Sobota 21 Października 2017r. - 294 dz. roku,  Imieniny: Celiny, Janusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
20.10.17 21:54
Cóż, korzenie niemieckie, wychowanie domowe - niemieckie. Język matczyny - niemiecki. W takim przypadku można być Polakiem z wyboru, albo ze strachu. Obecnie wydaje się jedynie możliwa ta druga opcja. Polacy nagromadzili sporo dowodów antypolskich przestępstw, na w/w osobnika. Chyba najlepszym do zamieszkania dla Niemca miejscem, są Niemcy. Nie czuje się tam ani banitą, ani uchodźcą.

 -------------------------------
Jan Orawicz
20.10.17 19:36
Panie Adamaitis i Pan Riks- Diks dzęiki za celny i obiektywny materiał poznawszy o ŻYDACH.Oczywiście czasami można spotkać ŻYDA,który gardzi złośliwym cwaniactwem jego współbraci. Miałem takich kolegów pochodzenia żydowskiego, którzy się odcinali od żydowskich oszustów i łgarzy! Pracowaliśmy razem w jednym zakładzie, traktując siebie jak brat brata.Oni wiedzieli o tym,że wielu czerwonych Żydów, baćko Stalin wysłał do okupowanej przez CCCP Polski.Oni byli lokowani na rozmaitych wiodących stanowiskach rządowych,w LWP itd - wyliczanka jest tego długachna!!! Duży odsetek tych krasnych Żydów nie posiadał wymaganego wykształcenia na obejmowane stanowiska. To biorąc ogólnie było czerwone zbiorowisko, nie douczonych i skomunizowanych osobników. Szczęście,że Niemcy nie zdążyli całkowicie wymordować polską inteligemcję,na którą spadł podstawowy ciężar odbudowy Polski. I tak to było,że czerwony Żyd - niedouk był dyrektorem,któremu podlegała kadra wykształconych Polaków.Wtedy taki dyrektor do inżynierów i magaistrów miał tylko tyle do gadania:"Towarzyszu innżynierze towarzysz wjy jak to zrobić,by było fajnie zrobiune,bo inaczy bedzie żle - tyż z towarzyszym!" Takie były rozmowy towarzyszy dyrektorów z kadrą inteligencji przedwojennej. Pozdrawiam

 -------------------------------
Lubomir
20.10.17 19:19
Piąta Kolumna zawsze jest skuteczna, kiedy przeniknie do wewnątrz struktur, które zamierza zniszczyć. Ostatnio do grzmiących na Polskę dołączyła jak można byłoby sądzić wcześniej - wielce pobożna włoska gazeta 'Famiglia Cristiana' {Rodzina Chrześcijańska}. Stało się to bezpośrednio po inicjatywie polskich katolików, po 'Różańcu do Granic'. Ta jak wydawałoby się chrześcijańska gazeta, atakuje Polskę za rzekome budowanie duchowego muru przeciwko islamowi i za rzekomy brak miłości do obecnego papieża. Ubolewa także nad tym, że polski Kościół znalazł się rzekomo na niebezpiecznej drodze. Do Włochów gazeta kieruje zaś prowokacyjne i wielce nietaktowne pytanie: 'Czy uważasz, że różaniec użyto instrumentalnie w n a c j o n a l i s t y c z n e j Polsce?'. Wielki Mufti Rzymu i Naczelny Rabin Rzymu - milczeli. Niestety nie milczeli niektórzy polscy hierarchowie, ale mocno skrytykowali polskich kapłanów, którzy poparli katolicką inicjatywę a nie popierają inicjatywy Berlina i Sorosa, inicjatywy dotyczącej wyprowadzania muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki i osiedlania ich w Europie i Polsce. Naiwni idealiści czy zdrajcy Chrystusa i kolaboranci islamu?. Widać 'FC' to odpowiednik naszego Obłudnika Powszechnego - z marksistami udającymi ludzi Kościoła.

 -------------------------------
Grażyna
20.10.17 16:19
Po prostu piękny wiersz. Symfonia miłości - dla tej jednej. Gloryfikować kobietę, jedynie poeta tak potrafi... :}

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1194778 razy.

KontaktSprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

Pozdrawiamy
Zespół G.I.KWORUM

21 Października 1831 roku
Padła twierdza Zamość. Koniec Powstania Listopadowego.


21 Października 1969 roku
Zmarł Wacław Sierpiński, polski matematyk (ur. 1882)


Zobacz więcej