Poniedziałek 6 Lipca 2020r. - 188 dz. roku,  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 20.10.14 - 13:10     Czytano: [1215]

Homoseksualiści są chorzy

„Powinno się ich leczyć, by im pomóc wrócić do naturalnego porządku rzeczy”

Maria Sokołowska, licealistka, która pytała Donalda Tuska, czemu udaje patriotę, a jest zdrajcą Polski, tym razem broni tradycyjnej rodziny. Pytana co sądzi o homoseksualizmie przekonuje, że to choroba, a osoby nią dotknięte powinny być leczone.

Sokołowska w ramach odpowiedzi cytuje List do Rzymian: „To choroba i powinno się ją leczyć zaczynając od nawrócenia całych społeczeństw do Boga. Bóg dopuszcza takie zepsucie człowieczeństwa, gdy ludzie odwracają się od Niego, zaczynają czcić bożki, zamiast prawdziwego Boga”.

Licealistka zaznacza, że „Rzym upadł przez homoseksualizm”. „Mój kolega powiedział ostatnio, że dzisiejszy świat przypomina Rzym przed upadkiem. Całkowicie się z nim zgadzam. Ciekawa jestem teraz, kiedy nastąpi oczyszczenie świata, upadek naszej cywilizacji :) Tak, to jest to, co sądzę o homoseksualizmie” - tłumaczy Maria Sokołowska.

Na uwagę, że jest nienormalna, ponieważ homoseksualizm „to wybór każdego człowieka, nie żadna choroba”, a jej postawa jest przejawem hipokryzji, Sokołowska reaguje spokojnie.

„Przepraszam, ale ja nie mówiłam, że nienawidzę ludzi, którzy są homoseksualistami. Kocham wszystkich, bez wyjątku. Homoseksualiści są chorzy. Powinno się ich leczyć, by im pomóc wrócić do naturalnego porządku rzeczy, do prawidłowego funkcjonowania” - przekonuje Sokołowska.
ez
Fot. Blog M. Sokołowskiej

Stefczyk.info

Wersja do druku

eurofederalista - 08.11.14 5:02
Rzym upadł przez homoseksualizm? Istniał od jego początków, a został zakazany w 303r, pod presją kościoła. Rzym upadł w V wieku. Jak niby homoseksualizm zniszczył Rzym? To po adopcji chrześcijaństwa się stało.

MariaN - 24.10.14 15:14
Lewactwo rządzi na świecie, chcą doprowadzić do tego, aby tradycyjna rodzina wymarła. "Nowoczesność w domu i zagrodzie", po trupach, to hasło czerwonych dyplomatołków. Szkoda tylko, że zwykli ludzie patrzą na to zjawisko obojętnie, zajęci swoimi sprawami. Obudzą się jak będzie już za późno.

Lubomir - 20.10.14 21:08
Patriotyczna polska młodzież z obrzydzeniem obserwuje wirtuozów kłamstwa, którzy zakłamują świat i Polskę. Którzy kłamią w obszarze moralności, nauki, kultury, gospodarki, zdrowia i obronności. Młodzi Polacy nie wierzą już w wyciągane kolejno króliki z kapeluszy kłamców. Rodacy Karla Marxa i Friedricha Engelsa chcą ubrać Polaków w sodomię, by potem pokazywać światu ich zezwierzęcenie. Młodzi Polacy i młode Polki mają pełne prawo do godnej i pięknej miłości, do narzeczeństwa, małżeństwa i rodziny. Do tego przygotowuje ich Dekalog i religia Jezusa Chrystusa. Pogańskie wielobóstwo to niezbyt wartościowa propozycja dla młodych Polaków i Polek. Sodomię niech smażą Niemcy u siebie. Po hitleryźmie, marksiźmie, niech ogłoszą sodomię, jako własną ideologię państwową, ale niech nie mieszają do tego państw i narodów Wolnej Europy.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Lipca 1253 roku
Książę Mendog został koronowany na władcę państwa litewskiego.


06 Lipca 1950 roku
W Zgorzelcu podpisano układ pomiędzy Polska a NRD, w której uznano granice na Odrze i Nysie Łużyckiej.


Zobacz więcej