Piątek 10 Lipca 2020r. - 192 dz. roku,  Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 29.07.19 - 11:12     Czytano: [775]

Idzie potężny atak na Polskę

Najpierw bluźnierstwa i profanacje na Marszu Równości w Warszawie, potem próba „zdobycia Jasnej Góry” i kpiny z katolicyzmu, wreszcie rozróby w Białymstoku, mające pokazać całemu światu, że za rządów PiS prześladowane są seksualne mniejszości. Tyle wystarczyło, by puścić w świat krzyk o polskim faszyzmie i wmontować awanturę w kampanię wyborczą. Strategia homopropagandy rozgrywana jest sprawnie przez polityków opozycji według starych scenariuszy
- pisze Marzena Nykiel w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”.

Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci”, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl w artykule „Operacja Białystok” wraca do białostockiego Marszu Równości.

Wydarzeń w Białymstoku nie można czytać bez kontekstów. Po fali antyklerykalnych prowokacji na paradach LGBT+, gdy sprzeciw społeczny wobec agresywnej promocji ideologii gender został doprowadzony do granic wytrzymałości, wydano zgodę na konfrontację dwóch skrajnych ideowo grup: homoseksualnych aktywistów i kibiców, jawnie walczących z ideologią LGBT. Czy można było nie przewidzieć, że dojdzie do starć? Mimo to nie wyznaczono tras, które uniemożliwiłyby konfrontację. Zupełnie tak jakby właśnie na starcia liczono. Natychmiast zostały zresztą podłapane przez polityków lewicy i sprawnie wykorzystane do politycznej walki
— zauważa Nykiel.

Polska, jako ostatni bastion tożsamości kulturowej i katolicyzmu w Europie, znalazła się pod szczególnym ostrzałem wielu międzynarodowych podmiotów, których interesy nie mogą zostać w pełni rozwinięte. Środowiska LGBT są dla nich ważnym narzędziem w walce mającej zmienić struktury społeczne i zaprowadzić nowy ład. W międzynarodową rozgrywkę wyjątkowo dobrze wpisują się też politycy polskiej opozycji, która za wszelką cenę chce przejąć stery władzy
— ocenia Marzena Nykiel.

W wywiadzie „Zmieniliśmy reguły gry” Jacek Sasin, wiceprezes Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego, pytany jest przez Jacka Karnowskiego m.in. o kampanię wyborczą i najbliższe wybory parlamentarne.

Nie godzimy się na „plan Rabieja”, a więc najpierw związki partnerskie, później małżeństwa homoseksualne, a na końcu adopcja dzieci. My wiemy, że gdy raz wejdziemy na tę drogę, to już z niej nie zejdziemy
— zaznacza Sasin. Ocenia co w kampanii powinno być najważniejsze

Liczymy przede wszystkim na to, że kampania przyniesie, tak jak w maju, bardzo wyraźne starcie dwóch różnych wizji Polski. Starcie spokojnego rozwoju ze światem wojen ideologicznych. Starcie troski o ludzi z obojętnością na krzywdę
— dodaje.

Na łamach „Sieci” wywiad Wojciecha Biedronia ze Sławomirem Siwym, przewodniczącym Związku Zawodowego Celnicy Pl („Jak PO przegrała walkę z mafiami”), który już w 2008 r. alarmował, że w Polsce panoszą się mafie VAT-owskie. Za swoją walkę z nieprawidłowościami i przekrętami został wyrzucony z pracy.

Nakazano nam skierować nasze działania na legalnie działające podmioty, a nie na grupy przestępcze i oszustów

— przypomina Siwy. Wyjaśnia przy tym podczas rozmowy jak działał system umożliwiający rozwój patologii trawiących polską gospodarkę.

W wywiadzie „Troska o wspólny dom” Sławomir Mazurek, wiceminister ochrony środowiska mówi Grzegorzowi Górnemu:
Dominujący dziś publicznie nurt ekologii cierpi na coś, co nazwałbym błędem antropologicznym. W tej wizji przyroda jest ważniejsza od człowieka. Tymczasem w naszej cywilizacji, która wyrosła na fundamencie Biblii, to człowiek jest koroną stworzenia.

W tygodniku „Sieci” ponadto dodatek specjalny przygotowany z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego „Nie tylko z bronią w ręku”. W dodatku m.in. unikatowe zdjęcia, materiał o powstańczych mediach, program obchodów rocznicowych, rozmowa Marcina Wikło z Dariuszem Gawinem, wicedyrektorem Muzeum Powstania Warszawskiego.

W sensie symbolicznym Powstanie Warszawskie jest streszczeniem losu polskiego podczas II wojny światowej. Czyli wystawienie nas pomiędzy z jednej strony totalitarne Niemcy a z drugiej totalitarne Sowiety. Warszawa pomiędzy Hitlerem i Stalinem. Taki był polski los w drugiej połowie XX w., każdy Polak bez trudu powinien się w tym odnaleźć
— zauważa Gawin.

W najnowszym numerze tygodnika „Sieci” przeczytać można także komentarze bieżących wydarzeń pióra Katarzyny i Andrzeja Zybertowiczów, Jerzego Jachowicza, Wiktora Świetlika, Aleksandra Nalaskowskiego, Witolda Gadowskiego, Wojciecha Reszczyńskiego, Krzysztofa Feusette, Bronisława Wildsteina, Andrzeja Rafała Potockiego czy Marty Kaczyńskiej-Zielińskiej.

Więcej w najnowszym numerze Sieci

Wersja do druku

MariaN - 14.08.19 12:39
Polska cały czas musi sie odganiac od agresorów i dlatego musi byc silna i zjednoczona. Szkoda ze są wewnętrzne siły POlityczne, które robią wszystko by zniszczyć polskosć i suwerenność. Dopoki rzadzić będzie zjednoczona prawica nie ma obaw, że coś złego sie stanie

W.Rytel - 01.08.19 21:17
...Faktycznie idzie taki atak na Polskę ze strony lewaków!
A z jakiego powodu ten atak się narodził,by uderzać w Polskę?!
A no z tego,co od lat każdy mądry Polak widzi! A co widzi,a no
to,że posowieccy komuszki spod znaków PZPR,ZSL,SD,SD za
wieloletnią służbę dla sowieckiego okupanta Polski nie są tknięci
paluszkiem palca naszego PRAWA! Przepoczwarzyli się w tzw.
Platformę Obywatelską i jest dla nich nadal bezkarność!
Solidarność została świadomie -po prostu zrujnowana duchowo,
patriotycznie i organizacyjnie! PiS - jak widać skisł do poziomu
dość przykrego i basta!!! I jak w takiej sytuacji można kraj
prawidłowo rozwijać,kiedy nie poskromieni komuszki robią
swoje!

Jan Orawicz - 31.07.19 18:03
No cóż...przeżyliśmy kpiny komuny z naszej religii,a ściślej wiary w Boga.
A teraz wypada nam przeżywać - w rzeczy samej to samo! Przy tej okazji
dodam od siebie,że miałem szczęście w mej młodości przeżyć kilka zjawisk nadprzyrodzonych,co mnie obroniło przed czerwonym ateizmem,z którym
nawiązałem kontakt.Przy tej okazji zwracam się do a t e i s t ó w z cal moją
powagą,by uwierzyli,że jest Pan Bóg nad nami i wśród nas! Jak znajdę więej
czasu,to opisze moje przeżycia jako dowody na istnienie PANA BOGA!
Pozdrawiam Drogich Czytelników Kworum!!!

Bogdan Dziuma - 31.07.19 15:18
RE . DO KAJAKA !
JAK SAM PISZESZ ŻE CZERWONYCH MASZ "TAM" ,TO CHYBA WIESZ DLACZEGO TAM ? JESTEŚ MAŁO SKUPIONY I ROZWARSTWIONY !
CZERWONI "TAM" U CIEBIE SĄ , A TY NIE ZNASZ POWODU Z JAKIEGO TAM SĄ ?
ODSYŁAM DO DOKUMENTÓW Z OBSZARU WALKI DYPLOMATYCZNEJ PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ POLSKIEJ DELEGACJI I REPREZENTACJI ŻYDOSTWA ŚWIATOWEGO ZAWARTEGO W ZBIORZE OKREŚLONYM JAKO "P O L I N " WRÓG ŚMIERTELNY POLSKI DO DNIA DZISIEJSZEGO!
TRANSMISJA CZERWONEJ ZARAZY TO ROSJA BOLSZEWIDZKA i radziecka ( MATERIAŁY ZAWARTE W REFERACIE DOTYCZĄCYCH OBLICZA WŁADZ NA WSZYSTKICH POZIOMACH W BOLSZEWII SOWIEDZKIEJ ---I KONFERENCJA ŻYDOZNAWCZA W WARSZAWIE 1938r) Rok 1945 i okupacja hybrydowa POLSKI DO DZISIAJ !
KPP, KPZU , PPR, PZPR, ZSL, SD , PSL, OKRĄGŁY STÓŁ ,PO-KO , TĘCZOWCY ! TAK W SKRÓCIE TELEGRAFICZNYM !
NIE DOSTRZEGAM IGNORANTÓW ! REPLIKA JEST DLA JASNOŚCI NA "PRZEDPOLU" DLA WSZYSTKICH STRZELCÓW ! BARANY SŁYCHAĆ , LECZ SĄ TO JEDYNIE ODGŁOSY EMOCJONALNE ! PSY SZCZEKAJĄ , A KARAWANA IDZIE DALEJ .

Leszek Kajak - 31.07.19 1:18
Dziuma tak po prawdzie o co tobie faktycznie chodzi? To twoje
ględzenie nie jest zrozumiałe! Ja komuchów mam gdzież od
ich zarania!!! Ale te twoje tutaj wypociny nie są zrozumiałe w
całym tego słowa znaczeniu!!

Bogdan Dziuma - 30.07.19 19:30
RZEKA ZŁA KTÓRA ROZLEWA SIĘ W POLSCE , I O POLSCE , JEST efektem HYBRYDOWEJ OKUPACJI POLSKI OD 1945r."OBCOKRAJOWCY", "PRZEBIERAŃCY" , LIBERO/ŻYDO /KOMUNA , OSADZONA NA KARKACH POLAKÓW POPRZEZ ŻYDOWSKI BOLSZEWIZM , KLONUJĄC POKOLENIOWO , CHCE DOPROWADZIĆ DO UPADKU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO W POLSCE ! JEST OCZYWISTE ŻE INWESTYCJE W PROSTYTUOWANIE POLAKÓW OBEJMUJĄ TAKĄ SAMĄ METODĄ KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE !
JAKO DOWÓD PODAM "UWALONĄ " KURIĘ BISKUPIĄ W GDAŃSKU . TO W GDAŃSKU , W BAZYLICE MARIACKIEJ JEST KRYPTA JAWNEGO ZAPRZAŃCA I KRYPTO/KOMUCHA ! TO W GDAŃSKU KAPELANA SOLIDARNOŚCI ZALANO GÓWNEM POMÓWIEŃ ! JEST OCZYWISTE ŻE KURIA BISKUPIA W GDAŃSKU MUSI BYĆ "UMOCZONA " GŁĘBIEJ NIŻ NA "ŁEPEK" ! WSZYSTKO TO DZIEJE PRZY PRZYZWOLENIU RZĄDZĄCYCH KTÓRYCH USTAWIA DO "SZCZANIA" SIERŻANT JONNY "FLACHA" DANIELS ! POLIN OD 1920r. jest fizycznym wrogiem ŚMIERTELNYM POLSKI ! "POLIN" OPISANY JEST WŁASNYMI DOKUMENTAMI , KTÓRE SĄ DOWODEM POTWIERDZAJĄCYM PRAWDĘ ŻE ŻYDZI CHCIELI ZABIĆ MATKĘ KTÓRA PRZYJĘŁA WZGARDZONYCH , ODARTYCH Z CZŁOWIECZEJ CZCI ŻYDÓW (42 HOLOKAUSTY I WYGNANIA ) . OBECNE FORMACJE POLITYCZNE W POLSCE WPISANE W BOLSZEWIĘ TĘCZOWĄ SĄ W 100% FORMACJĄ LIBERO/ŻYDO/KOMUNY ! TĄ SAMĄ KTÓRA ROBIŁA "REWOLUCJĘ ŚWIATOWĄ , INTERNACJONALISTYCZNĄ ! A DZISIAJ ROBI W "BAJCE" TĘCZOWEJ ! KAŻDY KTO PISZE "ATAKU RÓŻNYCH OŚRODKÓW MIĘDZYNARODOWYCH W RZECZY SAMEJ WCISKA NAM CIEMNOTĘ ŻE KUROŃ I MICHNIK LEŻĄC POD KRZYŻEM (1980r) MODLILI SIĘ ! CAŁY RYNEK WYBORCZY "TĘCZOWYCH KOMUCHÓW" W POLSCE WYNOSI ŁĄCZNIE MAX. 23% .WSZYSTKO CO JEST POWYŻEJ W WSZELKICH WYBORACH JEST OSZUSTWEM !
PRZYCZÓŁKI NASZE SĄ MOCNE . WYJDZIE Z NICH PRZED KAŻDY PRÓG SUWEREN POLSKI ! MATECZNIKIEM , OSTOJĄ NASZĄ SĄ MIASTA ! ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II POZOSTAWIŁ NAM SWÓJ ZAPIS OBECNOŚCI Z NAMI ! W KAŻDEJ POTRZEBIE MÓWIĄC : "POLSKA TO MOJA ZIEMIA , POLSKA TO MOJA MATKA ! " BITWA O POLSKĘ DOPIERO PRZED NAMI " . POLIN TO NIE DUCH ! POLIN TO OKREŚLONY ZBIÓR PERSONALNY ! OKREŚLONY PRZEZ CIEBIE ,OKREŚLONY DLA MNIE , OKREŚLONY PRZEZ NAS ! NIE MA "DUCHÓW" ! SĄ PROGRAMOWI WROGOWIE POLSKI,POLAKÓW I CAŁEGO NASZEGO DOROBKU CZŁOWIECZEGO !

Bogdan Dziuma - 29.07.19 22:50
"SPRAWNIE ROZGRYWANE POPRZEZ POLITYKÓW OPOZYCJI " , "ZNALAZŁA SIĘ POD SZCZEGÓLNYM OBSTRZAŁEM WIELU MIĘDZYNARODOWYCH PODMIOTÓW" ,''CHCĄ PRZEJĄĆ STERY WŁADZY " ? !

DEGRADACJA "CZERWONYCH BANANÓW" JEST WYNIKIEM TAŃCOWANIA NA UMRZYKACH NIEPODLEGŁEJ II RP. HIENY WRZUCONE W PEŁNE KORYTA JUCHY I MIĘCHA PO KOLEJNYCH MIOTACH CZYNIONYCH W TYCH KORYTACH ZATRACIŁY SWE GENETYCZNE ZAPISY ~! DZISIAJ SPRAWNIE TO IDZIE IM JENO WSZELKA DOSTĘPNA WYŻERKA ! ONI SIEDZĄ W SWYM POKOLENIOWYM SZAMBIE REAGUJĄC JAK ZBIÓR ROBALI ! ZADUFANI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE ŻE PRZYJDZIE NASTĘPNE MANTO WYBORCZE I TO BĘDZIE JUŻ BOLAŁO ,NIE NA
ŻARTY !
POD ICH CZEREPAMI OBECNA JEST JEDNA MANTRA ! SŁUŻBY SĄ NASZE , LIBERO/ŻYDO/KOMUSZE . WYBORY "UKRĘCIMY "JAK ZAWSZE, NASZA PKW. NIE DOPUŚCI DO KONTROLI KART WYBORCZYCH , POZOSTANIE OŁÓWEK I GŁÓWKA CZERWONA !
OPOZYCJA TO KOLEJNY KLON KOMUSZY, A BYŁO TEGO CO NIE MIARA ! OD BERMANA DO BERMANA ! OD BOLSZEWII CZERWONEJ SOWIECKIEJ DO BOLSZEWII TĘCZOWEJ EUROPEJSKIEJ !
I CZYTAMY : SPRAWNE ROZGRYWANE PRZEZ OPOZYCJĘ ! (MA TYLE MÓZGU CO ZGRILOWANA OŚMIORNICZKA !) LUB WIELU ? ? MIĘDZYNARODOWYCH PODMIOTÓW ! , CHYBA CHODZI O MIOTY KOLEJNE KOMUCHÓW ! RĘCE OPADAJĄ NA AUTORYTETY MUCH PLUJEK !
KIEDY PRZYBŁĘDZIE DASZ STÓŁ I POZWOLISZ ŻE BEZKARNIE TEN STÓŁ OKRADAŁ ,BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEM !

Magiczne koło historii się domyka
zając wyje , jako lew
pchły w ogonie gryzą wilka
na Twym progu staje śmierć !
Człowiek znika niczym opar
nad bagnami słychać śmiech !

Jan Orawicz - 29.07.19 16:18
Na komunę Jan Orawicz

Komuna nie kuna!
Gdzie rzucić okiem,
Tam przecie Una!!
Prawica po łepku
Czerwonym głaskała
A czego, to widać
Gołym okiem się
Dochrapała!
I ma tu czarcie
Pociechę,
Bo wyszło tobie,
Co trza w dechę!!!

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

10 Lipca 1835 roku
Urodził się Henryk Wieniawski, polski kompozytor i skrzypek (zm. 1880)


10 Lipca 2006 roku
Prezesem Rady Ministrów został Jarosław Kaczyński.


Zobacz więcej