Sobota 29 Kwietnia 2017r. - 119 dz. roku,  Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
28.04.17 18:06
Przykre, ale stare komuchy wychowały armię młodych entuzjastów egoizmu i ateizmu. Dzisiaj ci żule opanowali urzędy wielu polskich miast. Grabież i lekceważenie Polaków mają w genach, podobnie jak pogardę dla rzetelnej pracy. Dzisiaj dodatkowo jeszcze usiłują targać międzyregionalne więzi łączące Polaków. Usiłują to robić według zewnętrznych scenariuszy, zachęcając do powoływania coraz to nowszych, wrogich sobie - autonomicznych regionów, subregionów i ober-regionów. Ci żule są najczęściej biorcami super uposażeń, całkowicie nieadekwatnych do zakresu ich czynności. Poza tym mają szeroko otwarte kieszenie na 'kapitał zewnętrzny'. To swoista anty-elita.

 -------------------------------
Marek
28.04.17 17:45
Nasz propagandysta ekonomiczny powinien jeszcze dodać, ze za czasów greckiej starożytnej demokracji Grecy płacili większe podatki niż my obecnie. Typowa propaganda dla głupków, dawniej wszystko było dobre bo komunistyczne dzisiaj jest dobre bo demokratyczne. Zamieniono głupkom słowa klucze. Przypomina to slang spod budki z piwem gdzie tylko słychać: kur..a i pierd..li. Rzeczywisty obraz polskiej "demokracji" jakoś nikt na stołku nie ma odwagi nam przedstawić. Polskie żuliki jak za komuny przystosowali się do nowych zasad gry i już bez skrupułów rozkradają Polskę. Dawniej to się bali sekretarzy partii, dzisiaj się chwalą jak to wybrani przez lud realizują wolę ludu.

 -------------------------------
Marian Kaluski
28.04.17 12:35
Ukraincy mogą pracować w Polsce, ale na zasadzie tzw. robotnikow sezonowych. Tymczasem rząd PiS dazy do ich masowego osiedlania się na stale w Polsce. W przyszlosci zamiast Polski będziemy mieli kondominium polsko-ukraińskie pod wladza Brukseli. No i kraj pelen konfliktow polsko-ukraińskich. Czy PiS jest partia patriotow?! Przeciez oni sa z tego samego ciasta co PO, która jest wrogiem patriotyzmu polskiego, a tym samym i Polski. Marian Kaluski, Australia

 -------------------------------
Marek
28.04.17 10:55
Ukraińcy są poszukiwani przez naszych "biznesmenów", którzy wygrali przetargi na roboty wymyślone przez demokratycznych polityków. Przetargi zaniżają jakość i aby coś zarobić trzeba znaleźć frajerów, którzy to wykonają za suchą bułkę. Obserwowałem jak przywieziono Ukraińców do układania zbrojenia i brukowania. Zbrojenie układano z gotowych przywiezionych elementów. Przez tydzień stała robota bo się nie dało tych prętów splątać tak jak na rysunku wymyśliło jakieś dziecko po studiach. Głowiło się sporo głów nad tym i skończyło się tak że jedną trzecią prętów wywieziono na pobliski złom. Bruk przekładano, przedwojenny był równy i kostka koło kostki. Teraz rozrzucono te kostki na betonową zaprawę i wygląda to jak kartoflisko. Połowę kostek rozkradli miejscowi. Przywiezieni Ukraińcy byli jednakowo ubrani jak wojsko, oderwani od pasienia krów przyglądali się maszynom. Zakupy robili w biedronce i płacili kartą. Spieprzoną robotę oczywiście odebrał jakiś urzędnik. Rodzina inwalidy "ochroniarza" kradła nocami materiał z budowy jak za pierwszej komuny. Kradziony materiał wozili ciągnikami bo trzeba było kraść całe palety materiałów a nie trochę bo wtedy któś by się połapał a ilości palet nikt nie kontrolował. Co tydzień inna ekipa żulików na budowie ci to sprzedawali głównie farby holenderskiej firmy BARIL i paliwo. Na koniec inwestycji postawiono dwie tablice, że to dzięki unii przeprowadzono remont.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1141827 razy.

KontaktSprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

Pozdrawiamy
Zespół G.I.KWORUM

29 Kwietnia 1848 roku
Wojska pruskie rozbiły obóz powstańców wielkopolskich w Książu.


29 Kwietnia 1980 roku
Zmarł amerykański reżyser filmowy Alfred Hitchcock (ur. 1899)


Zobacz więcej