Poniedziałek 10 Sierpnia 2020r. - 223 dz. roku,  Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.02.20 - 21:11     Czytano: [548]

„Sok z Buraka” atakuje prezydenta

Profil hejterski "Sok z Buraka", którego administratorem jest Marcin Mycielski, członek sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, zaatakował Andrzeja Dudę w obrzydliwy sposób. Czy kandydatka PO na prezydenta, która tak często apeluje o powstrzymanie hejtu, nie ma nic przeciwko takim atakom jednego z jej sztabowców?

Administrator hejterskiego profilu w mediach społecznościowych "Sok z Buraka" Marcin Mycielski został niedawno jednym z szefów kampanii kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Wydało się to dzięki jednemu z byłych europosłów PO, a później informację potwierdził sam Mycielski. To wieloletni współpracownik Fundacji Otwarty Dialog. Był również aktywnie związany z Komitetem Obrony Demokracji, będąc „pełnomocnikiem KOD do spraw zagranicznych” i „współzałożycielem KOD International”. Współpracował z "Gazetą Wyborczą", był jej brukselskim korespondentem. W przeszłości Mycielski miał tworzyć kampanię wyborczą dla byłego działacza PZPR Marcina Święcickiego.

Dziś "Sok z Buraka" w obrzydliwy sposób zaatakował prezydenta Andrzeja Dudę sugerując, że w 2015 roku był w trakcie rozwodu i romansował ze swoimi studentkami, gdy był wykładowcą.

Do tego wpisu odnieśli się dziennikarze, którzy pytają Małgorzatę Kidawę-Błońską i Bartosza Arłukowicza, czy utożsamiają się z takimi wpisami.

Niezależna.pl

Wersja do druku

Lubomir - 29.02.20 13:13
Panie Władysławie, niejednokrotnie zabierałem na tym Forum głos - w tej sprawie, o której Pan pisze. Podobny do tej naszej nieszczęsnej Platformy Obywatelskiej przyczółek - próbowano zainstalować w Kaliningradzie. Najwyraźniej zabiegali o to Niemcy. Na pewno nie była to polska inicjatywa i na pewno nie chodziło o restytucję Królewca i Województwa Królewieckiego. Podobnie rzecz miała się z 'Solidarnością' na Nizinie Pruskiej. Tam bardzo dużo mniejszości niemieckiej kręciło się wokół tej, niby polskiej idei. Niemcy zawsze usiłują wszystko przegiąć na swoją korzyść. Niemcy każdorazowo usiłują wykorzystać nas, jako króliki doświadczalne - do testowania reakcji Rosji. Obyśmy zawsze potrafili być mądrzy przed szkodą. Obyśmy nie dali nabierać się na niemieckie intrygi i prowokacje.

W.Kubicki - 28.02.20 23:08
Tak szczerze powiedziawszy,to całe zbolszewizowane PO.a ściślej
Platforma Obywatelska w czerwonym kolorze nie powinna istnieć
w naszej Kochanej Rzeczypospolitej Polskiej!!Mało mieliśmy po wojnie
narzuconej nam komuny przez okupanta ZSRR???!! Jako Polak z USA
nie mogę tego zcierpieć,bo byłem ukrytym przeciwnikiem PRL,a póżniej
aktywny członkiem NSZZ Solidarność!

W.Kubicki - 26.02.20 21:48
No cóż- lewactwo zawsze się posługuje obłudą w swoich
działaniach politycznych itp.Ten cały M.Mycielski jest tego
widocznym przykładem! Ale,co tutaj pisać czy gadać,bo
prawdziwi Polacy spadek po komunie w postaci PZPR,ZSLitp
maja g d z i e ś!!!!

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

10 Sierpnia 1921 roku
Urodził się Bohdan Tomaszewski, polski komentator sportowy.


10 Sierpnia 1898 roku
Urodził Tadeusz Dołęga-Mostowicz, polski prozaik, brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej (zm. 1939)


Zobacz więcej