Poniedziałek 14 Października 2019r. - 287 dz. roku,  Imieniny: Alany, Damiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.04.18 - 11:50     Czytano: [680]

Stanisław Michalkiewicz w szpitalu (Aktualiz.)

Stanisław Michalkiewicz - publicysta, pisarz oraz były prezes Unii Polityki Realnej trafił do szpitala. Przedstawiciele czasopisma "Magna Polonia" z którymi Michalkiewicz współpracuje poinformowali, że jego stan jest ciężki - "Bardzo prosimy modlitwę" - napisano na oficjalnym profilu.

Internauci pytają z jakiego powodu Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala - Nie mamy na tę chwilę upoważnienia do informowania o szczegółach. Stan chorobowy – odpowiadają przedstawiciele "Magna Polonia".

8 kwietnia Stanisław Michalkiewicz miał wziąć udział w spotkaniu otwartym organizowanym w lubelskim hotelu „Grand”. Kilka dni temu pojawiły się jednak informacje, że zły stan zdrowia publicysty nie pozwala na zorganizowanie wydarzenia - Z powodów zdrowotnych spotkanie z red. Michalkiewiczem zostaje odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. Nowy termin zostanie wkrótce przedstawiony – napisali organizatorzy na Facebooku.

Nie odbędzie się także spotkanie, do którego miało dojść w Świdniku - Niestety ze względów zdrowotnych Pan Stanisław zmuszony był odwołać najbliższe spotkania w Świdniku i Lublinie. W najbliższym czasie przedstawię nowy termin spotkania – poinformował Bartłomiej Pejo, tamtejszy radny oraz działacz partii Wolność.

Z informacji, do których udało się dotrzeć portalowi wmeritum.pl wynika, iż Stanisław Michalkiewicz zachorował na zapalenie oskrzeli. Do tego dochodzą również problemy z sercem.TV Republika


.........................................................


Szanowni Czytelnicy, Słuchacze i Telewidzowie!
Podziękowanie • specjalnie dla www.michalkiewicz.pl • 13 kwietnia 2018

W związku z chorobą otrzymałem od Państwa mnóstwo wyrazów życzliwości i pomocy, zarówno tej duchowej, jak i materialnej. Na samą pocztę elektroniczną wpłynęło ponad 300 listów, więc rozumieją Państwo, że nie mogę na wszystkie odpowiedzieć indywidualnie. Zatem dziękuję za tę falę życzliwości w ten sposób w przekonaniu, że te słowa do Państwa dotrą.

Powoli wracam do zdrowia. Jak powiedział kiedyś dr Rydygier, do życia trzeba wracać ostrożnie, ale nie za późno. Wyrazem tej ostrożności z mojej strony jest odwołanie wszystkich spotkań i uczestnictw w konferencjach do końca kwietnia. Nie wiem, czy byłbym w stanie sprostać oczekiwaniom PT Publiczności. Ponieważ jednak z powrotem do zdrowia nie można zwlekać, mam nadzieję, że wkrótce wrócę do poprzedniej formy, o czym nie omieszkam Państwa z radością poinformować.

Stanisław Michalkiewicz

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

14 Października 1943 roku
W niemieckim obozie zagłady w Sobiborze wybuchł bunt więźniów.


14 Października 1864 roku
Urodził się Stefan Żeromski, pisarz, działacz literacki ("Przedwiośnie", "Ludzie bezdomni", "Popioły") - zm. 1925.


Zobacz więcej