Środa 12 Grudnia 2018r. - 346 dz. roku,  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.04.18 - 11:50     Czytano: [522]

Stanisław Michalkiewicz w szpitalu (Aktualiz.)

Stanisław Michalkiewicz - publicysta, pisarz oraz były prezes Unii Polityki Realnej trafił do szpitala. Przedstawiciele czasopisma "Magna Polonia" z którymi Michalkiewicz współpracuje poinformowali, że jego stan jest ciężki - "Bardzo prosimy modlitwę" - napisano na oficjalnym profilu.

Internauci pytają z jakiego powodu Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala - Nie mamy na tę chwilę upoważnienia do informowania o szczegółach. Stan chorobowy – odpowiadają przedstawiciele "Magna Polonia".

8 kwietnia Stanisław Michalkiewicz miał wziąć udział w spotkaniu otwartym organizowanym w lubelskim hotelu „Grand”. Kilka dni temu pojawiły się jednak informacje, że zły stan zdrowia publicysty nie pozwala na zorganizowanie wydarzenia - Z powodów zdrowotnych spotkanie z red. Michalkiewiczem zostaje odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. Nowy termin zostanie wkrótce przedstawiony – napisali organizatorzy na Facebooku.

Nie odbędzie się także spotkanie, do którego miało dojść w Świdniku - Niestety ze względów zdrowotnych Pan Stanisław zmuszony był odwołać najbliższe spotkania w Świdniku i Lublinie. W najbliższym czasie przedstawię nowy termin spotkania – poinformował Bartłomiej Pejo, tamtejszy radny oraz działacz partii Wolność.

Z informacji, do których udało się dotrzeć portalowi wmeritum.pl wynika, iż Stanisław Michalkiewicz zachorował na zapalenie oskrzeli. Do tego dochodzą również problemy z sercem.TV Republika


.........................................................


Szanowni Czytelnicy, Słuchacze i Telewidzowie!
Podziękowanie • specjalnie dla www.michalkiewicz.pl • 13 kwietnia 2018

W związku z chorobą otrzymałem od Państwa mnóstwo wyrazów życzliwości i pomocy, zarówno tej duchowej, jak i materialnej. Na samą pocztę elektroniczną wpłynęło ponad 300 listów, więc rozumieją Państwo, że nie mogę na wszystkie odpowiedzieć indywidualnie. Zatem dziękuję za tę falę życzliwości w ten sposób w przekonaniu, że te słowa do Państwa dotrą.

Powoli wracam do zdrowia. Jak powiedział kiedyś dr Rydygier, do życia trzeba wracać ostrożnie, ale nie za późno. Wyrazem tej ostrożności z mojej strony jest odwołanie wszystkich spotkań i uczestnictw w konferencjach do końca kwietnia. Nie wiem, czy byłbym w stanie sprostać oczekiwaniom PT Publiczności. Ponieważ jednak z powrotem do zdrowia nie można zwlekać, mam nadzieję, że wkrótce wrócę do poprzedniej formy, o czym nie omieszkam Państwa z radością poinformować.

Stanisław Michalkiewicz

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

12 Grudnia 1823 roku
Urodził się Władysław Ludwik Anczyc (ps. Kazimierz Góralczyk) polski pisarz, tłumacz, działacz ludowy (zm. 1883)


12 Grudnia 1963 roku
Kenia przestała być kolonią brytyjską i uzyskała niepodległość.


Zobacz więcej