Poniedziałek 27 Stycznia 2020r. - 27 dz. roku,  Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.03.18 - 8:49     Czytano: [898]

Dział: Głos Polonii

„German Death Camps” (Aktualiz.)

W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy — architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM.Przez kilkadziesiąt lat funkcjonowała precyzyjna i skoordynowana operacja, której celem było metodyczne niwelowanie i relatywizowanie ciążącej na Niemcach odpowiedzialności za zbrodnie podczas II wojny światowej. Jednocześnie akcja dezinformacyjna służyła temu, aby obarczać winą za zbrodnie i Holokaust inne narody, a zwłaszcza Polskę, której terytorium okupowane przez Niemców, było głównym obszarem eksterminacji Polaków, Żydów i ofiar wielu innych narodowości w niemieckich obozach śmierci. Nasza inicjatywa ma na celu propagowanie prawdy historycznej wśród społeczności Stanów Zjednoczonych. Jest to zarazem jeden z wielu projektów broniących dobrego imienia Polski i Polaków, który przyczyni się do utrwalania w świadomości odbiorców fundamentalnej prawdy, opartej na faktach — iż to Polacy byli ofiarą a katem Niemcy.Polskie Środowisko Patriotyczne
Chicago
.........................................................
23.03.2018r.

Na ulice Chicago wyjechała ciężarówka "German Death Camps", o której stało się głośno w mediach jeszcze zanim pojawiła się na drogach. Akcję zorganizował Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Koło Chicago.
„Truck” należy do jednej z polskich firm transportowych, a podczas pierwszego wyjazdu obsługiwał trasy lokalne, rozwożąc ładunki po Chicago i jego przedmieściach. Wkrótce ciężarówka pojawi się w innych stanach i odwiedzi największe amerykańskie metropolie.

Do włączenia się do akcji zachęcane są kolejne firmy i osoby prywatne, które będą mogły wydrukować i nakleić na swoje pojazdy grafikę udostępnioną na stronie internetowej
http://germandeathcamps.usWersja do druku

MariaN - 25.03.18 21:21
Wspaniala inicjatywa, to jest odpowiedz na malkontenckie pomruki tych, którzy zarzucają Polonii lenistwo w sprawach polskich. Brawo, tak trzymać

Lubomir - 22.03.18 20:00
Znakomici budziciele świadomości historycznej, szlachetności i sumień! W ludziach wciąż drzemią ogromne pokłady uczciwości. Wciąż trzeba drążyć ścieżki do nich. Kierowcy najwyraźniej też mogą być misjonarzami prawdy i mobilnymi krzewicielami polskości. Brawo! Pomysł godny wielkiego szacunku i naśladowania!

Artur Sołonka - 22.03.18 9:51
I to jest właśnie czego nam potrzeba. I to jest właśnie to co powinniśmy robić - mniej słów - więcej czynów! Moje uznanie dla Polskiego Środowiska Patriotycznego - za pomysł i wykonanie.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Stycznia 1905 roku
Ogłoszenie strajku powszechnego w Królestwie Polskim


27 Stycznia 1926 roku
W Londynie John Logie Baird zaprezentował swój nowy wynalazek nazwany telewizorem


Zobacz więcej