Czwartek 14 Grudnia 2017r. - 348 dz. roku,  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.02.10 - 12:27     Czytano: [2650]

Kopacz, a sprawa piekła

W eschatologiach religii uznających życie pozagrobowe, piekło to miejsce przebywania lub stan dusz zmarłych, potępionych za grzechy lub winy wobec bogów popełnione na ziemi.

W Warszawie pod Ministerstwem Zdrowia odbywa się protest solidarności ze strajkującymi i głodującymi pielęgniarkami z Podbeskidzia.
W Ministerstwie Zdrowia Ewa Kopacz rozmawiała z liderami Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Pielęgniarki z pięciu szpitali na Podbeskidziu strajkują od dwóch tygodni.
Domagają się przestrzegania porozumienia z 2006-2007 r., według którego podstawy wynagrodzenia miały być podwyższone do nie mniej niż 3 tys. zł.

Właściwie to sprawa tych kobitek ani mnie ziąbi ani grzeje.
Bo co one mogą dzisiaj?
One mogą dzisiaj wskoczyć Panu Premierowi tam, gdzie wszyscy inni z problemami mogą go pocałować.
Już nie będzie powtórki z 2007 roku.
Oj, łza się w oku kręci na samo wspomnienie.
Ten uroczy kilkutygodniowy piknik, ten stukot plastikowych butelek, te transmisje na żywca i jak zwykle, zwarte i gotowe do patrzenia władzy na ręce tvn24.

To se ne wrati!

Nie będzie tvn24, bo oni mają na oku opozycję.
HGW kanapek nie podrzuci, Najsztub rosołu nie uwarzy, Jolka bezy na deser nie przyniesie a i występów artystycznych nie ma w programie, bo wszelkie komedianty dumają teraz nad tym jak Polskę od tragedii narodowej uchronić, czytaj - jak nie dopuścić do reelekcji Kaczyńskiego.

Wtedy to było mnóstwo komediantów i wszyscy pomagali umęczonym pielęgniarkom, deptanym przez faszystę Kaczyńskiego.
A jakie zachciewajki babki miały, kiedy siedziały sobie takie znudzone w gabinecie premiera.
Żurku żądały o 23 ciej i jajec w majonezie i innych delicji.
I Kaczyński żądania wypełniał, normalnie za kelnera u nich robił.
A one i tak grymasiły i fochy strzelały.
A to podpasek było za mało a to majtki brudne.
Dzisiaj moje drogie Pańcie powtórki z rozrywki nie będzie i gaci na zmianę nie szykujcie, bo dziś to rządzi cudny Donald miłością przepełniony.

A i Kopaczowa z ulicy Miodowej inaczej patrzy na was moje kochaniutkie, bo inaczej siedzi.
Minister Kopacz twierdzi, że dyrektorzy szpitala decydują o zarobkach, a nie ministerstwo.
Zrozumiały?
No, to do roboty i to wężykiem.

Pielęgniarki postanowiły ogłosić ogólnopolski protest, jeśli do środy nie zostanie rozwiązana sytuacja pielęgniarek z Podbeskidzia.
Minister Kopacz nie zaproponowała żadnego rozwiązania podczas spotkanie z OZZPiP.
Za to pani Kopacz obskoczyła wczoraj wszystkie okienka telewizora i postraszyła niezdyscyplinowane piekłem.

- "Do piekła trafi ten, kto powie, że przez ostatnie dwa lata pielęgniarki nie dostały żadnych podwyżek" - mówi minister Ewa Kopacz.
Pani Ewa nie dopuści również.
- "Nie dopuszczę do sytuacji, w której pacjent będzie zakładnikiem w jakichkolwiek sporach "-

Patrzcie jak to punkt widzenia się Kopaczowej zmienił i jak się uzależnił od jej dzisiejszego punktu siedzenia na Miodowej.
www.tvn24.pl/-1,1644377,0,1,nie-pozwole--...

Pilegniarki przed wami tylko PIEKŁO!

W wierzeniach mitologicznych wszyscy są wobec śmierci równi, wszyscy przechodzą tę sama ścieżkę i trafiają w to samo miejsce.
Wejścia do tej krainy strzegł straszliwy pies- Cerber, który nie wpuszczał do środka niepowołanych ludzi. Hades odgrodzony był od reszty świata pięcioma rzekami, które opasywały go swoimi pierścieniami. Pierwszą rzeką, jaką przekraczali zmarli była Lete- Zapomnienie, po jej przepłynięciu ludzie przestawali pamiętać i tęsknić za tym, co pozostawili na ziemi. Następna była rzeka Smutku- Acheron.
Dalej Kokytos- Jęczenia i Płaczu, wreszcie Pyriflegeton- Ziejąca Ogniem oraz ostatnia rzeka- Styks, przez którą przewoził dusze pobierając opłatę jednego obola Charon.
W mitologicznych zaświatach również dochodzi jednak do sądu.
Za ławą zasiadają czterej sędziowie- Minos, Radamantys, Ajakos i Triptolemos. Oni decydowali gdzie miała wędrować dusza.
A miejsca docelowe były trzy- podobnie jak w wierzeniach chrześcijańskich.
Dusze, które nie wykazały się ani szczególną cnotą ani nie popadły w grzech pozostają w Hadesie.
Te, które zasłużyły sobie na lepszy los udają się od Elizjum, zaś te, które zmarnotrawiły czas ziemski na zbrodnie i czynienie zła zostają zesłane do Tartaru. Tartar był odpowiednikiem chrześcijańskiego piekła.

Ciekawe kto będzie za Charona robił i obole pobierał, który z POwców za psa Cerbera się przebierze i kto będzie sądził?
Przecież nie tryskający miłością Tusk, bo on rządzi, bo tylko ludzie kochający mają prawo rządzić.
Wszyscy inni do piekła!

kryska - blog

Wersja do druku

weterani - 31.03.10 21:15
Komentarz zwiazany z p Kopacz,ale dotyczy kobiet.Otoz wiadomosc z tzw ostatniej chwili:W 60 punktach med.in vitro otwartych w Polsce zaplodnienia in vitro dokonuja weterynarze.Kiedy przeciwnicy in vitro zwrocili sie do p.Kopacz powiedziala,ze sa to wyksztalceni embriolodzy.Pani minister nie widzi roznicy miedzy kobieta a krowa ?Tylko patrzec jak zostanie profesorem i embriolodzy tez.Jeszcze zywi pozdrawiamy.

Lubomir - 26.03.10 10:44
Czy Frau baronowa Kopacz była kiedyś w poczekalni pogotowia ratunkowego, gdzie ludzie czekają po sześć czy osiem godzin na rzekomą nagłą pomoc?. Czy widziała tych wijących się z bólu i mimo to rezygnujących?. Albo tych przyjmowanych na niekończące się wywiady-rzeki z wybitnymi teoretykami sztuki lekarskiej, podnoszących jedynie świadomość pacjenta ale nie ingerujących w jego stan zdrowia?. Wariackie reformy nie kończą się powołaniem indywidualnych kont pacjenta. Przecież masa tych ludzi całe życie płaciła na Kasę Chorych i NFZ. Przecież te pieniądze w formie indywidualnych kapitałów powninny być na osobistych kontach pacjenta. Czyżby kolejne polskie bandy czworga rozkradły je?. Jeżeli tak to złodziei trzeba ścigać aż do zwycięstwa. Traktowanie steranych życiem pacjentów jak intruzów i żebraków, jest zachowaniem godnym doktora Mengele ale nie godnym rodaków doktora Judyma.

Lubomir - 26.03.10 8:06
Paranoik ministrem obrony, paranoiczka ministrem zdrowia i paranoik ministrem gospodarki, to scenariusz jaki najwyrażniej czeka państwa europejskie. Tylko komu na tym zależy, żeby tak właśnie bylo?. Czy nie można wzorować się np na Konfederacji Szwajcarskiej, gdzie wszystko funkcjonuje w miarę normalnie i ma służyć obywatelom a nie dyskryminować ich?. W złym systemie nawet święci stają się satanistami.

MariaN - 12.03.10 19:24
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baba - nierób. Jest niebezpieczna bo ogranicza dostęp do lekarza.
Podjechać z taczką na Miodową i po krzyku, jakie to proste, trzeba tylko chcieć

polacy - 06.03.10 19:08
Kazdy punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.Teraz zaczynamy kapitalizm -ile zapracujesz tyle masz.Nie ogladajmy sie na innych patrzmy na swoje rece i glowe.Uzgadniajmy wysokosc pensji z Dyrektorem lub Prezesem.Po zawracac glowe p.minister,ona moze nas zakopac.Ryba psuje sie od glowy.Alleluja i do przodu!.pozdrawiamy.

Lubomir - 01.03.10 11:20
Rozbijane są polskie organizacje i ogłupiana polska młodzież. Niemiecki lub na przemian żydowski agent działa wręcz jawnie w Polsce. Rujnuje polską armię i jak wyżej polską służbę zdrowia. To kurewstwo zasługuje na najwyższy wymiar kary. Tylko kto ma egzekwować to prawo?. Chińczycy?. Skoro polskie prawo nie doczekało się nawet ustawy antymafijnej i antymafijnej policji?. NIK i CBA przekształcane są systematycznie w agendy posłuszne kilku 'Ośmiornicom'. Czy samozwańczy Mściciel ma usuwać kolejno śmiertelnych wrogów Polski i Polaków?. W 'Gromie' zaczyna dziać się żle. Może wreszcie najlepsi z najlepszych zaczną gonić antypolskie kanalie, tak by na zawsze odechciało im się wyciągać swoje zdradzieckie łapy - po władzę w Polsce..

Marek z Aten - 27.02.10 13:47
Znakomity tekst. Brawo dla autora. A nawiązując do pana Kosiora, już kiedyś proponowalem w tym miejscu żeby wysłać calą te POwską "elytę" (i nie tylko) w Bieszczady żeby tam sobie zorganizowali jakiś Folwark Zwierzęcy, nawet z dobrze zaopatrzonym korytkiem - a nawet posyłal bym im z Grecji jakieś przysmaki do tego korytka i niech tam sobie siedzą i nie niszczą Polski.

Dariusz Kosiur - 26.02.10 10:59
Bez eliminacji z życia politycznego zawodowych Polaków nie będziemy w stanie uratować niczego, co dotyczy Polski i Polaków.

http://dariuszkosiur.streemo.pl/Community/25405,Blog_Wpis,____Ochrona_zdrowia_Narodu__
Polska_potrzebuje_powaznej_naprawy_cz_7.html

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Grudnia 1913 roku
Kreta formalnie znalazła się w granicach Grecji.


14 Grudnia 1989 roku
Zmarł Andriej Sacharow, rosyjski fizyk, dysydent (ur. 1921)


Zobacz więcej