Sobota 21 Października 2017r. - 294 dz. roku,  Imieniny: Celiny, Janusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 10.06.17 - 18:56     Czytano: [347]

Z premedytacją


Szanowni Państwo!

Dokonywanie zbrodni na masową skalę jest łatwiejsze niż działanie w pojedynkę, o czym wiedzą nie tylko czytelnicy kryminałów. Na naszych oczach dokonuje się zbrodni z udziałem narzędzia w postaci prymitywnych, brutalnych, islamistów. Gry pozorujące obronę są właściwie tylko na niby.

Gdzie zatem przebiega prawdziwy front? Wcale nie między policją a terrorystami, bo w Europie Zachodniej oni są po tej samej stronie. Unijni przywódcy może do najmądrzejszych (i najtrzeźwiejszych) nie należą, ale trudno zakładać, że w ogóle nie wiedzą co czynią. Na pewno nie przeszkadzają (jak powinni), przemytnikom w masowym procederze transportu nielegalnych emigrantów do Europy, na którym ci zbijają fortuny. Usłużne im media robią obywatelom wodę z mózgów.

Dla Unijnych elit jedynymi wrogami są takie państwa jak Węgry i Polska, stąd niewybredne ataki na naszych obecnych liderów. To my rzekomo jesteśmy prawdziwym zagrożeniem dla Unii Europejskiej, której kierownictwo dość skutecznie, jak dotąd, zwalcza wszelkie wartości i oznaki cywilizacji zachodniej. Zdyscyplinowani Niemcy i tchórzliwi Francuzi nie sprzeciwią się swoim władcom. Ograniczą się do rysowania swoich „protestów” kolorowymi kredkami na jezdniach, dając tym dowód zdziecinnienia.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

........................................


Powieść w odcinkach

Małgorzata Todd
WOJNA WRON


Odcinek 12

– Najpierw poproszę od państwa dowody osobiste – powiedział urzędnik.
Michał podał swój, a Marzena zaczęła szukać w przepastnej torbie.
– Coś mi się zdaje, że zaczynam przypominać Kubusia Puchatka. Im bardziej do torby zaglądam, tym bardziej dowodu osobistego w niej nie ma – powiedziała Marzena, usiłując zamaskować zdenerwowanie.
Wyłożenie wszystkiego na blat biurka nie pomogło.
– Może został w innej torebce – podpowiedział urzędnik. – Moja żona często ma z tym problem.
– Myślę, że mi wypadł w tamtej cholernej kawiarni.
Po wyjściu z urzędu Marzena wyglądała jak samo nieszczęście.
– Co się ze mną dzieje? – spytała kierując się do samochodu.
– Zaczekaj – Michał chwycił ją za rękę. – Czy ta kawiarnia nie jest tu gdzieś w pobliżu?
– Niezupełnie. Jesteśmy na Placu Zamkowym, a kawiarnia jest na Nowym Świecie. Pójdziesz tam ze mną? – A co lepszego mógłbym zrobić?
Kawiarnia była jak zwykle pusta.
– Ciekawa jestem jak oni wychodzą na swoje – powiedziała Marzena. – Klienci tu prawie nie zaglądają.
– Najwyraźniej wolą sąsiednie lokale. Musi być jakaś tego przyczyna – odparł Michał.
– Miło panią znów widzieć – kelnerka znała swój fach i próbowała być słodka. – W czym mogę pomóc?
– Tym razem to właściwe pytanie – Michał wyręczył Marzenę.
– Nie rozumiem – kelnerka nabrała czujności.
– Na ogół do kawiarni nie przychodzi się po pomoc, tylko żeby coś zjeść, lub wypić, ale tym razem wyjątkowo może nam pani pomóc. Zginął dowód osobisty.
– Ach, dowód! To się dobrze składa, bo właśnie dziś rano sprzątaczka znalazła wciśnięty między oparcie a siedzenie fotela. – Pospieszyła w kierunku baru i spod lady wyjęła kartonik. Nawet na niego nie spojrzała wręczając go Marzenie – Ten?
– Ten.
– Wszystko dobre, co się dobrze kończy – skomentował Michał, zanim złożył zamówienie.

CDN

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

10 czerwca 2017 r. | Nr 23/2016 (312)

Wersja do druku

analityk - 15.06.17 10:41
Przepraszam Autora, za przekręcenie nazwiska. Poprawnie powinno być, Sławomir M. Kozak - OKO CYKLOPA - Zamach stanu 4?.

Ponieważ nie ma dyskutantów, zakończę temat własnym spostrzeżeniem:
Gdyby, "dobrem - można by zwyciężyć zło", to ta formuła powinna wzbogacić Dekalog. Natomiast, I WŚ i II WŚ - trwałyby jeszcze dzisiaj.

analityk - 14.06.17 13:02
Pani M. Todd, pozwalam sobie użyć bardzo trafnego tytułu "Z premedytacją". Dotyczy to spraw aktualnych i jej genezy, a których to szczegóły, raczej są powszechnie znane. Podaje cytat z książki "Oko Cyklopa" - Zamach Stanu 4? Autora Sławomira M. Kozyka, publikowanej w KWORUM; " Zamiast prawdy o wydarzeniach zaprezentowano narodowi amerykańskiemu oraz całemu światu kłamstwo podyktowane "racją stanu", zatytułowane "Sprawcami są bin Laden i jego organizacja Al.-Qaida". Decyzja ta uruchomiła reakcję łańcuchową błędnych posunięć strategicznych w następnych miesiącach oraz do chwili obecnej powoduje przechylanie się globalnej sytuacji strategicznej, w stronę scenariusza "wojny pomiędzy cywilizacjami" -

Wszyscy dotychczasowi najwięksi terroryści "przegięcia globalnej skali strategicznej", łącznie z niemieckimi wojnami i Hitlerem, pomimo tworzonych koalicji, ponieśli klęskę. Nawet uczestnictwo w zadymach Zatoki Perskiej Niemiec, było i nadal obowiązuje obłożenie restrykcyjne (w konstytucji również), używania tej armii, poza granicami Niemiec, wiec "dobry pan" zgnębiony też przez Amerykę. Jak dotychczas jedynym skutecznym "lekarstwem" była armia USA z koalicjantami. Nawet na wykreowany przez siebie "terroryzm światowy". Który przechodził rożne fazy modyfikacyjne, do stanu obecnego, w którym partycypuje wielu możnych tego świata. Z ogłupianiem i podporządkowaniem sobie małych i bezbronnych. Globalny amok, do posiadania i użycia armii najbardziej destrukcyjnej dla świata o chorej religii? raczej sekcie islamistów i kulturze nie sprzyjającej dla nacji i ludzi cywilizowanych. Więc jesteśmy na etapie, "wojny pomiędzy cywilizacjami" -

Na wyścigach konnych o duży Puchar, spotykają się ze sfer przyjaciele - na którego obstawiłeś? na 9-tkę, coś takiego! przecież to arab? - e-tam ja go kupiłem, teraz będzie biegał dla mnie - takiś mądry, to którego obstawiłeś, ja je już wszystkie kupiłem.

Marek - 10.06.17 23:04
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ilich_Ram%C3%ADrez_S%C3%A1nchez

Przykład płatnego zabójcy na usługach anonimowych służb. Dużo nie potwierdzonych informacji może każdego wprowadzić w błąd. W więzieniu pewnie pilnują żeby nie spisał i opublikował tego co wie. Przy okazji dowiedziałem się, że Japończycy mieli swoją Armię Czerwoną.

Najskuteczniejszy terroryzm i udany zamach stanu to terroryzm żydowski w Rosji na początku dwudziestego wieku. Terrorysta Aleksander Lenin brat tego słynnego Lenina i jeszcze czterech terrorystów zostali powieszeni. Skuteczny terroryzm w Rosji to całkowite przeciwieństwo obecnego "islamskiego" terroryzmu.
W jakim celu ktoś finansuje obecny terroryzm ?
"Demokratyczne" narody rządzone przez odgórnie zakładane partie, przez liderów powiązanych z obcymi silnymi mafijnymi strukturami są pod pozorem zapewnienia bezpieczeństwa pozbawiane swobód i wprowadza się inwigilację wszystkich stref życia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze "demokratyczne" partie mają w programach tylko gruszki na wierzbie dla wyborców a polityka zagraniczna jest narzucona odgórnie i nie podlega dyskusji. Zresztą demokratyczni wybrańcy ludu mają taką wiedzę, że wolą nie dyskutować, żeby się nie skompromitować.
Dzisiaj wiemy co nas spotkało dlatego powinno się podawać w partyjno rządowych mediach: kto nas przed tym ostrzegał, gdzie były zapisane plany tego działania, kto i ile na tym zarobił.

Polska i Węgry też zmierzają do jewropejskiego wspólnego celu tylko trochę krętą i dłuższą drogą.
Jak uczy historia wszyscy spotkamy się w jednym punkcie i w jednym czasie.

Lubomir - 10.06.17 19:24
Udające polityków łajdactwo, chce wykreować Polaków na naród bez religii i bez własnej tożsamości. Bezwyznaniowcy i bezpaństwowcy chcą ubrać w swoje szaty rodaków Kopernika, Mickiewicza, Chopina i JPII. Bardzo pomaga im w tym ojczyzna Hitlera - robiąca za europejski kalifat. 'Uchodźcy' relokowani z 'Germanistanu' mogliby nabyć wcześniej niemieckie obywatelstwo. To z pewnością wykorzystaliby w przyszłości niemieccy gracze polityczni. Plany szkolenia 'uchodźców' przez Bundeswehrę, realizowane są od lat. Niemcy to ciągle wróg bez twarzy. Wróg równie podstępny i groźny, jak 'zielone ludziki'.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21 Października 1969 roku
Zmarł Wacław Sierpiński, polski matematyk (ur. 1882)


21 Października 1833 roku
Urodził się Alfred Nobel, szwedzki chemik, inżynier i przemysłowiec. Wynalazca dynamitu.


Zobacz więcej