Środa 23 Października 2019r. - 296 dz. roku,  Imieniny: Edwarda, Marleny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.03.18 - 11:42     Czytano: [754]

I śmieszno, i straszno. Newsy, fusy, psikusy


Partia opozycyjna urządziła konwencję. Głównym punktem programu była dziecinna zabawa: plucie do celu. Celem był rząd. Zwycięzcę ogłoszą najbliższe sondaże. Program PO to likwidacja IPN, CBA, 500+, narodowej waluty i zdrowego rozsądku…Legendowanie. W ostatnim czasie okazało się, że kolejna z legend „Solidarności” jest w większym stopniu legendą SB. Obrażona na Czarneckiego hrabini von Szkop und Szmalc wysadziła go z fotela wiceprzewodniczącego. No i po co, Rysiu, zadzierasz z szemraną arystokracją?!

Pewien polityk izraelski, by pognębić polski antysemityzm, powiedział, że jego babcię zamordowano w Polsce. Wydało się, że jedna babka mieszkała w Palestynie, druga w Serbii. Reszta się zgadza. Jak w kawale z Radia Erewań. Na pl. Czerwonym mieli dawać samochody, a kradli rowery.

Paranoja. Niemcy ustami kanclerz oświadczyli parokrotnie, że Holokaust to ich projekt i wykonanie. Niektórzy Żydzi upierają się jednak, że wolą w tej roli Polaków. Tak nas kochają.

Zderzenie. Wstanie Utah helikopter gonił łosia, by go uśpić. W trakcie potyczki łoś podskoczył i strącił helikopter. Uśpiona załoga obudziła się w szpitalu. Solistka. Po miesiącu odnaleziono krowę, która uciekła ze stada. Ciekawe, kto w tym czasie ją doił. Redaktor Zychowicz uważa, że ustawa w sprawie „polskich obozów śmierci” ogranicza wolność słowa i badań historycznych. Nie odróżnia wolności słowa od wolności oszczerstwa, a badań historycznych od nikczemnej propagandy.

Roztargnienie. Sąd Najwyższy uznał, że sędzia ukradł 50 zł z powodu roztargnienia i go uniewinnił. Najwyraźniej SN też jest roztargniony, ale uniewinnienia nie otrzyma od nikogo.

Były wódz KOD powołał stowarzyszenie „Wolność, demokracja, alimentacja”. Apeluje o wielką zbiórkę. Ciekawe na co? TVN przedstawiła autoironiczne widowisko „Pożar w burdelu”. I rzeczywiście… w dodatku słoma w butach, sieczka w głowach, gnój w salonie.

Jan Pietrzak
Felieton ukazał się w „Sieci” (10/2018)

Wersja do druku

Kuba - 12.03.18 7:40
Panie Orawiczu Janie Romanie K,
Podziel się z nami młodszymi co zdziałałeś w Solidarności - bądź nam przykładem!

Roman K - 11.03.18 21:07
Janek ma zawsze dobry celownik w tę
posowiecką Bandę-Grandę! Ją teraz
od 2015 roku ponosi!! A no z tego
prostego powodu,że jak do tej pory
nasza Prawica nie rozlicza czerwonego
bandytyzmu. A jest tego do rozrachunku
sporo! Na ten rozrachunek liczyli Polacy
poszkodowani przez komunę! I jak widać
golym okiem przeliczyli się! A to nic dobrego
Prawicy nie wróży.Jako Prawicowiec czuję
się zawiedzony!! A zanosi mi sie na to,że
już w każdej chwili mogę zamknać oczy!
Solidarnościowiec od działania,
a nie spania i przebaczania złu!

Lubomir - 11.03.18 13:35
Wpychanie Polski w globalne projekty?. Ledwo udało nam się wystąpić z projektu 'Wielkiej Rosji', od razu narzucono nam projekt 'Wielkich Niemiec'. Gdy zaczęliśmy demaskować ten podstępny akt wrogości wobec Polski, rzucono się na nas z projektem 'Wielki Izrael'. Objęto nim widać nie tylko tereny od Nilu po Eufrat, ale także ziemie między Odrą i Nysą Łużycką a Bugiem. I jak się tu nie śmiać...do łez. Z całą powagą trzeba rozwijać projekt Trójmorza. Tutaj Polska może być podmiotem, a nie przedmiotem międzynarodowych intryg i prowokacji. Pierwsza rata niemieckich odszkodowań wkrótce powinna spłynąć do Polski, m.in. na polskie projekty. Całkowita suma: 6 bln dolarów amerykańskich, powinna być w stanie solidnie wzmocnić Polskę!.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Października 1940 roku
Urodził się Pele, brazylijski piłkarz, nazywany "królem futbolu".


23 Października 1892 roku
Zmarł Paweł Rzewuski, sufragan warszawski, autor wielu publikacji teologicznych (ur. 1804)


Zobacz więcej