Sobota 23 Stycznia 2021r. - 23 dz. roku,  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.11.20 - 20:12     Czytano: [234]

Infekcja


Szanowni Państwo!Stajemy się monotematyczni, mówimy wyłącznie o wirusie, jakby nie było innych zaraz na świecie, takich na przykład jak komunizm, który operuje bronią skuteczniejszą od biologicznej, bo ideologiczną. Komunistyczną zarazę wymyślono w Niemczech, a zastosowano w Rosji z wielkim powodzeniem, infekując skutecznie tamto społeczeństwo.

Polska jak zwykle stała na drodze niemiecko-rosyjskiemu braterstwu i była atakowana, ciągle musiała się opierać gwałcicielom ze wschodu i zachodu. Wszystko jednak do czasu. Wygląda na to, że Niemcy znów próbują nas rozgrywać przy pomocy lewactwa, organizując nam "spontaniczne, planowane, oddolne" pochody listopadowe.

Policja ma za zadanie ścigać każdego, no może prawie każdego, kto nie nosi maseczki. Jeśli jednak zadymiarz wykazuje się słusznym gniewem wobec polskiego rządu, to stróże prawa są wyrozumiali. Nie pytają kto organizuje te bojówki. Lepiej nie wiedzieć. Bezstresowo wychowywana młodzież kupuje to bez zastrzeżeń

Jeśli ktoś koniecznie chce oddychać pełną piersią, to niech zamiast maski uzbroi się w jakąś sześciobarwną szmatę, albo jeszcze lepiej czerwony piorun namalowany na czymkolwiek. wówczas policjant nie odważy się blisko podejść, żeby go ten czerwony szlag nie trafił.

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Nowi bogowie 45/2020 (488)

Szanowna Pani Małgorzato

Á propos małych ludzi z wielkimi pieniędzmi. Cóż – wydaje się, że ta nasza bezbronność wobec działań owych ludzi wyrażać się zaczyna jedynie pogardą w stosunku do nich. To taki rodzaj polepszania sobie samopoczucia i nastroju wobec frustrującej nas sytuacji. A tak naprawdę, ta nasza w stosunku do nich pogarda mało co ich dotyka i obchodzi. Zgodnie z ich „rozumowaniem” to taki nasz krzyk rozpaczy i wyraz bezradności oraz znak, że można z nami robić co im się rzewnie podoba. Nie powinniśmy ustawić się na pozycjach dla nas przez nich wyznaczonych tj. pozycji biernej i obojętnej na wszystko to co się wokół nas dzieje oraz na tej już wspomnianej - sprowadzającej się do manifestowania wyższości kulturowej i „strzelania focha”. Obawiam się, że już się to jednak stało - stoimy na pozycjach nam wyznaczonych. Wiadomo, gdzie tkwi źródło takiego stanu rzeczy. Nie mamy silnych elit, które dbałyby o interes narodu (ów), którego czułyby się częścią, przewodnikiem i opiekunem. To choroba trawi nie tylko Polskę, ale cały Zachód, z tą różnicą, że u nas te elity swojego czasu zgładzono fizycznie i zastąpiono je nowymi, a u nich dokonały one transformacji i przejścia na pozycje wrogie własnym narodom (to w ich przypadku jest również konsekwencja walki ideologicznej nakierowanej na niszczenie państwa i poczucia odrębności narodowej pod pretekstem likwidacji źródła wojen). Słowem w tej pustej przestrzeni uwolnionej od starych elit usadowiły się nowe - pasożytnicze, które piją i będą pić krew narodów, które zdominowały i niekoniecznie będą to czynić przez słomkę – tego możemy być pewni.

Serdecznie Panią pozdrawiam - Ewa Działa-Szczepańczyk

POLECAM.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

14 listopada 2020 r. | Nr 46/2020 (489)

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

23 Stycznia 1905 roku
Urodził się Konstanty Ildefons Gałczyński, poeta (zm. 1953)


23 Stycznia 1919 roku
Wojsko czechosłowackie zajęło polską część Śląska Cieszyńskiego


Zobacz więcej