Wtorek 26 Stycznia 2021r. - 26 dz. roku,  Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
24.01.21 12:04
Od początku stawiano tezy o wielkim udziale Stasi/BND w przygotowaniu i przeprowadzeniu 'katastrofy' oraz o 'medialnym wybuchu' islandzkiego wulkanu, o celowym wyciszeniu i pomniejszeniu rangi wydarzeń, włącznie z nieprzybyciem zagranicznych delegacji na uroczystości pogrzebowe. Od dziesięcioleci mówi się o niemieckich korzeniach Putina i koordynacji polityki rosyjskiej - z polityką niemiecką. Gdyby te tezy przyjąć za pewniki, wszystko stałoby się w miarę czytelne i zrozumiałe. Pewnie wiele wyjaśni się, po zejściu czołowych polityków dwóch imperiów - z politycznej sceny Europy. Według wszelkich analiz, jest to niezbyt odległa data.

 -------------------------------
Lubomir
23.01.21 22:56
Pewnie czytelnym sukcesem III Rzeszy było wprowadzenie w Polsce, Europie i na świecie numerowania bydła domowego. Od tamtego czasu, nic nie uchowało się bez wiedzy niemieckich okupantów czy nadzorców. Ten niemiecki wynalazek przetrwał do dzisiaj. Gdyby tak komuś udało się stworzyć Czwartą Rzeszę, to pewnie ludzkość od razu zostałaby poddana powszechnemu, niemieckiemu numerowaniu. Nikt nie mógłby czuć się wolnym. Czasami słychać pogłoski, jakoby cztery agresywne Niemki próbowały budować kolejną Rzeszę - na terytorium państw europejskich i że właśnie temu ma służyć polityka ciągłego zastraszania i roztaczania wizji powszechnej katastrofy. Te cztery niebezpieczne Niemki, to oczywiście Angela Merkel, nazywana przez Greków 'Hitlerem w spódnicy'; Ursula von der Leyen, przewodnicząca {chyba dożywotnia} Parlamentu Europejskiego, była minister obrony RFN; Katarina Barley, zastępczyni Leyen, specjalistka od finansowego zagładzania niepokornych narodów i Annegret Kramp-Karrenbauer, obecna 'feldmarszałek' armii niemieckiej. Po tym co te kobiety wyprawiają z Europą, można byłoby śmiało ogłosić je niemiecką Bandą Czworga - prowadzącą zdalną wojnę i zarazem zdalną okupację Europy. Prezydencja portugalska w Europie trwa od 1 stycznia 2021 roku i ani słowa o tym. Wciąż tylko wszechobecne i niezastąpione wachmanki z Niemiec. Na ich życzenie powstała tzw. europejska unia zdrowia. Chyba tylko po to, żeby preferować niemieckie koncerny farmaceutyczne i uzależniać od siebie narody dotąd jeszcze wolne od lekomanii. Niemcy obsesyjnie chcą wszystkich nie tylko numerować ale i segregować. To mają zakodowane w swoim DNA. Nawet gdy zobaczą kupkę śmieci przed sobą, obsesyjnie wszystko błyskawicznie ponumerują i posegregują, żeby potem wszystko razem wywieźć poza Niemcy i spalić na dzikim wysypisku. Oczywiście przy okazji nie zapomną, żeby oskarżyć gospodarza o zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

 -------------------------------
MariaN
21.01.21 19:25
Rząd wyrównuje kominy placowe w spoleczeństwie, dba o emerytów o dzieci, stwarza szansę godniejszego życia a nieudolne samorządy lewacko-platformiane w miastach zabierają ludziom tą kasę podwyzszając ceny a rekordzistą w nieudacznictwie lenistwie i chamstwie jest Czaskowski o mały włos plezydent Najjasnieszej, dzięki Bogu, niedoszły. Codziennie trzeba sie modlić i dziekować Bogu, że Andrzej Duda wraz z prawicą zjednoczoną nadal rzadzi.

 -------------------------------
MariaN
21.01.21 19:14
Szkoda Amerykanów, nie dali rady lewactwu, nam sie udało, ale malo brakowało a na prezydenckim stolcu zasiadł by największy leń i brakorób pod słońcem i to jeszcze podczepiony pod największego wroga cywilizacji łacińskiej. Amerykanie jeszcze będa prosić Trumpa na kolanach by wrócił i uratował to co jeszcze pozostało. Oczywiście że to była pułapka zgrabnie przygotowana przez światowe lewactwo z antifą na czele a Trump gładko w to wszedł. Polacy są bardziej doświadczeni bo żyli w komunizmie 45 lat i kochają wolność, a dlaczego od 2015 roku wygrywa w Polsce prawica? bo mamy społeczny ruch ochrony wyborów i trudno jest lewactwu sfałszować wybory. Amerykanie powinni wziąć z nas przykład.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1487802 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

26 Stycznia 1938 roku
Generał Tadeusz Kutrzeba określił przewagę militarną Niemiec nad Polską, jako trzykrotną


26 Stycznia 1788 roku
W Australii założono pierwszą osadę, dzisiejsze Sydney. Na pamiątkę, 26 stycznia ustanowiono świętem narodowym Australii


Zobacz więcej