Środa 13 Listopada 2019r. - 317 dz. roku,  Imieniny: Krystyna, Stanisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Perth
13.11.19 3:25
Dotyczy wpisu Lubomir z 12.11.19 18:01 Lubomirze siedzący na klawiurze nie martw się o mnie, kto ze mną "obcuje". Mam więcej przyjaciół Polaków i Australijczyków niż ty włosów na swojej łepetynie. A żółć oczyszcza organizm z toksynów i cuchnących tłuszczy. Z kolei z tym wstrętem to jest tak, że mam nieuleczalną alergię do osobników i bufonów, którzy nadymają się i wciskają mi kit i dlatego od czasu do czasu wymiotuję. Ale tylko na lewaków, którzy udają patriotów Polaków i pamięć mają taką, jak wióry na wietrze że nie pamietają jak kiedyś bzdury tu pisali. / ja też potrafię coś zrymować i nie gorzej niż ty z Fornalowa/ O tej Segre, starej babinie, co opluwa Polaków i jest dożywotnią honorową obywatelką Włoch, pisali też inni tu na Kworum, ale ty nam wciskasz pic i już nie pamiętasz nic! Architektem i patronem lewackiej UE jest włoski komunista Altiero Spinelli który domagał się zniszczenia dotychczas istniejących państw narodowych, w tym Polski, a dzisiejsi komunisci lewacy powtarzają to jak mantrę, te bzdury wyrosłe wprost z jego "Manifestu z Ventotene". Z kolei La Reppublika jest dziennikiem wloskich komunistów i lewaków i wśród nich też trzeba szukac opluwaczy Marszu Niepodległości - spadkobierów ideologii Marksa i Engelsa. A ty, tu oczyszczasz z tej nienawiści do Polski i jej patriotów zatwardziałych włoskich lewaków i komunistów. A to, co było w tym wpisie na temat pożaru, to tyczyło komunistów takich i podobnych do Cimoszewicza. A wymioty były na tych co pisali, o Polakach, że "kto podpisuje się ksywą/ ma duszę parszywą/ a więc o co chodzi? Pisała to sama stara upierdliwa ksywa a i przecież sam jesteś niczym innym jak olbrzymią ksywą. A teraz możesz popejsbookować na mnie, jak się już chwalisz z tymi o tym co sam tworzysz - porównijąc mnie durnie z Pol Potem. O czym mi donoszą z wstrętem ci zza Wielkiej Wody. Wstyd! Z tą twoją odnową, rusz głową! A to, ze Giuseppe Garibaldi (33 stopień masońskiego wtajemniczenia), przewraca sie w grobie, jak piszesz, to tylko dlatego, ze diabły nie dają mu spokoju aby wreszcie dokonczył budowę Nowego Masonskiego Swiata, zniszczenie Państwa Kościelnego, wpływów ziemskich Kościoła wyeliminowanie go z życia państw i całej Europy, a następnie zniszczenie go od wewnątrz, między innym poprzez zinfiltrowanie go i takie czy inne korumpowanie kleru, teologów itd. A razem z Giuseppem tacy masoni w piekle wyja jeszcze tacy i się przewrcają tacy jak Antonio Maghella wolnomularz z Genui, założyciel karbonariuszy, Giuseppe Mazzini jedna z ważniejszych osób w organizacji karbonariuszy, mason 33 stopnia wtajemniczenia, Camillo Benso di Cavour jeden ze zwierzchników 33 stopien masonerii piemonckiej. To tyle! A ty Lubomirze buduj sobie buduj, na ich temat bzdury i ten swój lewacki świat - w swojej głowie. Perth

 -------------------------------
Lubomir
12.11.19 18:01
Perth, współczuję tym, którzy na co dzień skazani są na obcowanie z tobą. Ty albo rzygasz na upatrzonych przez siebie na nieprzyjaciół, albo oblewasz ich swoją cuchnącą żółcią. Czy nie czujesz, jakie to obrzydliwe? Czy nie czujesz wstrętu do samego siebie? Idealisto od siedmiu boleści! Idealisto bliski 'nieomylnemu' Pol Potowi!

 -------------------------------
Perth
12.11.19 11:51
Segre, tygrysy, Lubomir i... u gli fratelli italiani, W zapaskudzonych skrzyniach transportowano z Włoch tygrysy. Niebywały koszmar. To tak naprawdę brudne, stalowe klatki, w których zwierzęta nie mogły się ruszać. Na taki transport tym zwierzętom zezwolili "kulturalni" Włosi odprawili tak zwierzeta z Włoch do Dagestanu. W dodatku brakowało wymaganych na Białorusi urzędowych certyfikatów weterynaryjnych wystawionych przez włoskie służby. To dzięki Polakom zwierzęta uratowano. A ty tutaj wciskach jakis kit - tygrysy a sprawa polska. To sprawa handlarzy z Włoch! Przypomnij sobie też, że kiedyś szarpałeś nogawki tym, którzy ci tłumaczyli kim jest owa stara kobiecina, która wylewa pomyje na Polaków czyli honorowa obywatelka Włoch. Broniłeś jej jak opętany, a teraz piszesz, że Włosi muszą przed nią uciekać.Popełniasz tak kardynalne błędy w swojej propagandzie antypolskiej, dotyczące faktów, że aż wstyd to czytać nawet w internecie.

 -------------------------------
Lubomir
12.11.19 8:39
Przeczytałem artykuł włoskiej 'La Repubblica' z 12 listopada Anno Domini 2919 i nie mogę dojść do siebie. Myślałem początkowo, że może chodzi o jakąś demonstrację w Palestynie, Libanie, Iraku czy Syrii. Nie, obsmarowano na niespotykaną skalę - kolejny Marsz Niepodległości w Warszawie. Można odnieść wrażenie, że nawet polskie motto: 'Bóg, honor, Ojczyzna' jest nazistowskie i antysemickie. Ktoś celowo nakręca falę nienawiści do Polski, Polaków i polskości. Czyżby robili to potomkowie klasycznych i zawodowych polakożerców? Intelektualni spadkobiercy Bismarcka, Hitlera i Marksa? Komuś bardzo przeszkadza wieloraka odnowa Polski, Polaków i polskości. Kogoś bardzo niepokoi zdrowa moralnie i intelektualnie Polska - krzewiąca to co najlepsze w Europie. Spisujący Europę na straty - preferują Azjatów i Afrykańczyków a nie Europejczyków, kreujących nowe europejskie odrodzenie. Oby Europa rozumiała to coraz bardziej!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1387690 razy.

KontaktSprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

Pozdrawiamy
Zespół G.I.KWORUM

13 Listopada 1924 roku
Władysław Reymont został laureatem literackiej Nagrody Nobla za powieść Chłopi.


13 Listopada 1891 roku
Zmarł Paweł Stalmach, śląski działacz polityczny, pastor, dziennikarz i społecznik działający na Śląsku Cieszyńskim (ur. 1824)


Zobacz więcej