Poniedziałek 27 Marca 2017r. - 86 dz. roku,  Imieniny: Ernesta, Jana, Marka

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Kuba
27.03.17 7:18
OGóLNIE!!! Prostota i skromność jest trudniejsza od bufonady: trzeba się ciężko napracować nad wydobyciem czystej myśli, która pozwala na prostotę. Warto też zdobywać wiedzę, i uczyć się skromnie od innych, a nie przekonywać, że się wszystkie rozumy pozjadało i jest się ekspertem na każdy temat! Polemika to wielka sztuka i dzięki niej rozpoznajemy inteligencję i wiedzę dyskutanta a i oponenta. W przeciwnym wypadku pozostaje tylko ironia ale na ironię można odpowiadać tylko ironią. Człowiek jest omylny i kiedy popełni pomyłkę powinien powiedzieć przepraszam. Niestety słowo PRZEPRASZAM jeszcze na tym KWORUM nie zaistniało.

 -------------------------------
panasiuk
26.03.17 16:41
Wiersze są świetne, gratuluję autorom. Nie widzę nic złego w święcie kobiet i nie ważne kto je wymyślił, tak mało doceniamy nasze kobiety. Mądrzy twierdzą, że choćby raz dziennie należy przytulić kobietę dla zdrowotności. Komunizmu nigdy nie popierałem, ale prywatnie lubię każde święto związane z naszymi paniami. Pozdrawiam wszystkie Panie.

 -------------------------------
Perh
26.03.17 6:37
PANI DANUSIU, WIERSZ JEST WSPANIAY, MAM TYLKO JEDNO DELIKATNE PYTANIE, DLACZEGO TYLKO W NOCY JEST PANI KOCHANKĄ, PRZECIEŻ W DZIEŃ Kobieta może BYĆ TAKŻE KOCHANKĄ (!) I DLACZEGO TEN SOCJALISTYCZNO-FEMINISTYCZNO-KOMUNISTYCZNY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET JEST DLA PANI I INNYCH TUTAJ TAKI WAŻNY??? Pozdrawiam znad BRZEGÓW SWAN RIVER

 -------------------------------
Jan Orawicz
25.03.17 18:47
Re:Marek nie popisuj się tutaj swoim mocno skrzywionym oglądem i podgladem żywota dzisiejszych Polaków. Jesteś daleki od obiektywnych ocen dzisiejszego społeczeństwa polskiego. To jest takie twoje -chyba śwadome widzi mi się ocen Polaków. W tym wymiarze spraw mogą mieć tylko racje wyniki badań naukowych nad społeczeństwem.Każy osobnik zarozumiały popisuje się własnymi ocenami wyssanymi z paluszka.Jest ośrodek badawczy PAN w tym zakresie spraw,a nie wypociny różnego formatu amatorów.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1131779 razy.

Działy

27 Marca 1964 roku
Alaskę nawiedziło silne trzęsienie ziemi o magnitudzie 9,2. Wstrząs i tsunami spowodowały śmierć 131 osób


27 Marca 1923 roku
Zmarł Wawrzyniec Hajda, śląski działacz ludowy i poeta (ur. 1844)


Zobacz więcej