w stanie zmusić Niemcy do uporania się z hitlerowską przeszłością...? Dalsze hołubienie niemieckiej gospodarki, jest drogą donikąd. Drogą na wyniszczenie Europy ale również i Ameryki. To Niemcy chcieli już robić w przeszłości.

 -------------------------------
Lubomir
17.01.20 17:29
Rzeczypospolita wzorowana na rzymskim prawie, nie miała większych problemów ze zdrajcami. Oczywiście zbrodnie najcięższe były karane skracaniem o głowę a zdrada ojczyzny - kończyła się zazwyczaj banicją. Życia wiecznego, w które na ogół wierzyli wszyscy, nikt nikomu nie odbierał ale z życiem doczesnym mogło być różnie. Zakaz powrotu do Polski największych renegatów - mógłby być jakimś rozwiązaniem. Podajemy za wzór nowożytną demokrację - demokrację filadelfijską, a dystansujemy się od prawa panującego w amerykańskich stanach. Tam dla zbrodni najcięższych przeciwko obywatelom i ojczyźnie - nie ma zmiłuj się! Chociaż ostatnio i tam, jak gdyby też zaczęło się zmieniać - na korzyść jakiejś totalnej anarchii i totalnego chaosu. Jak gdyby zależało komuś, żeby zmarginalizować ojczyznę Waszyngtona i Jeffersona a wyeksponować państwo - trzymające kasę we Frankfurcie nad Menem.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1403397 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

18 Stycznia 1654 roku
Ugoda perejasławska, została zawarta pomiędzy Rosją a Kozakami podczas powstania Chmielnickiego


18 Stycznia 1819 roku
Zmarł Jan Kiliński, polski powstaniec, należał do Rady Warszawy (ur. 1760)


Zobacz więcej