Piątek 7 Sierpnia 2020r. - 220 dz. roku,  Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.06.11 - 17:15     Czytano: [2418]

Parada zdrajców

Rozjuszeni psychopaci z pookrągłostołowych band renegatów postawili na całkowite ogłupienie i wyniszczenie Polaków.
Niekończące się pseudo-reformy, bezustanne windowanie do góry cen i opłat, rujnuje polskie budżety rodzinne. Czyni niepewnym każdy następny dzień. O jakichkolwiek oszczędnościach, wydatkach na kulturę, wypoczynek czy hobby, nie może być mowy. Jest to jedynie ciągła walka o biologiczne przeżycie.

Dzieje się to w warunkach likwidacji wielopokoleniowego dorobku Polaków. W warunkach bandycko-złodziejskiej wyprzedaży wspólnych dóbr Polaków. Człekokształtne potwory udają Aniołów. Nastąpiła swoista faszyzacja, by nie powiedzieć hitleryzacja polityki gospodarczej i społecznej w Polsce. A naprawdę nie ma z kogo brać przykładu. Za Odrą i Nysą Łużycką dzieje się bardzo źle.

Będąca na 'ślubie' pederasty Quido Westerwelle'go z jego spedaloną 'żoną' Aniela Merkel, udaje nową świętą Europy. Kurwiszon chce patronować kurewstwu. Ciekawe czy pretendująca do nieformalnej roli pierwszej damy Europy wznosiła toast za zdrowie 'panny młodej' i 'pana młodego'?.
Polskojęzyczni kolaboranci Berlina, wazeliniarze i lizusi, gotowi są pewnie składać wiernopoddańcze pocałunki 'młodej parze'. Wg nich Niemcy to przecież nasz adwokat w Europie i największy partner...Chyba seksualny. Bóg zna dobrych Bawarczyków i Hesyjczyków, Berlińczyków i Saksończyków, Austriaków i Szwajcarów. Jednak to nie są ludzie ze stadniny Angeli Merkel, Eriki Steinbach czy Gerharda Schroedera. W/w to wilki w owczych skórach, niszczący od wewnątrz europejską owczarnię. Im bliżej do satanizmu niż do chrześcijaństwa. Im bliżej do Marksa i Lenina, niż do Dekalogu i Jezusa Chrystusa. Takim brunatno-czerwonym faszystom stadiony piłkarskie zawsze mogą służyć po to, by przekształcić je w obozy dla niepokornych.

W Polsce jednak nie ma akceptacji dla zwolenników czy naśladowców Marksa albo Hitlera. Doświadczenia 'dobrodziejstw' tych potworów są zbyt bolesne, by godzić się na eksperymenty w ich duchu. Dla faszystów Polska to było jakieś niemieckie 'Polen'. Niekiedy starali się unikać nawet tej niemieckiej wersji Polski, by zatrzeć w ludzkiej pamięci i świadomości Państwo Polskie i Naród Polski.

Bezmózgowcy a la 'fura, skóra i komóra', potrafią być niebezpieczni. To element z natury rzeczy przygłupawy, zdradziecki i niszczycielski. Takimi zawsze wysługuje się każdy najeźdźca. Również podczas pokojowej inwazji, podczas euro-Anschlussu. Jednak lenna podległość wobec Berlina nie leży w sferze zainteresowań prawdziwych Polaków. Ci wciąż są w stanie rozgonić zdrajców.

Lubomir

Wersja do druku

bacha - 05.07.11 15:13
Jeśli obcuje się tylko ze swymi myślami - taki smętny i pesymistyczny nastrój może - nawet przy trafnych (częściowo) diagnozach - doprowadzić do złych myśli i wniosków.Polska nie jest ani beznadziejna,ani z głupią młodzieżą,
ani niezorientowana.
Ja biorę żywy przykład z podejścia do rzeczywistości z JP II.
Całą nadzieję wiążę z MŁODZIEŻĄ.Bywam tam,gdzie Oni.Tam Ich poznaję.Są szczerzy,ciekawi świata,wierni temu,do czego mają zaufanie.
Byłam na 600 leciu Grunwaldu,bywam na imprezach organizowanych przez grupy rekonstrukcyjne,na różnych zlotach.Im się chce chcieć.Nie mam problemu ze znalezieniem wspólnego języka.
A że nie 100% jest takiej młodzieży ? Jakie domy - taka młodzież.
Siła nie w ilości,ale jakości.A Tych dobrych jest wielu.
Polecam :wstać od komputera,własnego towarzystwa i "w Polskę".

BoRys - 09.06.11 15:58
Do Pana MarianaM.

Panie marianie !

Owszem - to wszystko prawda co Pan napisał - z jednym jednak zastrzeżeniem. Mianowicie:

- Co nam po tej garstce mądrych ludzi która zostanie na końcu, jak nawet i większa wspólczesna garść mądrych ludzi w Polsce nie jest w stanie przywrócić normalnego porządku tego świata - porządku tzn. tego aby wreszcie niemcy - jako naród o bandyckich korzeniach - został zubożon do MAXIMUM, a Polska - według należnych zasług - nagle stała się potęgą bardzo znaczącą - nie tylko w Europie, ale także i w świecie. Jak na razie to jest odwrotnie - Polska jest biedna, zacofana i wszędzie obśmiewana jak się tylko da, a grzbieciarnia jest potęgą.

Pozdrawiam.

BoRys - 09.06.11 13:35
Kiedyś bardzo przejmował mnie sposób myślenia polaków. Widziałem jak bardzo różni się on od sposobu myślenia niemiec czy austriaków. Dostrzegając niemiecką cwaność i zapobiegliwość oraz polską nieudolność czynienia i rozumowania - przeżywałem to, ale szybko uzmysłowiłem sobie, że nie warto. Pomyślałem sobie, że nie warto byłoby umierać za ten naród. Najlepszym uzasadnieniem tego są ofiary polskich patriotów: Rotmistrz Witold Pilecki, Generał Emil August Fieldorf, Danuta Siedzikówna "Inka". To nazwiska które dla większości polaków są nieznane i nie przedstawiają żadnej wartości. Kogo z ludzi młodych dzisiaj interesują Ci ludzi i dzieje z nimi związane ?. Mało kogo lub może nawet nikogo. Interesują ich za to prowincjonalni aktorzy w dodatku pochodzenia żydowskiego tacy jak: jakaś tam Cichopek, Mucha, chy jakiś tam Kuba Wojewódzki z Michałem Ogórkiem na czele. Smutna to prawda ale jednak prawdziwa. Naród któremu obojętne jest to czy on będzie się dorabiał we własnym kraju czy będąc parobkiem u niemca, czy on będzie jeździł rodzimym samochodem czy niemieckim zdezelowanym schrotem, czy robiąc zakupy będzie dorabiał niemca czy polaka - nie jest godnym ubolewania. Polacy to naród wyniszczony żydowskimi mediami, ogłupiającą "edukacją" - naród który nie rokuje żadnych nadzieji na to, że jeszcze kiedykolwiek się udźwignie z kolan i zrobi porządek we własnym ogródku. Dla nich ważne jest aby napić się piwa z rana i po robocie, a nie jakieś tam cele wyższe. Przykre to - niestety - ale prawdziwe. Wiele by o tym pisać, ale czy warto....?

Pozdrawiam.

MariaN - 08.06.11 10:36
Jest to tak oczywiste, że ludzie przestali już zwracać na to uwagę. Są ogłupieni przez polskojęzyczne media, otumanieni przez zdradzieckie kolejne rządy. Wrazliwość patriotyczna pozostała już tylko w Internecie i w niektórych chałupach na polskiej wsi. Na co dzień to obciach być patriotą, to zaściankowość i ciemnogród i zacofanie.
Tak unia niemiecka z siedzibą w Brukseli urządziła głupich Polaków, wszystko przejęła bez jednego wystrzału. Teraz zabiera nam tożsamość i godność.
Ale tak do końca ten plan przejęcia Polski nie może się udać bo zawsze zostanie choć garstka niepokornych (wiemy z historii) którzy doprowadzą do otrzeźwienia motłochu i wywalczeniu po raz n-ty wolności.
Tak nam dopomóż Bóg.

krakus - 08.06.11 9:54
Jest mi przykro,że nie widzę nikogo popierającego wypowiedż Autora w temacie "Parada zdrajców".Wypowiedż z gruntu przemyślaną i mającą pełne uzasadnienie wobec faszyzacji współczesnej Europy,w tym również Polski.
Naturalnie dla Polaka Patrioty nie godzi się polemizować z treścią zawartych
faktów,ale obowiązkiem winno być zrozumienie i pełne poparcie dla prawdy,
każdej prawdy,tu i teraz.Osobiście dziękuję Autorowi i proszę o dalsze słowa
Prawdy prawdziwej.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Sierpnia 1944 roku
Prezydent Polski na emigracji Wład. Raczkiewicz mianował w Londynie swoim następcą Tomasza Arciszewskiego.


07 Sierpnia 1905 roku
Zmarł Jerzy Józef Elizeusz hrabia Szembek, polski duchowny katolicki, biskup płocki (ur. 1851)


Zobacz więcej