Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 10.06.17 - 18:56     Czytano: [379]

Z premedytacją


Szanowni Państwo!

Dokonywanie zbrodni na masową skalę jest łatwiejsze niż działanie w pojedynkę, o czym wiedzą nie tylko czytelnicy kryminałów. Na naszych oczach dokonuje się zbrodni z udziałem narzędzia w postaci prymitywnych, brutalnych, islamistów. Gry pozorujące obronę są właściwie tylko na niby.

Gdzie zatem przebiega prawdziwy front? Wcale nie między policją a terrorystami, bo w Europie Zachodniej oni są po tej samej stronie. Unijni przywódcy może do najmądrzejszych (i najtrzeźwiejszych) nie należą, ale trudno zakładać, że w ogóle nie wiedzą co czynią. Na pewno nie przeszkadzają (jak powinni), przemytnikom w masowym procederze transportu nielegalnych emigrantów do Europy, na którym ci zbijają fortuny. Usłużne im media robią obywatelom wodę z mózgów.

Dla Unijnych elit jedynymi wrogami są takie państwa jak Węgry i Polska, stąd niewybredne ataki na naszych obecnych liderów. To my rzekomo jesteśmy prawdziwym zagrożeniem dla Unii Europejskiej, której kierownictwo dość skutecznie, jak dotąd, zwalcza wszelkie wartości i oznaki cywilizacji zachodniej. Zdyscyplinowani Niemcy i tchórzliwi Francuzi nie sprzeciwią się swoim władcom. Ograniczą się do rysowania swoich „protestów” kolorowymi kredkami na jezdniach, dając tym dowód zdziecinnienia.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

........................................


Powieść w odcinkach

Małgorzata Todd
WOJNA WRON


Odcinek 12

– Najpierw poproszę od państwa dowody osobiste – powiedział urzędnik.
Michał podał swój, a Marzena zaczęła szukać w przepastnej torbie.
– Coś mi się zdaje, że zaczynam przypominać Kubusia Puchatka. Im bardziej do torby zaglądam, tym bardziej dowodu osobistego w niej nie ma – powiedziała Marzena, usiłując zamaskować zdenerwowanie.
Wyłożenie wszystkiego na blat biurka nie pomogło.
– Może został w innej torebce – podpowiedział urzędnik. – Moja żona często ma z tym problem.
– Myślę, że mi wypadł w tamtej cholernej kawiarni.
Po wyjściu z urzędu Marzena wyglądała jak samo nieszczęście.
– Co się ze mną dzieje? – spytała kierując się do samochodu.
– Zaczekaj – Michał chwycił ją za rękę. – Czy ta kawiarnia nie jest tu gdzieś w pobliżu?
– Niezupełnie. Jesteśmy na Placu Zamkowym, a kawiarnia jest na Nowym Świecie. Pójdziesz tam ze mną? – A co lepszego mógłbym zrobić?
Kawiarnia była jak zwykle pusta.
– Ciekawa jestem jak oni wychodzą na swoje – powiedziała Marzena. – Klienci tu prawie nie zaglądają.
– Najwyraźniej wolą sąsiednie lokale. Musi być jakaś tego przyczyna – odparł Michał.
– Miło panią znów widzieć – kelnerka znała swój fach i próbowała być słodka. – W czym mogę pomóc?
– Tym razem to właściwe pytanie – Michał wyręczył Marzenę.
– Nie rozumiem – kelnerka nabrała czujności.
– Na ogół do kawiarni nie przychodzi się po pomoc, tylko żeby coś zjeść, lub wypić, ale tym razem wyjątkowo może nam pani pomóc. Zginął dowód osobisty.
– Ach, dowód! To się dobrze składa, bo właśnie dziś rano sprzątaczka znalazła wciśnięty między oparcie a siedzenie fotela. – Pospieszyła w kierunku baru i spod lady wyjęła kartonik. Nawet na niego nie spojrzała wręczając go Marzenie – Ten?
– Ten.
– Wszystko dobre, co się dobrze kończy – skomentował Michał, zanim złożył zamówienie.

CDN

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

10 czerwca 2017 r. | Nr 23/2016 (312)

Wersja do druku

analityk - 15.06.17 10:41
Przepraszam Autora, za przekręcenie nazwiska. Poprawnie powinno być, Sławomir M. Kozak - OKO CYKLOPA - Zamach stanu 4?.

Ponieważ nie ma dyskutantów, zakończę temat własnym spostrzeżeniem:
Gdyby, "dobrem - można by zwyciężyć zło", to ta formuła powinna wzbogacić Dekalog. Natomiast, I WŚ i II WŚ - trwałyby jeszcze dzisiaj.

analityk - 14.06.17 13:02
Pani M. Todd, pozwalam sobie użyć bardzo trafnego tytułu "Z premedytacją". Dotyczy to spraw aktualnych i jej genezy, a których to szczegóły, raczej są powszechnie znane. Podaje cytat z książki "Oko Cyklopa" - Zamach Stanu 4? Autora Sławomira M. Kozyka, publikowanej w KWORUM; " Zamiast prawdy o wydarzeniach zaprezentowano narodowi amerykańskiemu oraz całemu światu kłamstwo podyktowane "racją stanu", zatytułowane "Sprawcami są bin Laden i jego organizacja Al.-Qaida". Decyzja ta uruchomiła reakcję łańcuchową błędnych posunięć strategicznych w następnych miesiącach oraz do chwili obecnej powoduje przechylanie się globalnej sytuacji strategicznej, w stronę scenariusza "wojny pomiędzy cywilizacjami" -

Wszyscy dotychczasowi najwięksi terroryści "przegięcia globalnej skali strategicznej", łącznie z niemieckimi wojnami i Hitlerem, pomimo tworzonych koalicji, ponieśli klęskę. Nawet uczestnictwo w zadymach Zatoki Perskiej Niemiec, było i nadal obowiązuje obłożenie restrykcyjne (w konstytucji również), używania tej armii, poza granicami Niemiec, wiec "dobry pan" zgnębiony też przez Amerykę. Jak dotychczas jedynym skutecznym "lekarstwem" była armia USA z koalicjantami. Nawet na wykreowany przez siebie "terroryzm światowy". Który przechodził rożne fazy modyfikacyjne, do stanu obecnego, w którym partycypuje wielu możnych tego świata. Z ogłupianiem i podporządkowaniem sobie małych i bezbronnych. Globalny amok, do posiadania i użycia armii najbardziej destrukcyjnej dla świata o chorej religii? raczej sekcie islamistów i kulturze nie sprzyjającej dla nacji i ludzi cywilizowanych. Więc jesteśmy na etapie, "wojny pomiędzy cywilizacjami" -

Na wyścigach konnych o duży Puchar, spotykają się ze sfer przyjaciele - na którego obstawiłeś? na 9-tkę, coś takiego! przecież to arab? - e-tam ja go kupiłem, teraz będzie biegał dla mnie - takiś mądry, to którego obstawiłeś, ja je już wszystkie kupiłem.

Marek - 10.06.17 23:04
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ilich_Ram%C3%ADrez_S%C3%A1nchez

Przykład płatnego zabójcy na usługach anonimowych służb. Dużo nie potwierdzonych informacji może każdego wprowadzić w błąd. W więzieniu pewnie pilnują żeby nie spisał i opublikował tego co wie. Przy okazji dowiedziałem się, że Japończycy mieli swoją Armię Czerwoną.

Najskuteczniejszy terroryzm i udany zamach stanu to terroryzm żydowski w Rosji na początku dwudziestego wieku. Terrorysta Aleksander Lenin brat tego słynnego Lenina i jeszcze czterech terrorystów zostali powieszeni. Skuteczny terroryzm w Rosji to całkowite przeciwieństwo obecnego "islamskiego" terroryzmu.
W jakim celu ktoś finansuje obecny terroryzm ?
"Demokratyczne" narody rządzone przez odgórnie zakładane partie, przez liderów powiązanych z obcymi silnymi mafijnymi strukturami są pod pozorem zapewnienia bezpieczeństwa pozbawiane swobód i wprowadza się inwigilację wszystkich stref życia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze "demokratyczne" partie mają w programach tylko gruszki na wierzbie dla wyborców a polityka zagraniczna jest narzucona odgórnie i nie podlega dyskusji. Zresztą demokratyczni wybrańcy ludu mają taką wiedzę, że wolą nie dyskutować, żeby się nie skompromitować.
Dzisiaj wiemy co nas spotkało dlatego powinno się podawać w partyjno rządowych mediach: kto nas przed tym ostrzegał, gdzie były zapisane plany tego działania, kto i ile na tym zarobił.

Polska i Węgry też zmierzają do jewropejskiego wspólnego celu tylko trochę krętą i dłuższą drogą.
Jak uczy historia wszyscy spotkamy się w jednym punkcie i w jednym czasie.

Lubomir - 10.06.17 19:24
Udające polityków łajdactwo, chce wykreować Polaków na naród bez religii i bez własnej tożsamości. Bezwyznaniowcy i bezpaństwowcy chcą ubrać w swoje szaty rodaków Kopernika, Mickiewicza, Chopina i JPII. Bardzo pomaga im w tym ojczyzna Hitlera - robiąca za europejski kalifat. 'Uchodźcy' relokowani z 'Germanistanu' mogliby nabyć wcześniej niemieckie obywatelstwo. To z pewnością wykorzystaliby w przyszłości niemieccy gracze polityczni. Plany szkolenia 'uchodźców' przez Bundeswehrę, realizowane są od lat. Niemcy to ciągle wróg bez twarzy. Wróg równie podstępny i groźny, jak 'zielone ludziki'.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 1992 roku
USA, Kanada i Meksyk podpisały w Waszyngtonie traktat o utworzeniu strefy wolnego handlu - NAFTA.


18 Grudnia 1529 roku
Zygmunt August został wybrany na króla Polski.


Zobacz więcej