Poniedziałek 6 Lipca 2020r. - 188 dz. roku,  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 12.02.18 - 13:03     Czytano: [861]

POLSKA I ŚWIAT – MARKETING, POLITYKA I...(13)

NIECH ŻYJE POLSKA DLA NASZEJ WIECZNEJ CHWAŁY

……………………………………………………………………

Zdzisław Wojciechowski
miesiąc luty 2018


……………………………………………………………………

(NOWOŚCI, CIEKAWOSTKI, A W NICH TAKŻE POLITYCZNE NIEDORZECZNOŚCI WSZELKIE, PRZEDSTAWIANE W POSTACI FAKTÓW + REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA)

……………………………….
UWAGA
Już w marcu ukaże się moje zapowiadane Marketingowe WYDANIE SPECJALNE, a w nim to, na co być może, niektórzy z WAS oczekują, - Autentyczny MARKETING, MÓJ AUTORSKI PREZENT

……………………………………..
Piosenka z filmu Gladiator: Hans Zimmer / Lisa Gerrard
„TERAZ JESTEŚMY WOLNI" - tytuł piosenki

Podobno nie da się przetłumaczyć słów tej piosenki śpiewanej przez Lisa Gerrard. Takie są informacje w Necie. Z wywiadu z Nimi (Hans Zimmer / Lisa Gerrard) wynika, że Lisa śpiewa własnym językiem, którym zwraca się bezpośrednio do Boga i przenosi nas w świat Jej z Bogiem transformacji, który Jej natchnieniem dotyka wszystkich ludzi na ziemi bez żadnych barier i bez względu na region ziemi, jego kulturę, rasę ludzką, religię bądź wyznanie. Natchnienie to wyraża ogromną siłę spokoju, który dotyka wszystkich, którzy tej piosenki słuchają, poprzez ludzki umysł, ludzkie serce i ludzką duszę. (mój tekst i moja interpretacja wspomnianego wywiadu)

Ucz się więc poniższych prawd życiowych przy niesamowitym brzmieniu muzycznym utworu stworzonego dla spokojnych, opanowanych, a jednocześnie najsilniejszych duchem i odwagą ludzi tego świata , - Gladiatorów. To jakże wymowny mój dla Ciebie dar. Buduj więc przeze mnie nim wspierany siłę Swoją przy jego akompaniamencie i siłą jego brzmienia, duchowej mocy i spokoju, pokonuj kolejne stopnie swojej wolności!. Niech Ci się szczęści już zawsze, a w chwilach jakiegokolwiek zwątpienia, wracaj do tego muzycznego arcydzieła, wraz z nim przenoś się choćby na krótką chwilę w krainę transformacji z Bogiem, czerp z niej siły do własnych działań wszelkich, ... WZMACNIAJĄC UTWOREM TYM DUCHA SWOJEGO ZAWSZE WTEDY, KIEDY TYLKO JEST TO MOŻLIWE, LUB KIEDY CZUJESZ TAKĄ DUCHOWĄ POTRZEBĘ i Z W Y C I Ę Ż A J

„…Kiedy czujesz się przegrany, wydaje ci się, że nie ma już żadnej nadziei, ale jeśli wierzysz, nic nie jest w stanie cię pokonać…”
( Michael Jackson i Lionel Richie)
…………………………

**** Wszelkie życiowe problemy rozwiązują się same przy spełnieniu jednego tylko warunku, że będziemy o nich rozmawiać.

Przedstawię Państwu, nie tyle propozycję, ile najbardziej merytoryczny sprawdzian tego, co pozostało Państwu z wieloletnich ze mną spotkań, z którego ocen jednak nie będzie. Oceny dokona sam Marketing, bo to o nim właśnie mowa. Będzie możliwość wzięcia udziału bezpośredniego w najdoskonalszym przedsięwzięciu finansowym – Marketingu, jaki Świat dotychczas stworzył, co stanowić będzie swoistego rodzaju nagrodę, którą wezmą Ci z Państwa, dla których Marketing jest tym, czym jest naprawdę, czym przez wiele lat Państwa oświecałem i do którego uczciwie i słusznie Państwa przekonywałem. Dzisiaj to tylko sygnał, ale też możliwość jednoczesnego przypomnienia sobie w olbrzymim jednak skrócie absolutnie niepowtarzalnych wartości, jakie prezentuje każdy rodzaj prawdziwego Marketingu, najuczciwszego rodzaju pracy i rozwoju własnej osobowości, jaki w świecie całym istnieje. W tym właśnie celu powstała, a właściwie powtórzona zostaje ta zasadnicza część marketingowej wiedzy, która publikowana była chyba w czerwcu 2014 roku, jako najbardziej skondensowany rodzaj marketingowej wiedzy publikowany w jednej zwartej części publikacji. Tym, więc, którzy na taką możliwość oczekiwali, bardzo serdecznie powrót do tej nieprzeciętnej wiedzy bardzo polecam. Pozwoli ona też obiektywnie ocenić własny potencjał marketingowej siły, jeżeli faktycznie u kogokolwiek istnieje, albo jej brak, co jednak czynić będzie słusznie właściwą, podjętą później decyzję, w sprawie indywidualnego każdego z Was marketingowego być, bądź nie być. Ten poniższy materiał, ma być takim „przed sprawdzianem” swoich w sprawie tej właściwych możliwości…?, do której wszyscy z Was mogą zdecydowanie powrócić, budząc uśpioną jej część dla każdego różną, ale dla wszystkich niezbędną, by życie swoje rozwijać we wszystkie prawidłowe i pożądane strony, które Marketing poleca, które zaleca i które nakazuje. Tym materiałem otrzymujecie Państwo wiedzę, jakiej nigdzie indziej i nikt w świecie całym nie potrafił dotychczas zademonstrować, by nie polec publicznie w walce o nią przed politycznymi mafiami świata całego. Stanąłem zdecydowanie do tej publicznej wojny, jako z urzędu słaba jednostka, (bo co może indywidualny śmiertelnik, pojedyncza jednostka ludzka wobec politycznej światowej Mafii?), bardzo uparta jednak jednostka, która przez kilkanaście wcześniejszych lat marketingowej harówki przygotowywała się do autentycznej wojny publicznej, którą przez kolejne lat kilkanaście z całym mafijnym światem toczyła, toczy i toczyć będzie do końca dni swoich, mimo olbrzymich trudności i kłód pod nogi rzucanych, ale także mimo medialnych oszustw, matactw i manipulacji codziennie z publicznych publikatorów w nasze twarze rzucanych. Na ile walka ta była i jest skuteczna, już niebawem wykaże jej publiczny wynik, który tutaj będzie miał swój publiczny epilog i który na tych łamach zostanie ogłoszony po jej wstępnym przetestowaniu, które przeprowadzę w pierwszych miesiącach Nowego już 2018 roku, jeśli dożyję.

W tym miejscu, składam też wielokrotne serdeczne podziękowania Redakcji GI Kworum, na ręce Jej Szefa Naczelnego, Pana Zbigniewa Skowrońskiego, za szczere wsparcie udzielone mi, w postaci pozwolenia na toczenie tej nierównej politycznej wojny na łamach naszej kochanej Polonijnej Gazety Internetowej KWORUM. Po wielokroć czynię swoje w Pana stronę ukłony – Panie Zbigniewie i proszę o dalszą Pana cierpliwość mojej osobie wyrażaną. Dziękuję… Zdzisław Wojciechowski

****Prawdy nie zdobędziesz za pomocą mediów i nie usłyszysz z ust politycznych elit, które celowo ją fałszują. Prawdy dogrzebać się musisz przy pomocy pługa, często łopaty, albo kopiąc znacznie głębiej. Możesz także szukać jej w Marketingu. Marketing, bowiem, to prawda naturalna, jedyna prawda, prawda Boża.

Bądź mocny duchem wiary swojej, albowiem, jeżeli tak nie jest, podcinasz odnóża najzdrowszych korzeni i najcenniejszych wartości, z których wyrosłeś i w śród, których dorastałeś.

Będąc tutaj ze mną, tym samym znalazłeś się już w gronie życiowych wybrańców, a jeżeli wybór ten potrafisz zrozumieć, będziesz znacznie bliżej szczęścia od tych, którzy go nie otrzymali. Jeżeli jeszcze potrafisz wybór ten rozumnie wykorzystać, przekraczasz swoje dotychczasowe apogeum, własnych dotychczasowych możliwości wszelkich. Wielu oddałoby wszystko, co posiadają, by na tekst ten trafić i wiedzę tutaj zawartą posiąść. Niestety, miliony na nią nie trafi!. Szanse mają jak jeden do kilku milionów. Te kilka milionów, bowiem, nigdy o tą wiedzę się nawet nie otrze! Dlatego tak niewielu jest tych, którzy na szczyt ludzkich możliwości zostają wyniesieni w sposób uczciwy. Wyłącznie uczciwie, czyni to jedynie Marketing. (K – E.P.) >>>
[Ci z Was, którzy są ze mną trochę wcześniej, co oznacza powyższe (K – E.P.) >>>… wiedzą doskonale, pozostałych odsyłam do wyjaśnienia przed końcową Autorską stopką]

Jeżeli ta jedyna życiowa odtrutka, środek zaradczy, a nawet wręcz technologia ich stosowania, - Marketing, - nie jest w stanie Ci pomóc, ja też się do tego nie nadaję, bo cudotwórcą, - niestety, choć szkoda, - nie jestem.

Koniecznie szukaj dalej i nigdy szukać nie poprzestawaj. Cuda, bowiem, bardzo rzadko, ale jednak się zdarzają!

Człowiek, bowiem, to takie dziwne w ogóle stworzenie, które potrafi szukać bardzo czasem daleko to, co ma w zasięgu ręki, zawsze wtedy, kiedy szuka sam nie wiedząc, czego? Tak jest z ogółem!. A jak jest z Tobą, z każdym z Was?. Dlatego właśnie określone skrawki tego świata należą do bardzo wyjątkowych jednostek na własność, nie do tłumów. Jeżeli powyższe zrozumiesz, jakaś określona część tego świata, może być również Twoja na własność i już na zawsze.

Szukać wiedzy tej należy zawsze, w każdej chwili życia swojego i od najwcześniejszych jego dni. Jest tak krótkie, że zbyt wiele czasu na poszukiwania nie pozostawia, - niestety. To najważniejsza przyczyna tego, że tak niewielu swoją naturalnie otrzymaną wielkość niepowtarzalną potwierdzić życiem swoim zdąża!. To Ty jednak decydujesz w pełni i zawsze samodzielnie o odnalezieniu owych możliwości, jak również ich właściwym przez siebie wykorzystaniu!. Ogół ludzi ma z tym niebanalne negatywne problemy nie do rozwiązania!.

A jak jest w przypadku Twojej osoby? Tak proste, że aż bardzo trudne do zrozumienia(?), czy tak proste jak wielokrotnie przeze mnie opisywany marketing sieciowy, – każdy uczciwy, - i który jednocześnie jest aż tak trudny, że nie chcesz nawet do wiadomości przyjąć jego istnienia?

Zmuś się i zechciej każdą trudność i każde niezrozumienie czegokolwiek analizować wielokrotnie, pięć, dziesięć, dwadzieścia razy do zmęczenia, do bólu, słowo po słowie i zdanie po zdaniu bardzo dokładnie i przy wymuszonej konieczności użycia swojej podświadomości, w ciszy, spokoju i chwilowym lub dłuższym wyłączeniu swojej ciekawej i natarczywej świadomości. Zgaś ją, jak byś gasił radio, telewizor i światło, a zapal niewielki ogarek tej poświaty, która oświetli tylko to, nad czym aktualnie się skupiasz. Być może, właśnie Tobie pomoże oświetlić tylko to i nic dodatkowego. Czy na pewno jesteś w stanie wykorzystać nigdy dotąd nie danej Ci możliwości, będziesz miał już niebawem okazję sprawdzić się, w szczególnym rodzaju udziału w amerykańskiej promocji.

I ostatnie już do Ciebie pytanie, na które odpowiedzieć musisz sam sobie i w samotności, ale bardzo rzetelnie!. „Czy jedyna czynność, jaka do wykonania pozostać Ci może już na zawsze, - jaką jest powielanie programu marketingowego, - jest do wykonania przez Ciebie możliwa”? Jeżeli uczciwie i po zastanowieniu, zdecydowanie odpowiadasz TAK, - możesz marketing zaczynać. Każda inna odpowiedź, oznacza NIE ZACZYNAJ i stanowi konieczność do rezygnacji dopóty, dopóki całości treści powyższego nie zrozumiesz do cna na tyle jednoznacznie, by odpowiedź na to ostatnie pytanie zdecydowanie brzmiała TAK. Tak Ci dopomóż Bóg Jedyny, niezwyciężona matka Natura i nie do zastąpienia niczym innym i nigdy, Wielki, Wszystkomogący i wszechmocny Marketing.

(K – E.P.) >>> Wysokość Twojej życiowej stopy i jej, jakość, zależy bardziej od tego, co robisz z zarobionymi pieniędzmi i znacznie mniej od tego, ile ich zarabiasz!. Mądre zarządzanie własnymi dochodami, to jedyny właściwy klucz do osiągnięcia finansowej wolności i do tego właśnie każdy z nas w swoim własnym życiu dążyć i zmierzać powinien.

(K – E.P.) >>> To jednak odrębny niełatwy, ale indywidualny temat marketingowy, z którym wspólnie lub bez Ciebie, będziemy się już niebawem mierzyć, jeżeli chcemy żyć, nie egzystować jak do teraz, jeżeli chcemy życia używać, nie buksować w jego marazmie jak dotychczas, jeżeli chcemy cieszyć się życia radością, nie zamartwiać jego niczym niepocieszoną nędzą, ubóstwem i wiecznymi niezawinionymi najczęściej kłopotami. Jeżeli chcesz żyć zdrowo i owocniej, właśnie możesz to uczynić.

(K – E.P.), >>> Jeżeli nie potrafisz udoskonalić samego siebie na tyle, by przyjąć niezbędną, jednak ściśle określoną porcję nowej wiedzy, w nowych zupełnie, życiowych warunkach, to nie posiadając jej, nie potrafisz także zmienić swoich działań. Jeżeli nie zmienisz działań, nie zmienisz w życiu swoim niczego. Nie możesz, bowiem przekuć w nowe czyny, wiedzy, której nie zdobyłeś i której nie posiadasz, a której najpierw zdobycie, a następnie przekucie w nowe działania dopiero skutecznie zmienić może dotychczasowe niby życie Twoje na lepsze, nowsze, łatwiejsze i skutkujące innymi zupełnie od dotychczasowych efektami, znacznie lepszymi, praktycznymi życia wynikami, - stać będziesz nadal na tym samym peronie, oczekując ciągle na pociąg, który z niego odjechał już ku lepszemu, w stronę dobru, jakie należy się każdemu, kto życiem obdarzony został, bo po to właśnie został stworzony!. To dotychczasowe gorsze, któremu się nie przeciwstawiasz, nie poszukując nowej wiedzy, otrzymujesz na swoje prywatne, indywidualne zamówienie, z którym tzw. los, nie ma nic wspólnego!

*****Nigdy nie odrzucaj wyciągniętej w Twoją stronę pomocnej ręki, czy choćby dłoni, bo kolejny raz, może już w Twoją stronę nie trafić.

(K – E.P.), >>> Jeżeli w życiu swoim zdarzyło Ci się przegrać walkę, lub walki, z życiowymi nałogami, których zdecydowałeś się wyzbyć, przegrałeś swoje jakże krótkie życie, w którym nie ma czasu na próby. Jaki jest wynik sportowca, który próbuje zwyciężać?. Zawsze z góry przegrany dlatego, że obok stoi ten, który przyszedł zwyciężyć bez podejmowania próby!!!. Jeżeli na ring bokserski wychodzi bokser, aby zmierzyć siły (próbować wygrać) z przeciwnikiem, to wyrównana szansę na wygraną ma jedynie wtedy, kiedy przeciwnik przyszedł po to samo. Jeżeli przeciwnik przeszedł po zwycięstwo w walce, przegrałeś jeszcze przed wejściem w liny ringu. Także każdy nałóg silniejszy od Ciebie jest Twoim zwycięzcą i stawia Cię na pozycji z góry straconej, - bo Ty próbujesz z nim wygrać, a nie, chcesz zwyciężyć, - i za każdym razem, kiedy podejmujesz z nim próbę walki, stoisz na pozycji coraz to niższej. Każdy nałóg jest Twoim przeciwnikiem. Jednak to Ty decydujesz, kto z was wygra!!! Nie możesz oczekiwać od życia zmiany na lepsze, kiedy podejmujesz próby zaledwie owych zmian przeprowadzenia. Słaby, czy słabszy, nie zwycięża, a zwykle jest zwyciężony przez silniejszego. To norma!. Musisz nauczyć się w życiu zwyciężać, by móc żyć, nie egzystować!.

c.d. - MARKETING, BARDZO POWAŻNIE

(K – E.P.) >>> Marketing kieruje się prawdą jedyną i ona także kieruje każdym rodzajem prawdziwego, czyli uczciwego Marketingu. Stąd też bierze się jego niezwyciężona niczym innym siła, która kłania się jedynie sile Boga naszego Jedynego i tę wyrocznię stosuje. Marketingu nie da się w żaden sposób spróbować, bo marketing nie daje takich możliwości. On po Bogu, na równi z naturą kieruje naszym całym życiem, które zależy ściśle, od jakości przestrzegania jego nienaruszalnych praw naturalnych. Chcesz próbować, przegrywasz, tak, jak w każdej innej potyczce, walce, czy wojnie, którą traktujesz jak próbę, a nie jak własne zwycięstwo za wszelką i każdą dopuszczalną cenę.

Podejmowane próby zwyciężania, nie przynoszą pozytywnych rezultatów zwycięstwa. Musisz być zdecydowanym na konkretnie określone zwycięstwo, żeby zwycięzcą, czyli wybrańcem zostać. Sprawdziany, bo tak należy próby walki z nałogami nazywać, są właściwą odpowiedzią na moc Twojego charakteru i o jego sile oraz skuteczności, właśnie z demonstracją informują.

****Próbując, - z góry zakładasz przegraną, która w efekcie staje się zaprogramowaną wyrocznią, faktem przegranej z góry.

W trakcie studiowania całości tego materiału, masz trochę czasu na swoje skuteczne sprawdzenie się w walce z nałogami, jeżeli dotąd tego nie czyniłeś, lub czyniłeś dotąd bezskutecznie. Ci wszyscy, którzy w pierwszym podejściu walkę z nałogami wygrali, lub wygrają, mają znacznie większe szanse na marketingowy sukces od wszystkich pozostałych osób chcących w marketingu wyłącznie działać, bo Marketing to takie dziwactwo, które nie daje się próbować i nakazuje się dublować, lub powielać. To jego niezwyciężone siła.

****Próbując go, już przegrałeś. Albo, więc zdecydowanie przystępujesz do realizacji wyznaczonego sobie terminowo marketingowego celu, metodą naśladownictwa (ściśle określonej duplikacji), albo do marketingu nie przystępuj!

Myślę, że jasno wyjaśniłem powody Twoich dotychczasowych klęsk, czyli porażek. Dotyczy to Twojego podejścia do każdej trudnej życiowej sytuacji i podejmowanej decyzji. Decyzji marketingowej w sposób szczególny, wyjątkowy i bezwzględny.

(K – E.P.) >>> Przeznaczenie, najczęściej spotkać możemy na drogach, które zwykle obchodzimy, czyli omijamy.
…………………………………………………..
Prawda od fikcji różni się tym, że fikcja zawsze wymaga logicznych niby tłumaczeń i uzasadnień, najczęściej bezsensownych, manipulowanych.

Tak jak prawda nie toleruje żadnego jej wygładzania, okrywania, i ubierania, - czyli fałszu, - tak wszelkie prawa marketingowe nie tolerują jakiejkolwiek dowolności w ich życiowym stosowaniu. W obu przypadkach dokładnie przestrzegane zasady są jedynie poprawnymi i poprawnie, czyli pozytywnie skutkującymi tym, co sobą przedstawiają. Każde, nawet najmniejsze od nich odejście zamiast przewidzianym i oczekiwanym skutkiem, staje się brukiem, albo śmietnikiem. Takie są następstwa i konsekwencje ludzkiej niedoskonałości w zakresie braku dokładności w działaniach. W marketingu, albo działasz zgodnie z nakazaną planem marketingowym zasadą i osiągasz zaplanowany, zapisany planem finansowym skutek, albo nie działasz w ogóle. Marketing półśrodków nie zna i nie dopuszcza. Każda, więc dowolność, to nie tylko zupełna strata czasu, to szkoda również niepowetowana i najczęściej bardzo bolesna, czasem w skutkach tragiczna. Każdy uczciwy Marketing, równie uczciwie o tym informuje i przestrzega.

To wszystko, z czym z zakresu marketingu spotkałeś się w tym opracowaniu i z ogromnym przekonaniem na serio wprowadziłeś i umieściłeś zarówno w umyśle swoim, swoim sercu, jak i w duszy swojej, przełożyć i przenieść musisz ponad wszystko, - co, na co dzień w koło Cię otacza i tak też traktować musisz , - od teraz już zawsze, by życiowy sukces marketingowy zagościł w nich również. Bo jeżeli nie teraz, to, kiedy?. Jeżeli nie ja, nie Ty, nie my, - to kto…???. I dlaczego ma to być ktoś inny, a nie Ty właśnie?.

Wstawki – Autorskie myśli
*****W każdym miejscu poznawania nowej dla Ciebie wiedzy, rzucaj cumę, by dać sobie wystarczająco długi czas na jej przyswojenie, utrwalenie i jej analizy. To kanon. Każdy inny sposób na jej opanowanie, będzie niewłaściwy i nieskuteczny.

*****W postępowaniach, w działaniach, bardziej racjonalnie jest użyć głowy (mózgu), aniżeli serca. Głową , a więc wyłącznie rozumem, intelektem, rozwiążesz problem, w rezultacie wykonasz zadanie i ból czy problem zlikwidujesz. Sercem, możesz go tylko złagodzić, ukoić, dalej się męczyć, zamartwiać i cierpieć

****W głowie, czyli w ludzkim umyśle zaczyna się wszystko, co ma absolutnie wyłączny wpływ na Twoje życie. Jednak, dopiero, kiedy nauczysz się zaczęte i toczące się myślowe procesy ogarnąć w pełni i doprowadzić do założonego, zamierzonego końca, lub celu, staniesz się wielkim.

*****Jeżeli życie jest ciągłym pożądaniem, a tak właśnie być powinno i tak być musi, to do tej prostej przecież zasady wystarczy się tylko zastosować, by wszystko stało się o wiele łatwiejsze, a cel znalazł się w zasięgu ręki. Dlaczego więc nie pragniesz zmian, o których przecież ciągle myślisz?.


- O sobie najkrócej jak można powiadam: „Sam jestem okrętem, żeglarzem i sterem, stworzonym ewenementem dla pomocy ludziom, tym jednak, na pomoc zasługującym, - o czym decyduję zawsze wyłącznie sam”. Za przyjaciela może mieć mnie każdy, kogo wybiorę. Za wroga nie radzę nikomu, choć jakakolwiek mściwość jest mi obca.

- Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego w nowej pracy, pobierane masz krew i kał, a w starej, okresowo też je sprawdzane. Odpowiem. W nowej pracy, już na początku pracodawca chce wiedzieć czy pracę masz we krwi, czy w d.pie. Później, chce się jeszcze upewnić, czy się nie pomylił.

*****Każdy z nas, żyjący na tym świecie, ma tak wiele w nim do zrobienia, że nie do wiary jest, iż tak niewiele z tego mamy ochotę robić?.
*****Błędy, tym bardziej upadki, dla mądrych, są zdobywaniem kolejnych stopni mądrości. Dla mniej rozgarniętych, są jedynie okazją i możliwością do obłędnego wręcz szukania sposobu na podniesienie się choćby na kolana.

*****Prawda jest tak szybka, że natychmiastowa. Oszustwo wymaga czasu, którego długość jest wprost proporcjonalna do jego zakłamania. Często, czas ten trwa wiecznie.
*****Kiedy krzywdzisz bliźniego, jemu czynisz zwykle kłopoty czasowe, choć czasem duże, nierzadko nawet wielkie. Jego unieszczęśliwiasz, ciemiężysz i zniewalasz, czyniąc mu niesprawiedliwość. Siebie czynisz natomiast prześladowcą, oprawcą, zwyrodnialcem i katem, - często jeszcze jadowitym i już na zawsze. Czy jakakolwiek krzywda warta jest dożywotniej hańby? Ty wybierasz.
*****Bądź przyjacielem dla bliźniego, darczyńcą dla przyjaciół, miłością i dobroczyńcą dla rodziny i najbliższych. Dokonasz odwiecznie oczekiwanych zmian, czyniąc świat lepszym, piękniejszym, naturalnie upragnionym, - Bożym.
****Chcąc czynić dobroć, musisz wydobyć z siebie sto jeden procent tej człowieczej możliwości i wyrzucić z niej nawet jeden procent wszelkiej niegodziwości. Dopiero wtedy możesz stać się spełniony.
*****Kiedy myślisz że czynisz dobro, to myślisz. Prawdziwe dobro musisz poczuć, widzieć i musisz móc je dotknąć.
*****Żeby mówić o sobie jestem człowiekiem, nie wystarczyło się urodzić. Trzeba jeszcze wypełnić ogrom naturalnych wartości, określonych Bożymi prawami człowieczego istnienia.
*****Pozytywna wartość Twoja jest zawsze widoczna, bo jest namalowanym życia obrazem. Wszystko, czego nie da się zobaczyć, jest niegodziwością i świata tego nicością.
*****Tylko z gruntu bardzo złym ludziom Pan Bóg odejmuje na tyle dużo rozumu, że ich pewne działania są na tyle niezrozumiałe, że nie da się znaleźć logicznego ich wytłumaczenia. Przykład, polityczne tzw. elity.


- Życie, to znacznie więcej aniżeli podatki i śmierć. Swoimi publikacjami to właśnie chcę Ci pokazać, uzmysłowić i tego więcej, chcę Cię nauczyć.

Życiowy kryształ
(K – E.P.) >>> Nie da się rozdzielić, albo oddzielić życia człowieka od marketingu, czy też marketingu oddzielić od życia człowieka… Od zarania dziejów człowieka te dwie, najwyższe świata tego wartości, są ze sobą tak bardzo związane, że absolutnie nierozerwalne. Pierwszą absolutną wartością tego świata, jest życie człowieka, a drugą w kolejności, - marketing. W jaki sposób od lat najmłodszych, już od początku rozumienia i rozpoznawania otaczającej Cię rzeczywistości życie swoje pojmować będziesz, zrozumiesz go i rozwiążesz najwcześniejsze życia swojego problemy, zależeć będzie to, czy zostaniesz jedną z grona osób na świecie tym najbogatszych, - w każdym dosłownie znaczeniu słowa najbogatszy!.


Ten poniżej to najważniejszy i najpotężniejszy ze wszystkich stworzonych przeze mnie jeszcze przed rokiem 2000, życiowych kanonów. Na własny użytek nazywam go życiowym kryształem. Brzmi następująco:

(K – E.P.) >>> Życie człowieka od zawsze było, - jest, i na zawsze już pozostanie najbardziej wszechstronnym ze wszystkich najuczciwszych, choć rzadko w pełni wypełnianych i wykorzystywanych marketingów tego świata. Im więcej w życiu swoim stosować będziesz praw naturalnych – marketingowych zasad, tym więcej w nim osiągniesz. Im mniej stosować będziesz praw naturalnych – marketingowych zasad, tym mniej posiądziesz i bardziej biednym będziesz!

(K – E.P.) >>> Jednoznacznie stwierdzam, iż stopień posiadania człowieka, jego bogactwo i stan jego życiowej stopy jest wprost proporcjonalny do wielkości stosowania w nim marketingowych praw, zasad i nakazów naturalnych, - bo:

(K – E.P.) >>> Wszystko, co w życiu swoim czynisz, to ciągłe i dośmiertne zdobywanie wiedzy oraz przeistoczone w obowiązującą rzeczywistość(…?), ciągłe dośmiertne jej poszerzanie i ciągła dośmiertna jej sprzedaż! Więcej zdobywasz, więcej sprzedajesz, więcej masz!!. To najbardziej złoty obowiązujący wszystkich na świecie życiowy kanon od zawsze i do końca tego świata!!!

Życie czasem mocno nami potrząsa, - życiem częściej trzęsie marketing, którego najczęściej zupełnie nie rozumiemy
- Życie człowieka polega na wyłącznej i ciągłej sprzedaży, za którą uzyskujesz zawsze zasłużoną, choć rzadko zadowalającą zapłatę. Sam zgadnij, dlaczego?.
- Ucz się, więc i ciągle zdobywaj wiedzę, by njak najlepiej sprzedać to, co do sprzedaży oferujesz. Każde inaczej, jest Twoją bezwzględną klęską i przegraną

- Gdybyś w życiu swoim znalazł, choćby jedną chwilę, w której nie pobierasz nauki albo nie sprzedajesz, jest ona czasem bezpowrotnie straconym. To nóż we własne plecy!. Życie składa się z chwil, które przyjmują wielkość takich właśnie straconych minut, godzin, dni, tygodni, miesięcy i kolejnych lat!. To życie zupełnie stracone, bo nie tylko nie wiesz, co straciłeś…?!. Nie wiesz nawet, po co żyjesz?!!!.
-

Co więc chcesz zmieniać?????...!

(K – E.P.) >>> Życie bez pobierania nauki i umiejętności słuchania, jest nonsensem!. Życie bez sprzedaży swoich umiejętności, jest nieporozumieniem!!. Co otrzymujesz dodając oba te pojęcia?!!!
Życie nimi obojga = Twoja rzeczywistość =stan Twojego posiadania i wysokość Twojej życiowej stopy.


*****, Jeżeli nie posiadasz, nie masz(!), choć myślisz, że masz źle. Masz, bowiem zawsze tyle, na ile zapracowałeś i ile sprzedałeś!

*****Jak zrozumiałeś prawa marketingu, jego wersji przeze mnie przekazanej, jak nimi się posługujesz i posługiwać będziesz, wykorzystujesz i wykorzystywać będziesz, tak też posiądziesz i posiadać będziesz!!!

I nie ma żadnego prostuj, żadnego przebacz, żadnego wybacz!!!.


Każdy rodzaj przebaczenia, czy wybaczenia tak sobie, jak również innym, w tym zakresie rozumienia, jest zasadniczą przyczyną braku posiadania więcej…?.!

Teraz część druga marketingowych, nie tyle dywagacji ile życiowych nauk,

A w niej:
- niemal wszystko o piramidach, dobrze, źle i gorzej jeszcze
- naturalne siły marketingu
- najtrudniejsza z wszelkich rodzajów prac – marketing, który swoich wierzycieli ciągle naucza, uczy i edukuje, najczęściej gratis
- stosunek państwa polskiego do marketingu, z autopsji własnej autora, trzydziestoma latami moich poświeceń dla zdobycia wiedzy wyłącznie z tego zakresu
- trudny do odbudowania w Polsce jego faktycznych wartości, - Marketing
- Marketing, a jakże różna od niego piramida finansowa – celowe, państwowe mieszanie i gmatwanie obu pojęć
- bezpośrednie porównanie (zestawienie) dobrych, ze złymi stronami obu powyższych pojęć
- piramida finansowa wg wolnej encyklopedii Internetowej(cytat) i mój do niego przypis
- (***) marketingowa zasada podstawowa i jej omówienie
- marketingowy czarodziej, - rekomendacja i jej skutki
- życiowe paradoksy
……………………………
W tej części marketingowego Cyklu dowiecie się Państwo wiele w temacie marketingowych kulisów od nieczystej strony zakulisowej, ściśle skrywanych, jak wszystko to, co działa jak czerwona płachta na przysłowiowego byka, - przeciwko, rządowo parlamentarnej bandyckiej mafii. Ten wątek znacznie przybliży, ale także wyjaśni jednoznacznie to, co w Polsce faktycznie działo się i dzieje do dnia dzisiejszego w temacie ogólnym Marketingu, a co, tak naprawdę skrywane było i jest w tym zakresie, co światła dziennego nie ogląda, a fałszowane jest w zakresie pozostałym, którego skrywać dalej się nie udało, czy nie udaje.!!!


Zacznijmy jednak od dobrej strony każdej naturalnej Piramidy, w połączeniu ich z życiowymi stronami, bez których nie ma możliwości prowadzenia wszechstronnego, skutecznego, naturalnego sposobu życia.

W książce, Autorstwa Aldony Mirowski, „Piramidy Jantra” wydanej w Białymstoku w roku 2008, w pierwszej jej części: „Sekrety materializacji marzeń” Autorka, cytując Abrahama Abulafia, Hiszpańskiego mistyka i uczonego, pisze, cytuję:
„Piramida, to wiedzy tajemnej esencja. W niej odkryjesz wielkie prawdy. Poznasz prawa proporcji i regułę umiaru. Piramida dumna stoi, milczeniem nabrzmiałym treściami. Znaczeń w niej labirynt cały. W niej świat masz opisany. Stań u szczytu piramidy, a w centrum się znajdziesz całości. Sześć piramid sześcian tworzy. Gdy każdą z nich rozumieniem ogarniesz i wiedzę z niej spijesz, znak to, żeś WSZYSTKO już pojął”.

Tyle tytułem podsumowania rangi sprawy, w której tytule przewodzi Piramida.


****Nie bój się, więc piramid, z nimi i wokół nich toczy się życie całego ziemskiego świata, w szczególności również naturalnego!. Bądź im przychylny i w nich szukaj życia swego działań, znacznie lepszej, niepodzielnej i trwałej z natury samej przyszłości. Od dzisiaj, już do zawsze! Omijaj tylko szerokim łukiem piramidy finansowe.

Dzisiaj, jest moim jutrem, o którym wczoraj mówiłem, że coś z nim zrobię i coś zmienię?

Właśnie myślenie jest najcięższą ze wszystkich prac, dlatego tak bardzo niewielu ludzi się w to angażuje!.

*****Kiedy zajmujesz się uczciwie prawdziwym marketingiem i wyjeżdżasz na wakacje, czy urlop, Twój przychód pozostaje nadal w pracy, by nieprzerwanie powiększać Twoje konto, - bez względu na długość twoich wakacji czy urlopu?
-

MARKETING… - nowe, niekonwencjonalne sposoby zarabiania pieniędzy w świecie, a jakże inne Polsce.

Na świecie znany niemal już od jego zarania. Świat wydał w tym zakresie setki pozycji książkowych, uczących nowych niestandardowych, marketingowych sposobów na życie. Wszędzie na świecie uwielbianych i życiowo stosowanych. W Polsce państwowo nienawidzonych, fałszowanych, napędzanych oszustwami, rządowymi przestępstwami piramid finansowych przez elity polityczne nazywane przestępstwami, ale dopiero wtedy, kiedy społecznie i publicznie zostaną wykryte i udowodnione…? Przykłady: Amber Gold, Forex – ten dopiero się zaczyna i inne, z których dziesiątki już wcześniej ujawniłem.

(K – E.P.) >>> Wszystko, co w naszym życiu się dzieje, zaczyna się, od marketingu i staje się marketingiem nawet wtedy, kiedy tego, nie tylko w sposób niezbyt wyraźny, ale także bardzo wyraźny nawet, również nie dostrzegamy!

Całe życie coś sprzedajemy, zmieniamy, coś wybieramy i coś zamieniamy!.

Działaniami marketingowymi kierują dwie naczelne zasady, które szczerze stosować radzę w całym swoim życiu:

1. Jeżeli jesteś zdemotywowany (jesteś z jakiegokolwiek powodu w nastroju niepozytywnym), potrzebujesz kontaktu ze sprawdzoną wcześniej już swoją grupą marketingową, - natychmiastowego udziału w spotkaniu, prezentacji, seminarium itp!
2. Jeżeli jesteś zmotywowany w nastroju pozytywnym), to ta sama grupa
(spotkanie, prezentacja, seminarium itp.) jak tlenu do oddychania, potrzebuje Ciebie!


Na tym polega jedna z wielu tkwiących Marketingu sił nie do pokonania.
Tylko w Marketingu siła napędza siłę i człowiek napędza człowieka. To
jedyna tak nierozerwalna siła naturalna, która wszystko może i to wszystko
czyni marketingowym automatem, jeżeli tylko człowiek potrafi ją
Wykorzystać w sposób pozytywny. W sposób niepozytywny, nieuczciwy, nie
działa.


Oto marketingowa modlitwa, która potrafi czynić cuda, której radzę się nauczyć, którą radzę ciągle powtarzać i stosować zawsze wtedy, kiedy tylko napotkasz życiowe kłopoty trudne i bardzo trudne do rozwiązania:

„Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagi, abym zmieniał to, co zmienić mogę i mądrości abym zawsze i bezbłędnie odróżniał jedno od drugiego”.

(K – E.P.) >>> CARPE DIEM – CHWYTAJ DZIEŃ, - który jest miliardowym ułamkiem miliardowej części sekundy w życiu świata, dla każdego z nas jednak to strata, która jest zbyt droga, aby ktokolwiek z nas mógł sobie na nią pozwolić!!!.

(K – E.P.) >>> Tylko Marketing czyni życie nasze pozytywnym, niezwykłym, cudownym, to taki system, który wyedukuje Cię między innymi w zakresie zrozumienia zasad działań, - poznanie, których nauczy Cię jak postępować by działaniom niepożądanym zapobiegać!

Abyś miał to, czego od życia oczekujesz, musisz nauczyć się żyć według odwiecznych naturalnych praw Bożych, a nie,-ustanawianych okolicznościowo sztucznych(!) tzw. praw społecznych, w każdych warunkach nienormalnych, bo nienaturalnego świata i zawsze dla Ciebie krzywdzących.!!!
*****Będziesz w pełni spełnionym człowiekiem w chwili, kiedy Twoje własne sumienie nakaże Ci wykorzystywać swoje bogactwa, dla zaspakaja potrzeb i dobra, zasługującego na nie bliźniego!!!
(K – E.P.) >>> Stosować w życiu trzeba jedyne wszechmocne prawo naturalne, według, którego zmianie, podlegają jedynie metody i sposoby ich stosowania, - nigdy natomiast żadnej zmianie nie podlegają odwieczne, naturalne jego zasady!!!
(K – E.P.) >>> A prawo naturalne stanowi, iż nie ma możliwości osiągnięcia jakiegokolwiek dobra (każdego dobra) za pomocą złych zasad, tak, jak nie ma możliwości osiągnięcia zła ( jakiegokolwiek zła) za pomocą zasad dobrych!!!
(K – E.P.) >>> Postępując według innego, nienaturalnego prawa i innych niezgodnych z naturalnymi zasad, ponosić będziesz ciągłe nieuchronne porażki we wszystkim absolutnie!!!


(K – E.P.) >>> Pełnej edukacji w tym zakresie, uzyskasz z bardzo szczegółowego studiowania Biblii Świętej, tego nauczy Cię również uczciwie skrojony niezastąpiony żadną z innych znanych metod edukacji, - CUDOWNY MARKETING!.

Marketing, to bardzo trudna dla olbrzymiej większości ludzi praca, w dodatku na zupełnie nowej, nieznanej im dotychczas kanwie.

Marketing to praca, ze wszystkich dotychczas znanych zajęć najbardziej odpowiedzialna, ponieważ każdego, kto się jej podejmuje, obarcza wymogami odpowiedzialności, systematyczności, wiarygodności i samokontroli, najtrudniejszych do stosowania i przestrzegania elementów w naszym życiu. Jakby tych było mało, wymaga jeszcze jednego, ekstremalnie trudnego do przestrzegana elementu, - cierpliwości, bez wypełnienia, którego nie osiągnie się sukcesu w tym rodzaju biznesu!!!. Uzbrojenie się w cierpliwość jest niesamowicie trudne szczególnie właśnie wtedy, kiedy w grę wchodzą pieniądze, które w biznesie tradycyjnym otrzymujemy z reguły po miesiącu pracy w postaci pensji – wypłaty, tylko, jakie to są pieniądze (?) i czy na pewno otrzymuje je każdy z nas?

W wielu poważnych wersjach uczciwego marketingu, na pierwsze znaczące (większe średnio od średniej tzw. pensji) pieniądze czekać trzeba z ok. trzech do sześciu miesięcy, a na pieniądze znacznie większe, około jednego do dwóch lat solidnej pracy w zależności od rodzaju marketingu i osobistego zaangażowania się w jego dzieło. Czasem na solidne pieniądze czekać trzeba jeszcze dłużej, choć znam Marketing, który znacznie większe pieniądze od przeciętnej pensji wypłaca już po 3 -4 miesiącach, ale dopiero po wykonaniu podjętych zobowiązań. Powiesz…, że trzeba czekać? Czekać trzeba, ale też jest, na co, bo raz wypracowane w Marketingu pieniądze, z każdym kolejnym dniem są już tylko większe, oczywiście, po wykonaniu podjętych zobowiązań (po wykonaniu pracy, nie z góry) zapisanych w finansowym planie marketingowym. Mówimy tutaj o pieniądzach dużych, uczciwych, wypracowanych, zasłużonych i zawsze w terminie, co do grosza wypłacanych! Wiąże się to, bowiem zawsze, ze zorganizowaniem przez siebie grupy swoich do współpracy partnerów, przy pomocy zaprzęgniętego do tych czynności zamierzenia (planu) marketingowego. Plan Marketingowy = Plan Finansowy. Oczywiście w różnych planach finansowych, sprawy te mają się różnie, najczęściej pierwsze pieniądze (szczególnie te, poziomu średniej pensji etatowej) tego oczekiwania nie wymagają. Zakładając, że w początkowej fazie, marketing traktujemy, jako zajęcie dodatkowe, równoległe do konwencjonalnego, znaczenia większego to nie ma. Jasno stwierdzić należy jednoznacznie, iż jałmużna etatowa, nie jest poziomem dla wypracowanych należności marketingowych, znacznie wyższych, ale tylko dla tych, którzy chcą je osiągać poprzez ich wypracowywanie, do momentu zbudowania własnego rurociągu finansowego, którego wyimaginowany nawet etat, nigdy nie zbuduje, - co stanowi odrębny poważny bardzo temat, którego być może w tym jeszcze cyklu potraktować nie omieszkam.

Żadna inna uczciwa jednak, choćby najbardziej trudna i ciężka praca z grupy prac konwencjonalnych, - tradycyjnych jej rodzajów, - nie przyniesie tak ogromnych efektów finansowych, jakie wypracować możesz tutaj w marketingu, choć czasem przesuniętych w czasie, co jednak bardzo dokładnie wynika z jasnych zapisów każdego planu finansowego każdego Marketingu. Osiągnięcie, bowiem dużych finansowych celów, możliwe jest wyłącznie w dużym zespole ludzkim, w ludzkim działaniu sieciowym, którego zbudowanie wymaga czasu, jaki poszczególne rodzaje tych przedsięwzięć finansowych same sobie założyły, zaplanowały i których dokładnej bardzo realizacji, sumiennie i zawsze uczciwie przestrzegają, a partnerów, bądź klientów bardzo dokładnie i regulaminowo w nich porządkują!

Tak to wygląda od strony formalnej i inaczej być nie może, jeżeli ma być uczciwie i realnie. Istnieje jeszcze najgorsza, makabryczna strona medalu, określanego, co prawda przez polskie elity polityczne mianem marketingu, chociaż zupełnie niesłusznie, bo dla nich nazwa brzmi zupełnie inaczej: „bandyckie, rządowe, celowo fabrykowane piramidy finansowe”

Poniższy materiał pisany był wiele lat wcześniej, a jednak na swej aktualności nic nie stracił.


Otóż po roku, 1989 kiedy na rynku Polskim pojawiać się zaczęły się pierwsze niby marketingi, były to w znacznej, olbrzymiej ich większości oszustwa, które miały państwowe przyzwolenie na zarządzanie nimi, na naciąganie ludzi na niemałe pieniądze, które znikały jak kamfora wraz ze zniknięciem „firmy krzak” – rządowej mafii, które skutecznie ludzi pieniędzy pozbawiały, często ostatnich!. Była to celowa robota elit politycznych w Polsce, które po zdobyciu informacji o zbliżającej się konkurencji na wolnym rynku pracy w postaci marketingu właśnie nadciągającego z zachodu, gdzie tysiącom ludzi mądrych pozwolił on wyrwać się z okopów otaczającego ich niewolnictwa i stać się zarówno ludźmi bogatymi (milionerami i multimilionerami) jak również ludźmi przede wszystkim absolutnie wolnymi, bo w pełnym tego słowa znaczeniu!. Tzw. elity zezwalały więc, - najczęściej będąc organizatorami wręcz, - na przeróżne naciągania, kradzieże i grabienie ludzi, ich mienia prywatnego, wręcz je inspirowano i nimi zarządzano, przestrzegając jednocześnie społeczeństwo polskie (muszę przyznać, że bardzo skutecznie, z czym tacy jak ja borykają się do dzisiaj w syzyfowej niemal walce w wykazaniu marketingowej prawdy), przed tego rodzaju pracą, stanowiącą dla polskiego niewolniczego rynku pracy, autentycznie olbrzymią konkurencję już w momencie zaistnienia, do czego przecież dopuścić za żadną cenę polskie tzw. elity nie chciały i nie mogły! Był to nadzwyczaj skuteczny sposób na „wyleczenie” Polskiego Narodu z udziału we wszelkiego rodzaju marketingach, które polityczne i nie tylko polityczne elity na olbrzymią, niewyobrażalnie wysoką i złodziejska skalę, do dzisiaj wykorzystują do mafijnych celów, budujących przestępczych elit prywatne niewiarygodnie olbrzymie majątki, nabijające ich złodziejskie kieszenie i skrywane na krańcach świata rozpasione przestępcze mafijno rządowo parlamentarne bandyckie bankowe konta i ogromne włości.

Siany strach przed niekonwencjonalnym, nietradycyjnym, które mogłyby wyzwolić naprawdę część jakąś Narodu Polskiego z panującego w Polsce niewolnictwa, biedy i nędzy, w trochę niby nowocześniejszej, choć w efekcie gorszej znacznie w jej w skutkach od starej jego formy, oraz w znacznym stopniu ograniczyłoby elity w Polsce możliwości życia na rachunek słabszych, którzy ich utrzymują - i stała się przyzwoleniem do tych jakże bezprawnych działań mogących legalnie funkcjonować do dzisiaj! Finansowych piramid! Niechlubnym przykładem niech będzie tutaj np. złodziejski i morderczy działający legalnie do dzisiaj Provident! Podobnych i gorszych jeszcze firm pod państwowym nadzorem funkcjonujących było setki, dzisiaj w części już znanych! A ile było ich faktycznie…?

Nie wolno było do wejścia na nasz rynek Marketingu dopuścić, za żadną , za każdą i wszelką cenę, nowej, zupełnie nieznanej u nas wersji pracy dla wszystkich, choć nie dla każdego, którzy tylko zechcieliby ją mieć i wykonywać!. Polak był, jest i ma pozostać wiecznym niewolnikiem i zabezpieczać wyłącznie wszelkie zachcianki elit, a sam umierać nie tylko z głodu! Nie można było pozwolić mu z panującej makabry życiowej się wyzwolić na żadnej z życiowych linii, czy płaszczyzn i w żaden sposób!.

Te celowe i z premedytacją przyzwolone, ale też prowadzone celowo złodziejskie oszustwa w postaci Piramid Finansowych miały wybić Ci z głowy przystępowanie do jakichkolwiek marketingów, abyś się przypadkiem nawet nie wyzwolił, - co też skutecznie czyniły mi do dzisiaj jeszcze czynią.! Efektem tych działań i famie, rozgłosowi, jakie im umiejętnie manipulując medialnie faktami nadano, doprowadziły do tego, że w kraju naszym, w Polsce, podejmowanie pracy w marketingach procentowo wygląda bardzo niekorzystnie nawet w porównaniu z bliskimi nam Braćmi czeskimi, czy węgierskimi o zachodnich społecznościach nawet nie wspominając, bo demolują one doszczętnie nasze niewłaściwe na sprawę tę spojrzenie!


Trzeba olbrzymiej pracy wielu marketingowych specjalistów i wielu dziesiątek lat, aby dzisiaj, normalnym przeciętniakom, wytłumaczyć Marketing w sposób dla nich zrozumiały inaczej, aniżeli robiły i robią to tzw. Elity oszustów nie tylko w tym zakresie, czego najprawdziwszym dowodem jest ta właśnie lektura, z którą mocuję się lat już przecież trzydzieści. Teraz już, będzie troszkę łatwiej. Pojawiła się już u nas amerykańska wersja marketingu wszech czasów i wszystko, co tutaj wyczyniam, ma pomóc Wam w nim zaistnieć. 32 lata jego działań na dwudziestu już rynkach świata jest dowodem na to, że nie trzeba niczym ryzykować i śmiało do niego przystępować. Macie jeszcze mnie, który na razie te informacje właśnie przekazuje, a niebawem da Wam możliwość bezpośredniego do niego przystąpienia, którą potwierdzam własną autopsją i własnym oraz Partnerki mojej w przedsięwzięciu tym udziałem. Lepszej więc i bardziej wiarygodnej rekomendacji, nie znajdziecie.

(K – E.P.) >>> Zasiać i zakrzewić, czyli zaimplantować, zaszczepić w człowieku złe skojarzenia jest bardzo łatwo. Zamienić je na skojarzenia ze wszech miar pozytywne, tak jak w przypadku Marketingu, jako takiego, – jest niezwykle trudne, co zapewne teraz już dostrzegasz. 30 lat mojej marketingowej harówki, a efekt społeczny do dzisiaj mizerny. Tę manipulacyjną kurtynę rządowo parlamentarnych oszustw, ktoś zrzucać jednak musi. Jedną z nich odsłaniam właśnie ja.

(K – E.P.) >>> To nic innego jak paniczne zaprzeczanie do dzisiaj jeszcze, że polski tzw. wymiar sprawiedliwości, to bezgraniczna służba mafii, masonerii i żydokomunie. To nic innego jak coraz to bardziej wymyślne rodzaje haraczy po to jedynie, by elity, „panowie” – mafijni rządowo parlamentarni przestępcy mogli się bawić, a Ty, byś nie miał spokojnej nawet śmierci, bo już zmniejszyli Twój tzw. zasiłek pośmiertny, który umożliwiał najbliższym Twój ostatni pochówek, a który niebawem zupełnie zabiorą! Piszę to przed rokiem 2005.

I zawdzięczasz to wszystko tym, których wybrałeś, (jeśli nie wybrałeś, to świadczy źle jedynie o Tobie!), na Twoje i innych Tobie podobnych nieszczęścia i będzie tak dotąd, do kiedy nie zrozumiesz, że wybierać musisz wyłącznie tych, których wybrać chcesz, a nie tych, których wybierać Ci nakazano, jak to czynisz dotychczas! Temat ten wystarczająco dokładnie omówiłem w jednym, albo nawet w dwóch artykułach pisanych w roku poprzednim i publikowanych na łamach Kworum.


(K – E.P.) >>> Marketing, to taki jeszcze wynalazek, w którym możesz być tym wszystkim, czym i kim autentycznie być chcesz. Ten wynalazek buduje w dodatku partnerska pasja, nie zazdrość i strach przed rywalem , jak to w każdym standardzie od zawsze się dzieje. Ponadto ta właśnie niesamowicie silna partnerska pasja, ewentualny strach skutecznie zwalcza sama!.

(K – E.P.) >>> To taki również wynalazek, który wykaże Ci jak bezsensowne jest dawanie ludziom ulg podatkowych, aby tracili pieniądze i spędzali życie całe zadłużeni ponad miarę indywidualnych możliwości, wykaże również, jak bezsensowne jest nazywanie swojego własnościowego domu aktywami, które są pasywami codziennie wyciągającymi gotówkę z Twojej kieszeni. Wytłumaczy Ci dokładnie, dlaczego bezsensownym jest posiadanie takiego rządu, który nie tylko wydaje, ale przede wszystkim rozkrada więcej pieniędzy aniżeli pobiera w podatkach i dlaczego też nieuzasadnionym jest posyłanie dziecka na studia w nadziei, że znajdzie etatową pracę niewolnika, przy jednoczesnym braku uczenia go znaczenia pieniądza, najważniejszej z życiowych nauk bytowych!.

Bardzo szczegółowe i w tym zakresie artykuły, wielokrotnie publikowałem.

(K – E.P.) >>> To, co robi ludzi bogatymi naprawdę, na pewno nie jest nauką o budowie mostów, czołgów czy rakiet i na pewno nie wiedzie w przestworza!!!!!.....

(K – E.P.) >>> Dopiero, kiedy nie będzie Ci brakowało na to, na co brakuje Ci dzisiaj, podejmować mógł będziesz decyzje o tym, co naprawdę chcesz robić dalej!. Dzisiejsza bieda, państwowy, szczególny rodzaj bez opieki nad Tobą, sprawowany dla skutecznego twojego ubóstwa, nędza zapewniająca wyłącznie choroby oraz ogólny uwierający marazm indywidualno - społeczny, - bez takiej jak ta lektury, - zdrowej decyzji podjąć Ci nie pozwalają!.

W powyższym zakresie polecam jakże cenną książkę biznesową, która zmienia spojrzenia ludzi przeciętnych w zakresie wielu życiowych zdarzeń, zalecam ją szczególnie tym, dla których rozwój własnej osobowości stanowi priorytet, tytuł: „Myśl i wzrastaj w bogactwie” – autor Napoleon Hill. Polecam, zalecam, wręcz nakazuję, jeżeli chcesz ŻYĆ, a nie udawać, że żyjesz!

Przejdźmy do zakulisowych skrywanych stron tego, co z marketingiem postanowiono powiązać i do dzisiaj skutecznie jest wiązane.

MARKETING i jakże różna od niego Piramida Finansowa, -
Między, którymi nie polski od dawna w Polsce rząd i nie polski parlament, stawiają, - wszędzie gdzie tylko się da i jest taka możliwość,- w obawie o własne indywidualne, partykularne (w sensie egoistyczne), prywatne interesy, - znak równości,
- oszukańczo NIESŁUSZNIE!

Jeżeli ktokolwiek porównuje marketing sieciowy, wielopoziomowy, inaczej MLM, inaczej Multi-Level Marketing, do piramidy finansowej, znaczy to aż tyle, że nie zna w ogóle systemów finansowych działających w Marketingach , chyba, że czyni to w jedynie słusznym dla siebie celu, dla wykazania wielu jakże zasadniczych różnic oboma nimi kierującymi, które poniżej bardzo dokładnie i zrozumiale wykażę.

Wytłumaczę w ogromnym, ale zrozumiałym, jasnym i czytelnym skrócie dwa pojęcia: piramida finansowa i marketing sieciowy, ich rozbieżność, która musi oświecić tych, którzy o obu określeniach pojęcia nie mają, ale też wielu innych, którym się wydaje, że pojęcie o nich mają. Zwykłe ludzkie sumienie nie pozwala mi pozostawić tematu bez jednoznacznego jego wytłumaczenia w oparciu o fakty, czyli o coś, co miało miejsce, co się wydarzyło, dokonało i nadal ma się lepiej aniżeli dobrze, jak każde z premedytacją przygotowane oszustwo, odpowiednio nagłośnione i propagowane. Coś mi podpowiada, - a nie myli mnie to coś nigdy jak do tej pory, czego dowody publikuję - że w obliczu coraz większej ekspansji najróżniejszych uczciwych marketingów, co, do których coraz większa liczba polskich jednostek nawet państwowych, wypowiada się pozytywnie skutecznie w tematach marketingowych, - biorąc w nich udział bezpośrednio, - a więc z autopsji własnych, - trzeba dokonywać kolejnych prowokacji przeciwko wszystkiemu, co z marketingiem ma cokolwiek wspólnego, a co wymyka się niestety z pod bezprecedensowego sposobu nadzoru państwa nad polskim obywatelem. A prawda jest tylko jedna i oto ona.

Najważniejsza różnica między piramidą finansową a Marketingiem jest taka, że w piramidach finansowych, - wszystkich ich rodzajach, - występuje jedno zjawisko: tzw. „sprzedaży lawinowej powietrza”, ponieważ, systemy te, nie wprowadzają do sprzedaży produktów żadnych, albo działają pod pozorem sprzedaży jakiegoś produktu, na tyle „wspaniałego”, że po bardzo zawyżonej astronomicznej wręcz cenie. Dosłownie rzecz biorąc, „sprzedają” kota w worku, by ten, który go już zakupił, skutecznie przekonał się już po zakupie, że nie otrzymał nie tylko kota, ale nawet worka. Zyski, jakie powstają w piramidach finansowych, generowane są wyłącznie z wpłat gotówkowych nowo wstępujących w skład struktury, które są jedyną bazą ich istnienia.
Kradną, więc w żywe oczy „frajerów”(nowe osoby przystępujące do systemu), którzy zwiększają jedynie formę przepływu gotówki, w rezultacie od „frajerów” ją wyciągając za radosną zgodą samego „frajera”. Pieniędzy w piramidach ma więcej zawsze ten najwyżej, który najwięcej „frajerów” do oszukańczej struktury wprowadził, czyli właściciel systemu, któremu reszta podlega bezdyskusyjnie i tylko, dlatego, że w systemie jest niżej.
Aczkolwiek nazwa „piramida finansowa” sama w sobie jest złem, oszustwem, kantem, to sama piramida bez dodatku finansowa, nie może stanowić zła, bo jest zjawiskiem naturalnym od tysięcy lat istnienia świata, najstarszą jego autentycznie istniejącą formą przestrzenną, na nienaruszonych fundamentach mimo upływu tysięcy lat. Tyle o finansowych piramidach.
Na trwalszych jeszcze od piramid fundamentach, stoją wszystkie prawdziwe Marketingi, - te w każdym calu uczciwe, stąd ich niepowtarzalna moc. Naturalna moc Boska. Prawda Kyokushin (K – E.P.) >>>).
Absolutnie jednoznacznie stwierdzam, przyglądając się od początku powstawania piramid finansowych w Polsce, iż powstawały one do roku 2015 pod kierownictwem i za przyzwoleniem rządowo parlamentarnych oszustów – rzezimieszków-przestępców, rządowo parlamentarnej mafii, by nie tylko zniechęcić, ale skutecznie wybić z głowy Polskiemu Narodowi i Społeczeństwu, każdy rodzaj zdrowego i uczciwego marketingu, mieszając celowo oba pojęcia dla swych prywatnych mafijnych interesów, każdy marketing nazywając piramidą finansową i podawać przykłady faktycznego ich istnienia przez siebie stworzonych piramid finansowych, które, na co dzień widoczne są nawet dla osób niewidomych.
W ten sposób prosperowały doskonale złodziejsko - mafijne firmy - piramidy finansowe, - które do dzisiaj skutecznie obrzydziły słowo marketing i opinię o nim samym 97 procentom ludności Polski, na tyle skutecznie mieszając w już wymieszanym, że do dzisiaj trudno jest wytłumaczyć całkiem normalnemu śmiertelnikowi, co jest dobre, - czytaj: marketing, a co jest bee, – czytaj: piramida finansowa, i czym jedno od drugiego się różni? Jest to celowa robota rządowo parlamentarnej mafii, by uniemożliwić ludziom odejście od standardów i wyzwolenie się z nowoczesnej formy elektronicznego niewolnictwa, w jakiej wszyscy tkwimy, z wyjątkiem rządowo parlamentarnej bandyckiej mafii i różnych jej przydupasów. Ale po kolei. Stworzono, więc do skutecznych działań przestępczych, następujące podmioty (wymienię poniżej te tylko, które pamiętam), by ludzi wyczyścić z gotówki, a następnie zrzucić winę na celowo upośledzonych merytorycznie Polaków w zakresie pojęcia piramida finansowa, którą określano każdy rodzaj zdrowego marketingu, który w świecie (poza Polską), przynosił ludziom sukcesy, wynosząc, - co bardziej zdolnych marketingowo, - na marketingowy piedestał ludzkiego TOPU, tylko jedyną metodą, uczciwego marketingu, możliwego do osiągnięcia, na uczciwej drodze do prawdziwej wolności, - finansowej również!!!. Wypuszczono, więc z olbrzymią premedytacją takie przestępcze już w założeniu stwory, dla celowego czynienia ludzkiej krzywdy i stworzono bezpieczne prawo, w celu uniknięcia odpowiedzialności w przypadku ujęcia przestępców, stworami tymi zarządzających. Były to, (z tych, co pamiętam, bo cały bagaż tysięcy stron moich notatek osobistych zaginął),:
- w 1989roku powstała Bezpieczna Kasa Oszczędności, założyciel Lech Grobelny
- !991 roku Galijski Trust Kapitałowy, założyciel Kotarba
- 1992 roku powstał Imholdex pod wodzą, niestety pamiętam tylko imię Wojtek, który to system zajmował się udzielaniem pożyczek systemem argentyńskim, który można było niby przeskoczyć za odpowiednią opłatą? Nikt pożyczki nie zdążył uzyskać, kiedy po zwinięciu kilkudziesięciu milionów pan Wojtek i dwóch przydupasów ulotniło się trwale ze Śląskiego Sosnowca w niewiadomym kierunku
- 1993 rok, z podziemi wyrósł Skyline, pamiętam, iż założyciel na imię miał Mariusz i miał trzech pomagierów. Wstęp kosztował 1800 marek niemieckich, ale kiedy po roku dobrego samopoczucia ciśnienie wzrosło do wyjazdów do Poznania po kilka autokarów frajerów w każdą kolejną niedzielę z terenu całej Polski, choć cena za „dobrobyt” wzrosła (spodziewanie jednak) do 2300 tych samych marek, frajerów w cale nie było mniej. Beczeli, płacili i płaczą do dzisiaj.
- 1999 rok, powstała Warszawska Grupa Inwestycyjna, dopiero w 2006 roku nastąpił krach (upadek) i na 300mln zł ludzi oszukanych.
- W międzyczasie, przełom 1999/2000 roku przyfrunął do nas z Niemiec Innoflex Sp. z ogromną odpowiedzialnością (telefonia stacjonarna) , którym na naszym terenie zajął się Waldemar …?. Nazwiska nie pamiętam. Ciekawe zjawisko i nie wiem do dzisiaj jak je nazwać. Puścił, Innoflex z torbami partnerów na setki tysięcy złotych pojedyncze osoby, których na terenie kraju parę setek było, podczas gdy klienci abonamenci, z zysków wieloletnich byli zadowoleni. TPSA została tak wyrolowana, że firma Innoflex po czterech latach dobrego samopoczucia wyemigrowała, a klienci abonamenci korzystali jeszcze rok niemal, „na friko”, za darmo z usług telekomunikacyjnych. Partnerzy oszukani przez Niemca, w 2007 roku wytoczyli proces właścicielom firmy za pośrednictwem niemieckiego mecenasa. Nie znam finału, straciłem kontakt nie przystępując do ogólnego protestu. Pamiętam wiele jeszcze nazw różnych polskich i nie polskich tworów w Polsce, których niestety bez skradzionych notatek nie umiem umiejscowić w czasie, podać rodzaju oszustwa, czy założyciela, - a raczej tajnego mianowanego, - z ramienia rządowo parlamentarnej najbardziej przestępczej mafii, jaką można sobie wyobrazić!!! W śród nich były takie jak: Titan; WTX ; Centrum Innowacyjno Oddłużeniowe; X-plosio; Fundusz Global Investment; Parobankowe Centrum Finansowe; Polska Grupa Kapitałowa Kredyt; Pomocna Pożyczka; Netmark; Akces System; trudny do zaszeregowania, choć absolutnie złodziejski Provident, czy wreszcie rarytas, Tuska osiągnięcie Amberd Gold, który krachnął niby w 2013 roku, a za którego złodziejstwa (19tys. ludzi okradzionych na 850mln zł, z gwarancją rządową, wspieraną skutecznie i właściwie zapewne płatną rolą syna Tuska, który jak pozostali winni w sprawie), do dzisiaj rozliczony nie został za udział w największej na skalę nie tylko Polski piramidzie finansowej. Za chwilę większy będzie Forex. Było jeszcze kilkudziesięciu innych złodziei, piramid finansowych, które znałem z nazwy, skutecznie czyszczących kieszenie, z reguły biednym przecież Polakom. Jak widać, w Polsce niby demokratycznej, - w ten specyficzny niby demokratyczny sposób, - można?. Trzeba tylko z odpowiednio wysokiego fotela na demokrację polską spoglądać, choć niekoniecznie demokratycznym okiem. Przepraszam za ewentualne niedociągnięcia chronologiczno pamięciowe i inne, w całości treści historycznych bądź, co bądź wydarzeń.
Piramida finansowa to taki stwór, który choć w istocie rzeczy piramidę przypomina, bo na najwyższym poziomie są umiejscowione osoby pierwsze chronologicznie czasowo do stworu przyjęte, które utrzymywane są przez warstwy chronologicznie czasowo niższe, później do systemu przyjęte i kolejne, następne osoby. Wszystko funkcjonuje i kręci się jak w kieracie, dopóty trwa nieprzerwany dopływ nowych klientów do stworu!. Kiedy systematyczny dopływ nowych ludzi zaczyna szwankować, kadra (ci na górze, zwykle właściciele systemu) dzielą między siebie zarobione dotychczas pieniądze i znikają, - konstrukcja piramidy zaczyna się chwiać, rozpadać, a sama piramida tracąc równowagę upada, rozsypując się zupełnie.

Reasumując: Piramida finansowa to struktura, w której zysk najczęściej wyłącznie właścicieli lub zarządzających systemem, zależy od wpłat osób niżej pod nimi zapisanych. „Towarem” czy też „produktem” jest wyłącznie obietnica zysków pieniężnych uczestnikom, za zwerbowanie do udziału nowych osób, z których część aktywna, bliżej nieokreślone (czasem, choć rzadko określone) zyski osiągnąć może. (Patrz wyżej sprzedaż kota w worku!)

Jest kilka firm sieciowych typowo marketingowych, które w różnych kolejach swych niełatwych losów, z różnych, jednak nieuczciwych i premedytacyjnych względów czasowych jednak, z nieuczciwości zabłysnęło, i choć skutecznie, to jednak niezbyt błyskotliwie i niezbyt lojalnie wobec partnerów, delikatnie rzecz nazywając. Tymi marketingami jak się później okazywało, zarządzali przydupasy rządowców i parlamentarzystów w Polsce, by celowo sprzeniewierzać działalność uczciwych przedsięwzięć marketingowych, w celu psucia i fałszowania ich dobrych opinii dla ciągłego ogłupiania polskiego narodu i społeczeństwa w zakresie wszystkiego, co z marketingiem związane. Nie wymienię ich nazw( to duże, znane i uznane w świecie całym MLMy poza Polską cieszące się szacunkiem i wiarygodnością marketingi), ponieważ część z nich zrehabilitowała się już, wobec swych partnerów za niedociągnięcia finansowe i inne kanty w Polsce jedynie z premedytacją czynione, a pozostałym, możliwość rehabilitacji pozostawiam w nadziei, iż niebawem nastąpi, bądź może następuje już. Ostatnio, w r.2013w jednym z nich, zmieniona została osoba zarządzająca w Polsce firmą, skąd innąd niemieckiej narodowości. Już są pozytywne zmiany w funkcjonowaniu firmy o szeroko uznanej pozycji światowej (działa pozytywnie dzisiaj w 36 krajach świata). Ta nieuczciwość, to również wykonywanie mafijnych poleceń na rzecz podważania wiarygodności najbardziej znanych w świecie marketingów, poza obszarem Polski, o dziwo, działających uczciwe do cna!. W Takich okolicznościach działają w Polsce marketingi, nawet te najlepsze, największe, najuczciwsze, bo w takich specyficznych warunkach przestępczej jak wszystko w Polsce, demokracji, przyszło im w brew wszystkiemu nienormalnemu, niby normalnie funkcjonować. Bo w Polskiej specyficznej demokracji, państwowej odpowiedzialności i opiekuńczości, dzieje się tak:, jeżeli ktoś komuś coś, względnie nikt nikomu nic, to sprawa przedstawia się tyle o ile…!. I karać nie ma, za co, choć normalnie karać należy i karać trzeba!.

W zdrowych zupełnie sieciach marketingu wielopoziomowego, sieciowego, jest zasadniczo różnie i czasem na odwrót, aniżeli w piramidzie finansowej i np. tak, że osoba na niższym poziomie w przykładowo wziętej jakiejś uczciwej marketingowej strukturze, może uczciwie zarobić więcej (czasem o wiele więcej) od osoby, w tej samej uczciwej strukturze umiejscowionej wyżej i nie w tym nic nieprawidłowego, nieuczciwego, albo choćby nadzwyczajnego. Wręcz odwrotnie nawet. W uczciwie skrojonym planie marketingowym nie jest ważne, na jaki poziom marketingowy i w jakim czasie do systemu zostajesz włączony. Szanse na awans finansowy masz równe z innymi, nawet tymi, którzy w tym samym systemie znaleźli się wiele lat przed Tobą.

Płaci, bowiem nieprzekupny i jednakowy dla wszystkich system finansowy, zawsze on(!), nie jego właściciel i płaci wyłącznie za to, co wypracowałeś i wszystkim równo, jednakowo według jednego i tego samego klucza!!!

To tylko jeden z fenomenów uczciwego planu finansowego nazywanego marketingiem. Masz takie same jak każda inna w systemie szanse na awans i jak wszystkie inne w systemie osoby, twój wkład własny, - jakieś wpisowe, starter, pakiet początkowy i wiele innych, - jest identyczny z wkładem innych osób w tym samym systemie i polega na zakupie tego samego, co inni narzędzia pracy przez system uznanego, różnie nazywanego jedynie. Każdy uczciwy marketing polega na przepływie towarów bądź usług i rozbudowie sieci partnerów własnych, a nie jak w piramidzie finansowej, na jak najliczniejszym werbunku, jak największej liczby nowych osób (gotówki) do systemu, który to system sprzedaje czasem holendernie drogie powietrze, bądź, co bądź do oddychania jedynie, na świecie, w większości jak do tej pory ogólnie bezpłatne jeszcze dostępne. Jak długo nie wiadomo? Bo świat cały, coraz bliżej ku naszej formie tzw. demokracji zmierza, nie odwrotnie!!!

Zarobki w marketingu wielopoziomowym są zależne tak naprawdę od własnego czasowego i intelektualnego zaangażowania, dokładnym powielaniu czynności programem struktury narzucanych, - i czym dokładniej powielanych tym lepiej, - uczestniczeniu w ogromnej gamie różnorodnych szkoleń, często zależnych od posiadanego stopnia marketingowego wtajemniczenia, - tym samym, więc, ciągłym rozwijaniu własnej osobowości, w dążeniu do ciągłego awansu w ramach struktury, ale także by stanowić coraz doskonalszy wzór, dla nowych osób do systemu zapraszanych. Dochody partnerów w marketingu wielopoziomowym, dzięki odpowiednio skrojonym systemom finansowym, - w jednym systemie lepiej, w innym systemie gorzej, ale w każdym z nich wewnętrznie jednakowych, - sprawiedliwie dzielony jest zależnie od wkładu pracy, ale też zgodnie z założonym dla całej struktury marketingowej obowiązującego w jednakowym stopniu, czyli identycznie, jednym i tym samym, wszystkich uczestników programu obowiązującym, Planem Finansowym Przedsięwzięcia - MARKETINGIEM. Choć każdy plan finansowy różnych marketingowych struktur jest różny, to w obrębie jednej struktury, dla wszystkich jej członków, jest identyczny, bo powielany!. Potwierdzam to 30 letnim doświadczeniem udziału bezpośredniego i pośredniego w kilkudziesięciu z nich, różnych branży, różnej wielkości i różnych z nazwy. W ten oto sposób system finansowy przedsięwzięcia jednoznacznie eliminuje jakiekolwiek niedomówienia płacowe, których wszędzie indziej jest bez liku, poza jedynym Marketingiem, wielopoziomowym również, a nawet szczególnie!.

Nie bez kozery, w śród osób znających marketingowe prawa nimi sterujące, panuje jednoznacznie i wielokrotnie potwierdzany marketingową rzeczywistością pogląd, iż nie istnieje, - poza marketingiem wielopoziomowym, - system, który w absolutnie najuczciwszy na świecie, uczciwie również określony i zapisany sposób, pozwala zarabiać tak duże, uczciwe pieniądze, co tylko słowo to pozytywnie oznaczać może, w dodatku w wielu systemach dziedziczone (! Tyle, tylko tyle i aż tyle, ale nareszcie podane w sposób jednoznacznie zrozumiały, jasny i klarowny.

A teraz bezpośrednie porównanie złych, z dobrymi stronami obu przedstawionych pojęć.

Reasumując dalej temat piramidy finansowej punktuję jej sześć grzechów głównych (wszystkich jej stron wyłącznie złych, negatywnych), kontrastując je z dobrymi w tym samym temacie stronami Marketingu, dla lepszej widoczności owych różnic:

1. Piramida finansowa posługuje się „sprzedażą” lawinową powietrza, ponieważ, systemy te nie wprowadzają do sprzedaży produktów żadnych, albo działają pod pozorem sprzedaży jakiegoś produktu, w dodatku po bardzo zawyżonej cenie.
=MLM - (Marketing) Każdy uczciwy marketing polega na przepływie sprzedaży towarów bądź usług i rozbudowie sieci partnerów własnych, a nie jak w piramidzie finansowej, na jak najliczniejszym werbunku, jak największej liczby nowych osób do systemu, który to system sprzedaje czasem holendernie drogie powietrze, bądź, co bądź do oddychania jedynie, na świecie jak do tej pory ogólnie bezpłatnie jeszcze dostępne.
2. Zyski, jakie powstają w piramidach finansowych, generowane są wyłącznie z gotówkowych wpłat nowo wstępujących w skład struktury „frajerów”, którzy zwiększają jedynie formę przepływu gotówki, a w rezultacie od „frajerów” ją wyciągają, czyli kradną, za zgodą samego „frajera”. Pieniędzy w piramidach ma więcej ten wyżej, który więcej „frajerów” do oszukańczej struktury wprowadził, z reguły właściciel, bądź właściciele. W piramidzie finansowej, jeżeli dokonywana jest czasem jakakolwiek wypłata ewentualnych należności, to dokonują jej właściciele złodziejskiego systemu, wg własnego chwilowego zupełnie uznania i tylko, dlatego, by „frajerów” za szybko nie wystraszyć przed ucieczką z systemu! Szczególnie tych aktywnych!
=MLM. W marketingowej strukturze, uczciwie zarobić więcej (czasem o wiele więcej) może nawet osoba dopiero do systemu przystępująca, od osoby, w tej samej uczciwej strukturze umiejscowionej wyżej i nie w tym nic nieprawidłowego, albo choćby nadzwyczajnego. W uczciwie skrojonym planie marketingowym nie jest ważne, na jaki poziom marketingowy i w jakim czasie do systemu zostajesz włączony. Szanse na awans finansowy masz równe z innymi, nawet tymi, którzy w tym samym systemie znaleźli się wiele lat przed Tobą. Płaci, bowiem nieprzekupny i jednakowy dla wszystkich system finansowy, - wg wypracowanych i zapisanych osiągnięć, - zawsze on(!), nigdy jego właściciel!.
3 Absolutnie jednoznacznie stwierdzam, przyglądając się od początku powstawania piramid finansowych od wewnątrz, iż powstawały i powstały one pod kierownictwem i za przyzwoleniem rządowo parlamentarnych oszustów – rzezimieszków, by nie tylko zniechęcić, ale skutecznie wybić z głowy polskiemu Narodowi i Społeczeństwu, każdy rodzaj zdrowego i uczciwego marketingu, mieszając celowo oba pojęcia dla swych prywatnych mafijnych interesów, każdy marketing nazywając piramidą finansową i podając przykłady faktycznego ich istnienia, które, na co dzień, widoczne są nawet dla osób niewidomych
=MLM. Celowe mieszanie obu pojęć i oszukańcze pranie mózgów znakomitej, bo ponad 95cio procentowej większości polskiego społeczeństwa, dokonywane z premedytacją i dokładany do tego jeszcze jest fałsz, medialnej manipulacji faktami!!!
Jest to celowa robota rządowo parlamentarnej mafii, by uniemożliwić ludziom odejście od standardów i wyzwolenie się z nowoczesnej formy elektronicznego niewolnictwa, w jakiej wszyscy tkwimy, z wyjątkiem rządowo parlamentarnej mafii i różnych jej przydupasów.
=MLM. Dokładnie jak w pkt. 3

4 Piramida finansowa to taki stwór, który choć w istocie rzeczy piramidę przypomina, bo na najwyższym poziomie są umiejscowione osoby pierwsze chronologicznie czasowo do stworu przyjęte, które utrzymywane są przez warstwy chronologicznie czasowo niższe, później do systemu przyjęte i kolejne, następne osoby. Wszystko funkcjonuje i kręci się jak w kieracie, dopóty trwa nieprzerwany dopływ nowych klientów stworu!. Kiedy systematyczny dopływ nowych ludzi zaczyna szwankować, kadra (ci na górze) dzielą między siebie zarobione dotychczas pieniądze i znikają, - konstrukcja piramidy zaczyna się chwiać, rozpadać, a sama piramida tracąc równowagę upada, rozsypując się zupełnie i trwale!. Pieniądze, w tych systemach, są jedynym środkiem obrotowym???
=MLM. W marketingu sieciowym członkowie tej samej struktury, położeni są na tej samej płaszczyźnie płatniczej, którą jest program finansowy firmy. Jeżeli nie wypracowałeś w ściśle określonym okresie obliczeniowym (różnym dla różnych marketingów) wypłaty zwanej w marketingu prowizją, - za ten okres i tylko za ten, - nie otrzymujesz jej! Nie pracowałeś (wolno Ci!), nie zarobiłeś. W kolejnym, lub następnym, czy dalszym dniu, masz możliwość przyłożyć się bardziej do pracy i każde poprzednie straty zarobkowe uzupełnić, dogonić, a nawet przegonić, nawet znacznie. Jak pracowałeś, ile wypracowałeś, tak uczciwy system finansowy Ci zapłacił. Zawsze i nieodwołalnie. Nawet gdybyś nie chciał!!! Ten rodzaj struktury nigdy nie upadnie, bo obraca konkretnym towarem, albo konkretną usługą, nie powietrzem, albo pieniędzmi. Pieniądze w tych systemach są tylko środkiem płatniczym, nie obrotowym !.
4. Piramida finansowa to struktura, w której zysk każdej osoby w strukturze zależy od wpłat osób niżej pod nią zapisanych. „Towarem” czy też „produktem” jest wyłącznie obietnica zysków pieniężnych uczestnikom, za zwerbowanie do udziału nowych osób, z których część aktywna, bliżej nieokreślone (czasem, choć rzadko określone i niewielkie) zyski osiągnąć może. (Patrz wyżej sprzedaż kota w worku!)
=MLM. Zarobki w marketingu wielopoziomowym są zależne tak naprawdę od własnego czasowego i intelektualnego zaangażowania, dokładnym powielaniu czynności programem struktury narzucanych, - i czym dokładniej powielanych tym lepiej, - uczestniczeniu w ogromnej gamie różnorodnych szkoleń, często zależnych od posiadanego stopnia marketingowego wtajemniczenia, tym samym, więc, ciągłym rozwijaniu własnej osobowości, w dążeniu do ciągłego awansu w ramach struktury, ale także by stanowić coraz doskonalszy wzór, dla nowych osób do systemu zapraszanych. Dochody partnerów w marketingu wielopoziomowym, dzięki odpowiednio skrojonym systemom finansowym, - w jednym systemie lepiej, w innym systemie gorzej, ale w każdym z nich jednakowo sprawiedliwie dzielony jest zależnie od wkładu pracy, ale też zgodnie z założonym dla całej struktury marketingowej obowiązującego w jednakowym stopniu, czyli identycznie, jednym i tym samym, wszystkich uczestników programu obowiązującym, planem finansowym przedsięwzięcia.


W przypadku, gdybyś na jakiekolwiek ze swoich dotychczasowych wątpliwości, zadowalającego wyjaśnienia w powyższym tekście nie otrzymał, pisz śmiało na adres: intermarkbis@wp.pl Zdzisław Wojciechowski
……………………
Dodatkowe informacje od Wolnej Encyklopedii, które poniżej przytaczam, cytując je w całości.


Piramida finansowa [edytuj]
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze[1]. Od nazwiska twórcy pierwszej w historii piramidy finansowej Charlesa Ponziego struktura zwana jest także „schematem Ponziego”[2].

Spis treści
[ukryj]
• 1 Mechanizm funkcjonowania piramidy finansowej
• 2 Przykłady najbardziej znanych piramid finansowych
• 3 Przepisy karne w Polsce
• 4 Zobacz też
• 5 Przypisy
Mechanizm funkcjonowania piramidy finansowej[edytuj | edytuj kod]


Schemat ilustrujący przypadek piramidy finansowej, której każdy uczestnik zobowiązany jest do zwerbowania sześciu nowychMechanizm działania piramid finansowych polega na pozyskiwaniu przez ich założycieli jak największej liczby uczestników, którzy zachęceni obiecywanymi zyskami, wpłacają pieniądze organizatorom. Rzadko faktycznie świadczone są usługi finansowe. Założyciele namawiają zwykle ich uczestników do werbowania kolejnych osób. Z tego powodu piramidy finansowe są z góry skazane na upadek, bowiem system wymaga lawinowego dopływu nowych uczestników, a możliwości takie są z przyczyn oczywistych ograniczone. Hipotetyczna piramida, która wymagałaby zwerbowania przez każdego uczestnika sześciu kolejnych, już na dziesiątym jej poziomie musiałaby mieć liczbę uczestników większą o 60% od liczby mieszkańców Polski, a na trzynastym poziomie liczbę uczestników znacznie większą od liczby mieszkańców świata[1].
Struktura istnieje więc dopóty, dopóki suma wycofywanych przez uczestników pieniędzy jest niewielka w stosunku do napływających do systemu nowych środków. Zgodne z ustaleniami wypłaty środków pierwszym uczestnikom piramidy usypiają czujność kolejnych, liczących na rzekomo łatwe, pewne i wysokie zyski. Im bardziej organizatorom udaje się wydłużyć okres nowych wpłat i im więcej ma ona poziomów, tym więcej uczestników jest poszkodowanych w chwili jej upadku – często tracą oni większość lub nawet całość powierzonych środków[1].
Klasyczne piramidy finansowe można poznać po tym, że otwarcie wskazują na to, że jedynym źródłem zysków uczestników są wpłaty od kolejnych osób. Mechanizm ich działania jest jednak często maskowany za pomocą pozornego oferowania inwestycji w określone aktywa (np. nieruchomości, metale szlachetne). Bardzo często zdarza się, że uczestnicy orientują się, że zostali oszukani dopiero wówczas, gdy organizator ma trudność w regulowaniu zobowiązań, lub wręcz wtedy, gdy piramida upada[1].
Piramidy finansowe w czystej postaci występują rzadko. Zwykle pojawiają się w krajach, w których instytucje finansowe są słabo rozwinięte, a wiedza społeczeństwa na temat finansów jest mała[3].

Przykłady najbardziej znanych piramid finansowych [edytuj | edytuj kod]

Pionierem w organizowaniu piramid finansowych był Amerykanin pochodzenia włoskiego Charles Ponzi, który zbudował taką strukturę finansową w Bostonie w 1920 roku. Oszukał swoich klientów na kwotę 15 milionów dolarów. Od jego nazwiska przyjęto alternatywną nazwę używaną na określenie piramidy finansowej – „schemat Ponziego”[2].
Największą piramidą finansową na świecie była piramida Madoffa, stworzona przez Bernarda Madoffa. Jego piramida była elitarną strukturą, ściągającą bogatych inwestorów. Upadła w szczycie kryzysu w 2009 roku. Wówczas liczyła ok. 5 tys. uczestników, którzy wnieśli do niej ok. 65 miliardów dolarów. Śledztwo wykazało, że przez ostatnie 13 lat jej istnienia wpłaty od uczestników nie były w żaden sposób inwestowane. Madoff został skazany na 150 lat więzienia[1].
W okresie transformacji systemowej powstały dwie najbardziej znane polskie piramidy tego typu w tym czasie (jednak o niewielkiej skali na tle innych krajów). W październiku 1989 roku rozpoczęła działalność Bezpieczna Kasa Oszczędności założona przez Lecha Grobelnego. Oferowane przez nią oprocentowanie sięgało nawet 300 proc. rocznie[4]. W latach 1991–1992 działał Galicyjski Trust Kapitałowo-Inwestycyjny, założony przez Stanisława Kotarbę[3].
W Rosji dużą popularnością cieszyły się piramidy finansowe tworzone przez Siergieja Mawrodiego – w latach 90. działało przedsiębiorstwo MMM, a jego kontynuacją była m.in. firma MMM-2011. Mawrodi wymyślił wirtualną walutę nazwaną MAWRA, na którą przeliczano pieniądze, przekazywane w pełnej konspiracji przez uczestników piramidy (wartość tej waluty zależała od kondycji piramidy i była tym wyższa, im wyższe były nowe wpłaty)[5].
Krachy piramid finansowych prowadzą niekiedy do niepokojów społecznych, np. wiosną 1997 roku miała miejsce tzw. albańska rewolucja piramidowa.

Przepisy karne w Polsce [edytuj | edytuj kod]

W Polsce organizowanie bądź kierowanie systemem sprzedaży lawinowej jest czynem nieuczciwej konkurencji zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat wg art. 24a Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16 kwietnia 1993 r. [6] Wprowadzenie uczestników piramidy finansowej w błąd co do faktycznego mechanizmu funkcjonowania takiej struktury, w celu skłonienia ich do wniesienia środków finansowych, może wyczerpywać znamiona przestępstwa oszustwa określonego w art. 286 § 1. Kodeksu karnego. Przemilczanie przez organizatora w dokumentacji instrumentu finansowego informacji, które mają istotne znaczenie dla nabywającego wyczerpuje znamiona art. 311 Kodeksu karnego. Karalne jest także samo nielegalne zarządzanie aktywami. Art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi przewiduje możliwość nałożenia grzywny do wysokości 5 milionów złotych, [7] zaś art. 99 ust. 1 i 2. ustawy o ofercie publicznej przewiduje kary finansowe lub pozbawienia wolności. [8] Na podstawie art. 171 ust. 1 ustawy Prawo bankowe karze do 5 milionów złotych lub pozbawienia wolności do lat 3 podlega w Polsce prowadzenie działalności para bankowej polegającej na udzielaniu kredytów, pożyczek pieniężnych lub obciążaniu ryzykiem tych środków w inny sposób[1].

Z.W. / Mój przypis do powyższego tekstu całościowego: Przepisy karne w Polsce realizowane nie są, co widać na bardzo wielu przykładach, łącznie z przykładem największego piramidalnego legalnego złodziejskiego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie jak na razie i do tej pory Amberd Gold, z 19 tys. ludzi przez niego wykorzystanych, a więc poszkodowanych (okradzionych) i ośmiuset pięćdziesięcioma milionami skradzionych ludziom w sposób prawnie legalny pieniędzy, dzięki złodziejowi Tuskowi i jego przestępczej bandzie, rządowo parlamentarnej, przestępczej i zabójczej mafii! To tylko jeden z tysięcy przykładów codziennego stosowania bezprawia, w polskim nieporozumieniu, demokracją niesłusznie nazywanym!!!

Przechodzimy do dalszego naturalnego i prawdziwego wątku najuczciwszego rodzaju pracy, jakim bez najmniejszych wątpliwości jest każdy rodzaj dobrze skrojonego i uczciwie prowadzonego planu finansowego, - marketingu!.

Marketing, - w dosłownym tłumaczeniu oznacza między innymi: plan, zamiar, zamierzenie, koncepcję, przemyśliwanie, kalkulacje, opracowanie, program, wytyczne, harmonogram, schemat, scenariusz, scenopis, - ma jeszcze wiele innych znaczeń, - ale te wymienione właśnie, idealnie dają się powiązać z tematem metod zarabiania pieniędzy, który jest myślą przewodnią tego wydania i najbardziej obiektywnie trafnie oddają jego faktyczne znaczenie.

Jedno słowo „Marketing” i tak wiele bardzo poważnych określeń składających się na jego znaczenie!. To świadectwo rzeczywistych możliwości i wartości kryjących się pod tym hasłem! Faktycznych realnych metod możliwych do wykorzystania przez wszystkich i przez każdego z nas osobna!. Jedynym przykrym i smutnym faktem jest to, że nie każdy jednak potrafi, albo chce w swoim życiu je wykorzystać, indywidualnie zagospodarować! Aby to zrobić, trzeba poznać prawdę o czymś, w czym chciałoby się uczestniczyć. A z tym, w naszym zdezelowanym na każdym froncie kraju, jest gorzej aniżeli źle, jak wykazałem.

W wielu miejscach poprzednich moich artykułów, temat marketingu był podnoszony przeze mnie w różnych jego aspektach. Wszystkie one są jednakowo ważne. Zarówno te, które stanowią dewizę życiową jak i pozostałe, nie mniej wcale ważne!.


Wszystkie one, bowiem są wytycznymi, stanowią drogowskaz do zmiany warunków życiowych i zawsze w stronę jedynie lepszego wszystkich i każdego, kto zechce je wdrażać!.

Oczywiście jak wszystko w naszym życiu tak i ten rodzaj prawideł ma swoje uwarunkowanie w praktycznym ich stosowaniu, a w zasadzie jedno, fundamentalne, - bardzo łatwe do zrozumienia, zapamiętania i zastosowania!.

(K – E.P.) >>> Zasadą tej niesamowicie aktywnej i wydajnej w sensie osiągnięć finansowej koncepcji życiowej, jest ścisłe stosowanie się do jej doktryn i wytycznych, wypływających bezpośrednio z praw naturalnych, z których wszystkie są absolutnie jasne logicznie i stanowią naturalną, odwieczną, nienaruszalną opokę, do wszelkich naszych życiowych działań i czynności!

Tak proste, że często nie do uwierzenia(!), co stanowi jedną z zasadniczych przyczyn niepoważnego ich traktowania najczęściej, dlatego, że wspieramy się opiniami innych osób, których wyobrażenie obszernego, choć prostego marketingu jest żadne i znacznie czasem mniejsze od Twojego! Także, dlatego, że niektórym z osób tych zależy nadal, byś o marketingu myślał zawsze niepozytywnie, - źle, byś nie mógł mieć lepiej od nich!

Na fundamencie uczciwego marketingu, - uczciwej koncepcji finansowej, - powstają najbardziej trwałe wartości, których wdrożenie i przestrzeganie musi ułatwić i w znacznym stopniu poprawić dotychczasowe warunki Twojego bytowania!!!

Jest to inny zupełnie od standardowego sposób na życie znacznie od stereotypu wydajniejszy, skuteczniejszy, wartościowszy, znacznie bardziej opłacalny, - przy zachowaniu warunku, - ścisłego stosowania się do jego doktryn, ale jest także najbardziej uczciwym i najbardziej sprawiedliwym systemem, ze wszystkich znanych i stosowanych systemów finansowych świata! Drugiego takiego nie ma i nigdy nie będzie!

(K – E.P.) >>> Znacznie bardziej atrakcyjny od wymienionych poprzednio metod zarobkowania, ponieważ zupełnie dobrze sprawdza się, jako źródło dochodu dodatkowego i w takiej formie stosowany być może równolegle obok wszystkich poprzednich systemów zarobkowania, ale także może stanowić jedyne, najdoskonalsze źródło utrzymania!. Staje się, bowiem wydajniejszy znacznie, kiedy wybieramy go, jako podstawową i jedyną formę zarabiania pieniędzy!. Sama praca jak każda inna. Nie będziesz jej wypełniał sumiennie, nie zarobisz!. Dodatkową jego zaletę stanowi zupełnie dowolny czas poświęcony na jej wykonanie, którego długość i porę określasz wyłącznie Ty, szef swojego biznesu, a nie, podporządkowany pracy niewolnik.

I jest jeszcze jedna bardzo zasadnicza między nimi różnica. W tamtych stereotypach konwencjonalnych, miałeś tzw. bat nad głową, który czuwał nad Twoją systematycznością i wydajnością oraz korygował błędy, za które płaciłeś w różnej formie. W tym, wszystko to, jest w Twojej wyłącznie gestii, ale też, Ty indywidualnie ponosisz za wszystko pełną jednoosobową odpowiedzialność!. Dlatego tak długo musisz się nowego uczyć, powielać i znowu uczyć, by frycowego nie płacić! Prawidła, o których wyżej wspomniałem są różne tak, jak różne są dziesiątki, dzisiaj już nawet setki różnych rodzajów zamierzeń biznesowych, - marketingów. Spróbuję podzielić je na grupy i określę ich znaczenie, działanie, możliwości i uczciwość. Choć zrobię to w jak najbardziej obiektywny sposób jak tylko jest to możliwe, proszę pamiętać, że jest to Mój podział i Mój obiektywizm, wypływający jednak z ponad trzydziestu już lat praktycznych w tym zakresie działań. Jest on znacznie bardziej umocowany w swej zasadności aniżeli każde inne płynące z krótszego stażu i mniejszego zasięgu spojrzenie, zgodnie z wiekową sprawdzoną regułą, - „tylko trening czyni mistrza”!.

Jeden z szablonów koncepcji biznesowych, dzieli ludzi pracy standardowej na dwie grupy: pierwszą, - do której zalicza „tanich niewolników”, tanią siłę roboczą - etatowców klapkowych o ograniczonych horyzontach widokowych, którzy poza etatem nie widzą świata, tych, których szczytowym etatowym osiągnięciem miesięcznym jest zarobek w granicach jednego tysiąca pięciuset złotych polskich miesięcznie na dzień dzisiejszy(rok 2015), z jakimś niewielkim plusem w jedną i większym minusem w drugą stronę. Przedsięwzięcie finansowe nazywa ich uzasadnienie słusznie nosicielami mózgów,- i grupę drugą tych, których naczelnym zadaniem jest dbanie o dobre samopoczucie współmałżonka, dzieci i swoje również, tych, dla których rodzina stanowi dobro najwyższe. W tym szablonie nazywani są oni mózgów użytkownikami. Do tej grupy zaliczani są wszyscy, którzy w pierwszej grupie miejsca nie znaleźli. Należą do nich ci, których każdy rodzaj każdej wersji koncepcji biznesowej stawia znacznie wyżej pod względem tzw. Statusu, których większość marketingów bardziej chętniej do swego grona przyjmuje i w swoim gronie widzi, czasem pożąda Patrzę na to trochę inaczej i uważam, że w każdym rodzaju scenariusza biznesowego, wszyscy absolutnie bez względu na kwalifikację, także powyższą, szanse mają równe. Żeby, więc zaistnieć w marketingu, nie ma znaczenia, kim jesteś i czym się dotąd zajmowałeś!. Tak jak wykształcenie nie świadczy o inwencji , o wartości moralno etycznej i intelektualnej człowieka, tak żadne inne podziały warunkowe nie są w stanie obiektywnie ich oddać. Bezwarunkowy podział ludzi nie istnieje!. Według praw najwyższych, bowiem, wszyscy jesteśmy równi i szanse wszyscy również równe mamy!. . W Marketingu nie ma zupełnego znaczenia, z której grupy według powyższego podziału, człowieka posiądziemy, pozyskamy. To człowiek, sam, indywidualnie, musi określić swoje tematem zainteresowanie, a uczynić to może dopiero po zapoznaniu się z zagadnieniem, o czym w całej swej twórczości i wszędzie, piszę wystarczająco szeroko. Tylko jego pozytywna, ale też bezwarunkowo samodzielna decyzja zainteresowania tematem i przynajmniej chęci czynnego w nim udziału, może dać wyniki oczekiwane, a często nawet wyższe! Wykształcenie i tzw. status społeczny nie ma znaczenia. Każdy rodzaj prawdziwego Marketingu partnerów szkoli zupełnie bezpłatnie i w stopniu wyższym praktycznym, od wyższych uczelni tego świata.
Decyzja samodzielna, dlatego, że każda inna nie będzie decyzją Twoją, a w temacie zarabiania pieniędzy tylko Twoja samodzielnie podjęta decyzja się liczy i zupełnie nieważne czy będzie ona na tak, czy też na nie!. Obie będą jednakowo właściwe, jeżeli podejmiesz je sam, jednoosobowo!. To Ty wreszcie, masz o swoim życiu decydować, zdecydować czy chcesz dalej pracować i egzystować, czy chcesz zarabiać pieniądze by żyć(?), - ale także decydować o tym, czy jak dotychczas, nadal również o życiu Twoim decydować będą i mają inni?!
Dotychczas tego nie zmieniłeś i co z tego wyszło?. Nie chcesz przecież ciągnąć dalej tej rozklekotanej fury?!. W tym podziale z założenia jednak słusznym(!), najważniejsza jest sprawa otwartości. Zawsze, bowiem z nosiciela mózgu, możesz stać się jego użytkownikiem, o czym w cyklu tym piszę i to jest w porządku, podobnie jak ze słusznym stwierdzeniem, że pieniądze zarabia się głową a nie rękoma, co jest jeszcze jednym bodźcem do natychmiastowej zmiany sytuacji, jeżeli wygląda ona w Twoim przypadku inaczej!. Ręce w przypadku zarabiania pieniędzy głowie mogą jedynie pomóc, gdy okażą się niezbędne, o czym gdzieś również już pisałem. W praktyce działań biznesowych wygląda to następująco. Jeżeli rękoma potrafisz zarobić trzydzieści złotych polskich na godzinę, to przy zastosowaniu głowy (rozumu, intelektu, odpowiedniej wiedzy), jesteś w stanie tą kwotę pomnożyć!. Jeżeli natomiast pracujesz głową i zarabiasz tysiąc złotych za tę samą godzinę pracy, to przy pomocy rąk, które czasem okazać się mogą niezbędne, możesz w tej samej godzinie zarobić dziesięć złotych polskich więcej, może nawet piętnaście złotych. Którą wersję zarobkowania wybierzesz, ta będzie Ci dawała, płaciła i podnosiła bądź nie, Twoją i rodziny stopę życiową?...!
*****ILE…(?) to już zależy wyłącznie od Ciebie, bo w marketingu możesz zawsze mieć tylko więcej, albo mieć to, co dotychczas wypracowałeś. Mniej mieć się nie da.!!!


(K – E.P.) >>> Musisz przyjąć zasadę, która jednoznacznie nakazuje abyś w swych działaniach marketingowych nie sugerował się nigdy efektami poszczególnych elementów swych działań, ale patrzył i oceniał efekt końcowy zadania, które miałeś do wykonania! To on dopiero zaświadczy o celowości, bądź nie, zastosowania tych elementów, które do jego realizacji zastosowałeś!.
(K – E.P.) >>> Jedną z najprostszych zasad, formuł, czyniących marketing czymś wyjątkowym odróżniających go bardzo wyraźnie od wszystkich innych sposobów zarabiania pieniędzy, jest pojęcie rekomendacji, - w przypadku marketingu, rekomendacji zaczarowanej, - wyjątkowej, bo zawsze płatnej!.
To najprostsza formuła „qui pro quo”, co po przetłumaczeniu z języka łacińskiego na język polski oznacza „coś za coś”. Jeżeli Ty mnie w czymkolwiek pomożesz, to ja również pomogę Tobie, Twoją pomoc wynagradzając, - zawsze!. A teraz pytanie. Czy jeżeli do banku, z którym zawarłeś korzystną Twoim zdaniem umowę kredytową lub inną, przyprowadzisz przyjaciela albo kilku, którzy zawrą z bankiem korzystną umowę podobną do Twojej, bank Ci coś za to zapłaci?. NIE!, tak samo jak setki, tysiące innych instytucji i firm!.
(K – E.P.) >>>; (K – E.P.) >>> Tylko systemy marketingowe w pierwszym rzędzie wśród wielości różnych rodzajów prowizji, za tą czynność płacą od samego już początku współpracy! Czasem, nad wyraz wystarczająco dużo, jak na początek współpracy, na tzw. standardowo Stażu!. Dlatego wyżej napisałem o „rekomendacji zaczarowanej”. To jedna, z wielu form, zarabiania pieniędzy w marketingowych systemach finansowych!.


Dzięki tej tylko idei marketingu, a jest ich przecież wiele, czynny udział w każdego rodzaju uczciwego marketingu jest największą dla wszystkich absolutnie szansą do generowania ponadprzeciętnych dochodów obok pensji czy z nią równolegle!!!.
To jest właśnie ta ogromna siła i moc omawianych systemów, które stawiane są ponad wszystkimi innymi możliwościami zarobkowania oczywiście wyłącznie wtedy, kiedy są uczciwe!.
*****Ten biznes jest tak fantastyczny i tak skonstruowany, że nie dopuszcza do produkcji ludzi przegranych, jeżeli tylko przestrzegają jego nienaruszalnych zasad, praw, doktryn i kanonów i regulaminów!


Przegrani będą wyłącznie tam, gdzie zaczarowane słowo marketing, służyć ma jedynie do produkcji oszustwa!!! Gdzie za wstęp, czyli za powietrze nie za konkretny produkt trzeba zapłacić?!), a ukryte tzw. „progi” i inne trudności tzw. awansowe, skutecznie uniemożliwiające zarabianie pieniędzy, zniechęcą nas wreszcie do dalszego w nich uczestnictwa!. Oby zniechęcenie nadeszło jak najszybciej w przypadkach oszustw!. Będzie to, bowiem doświadczenie, które pomoże Ci w odnalezieniu marketingu, którego szukasz, - to tylko przeszkoda jedna z wielu na drodze poszukiwań, którą jeżeli sam usunąłeś, zaliczyłeś na konto swoich na nowej drodze maleńkich jeszcze, ale już sukcesów, - które wyłącznie hartują ducha i uodparniają na wstrząsy oraz niepowodzenia. Twojego ducha hartują i dodają odwagi na przyszłość!. To tylko zmiana miejsca pracy, nic więcej i nic mniej!.

(K – E.P.) >>> Powinieneś wiedzieć o kolejnym paradoksie życiowym, z jakim musisz się zmierzyć, na który jednak masz wpływ zasadniczy. Otóż tak się niedorzecznie w naszym życiu dzieje, że prawie zawsze decydujemy się na wybór przyjemności krótkotrwałych, których następstwem są długotrwałe niepozytywne przeżycia, często nawet cierpienia(!), - a przechodzimy obok nieporównywalnie wielkich wartości długoterminowych, których następstwem są wieczne korzyści(?), Podczas, gdy czynić powinniśmy zupełnie na odwrót właśnie!


Wybieramy w życiu swoim zagadkowo niepewne drogi kręte, albo jeszcze gorzej pokręcone, na tzw. skróty lub na przekór (czemuś tam, lub komuś), podczas gdy sukces oczekuje zawsze na końcu drogi zwykle prostej, choć często długiej, czasem bardzo długiej, ale nigdy jednak nie krętej! Choć Einstein już pisał, że „fantazja jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona”, to bez nowej wiedzy, która żadnej fantazji nie ogranicza, nie ma lepszego życia, a długość drogi zależna jest wprost od naszej wiedzy, którą przełożyć musimy na działania, do których wytyczne w marketingu otrzymujemy gratis, od każdego uczciwego programu finansowego, do którego przystąpiliśmy, w czasie różnych rodzajów spotkań nazywanych najczęściej „startingami”, czy też „seminariami”.
Musisz wiedzieć także, iż Twoje PRAGNIENIE do czegoś, wywołane zostaje, co prawda zbiorem emocji własnych, lecz nie zawsze jednak podejmowanych indywidualnie. Najczęściej są one wynikiem emocji grupowych, zbiorowych, które nazywam emocjami tłumu, dla których wyrażasz jedynie swą przychylność!. To jest najgorsze, co może Cię spotkać, czemu jednak sam jesteś winien!. Pisałem w wielu miejscach o charakterystyce tłumu.
(K – E.P.) >>> Dodam jeszcze tylko, że nigdy nie możesz poddawać się emocjom grupowym, szczególnie wtedy, kiedy związane są z podjęciem znaczącej życiowej decyzji.
Tylko Twoje własne emocje i odczucia mogą mieć wpływ na Twoją decyzję i żadne inne! Unikać, więc jak ognia należy sytuacji, które ja nazywam spędami, czyli zbiorowiskiem, tłumem, których zła siła, jest wprost niewyobrażalnie ogromna!.
****To emocje tłumu właśnie trzymają ludzi w biedzie… Emocje jednostek wynoszą i wznoszą je na szczyty
****W atmosferze, w której jednymi drzwiami wchodzą tłumy, zawsze, ale to zawsze(!), drzwiami innymi wychodzą rozumy


Oczywiście z wyjątkami, do których na pewno zaliczane są Kościoły, jako skupiska wiernych, Wpisują się tutaj doskonale wszelkiego rodzaju te startingi, które preferują, często zalecają nawet, udział jak największej ilości osób, „byle, kogo” aby więcej!. Szczególnie niebezpieczne są te, w czasie, których słychać wycia i klakę. Co prawda klaka oznacza brawa z góry opłacone, ale w tym przypadku mamy do czynienia z przygotowaną wcześniej grupą niekoniecznie opłacanych klakierów, gdyż mogą to być kolesie właściciela systemu, których zadaniem jest zapoczątkowanie braw, do których reszta przyłącza się emocjonalnie, na zasadzie emocji tłumu właśnie?. Takich spotkań należy unikać jak ognia dopóty, dopóki nie nauczysz się opuszczać ich wtedy, kiedy przychodzi czas na decyzję przystąpienia do systemu, oczywiście wyłącznie wtedy, kiedy siebie w nim nie widzisz. Są one organizowane z reguły właśnie po to, aby pod wpływem emocji zbiorowych podejmować nieprzemyślane korzystne dla organizatora spędu decyzje. Jeżeli już przez jakiś przypadek na spęd taki trafimy, trzeba umieć siłą swego zdrowego rozsądku wiedzieć, kiedy należy go opuścić!. Z seminariami, sprawa jest już trochę inna i mniej niebezpieczna czy tez niepewna, ponieważ organizowane są z reguły dla Tych, którzy współpracę już zaczęli i traktowane są z reguły, jako wyższy już stopień wtajemniczenia, - „szkolenia zawodowego” z reguły, ale i z wyjątkami również.
…………………………………..
I jeszcze obowiązkowy - REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA

..Ja wiem, pisze Łukasz D. King, redaktor wydawanego jeden raz w każdym kalendarzowym miesiącu Biuletynu Mapy Zdrowia, - że wiele rzeczy, które piszę, może się komuś nie podobać. Ale jeżeli ktoś szuka tych informacji, które będą się mu podobały, a niepotwierdzonych naukowo, czyli zgodnych z faktami, powinien czytać blogi i oglądać filmiki na You Tube...

Z.W. / Oto ta „prawda”, która produkuje miliony nieświadomych nie tylko polskich głupców, nikogo zupełnie nie obrażając.

- Każdy człowiek ażeby mógł się zajmować czymkolwiek i solidnie z zajęcia tego się wywiązywać, najpierw musi być w pełni zdrowy, później być w pełni przekonany, że chce to robić, a następnie musi doświadczyć swej pracy wstępny, ale jednak pozytywny namacalny rezultat. Dopiero tak przygotowany indywidualny program działań, przynieść może pożądane, spodziewane, ale też oczekiwane pozytywne wyniki własnych działań. Moim, nie zupełnie skromnym zdaniem, właściwym wzorem owych działań, jest Mapa Zdrowia.
Od jakiegoś niedługiego czasu poświęcam nie mało miejsca tej absolutnie najważniejszej i pierwszoplanowej życiowej sprawie jaką jest nasze zdrowie, promując jednocześnie jedną tylko firmę: >>> Mapa Zdrowia, która całością naszego zdrowia zajmuje się od lat na tyle merytorycznie, że potwierdzam jej w tym zakresie fachowe kompetencje i działania autopsją własną, które w znacznym stopniu pozwoliły mi polepszyć kiepski ogólny stan zdrowia mojego po wyjściu ze śmiertelnego uścisku bardzo złośliwego raka lewego migdału, przebytych dwóch zawałach i wstawionych stentach, a także po przebytych w końcu roku 2011 najpierw wylewie krwi do mózgu i zaraz po nim udarze mózgu, po przebyciu których wróciłem do otaczającej mnie rzeczywistości, co nawet w grupie angielskich specjalistów medycznych tej branży budziło, wyłącznie zdziwienie i niedowierzanie. Żeby wszystko było w pełni jasne, co do promowania firmy Mapa Zdrowia, którą Państwu nie pierwszy już raz polecam, zaręczam, że czynię to do tego stopnia bezinteresownie, iż ze strony firmy tej nie otrzymałem żadnego słowa podziękowania za propagowanie ich skutecznych umiejętności w leczeniu mniej lub bardziej nadszarpniętego różnymi przyczynami zdrowia naszego, co nie przeszkadza mi zupełnie w tym, co piszę i reklamy firmy, która w pełni bardzo rzetelnie na nią zasługuje. Przedstawiam poniżej kolejny wybrany przeze mnie materiał w temacie możliwości prozdrowotnych firmy Mapa Zdrowia. Nie znam drugiej tak kompetentnej i tematycznie merytorycznej firmy, co potwierdzam własnym w niej udziałem wieloletniego klienta z bardzo pozytywnym tego udziału rezultatem naprawy zdrowia mojego własnego..

Najlepszą, najwyższą i najbardziej skuteczna formą leczenia jest profilaktyka. Bohaterem NR.1 tego kącika jest właśnie ona, - PROFILAKTYKA, w światowym, najbardziej medycznie fachowym wykonaniu Mapy Zdrowia..

Stąd mój obecny pomysł na redakcję tego właśnie kącika, którego faktycznym przewodnikiem jest właśnie medyczna profilaktyka, obok innych form przekazu tej niemającej precedensu zupełnie nowej, jakości i wartości medycznej wiedzy, której nawet świat osób tzw. medycznych nie tylko jeszcze nie posiadł w olbrzymiej jej wielkości i wielości, ale bardzo długo jeszcze tego nie zrealizuje i nie osiągnie.

Oto wybrany przeze mnie materiał publikowany w Biuletynach Zdrowia - Mapy Zdrowia, który sam sobą firmę skutecznie reklamuje, który ja dodatkowo tylko upowszechniam wśród swoich czytelników., bo naprawdę warto by każdy z Was drodzy Państwo miał do tych prozdrowotnych materiałów dostęp, z nich skorzystał i korzystał zawsze wtedy, jeżeli znajdzie indywidualną taką właśnie potrzebę i kiedy tak właśnie postanowi.

Poniżej kopie fragmentów kilku tematów z kolejnych kilku Biuletynów Zdrowia i myślę, że każdy z Państwa znajdzie w nich interesujący, często niezbędny prozdrowotny materiał edukacyjny dla siebie, którego od nikogo innego, a od polskiej tzw. służby zdrowia tym bardziej nie otrzyma. Poniżej fragmenty cytatów wyjętych losowo z Biuletynowych materiałów:
- Lista! Zwykłe rośliny ich niezwykłe, lecznicze moce: te warto jeść dla zdrowia
- Doustna antykoncepcja, – co każda kobieta musi wiedzieć
- Sekrety kawy!. Nie pij póki tego nie przeczytasz
- Sekrety herbaty! Parzenie, przechowywanie i więcej
- Antocyjany: cudowny sposób na zdrowie
Powyżej przedstawiłem fragmentarycznie zaledwie ujęty zarys niewielu spraw ? Przedstawionych w kolejnych kilku Biuletynach Zdrowia i w niewielkiej skali, co oznacza dokładnie, że w olbrzymim skrócie tematycznym, gdzie faktycznie każdy ze wspomnianych i innych poruszanych w nich tematów, zajmuje średnio 1 -10 stron, a objętość jednego Biuletynu Zdrowia, wynosi średnio 30 stron. Jest to, więc olbrzymi zakres wiedzy prozdrowotnej medycznie wszechstronnej, w tak bardzo prostej i łatwej do przyjęcia formie, nieprzedstawiana w żadnym innym tego typu wybitnie fachowym medycznym rodzinnym poradniku domowym, bo takiego wydania jeszcze nie spotkałem, choć nie twierdzę, że spotkać musiałem wszystko.


Teraz już sami musicie zdecydować czy i w jakim zakresie publikowana przez Mapę Zdrowia, niespotykana gdzie indziej wiedza prozdrowotna dla wszystkich, w tym dla Was szczególnie przydatna będzie również. Pozdrawiam i tym pozdrowieniem życzę zdrowia, jednak nie takiego, które mnie deptało wielokrotnie, ale tego, które Mapa Zdrowia przywróciła mi w stopniu oczywiście dla mnie możliwym, - dla lekarzy specjalistów do dzisiaj stanowiącym NIE ZROZUMIAŁĄ DLA NICH ZAGADKĘ i niech tak zostanie.

Znajdziecie, więc Państwo tutaj bardzo ciekawie podaną wiedzę medyczną także i w szczególnej jej wielkości wiedzę niekonwencjonalną, w olbrzymiej przewadze popartą wiarygodnymi pracami naukowymi, czasem popartej praktyką własną Autora jej prezentacji Łukasza D. Kinga, w nadzwyczajnej, bo niepraktykowanej dotychczas formie fachowego, absolutnie merytorycznego jej przekazu codziennym dziennikiem oraz w każdym miesiącu kalendarzowym nowym Biuletynem Zdrowia, wydawanym drukiem, dostarczanym zwykłą pocztą i drogą internetowej poczty mailowej.

Znacznie więcej, bo bardzo obszerną ilość tej niespotykanej nigdzie indziej i w tak fachowym medycznie, praktycznym rozmiarze podanej wiedzy z tego zakresu, redagowanej przez Łukasza D. King – redaktora biuletynu Mapy Zdrowia, w którą możecie się zaopatrzyć, czy wyposażyć, znajdziecie Państwo: •- dzwoniąc pod nr (22) 123995 (prawdopodobnie konieczne będzie kilkakrotne wykręcenie numeru, - takie jest nasilenie jego używalności)
- lub poprzez stronę internetową: www.biuletynzdrowia.pl (i dziesiątki dowolnych do otwarcia plików)
………………..
W kolejnych moich publikacjach prezentował będę w ciągu dalszym powyższy REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA, dla indywidualnego wykorzystania zawartych w nich medycznych informacji, gdzie indziej niemożliwych do osiągnięcia, łącznie z prawdą, o którą w nich walczy Łukasz D. King

To identycznie niemal jak z moim MARKETINGIEM, choć marketing w jego straszliwym zakłamaniu, oszustwach i manipulacjach nim samym i wokoło niego, umiaru nie zna, nadal niestety umiaru nie ma i chyba długo jeszcze tak pozostanie. W obecnym, więc jego zakłamaniu jest nie do przebicia ilością kłamstw, którymi jest niesłusznie obarczany.
Faktycznie, bowiem MARKETING = prawda, a ich obu i Marketingu i prawdy na trwałe polityka i jej elity się wyzbyły i na zawsze już będą przed nimi drżały do końca świata tego, a może nawet jeden dzień dłużej.!
………………………………………..

I już zupełnie na koniec – uzasadnienie rozszerzenia autorskiej Stopki o poniższy element.

(K – E.P.) >>> KYOKUSHIN – ekstremum prawdy

(Z.W.)
Autentyczne życiowe prawdy mają składowe oparte na największych i najwyższych ziemskich tajemnicach, czasem wykraczających poza obszar Globu Ziemskiego i czasem dotykających Kosmosu - Wszechświata. W śród swoich publikacji piszę o nich wielokrotnie, często z rezerwą, jeżeli nie znajduję dla nich 101% (stu jedno procentowego) potwierdzenia ich rzeczywistością autopsji własnej, - ekstremum prawdy – rzeczywistości, - ponieważ Nauka, nie zawsze, a nawet coraz rzadziej ten rodzaj prawdy zawiera. Inaczej mówiąc. Chociaż Nauka bardzo często jest jedynym potwierdzeniem okolicznościowych ziemskich życiowych zdarzeń /innych po prostu nie ma, albo nie zostały stwierdzone i zapisane/, to nie koniecznie można jej ufać. Wszędzie też w swoich publikacjach staram się podawać znane autentyczne źródło potwierdzenia jakiegoś zjawiska, zdarzenia, tematu czy zagadnienia, czemu sam jednak pełnej wiary nie daję, ponieważ własną autopsją jej nie potwierdziłem. Zagadek nie rozwiązanych, w jakości ekstremum prawdy, nadal jest coraz więcej. Świadczy to jedynie o niezupełnej ich prawdzie, choć o nieprawdzie, - jako nieudowodnionej, - mówić również nie można. Systemy tego świata w taki sposób sprzedają informacje publiczne, - które jakimś wyjątkowym zbiegiem wielu okoliczności / przypadkowo/ wyłaniają się z mroku osnuwających je tajemnic, - żeby nadal ogromna większość nasza, normalnych ludzi / w znaczeniu ludzi zdrowych umysłowo/ absolutnie nie dowiedziała się tego, o czym wiedzieć nie powinna z rożnych względów, których w tym miejscu w pełni rozwijał nie będę, choć nadmienię, iż na przykładzie Masonerii, prawdziwe cele tej organizacji poznaje mniej niż 1% ogółu członków masonerii. Do najwyższej wtajemniczonych należą wybrani z wybranych, a ponad 99% do końca życia nie zna i nie pozna prawdziwych celów masonerii, są bowiem trzymani w całkowitej nieświadomości, podobnie jak w nieświadomości trzymany jest cały świat gminu, - tutaj użytego w sensie: niższa warstwa społeczna; lud, pospólstwo; potocznie: tłum, rzesza, - choć może nie w aż tak ogromnie tajemniczym zakresie dzięki namiastce mediów właściwych, czyli garstce tych dziennikarzy mediów publicznych, które faktyczny obowiązek dziennikarski pisania i przekazu prawdy obiektywnej, przedkładają nad wszelkie inne jego formy i uzależnienia!

Od długiego już czasu nie znajdowałem jednoznacznego rozwiązania dla jasnego, ściśle oznaczonego jednym wyrazem, albo skrótem przekazu ekstremum prawdy, którą w swoich pracach wielokrotnie objawiam, a które wychodzą daleko poza ramy ogólnie przyjętych określeń dla bardzo krótkich form wyjątkowych zamkniętych w jednym, lub dwu co najwyżej prostych zdaniach, czyli wszystko to co zawarte jest w autorskiej stopce. Choć moja stopka autorska rozbudowana jest w sposób wyjątkowo szeroki, to i tak nie znalazłem w niej dotychczas miejsca dla tych form odcinków moich publikacji, które znacznie szerzej muszą traktować o odcinku tekstu, aniżeli narzucony dotychczasowy dziennikarski porządek i jego ramy, a są jednocześnie w całości najwyższym rodzajem prawdy absolutnej – jedynej – najwyższej.

Przy okazji poznawania i przygotowywania do publikacji artykułu o MASONERII spotkałem się z jednowyrazowym określeniem japońskim Kyokushin, na które dotąd nie zwróciłem należnej mu uwagi, a które w swym zapisie sobą zawiera kilka składowych określeń własnych, które stały się jednocześnie rozwiązaniem mojej sprawy, o której wspominam wyżej: „ekstremum prawdy”, w odniesieniu do tego rodzaju spraw, które w publikacjach swoich prezentuję.

KYOKUSHIN – stanowi, bowiem najwyższy rangą rodzaj prawdy, której używał będę dla określenia jakiegoś zjawiska, zdarzenia, tematu czy zagadnienia, które potwierdziłem autopsją własnego ich namacalnego dotyku, a które znacznie wykraczają poza ramy dotychczasowego ich określania umieszczanego w autorskiej stopce.

Etymologia nazwy Kyokushin:
* kyoku
– biegun, ekstremum, najwyższa ranga
* shin - prawda, prawdziwość, rzeczywistość,
które tłumaczymy jako ekstremum prawdy, które to używać będę wszędzie tam, gdzie moja faktyczna autopsja własna będzie miała zastosowanie, w dowolnie szerokim materiale wycinkowym.
Wkomponują je skrótowym symbolowym zapisem w treści moich publikacji (K – E.P.) >>> i umieszczonym wyjaśnieniem w autorskiej stopce, w której dotychczas miejsca dla Kyokushin w niej nie było.
Mój (K – E.P.) >>> - to skrót od słów Kyokushin, Ekstremum Prawdy.
Żeby było jeszcze ciekawiej dodam dalej za Wikipedią, że Kyokushin (jap. 極真 kyokushin?) – to pełno kontaktowa sztuka walki, rodzaj karate, stworzona przez Masutatsu Ōyamę. Jest to także sport walki, którą to sztukę Wikipedia rozwija dość szeroko, do której poznania zapraszam wpisując hasło: Wikipedia – Kyokushin
………………………………………….
Przekazuję jeszcze jedną ekstra wiadomość. W marcu 2018, ukaże się Wydanie Specjalne Diabelskiego Marketingu, w którym będziecie mieli moi Drodzy, zapowiedzianą możliwość wzięcia bezpośredniego udziału w Marketingu, jedynej tak wysokiej Klasy Światowej.

……………………………….
Autorska stopka:
(ZW) – skrót inicjałów Autora – zaznaczony tekst własny
(K – E.P.) >>> - to skrót od słów Kyokushin - Ekstremum Prawdy – najwyż-szy stopień prawdy potwierdzony autopsją własną Autora artykułu używany dla treści bar-dziej obszernych od poniżej określonych


* / ** - Autorskie ciekawe myśli, po-wiedzenia. Inspirujące myśli złote
*** / **** - Autorskie sentencje, afo-ryzmy; maksymy
**** - Autorskie Apogeum: określenie momentu szczytowego, wartości maksymalnej. Najwyższe możliwe do osiągnięcia jakości, do których należy dążyć.*

Wszelkie pytania, dzielenie się wszechstronnymi uwagami i spostrzeżeniami, także Twoimi propozycjami dotyczącymi moich publikacji, - jeżeli nie odpowiada Ci droga poniższego komentarza, - kieruj proszę bezpośrednio na mój adres mailowy: intermarkbis@wp.pl

Autor artykułu Zdzisław Wojciechowski / art. nr. 2 - m-c luty 2018

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

06 Lipca 1934 roku
Heinrich Himmler objął kierownictwo obozów koncentracyjnych w Niemczech i wprowadził tam strażników SS.


06 Lipca 1925 roku
Urodził się Bill Haley, amerykański muzyk i wokalista - jeden z pionierów rock and rolla (zm. 1981)


Zobacz więcej