Czwartek 24 Sierpnia 2017r. - 236 dz. roku,  Imieniny: Bartosza, Jerzego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Jacek Socha
23.08.17 11:15
Pozdrowienia, Podroze ksztalca. Genewa. Slady wielkich przodkow zobowiazuja. Przypomina o tym tablica upamietniajaca, ze tu, w domu Pani Pattery Jules Slowacki, zyl przez trzy lata i tworzyl Wielkie Dziela i dodam... byl kochany. Ale tablica wymaga odnowienia. Jeszcze tylko Jezioro Bodenskie, Black Forest, spotkanie z Przyjaciolmi i powrot tam gdzie najpiekniej - do POLSKI!

 -------------------------------
J.V.Miarka, Wroclaw
22.08.17 8:55
Nie wiedzialam, ze przyznajac racje p. Skowronskiemu (Redaktorowi) zostane nazwana ubekiem. Widze, ze masz bonus na bezkarnosc, ze wzgledu albo na glupote, albo na starosc. Gdybys slaby czlowieku z USA nazwal mnie w moim srodowisku ubekiem, mialbys podpuchniete oko, ale tak wirtualnie to jestes bezkarny. Z drugiej strony to mi cie zal, bo przeciez ludzi chorych z urojenia i gledzacych o swoich zaslugach tez trzeba tolerowac. Mam nadzieje, ze Myslacy Czytelnik tego kworum, na tym Kworum, potrafi zrozumiec, ze moj wpis dotyczyl poparcia dla Dobrej Zmiany i Rzadu Beaty Szydlo, dla przemian, ktore nastepuja w Polsce bez wzgledu na chlopkow roztropkow tobie podobnych i nie tylko w USA. Pokolenie, ktore buduje Polske silna i sprawiedliwa, wolna, niezalezna, nie chce juz sluchac krytyk, i tzw dobrych rad zza morza, i z UE!!! Mlodzi ludzie - Polacy - to madre pokolenie, zyjace w swojej Ojczyznie i do nich nalezy Polska, i to Pokolenie bedzie Jej bronic gdy zajdzie potrzeba - a ty placzliwy czlowieku - bedziesz strzelal tylko zza wegla. Napisz co ty tam w USA dobrego dla Polski zrobiles? Ty tylko tam wjechales. Sam piszesz, ze corka i ziec tez. Mlodzi ludzie! W USA budowac Polske??? Wypada mi zakonczyc slowami madrego pisarza okresu rozbiorowego: "Narody, ktore tylko placza wzbudzaja pogarde wsrod innych narodow". Badz zdrow czlowieku z USA.

 -------------------------------
Jan Orawicz
21.08.17 20:59
Miarka zmierz miarką swoją głowę, a zauważysz,że ględzisz ubeku! Teraz każdemu komuchowi prawda doskwiera! Codziennie w naszych mediach mamy sporo waszych wypocin z powodu nerwówki. Wreszcie przegraliście Polskę i to wam doskwiera! I z tego prostego powodu, ściekają po waszych brodach zajady na Solidarność i Solidarnościowców. Ja mam w rodzinie emigrantów i wśród znajomych, wiec pamiętam ich łzy po utracie pracy i ich wyjazdy na obce landy na zachód. Mnie z żona do USA ściagnęła córka z zieciem, I też w czasie odlotu na obczyzę chlipaliśmy łzył! Na nasze szczeście lecieliśmy do USA,gdzie od wieków- Polacy, dzięki Kościuszce i Puławskiemu są przyjażnie traktowani.Mogę tylko współczuć rodakom,których los wypchnął do Niemiec! Jako polska dziecina z Pomorza, przeżywałem niemiecką bandycka okupację, więc znam kulturę tego podłego narodu.Po jego biczach, pozostały mi blizny na plecach i dłoniach.

 -------------------------------
MariaN
21.08.17 16:00
To prawda, ze ludzie są niecierpliwi i wkurzeni ze zlodzieje w białych kołnierzykach nie siedzą jeszcze w pierdlu, bo do tej pory zawsze tak było, że sie wszystko rozmywało. Nawet Sawicka złapana za łape, kiedy brała grubą kase została uniewiniona - mało tego żąda odszkodowania. Jest pewne niebezpieczeństwo, że w następnych wyborach totalna opozycja wraz z kodowcami i ubekami zrobi jakiś przekret i pozbawi pis większości. I co wtedy będzie, odwet, przyszłość Polski może sie rozegrać na ulicy. Trzeba bardzo pilnować wyborów.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1177186 razy.

Działy

24 Sierpnia 1915 roku
Niemcy utworzyli w Warszawie Generalne Gubernatorstwo.


24 Sierpnia 1944 roku
24 d. Powst. Warszaw.: Ciężkie walki o Stare Miasto. Zgrupowanie "Bełt" oczyściło z Niemców okolice ul. Marszałkowskiej i Poznańskiej


Zobacz więcej