Piątek 26 Kwietnia 2024r. - 117 dz. roku,  Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 29.11.12 - 10:49     Czytano: [1972]

Nowy Ekran wyeksmitowany





Jak informuje Ryszard Opara, 21 listopada, Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe, właściciel budynku Nowy Świat 54/56 - zamiast podpisanego aneksu do umowy, wypowiedział w trybie natychmiastowym, umowę najmu Redakcji Nowego Ekranu.
Już dziś wiadomo, że Nowy Ekran będzie miał siedzibę, przy ul. Wiktorskiej 65 – lokal 26, VI piętro z windą i tarasem. Przy samej stacji Metro Racławicka.

Poniżej informacja na ten temat Ryszarda Opary.


Zmiana adresu Redakcji Nowy Ekran

Od 3 dni Redakcja Nowego Ekranu nie jest już na Nowym Świecie, eksmitowano nas w trybie natychmiastowym.

Szanowni Państwo: Autorzy, czytelnicy i komentatorzy – Społeczność Nowego Ekranu.

Informujemy wszystkich: od dnia 24.11.2012 r., siedziba Redakcji Nowego Ekranu znajduje się w Warszawie, przy ul. Wiktorskiej 65 – lokal 26, 6 piętro z windą i tarasem. Przy samej stacji Metro Racławicka.

Dnia 21.11.2012 Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe, właściciel budynku Nowy Świat 54/56 - wypowiedział umowę najmu naszego dotychczasowego biura.

Ponieważ pojawiło się ostatnio sporo rozmaitych komentarzy, zwłaszcza wśród osób „życzliwych” dla Nowego Ekranu - wyjaśniam poniżej okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja NE, znajdowała się na Nowym Świecie od stycznia 2011. Od kilku miesięcy NE S.A. negocjował z Zarządem Wojskowego Przedsiębiorstwa Handlowego redukcję powierzchni najmu i opłat z tego tytułu. Ten problem wynikł po wyprowadzeniu się ze wspólnego lokalu pewnej firmy handlowej. W końcu października uzgodniono wszystkie sporne kwestie (w tym warunki rozliczeń i spłaty zobowiązań).

W siedzibie Nowego Ekranu, od 2011 r, szczególnie ostatnich miesiącach odbywały się konferencje prasowe, szkolenia i spotkania członków Młodzieży Wszechpolskiej oraz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości (a także innych organizacji Narodowych). To zapewne nie wszystkim się podobało.

Dnia 11.11.2011 oraz 11.11.2012 – w Warszawie, odbyły się wielkie spontaniczne manifestacje społeczne, świętujące Dzień Niepodległości. Szczególnie manifestacja ostatnia była wielkim sukcesem, prawdziwie Polskich, Patriotycznych i Narodowych sił. Była to również wielka zasługa Redakcji i społeczności Nowego Ekranu. Dziękujemy.

W wielu środkach masowego przekazu pojawiło się wiele publikacji na temat zjawiska Marszu Niepodległości – w tym roli i udziału Nowego Ekranu oraz mojego osobiście.

Dnia 19.11.2012 – w Gazecie Wyborczej pojawił się duży artykuł na ten temat. Podobnie w tygodniku „Wprost”.

Następnego dnia 20.11.2012 – zamiast podpisanego aneksu do umowy Nowy Ekran otrzymał z samego rana jej wypowiedzenie, w trybie natychmiastowym – argumenty i powody wątpliwe, ale oczywiste. Uprzejmie proszę wyciągnąć własne wnioski. Ja zostawiam powyższe sprawy bez komentarza.

Mamy nową siedzibę redakcji. Dodam jedynie, że wszelkie pogłoski na temat śmierci – mojej i Nowego Ekranu są stanowczo przesadzone.

Z wyrazami szacunku i Narodowego pozdrowienia

Ryszard Opara

Wersja do druku

Voland - 05.12.12 21:17
Całe to ,,wyeksmitowanie'' tego portalu założonego UB i WSI, jest tylko i wyłącznie kolejnym etapem UWIARYGODNIANIA tych hucpiarzy.
Takim samym, jakim było swego czasu uwiarygodnienie w podobny sposób wśród prawicowych blogerów i czytelników szefa tej V kolumny, niejakiego Łażącego Łazarza, tekstem ,,Grupenfuhrer Wolf'', po to by później ten sam pętak juz bez maski na twarzy bronił ,,byłych'' oficerów wojskowej razwiedki i całej tej pozostałej menażerii, nie przestając rzecz jasna udawac prawicowca co się zowie.
Zastanawia mnie w tym wszystkim, tylko jedno, a mianowicie: Jak to jest możliwe, że inteligentni, wydawałoby się ludzie, nie potrafią dostrzec, tego żenującego teatru uprawianego przez wojskówkowych najmitów NE i prymitywnych metod, jakimi się w tej swej żenującej działalności posługują.

Włodzimierz Kowalik - 05.12.12 14:31
O tym, co można a, co nie, decyduje GWubecja i KC PZPO.
A jak się komuś nie podoba to niech przypomni sobie los Leppera i Petelickiego.
Nie ma lekko w Nowej Europie.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Kwietnia 1923 roku
Urodził się Andrzej Szczepkowski, polski aktor (zm. 1997)


26 Kwietnia 1959 roku
Urodził się Stanisław Sojka, polski piosenkarz, instrumentalista i kompozytor jazzowy.


Zobacz więcej