Sobota 23 Stycznia 2021r. - 22 dz. roku,  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.11.19 - 12:48     Czytano: [654]

Znalezione na Fb

(pisownia oryginalna)

No i się wysypało !!!
Niedawno Straciliśmy realną kontrole w senacie i jest to fakt ! Ale kto za ten fakt odpowiada ? No nikt inny jak my sami ! Wybory do senatu są powszechne a łaska wyborcza na pstrym koniu jeździ.
W śród wyborców jest masę ludzi najzwyczajniej nie wdzięcznych temu co przez te ostatnie lata Pis dla nich zrobił a zrobił nie mało i tego się zaprzeczyć nie da ! Lecz są rejony naszego kraju choćby takie jak województwo Lubuskie, gdzie ludzie oszaleli z nienawiści do Pis-u i gotowi są podać rękę samemu diabłu by tylko Pis tam nie wygrał nie zważając na konsekwencje swojego poparcia a wiążącymi się z cierpieniem i nie dostatkiem. To z logicznego punktu widzenia prawdziwy paradoks ale nie jest to tak nadzwyczajna sytuacja jak spojrzymy na Rosję gdzie wciąż kult Stalina jest żywy a tłumy maszerują z jego portretami.
Wina leży po stronie działaczy jaki całej filozofii istnienia Zjednoczonej Prawicy - za mało jedności poczucia braterstwa broni w walce ze złem i brak wzajemnej asekuracji co więcej brak żarliwości w głoszeniu dobrej nowiny o rządzie Zjednoczonej Prawicy.
Szanowni Państwo trzeba silnej jedności i zaangażowania znacznie większego niż do tej pory !!!
Takie skandaliczny kandydatury jak Gawłowskiego i Jachiry w cywilizowanym świecie miejsca nie mają a ich wybór pogrąża nas totalnie . Przy pierwszym to jest wina komisji wyborczej brak odpowiedniej kontroli w okręgu i niesie ze sobą istotne podejrzenie fuszerstwa a a w drugim wypadku to totalny upadek moralny wyborców z Warszawy podsycaną tępą i niezrozumiałą nienawiścią .
To doprowadziło ze konsekwencją tego wszystkiego
rezultatem z tych rzeczy jest obsadzenie na marszałka senatu kandydata PO-KO o wątpliwej reputacji. Człowiek ten jest wrogi nie tylko PIS ale również całej Polsce ! Wedle oceny to jeden z tzw Bosów - PO w zachodniopomorskiej kamory - która działa w imieniu interesów naszych sąsiadów bezpośrednio graniczących z Pomorzem . Ten Jurgieltnik wyrusza w podróż do USA bez uprawomocnień by podważać nasz sojusz z Ameryką i szkodząc Polsce wspiera wrogich senatorów USA którzy chcą obalić strategicznego sojusznika Polski Donalda Trampa prezydenta USA.
Celem tego pisma nie jest jedynie krytyka a aczkolwiek zajmuje w niej poczytne miejsce lecz przede wszystkim przestroga dla wszystkich związanych ze Środowiskiem Zjednoczonej Prawicy.
Są tu również skazówki którędy należy kroczyć by w wkrótce w wyborach prezydenckich nie odebrano nam wszystkiego byśmy nie musieli egzystować w podziemiu tak jak żołnierze wyklęci którzy żyli w nieustanym prześladowaniu z mianem terrorysty.

Filip Kriger

Wersja do druku

Roman S - 14.11.19 20:09
A więc masz litościwa prawico PiS!! Myślałaś,że z komuną można
sobie poradzić za pomocą głaskania!!! Jeszcze trochę,a połknie nas
z nogami, to czerwone PO!!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Stycznia 1919 roku
Wojsko czechosłowackie zajęło polską część Śląska Cieszyńskiego


23 Stycznia 1556 roku
W wyniku trzęsienia ziemi w Chinach zginęło 830 tysięcy osób


Zobacz więcej