Poniedziałek 9 Grudnia 2019r. - 343 dz. roku,  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 09.10.12 - 21:56     Czytano: [1870]

Dział: Interwencje

Pokłosie przejęzyczenia


Przypominamy sobie zapewne, niedawną wypowiedź prezydenta Obamy, który przy okazji wręczania Medalu Wolności dla Jana Karskiego w Białym Domu, użył określenia "polskie obozy śmierci”. Podczas uroczystości obecny był były minister spraw zagranicznych Adam Rotfeld, który w żaden sposób nie zaprotestował. Po natychmiastowej reakcji mediów niezależnych i licznych protestach polskich organizacji niepodległościowych, również i media tzw. głównego nurtu podjęły temat, który później nie schodził z łam dzienników, fal eteru i telewizorów przez wiele tygodni. Do dzisiaj przy różnych okazjach przypomina się o tym fakcie i trwa dyskusja, czy to było przejęzyczenie czy wiadomi doradcy podsunęli Obamie ten lapsus czy w końcu prezydent USA zrobił to celowo.
Korzystając z okazji odezwały się również środowiska nieprzychylne Polsce, szczególnie w USA, które ten fakt zaczęły wykorzystywać do własnych celów. Głoszono przewrotne hipotezy, płodzono kłamliwe teksty. Swoje „trzy grosze” dołożyła również Debbie Schlussel, amerykańska żydówka, która w swoim artykule, od początku do końca przestawiła w sposób skandaliczny, kłamliwy obraz II wojny światowej w kwestii dotyczącej Polski.

Do redakcji GI KWORUM, w związku z tą obrzydliwą publikacją i w zasadzie, brakiem reakcji odpowiednich organów państwa polskiego i USA na tę prowokację, napisał p. Ryszard Lawman, niezwykle tym faktem zbulwersowany, z prośbą o przedrukowanie na naszych łamach tego artykułu i zainicjowanie protestu wraz z poinformowaniem polskich władz.

Tekst Debbie Schlussel jest tak skandaliczny, że długo się zastanawialiśmy czy go publikować. Przeważył fakt, że nie można milczeć, kiedy w tak bezczelny sposób i przy obojętności innych, propaguje się na szeroką skalę oszczerstwa. Może ktoś wreszcie, zobligowany do pilnowania dobrego imienia Polski, na arenie międzynarodowej, w sposób zdecydowany zareaguje i przerwie ten proceder, choćby poprzez procesy sądowe, masowe procesy sądowe.

Oryginał znajduje się na stronie www.debbieschlussel.com archive, May 2012, Tytuł: "Poles Were Complicit in Holocaust...." . Ten tekst również publikujemy.

(red)......................................................................................................


Gross w spódnicy

Poniżej artykuł biednej, zidiociałej amerykańskiej żydówki. Frazeologia, gramatyka oraz składnia języka angielskiego tego artykułu, nawet w amerykańskiej wersji, pozostawia wiele do życzenia.

Nie wie nic biedaczka o morderstwach francuskich Żydów podczas rządów Vichy - Petain, Pierre LaValle... oraz Kastnerze żydłaku-syjoniście współpracującego z Himmlerem z ramienia Gminy Żydowskiej odpowiedzialnej za wymordowanie 140.000 swych rodaków, węgierskich Żydów w Oświęcimiu. Był sądzony za to w Izraelu ale zanim doszło do wyroku ktoś zastrzelił tego psa.

Ryszard Lawman


.........................................................................................................

Maj 30 2012

Polacy byli współudziałowcami w Holocaust-ście: Oburzenie z powodu “gafy” Obamy jest Fałszywe, Ignoranckie.

Autor: Debbie Schlussel

Barack Obama poczynił wystarczająco dużo zgodnych z prawem złych rzeczy a wiec nie ma potrzeby fabrykować sztucznego oburzenia z powodu rzeczy zrobionych przez niego, które nie są aż tak złe. Tak jest w przypadku symulowanego szoku i fałszywego moralizowania z powodu jego wczorajszych komentarzy dotyczących Niemieckich Nazistowskich Obozów Śmierci w Polsce jako Polskiego Obozu Śmierci. Oto wskazówka dla Polski i ignorantów z lumpen-konserwatyzmu, który obecnie angażuje się w rewizjonistyczną historię: Polacy zamordowali miliony Żydów, utrzymywali kilka obozów śmierci, zgładzili nieomal wszystkich z obu stron mojej rodziny, jak również tych z setek tysięcy innych żydowskich rodzin. To nie byli tylko naziści. Było dziesiątki tysięcy i więcej chętnych Polaków. Obama nie popełnił tutaj gafy. Pełni zapału polscy oprawcy zajmowali znaczące miejsce wśród ochoczych katów Hitlera.

- Warszawskie Getto Polski zaistniało dzięki Polskiemu Współudziałowi.


- Dwie Rzeczy, Które Nie Wykluczały się Wzajemnie.
(zdjęcie swastyki i godła polskiego)

Jest przyczyna dlaczego Polska została tak łatwo zajęta przez Niemców. Ach, wiem - oni “tylko wykonywali rozkazy”. Wykonywali tylko rozkazy gdy pomagali osaczać Żydów i pomagali obsługiwać komory gazowe. Jak gdyby Naziści z Niemiec dokonali tego sami! Polska policja z olbrzymim zadowoleniem współpracowała z SS osaczając Żydów. Polska policja z całą łatwością przyjęła miejsce pomocnika w prowadzeniu i obsługiwaniu obozów koncentracyjnych. Fakty to bardzo uparte rzeczy. Ale na nieszczęście, nie aż tak uparte jak debile i zaślepieni partyzanci (przeciwnicy).

Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu kiedy to przeczytałam:
Premier Polski, Donald Tusk powiedział, (iż) Środowe słowa Obamy zraniły wszystkich Polaków i on oczekuje czegoś więcej od Waszyngtonu niż tylko “słów ubolewania”.
Czy kpicie sobie ze mnie? Ktoś powinien przypomnieć panu Tuskowi, że to jego naród był tym, który dokonał ranienia i wydawania Nazistom, i masowego morderstwa przynajmniej połowy sześciu milionów żydów zgładzonych podczas Holocaust-u, niektórych z mojej rodziny. Jesteś „dotknięty” przez nazywanie Nazistowskich obozów śmierci “Polskimi”?????? Hmm, gdzież one były? Kto pomagał zarządzać nimi i segregować i spędzać Żydowskich mieszkańców obozu, wkrótce zamienianych w popiół i spaliny?

Jest powód, dla którego prezydent Obama, wczoraj, nagrodził pośmiertnie Prezydenckim Medalem Wolności Jana Karskiego, byłego oficera Polskiego Podziemia, który dostarczył pierwszych sprawozdań naocznych świadków (dotyczących) ludobójstwa europejskich Żydów przez Nazistowskie Niemcy. Jest tak dlatego, że Karski, był inny niż jego Polscy rodacy, którzy nienawidzili Żydów tak samo jak Naziści i z dumą wydawali ich Nazistom i/lub partycypowali w masowym morderczym Żydobiciu.
Nawet w Polskim Podziemiu nienawidzenie Żydów było przekonaniem (mottem). Brat mojego dziadka był w Podziemiu aż podczas snu poderżnęli mu gardło, ponieważ pewnego dnia, także głównodowodzący Polskiego Podziemia zażądał oczyszczenia go z Żydów.

Moja babcia ze strony ojca miała jedenaścioro rodzeństwa (braci i sióstr). Tylko jeden brat ocalał (przeżył Holocaust), po tym jak Polacy zamordowali wszystkich pozostałych razem z jej rodzicami, po zagrabieniu ich gospodarstwa. (Babcia Marylin została przywieziona do USA zanim Holocaust rozpoczął się). Moja babcia ze strony matki miała tylko jednego brata i siostrę, którzy ocaleli z dziesięciorga rodzeństwa. Cała reszta – wraz z jej rodzicami - została zamordowana przez Polaków. Cała rodzina mego dziadka ze strony ojca została zgładzona przez Polaków. Ojciec dziadka Izacka był burmistrzem miasta oraz właścicielem sklepu z narzędziami. Ukrył się on w stogu siana należącego do Polaka, który był mu winien pieniądze za narzędzia zakupione na kredyt, ale mój dziadek uciekł, niestety został w końcu złapany i zapędzony do obozów, później dowiedział się, że Polak opowiadał sąsiadom, iż miał zamiar przehandlować mego dziadka Nazistom za butelkę whisky.


Moja rodzina oraz miliony Żydów zgładzonych w Polsce nigdy nie utożsamiali się z Polakami, ponieważ Polacy nie uważali ich za takowych. Byli oni obiektem odwiecznych pogromów oraz ekstremalnego anty-semityzmu w kraju, w którym mieszkali, zanim w końcu zostali zapędzeni do obozów i masowo wymordowani przy współudziale Polaków.
Byli traktowani przez cały czas jak pod-ludzie, nigdy jako rodacy “Polacy”. A wiec jest przekomicznym słyszeć teraz, że Polacy są urażeni określeniem Obamy niemieckiego Nazistowskiego obozu śmierci jako “Polskiego”. Tak jak gdyby nie było żadnych polskich (obozów) albo jak gdyby mieli (oni) zero udziału w Holocaut-ście, w którym z całą ochotą uczestniczyli. Przeczytajcie 93 strony ““Bystanders, Blackmailers, and Perpetrators: Polish Complicity During the Holocaust” aby mieć przedsmak tego co Polacy uczynili z Żydami.

Tak, jest godnym śmiechu (słyszeć), że Polacy, Rush Limbaugh, nienawidzący samego siebie Żyd Matt Drudge, i potężna ilość Republikanów, oraz niezwykle głupi i niedouczeni członkowie lumpenkonserwatariatu - większość których nie rożni się od butów Obamy jeśli chodzi o inteligencję, wiedzę i zdrowy rozsadek oraz przyzwoitość- są rozsierdzeni z powodu tej “gafy”, która tak naprawdę nie jest wcale gafą. Jest intelektualną nieuczciwością domagać się, że te obozy śmierci na polskiej ziemi nie były wcale polskimi, a jedynie “Niemieckich nazistów”. Oto lista tych Polskich – czy one nie istniały? Czy istniały one w Polsce jedynie dlatego, że Niemcy to zrobili a Polacy nie brali w tym udziału? Tylko kłamca albo debil zrobiłby takie stwierdzenia. Biały Dom nie powinien w żadnym wypadku przepraszać Polskę. Te główne obozy śmierci istniały w Polsce z powodu Polskiego współudziału w Holocaust-ście i chętnej współpracy z Nazistami.

* Auschwitz
* Belzec
* Chelmno
* Gross-Rosen
* Majdanek
* Plaszow
* Sobibor
* Stutthof
* Treblinka
Zachowajcie te nazwy w pamięci gdy będziecie czytać ten cytat:
Rząd Polski z skrupulatnie obserwuje globalne media poszukując sformułowań określających byłe Nazistowskie Niemieckie obozy śmierci jako “Polskie”, ponieważ twierdzi, że (takie) określenie – nawet jeśli użyte po prostu jako geograficzny kierunkowskaz – może sprawiać wrażenie, że Polska ponosi odpowiedzialność za ludobójstwo Drugiej Wojny Światowej (dokonane przez) Nazistowskich Niemców.
Chociaż usytuowany w Polsce, Auschwitz dla przekładu został założony i prowadzony od 1940 do 1945 całkowicie przez okupujące siły niemieckiego dyktatora Adolfa Hitlera.
O jej? Polacy nie byli tylko zmuszeni do tego przez Nazistów. Aktywnie brali udział, wielu z nich pełnych tryumfu i zapału aby mordować Żydów. Nazywanie tych obozów Polskimi nie jest “gafą”. Polska BEZ WĄTPIENIA ponosi odpowiedzialność za Nazistowskie ludobójstwo Żydów.
Jest to niezaprzeczalny udowodniony fakt. I jest wyparciem się i oszustwem ze strony Polski oraz innych twierdzić inaczej.
Tak było paru uczciwych goi Polaków, którzy ocalili żydów. Bardzo maluteńka ilość. Większość była bardzo zadowolona z Żydobicia, szczególnie ze sposobu w jaki to wykonano.
To była prawdziwa Polska podczas 2 Wojny Światowej. Ktokolwiek twierdzi inaczej jest oszustem.
A gdybyś zastanawiał się dlaczego jest tak wielu liberalnych Żydów, (którzy) nie będą głosować na Republikanina, (bo to) BS (bullshit) gówno, jakim jest absurdalne zaprzaństwo, że Nazistowskie Obozy Śmierci nie były Polskimi, z pewnością nie pomaga w zauroczeniu Żydów do GOP (Republican Party).

Może Cię również zainteresować:
Yitzhak Shamir, Z”L*: Israeli PM Was Hero, Said ...
Your Day in Polish Philo-Semitism: Polish Waiters Attack ...
CyberPogrom From Poland: Why DebbieSchlussel.com Was Down ...
THANKS! Facebook Apologizes, Restores Schlussel, Column on ...

LinkWithin
Tags: Barack Obama, Donald Tusk, gaffe, Holocaust, Jan Karski, Nazi Death Camps, Obama, Poland, Poland's willing executioners, Poles, Poles and the Holocaust, Polish, Polish complicity in the Holocaust, Polish death camps, Presidential Medal of Freedom, revisionist history

Oryginalna wersja w jezyku angielskim: www.debbieschlussel.com, “Poles Were Complicit in Holocaust:…..”

Tłumaczenie: Ryszard Lawman


..................................................

Wersja oryginalna

May 30, 2012, - 12:59 pm

Poles Were Complicit in Holocaust: Outrage Over Obama “Gaffe” is Fraudulent, Ignorant

By Debbie Schlussel

Barack Obama has done enough legitimately bad things that we don’t need to manufacture phony outrage over things he does that really aren’t so bad. Such is the case with the feigned shock and fake moralizing over his comments, yesterday, about German Nazi death camps in Poland being a Polish death camp. Here’s a tip for Poland and ignoramuses in the lumpen-conservatariat who now engage in revisionist history: Poles murdered millions of Jews, they maintained several death camps, and they wiped out almost all of both sides of my family, as well as those in hundreds of thousands of other Jewish families. This wasn’t just the Nazis. It was tens of thousands of eager Poles and more. Obama made no gaffe here. Poland’s willing executioners took their significant place among Hitler’s willing executioners.

There is a reason why Poland was so easily occupied by the Germans. Yeah, I know–they were “just taking orders.” Just taking orders when they helped round up Jews and helped man gas chambers. As if Nazis from Germany did this alone! Polish police all too happily worked with the SS to round up Jews. Polish police all too easily took their place in helping run and operate the death camps. Facts are stubborn things. But, sadly, not as stubborn as morons and blind partisans.
I had to laugh when I read this:
Poland’s Prime Minister Donald Tusk said Wednesday Obama’s words had hurt all Poles and he expected more from Washington than just “regret”.
Are you kidding? Someone needs to remind Mr. Tusk that his people were the ones doing the hurting and the turning over to the Nazis and the mass murder of at least half of the six million Jews killed in the Holocaust, some of them from my family. You are “hurt” by calling Nazi death camps, “Polish”???? Um, where were they? Who helped operate them and round up and turn in the camps’ Jewish occupants, soon to be turned into ash and fumes?
There is a reason that President Obama, yesterday, awarded the Presidential Medal of Freedom posthumously to Jan Karski, the former Polish underground officer who provided early eyewitness accounts of Nazi Germany’s genocide of European Jews. And that’s because Karski was unlike most of his fellow Poles, who hated Jews just as the Nazis did and proudly turned them over to the Nazis and/or participated in the mass murderous Judenrein. Even in the Polish underground, hatred of Jews was legion. My great-uncle was in the Polish underground, until they slit his throat while he was sleeping because, one day, the head of the Polish underground demanded a cleansing of its Jews, too.
My paternal grandmother had eleven brothers and sisters. Only one brother survived the Holocaust after the Poles murdered the rest along with her parents, after Poles seized their farm. (Grandma Marilyn was brought to the U.S. before the Holocaust began.) My maternal grandmother had only one surviving sister and brother, out of ten siblings. All the rest–and her parents–were murdered by the Poles. My maternal grandfather’s entire family was wiped out by the Poles. Grandpa Isaac’s father was mayor of the town and owned a hardware store. He hid in the haystacks of a Pole who owed him money and had bought tools on credit, but my grandfather escaped and was ultimately rounded up to the camps, after he heard the Pole tell neighbors he was going to trade my grandfather to the Nazis for a bottle of whisky.
My family and the millions of Jews wiped out in Poland never identified as Polish because the Poles never treated them that way. They were subject to centuries of pogroms and extreme anti-Semitism by the country in which they lived, before they were ultimately rounded up to the camps and mass-murdered with Polish cooperation. They were treated as subhuman all along the way, never as fellow “Polish.” So it’s beyond hilarious now to hear that the Poles are “hurt” by Obama’s description of a German Nazi death camp as “Polish.” As if there weren’t any Polish ones or as if the Poles had zero part in the Holocaust they all too eagerly participated in. Read the 93 pages of “Bystanders, Blackmailers, and Perpetrators: Polish Complicity During the Holocaust” for just a taste of what the Poles wrought on the Jews.
Yes, it is laughable that the Poles, Rush Limbaugh, self-hating Jew Matt Drudge, and a gazillion Republicans and incredibly obtuse and ignorant members of the lumpenconservatariat–most of them no different from the Obamabots in their lack of intelligence, knowledge, and common sense and decency–are incensed over this “gaffe” that really ain’t a gaffe at all. It’s intellectual dishonesty to insist that these death camps on Polish soil were not at all Polish and merely “German Nazi.” Here’s a list of the Polish ones–did they not exist? Did they exist in Poland only because the Germans did this and the Polish had no part? Only a liar or a moron would make these claims. The White House should have made no apology to Poland. These major death camps existed in Poland for a reason: Polish complicity in the Holocaust and willing cooperation with the Nazis.
* Auschwitz
* Belzec
* Chelmno
* Gross-Rosen
* Majdanek
* Plaszow
* Sobibor
* Stutthof
* Treblinka
Keep these names in your mind when you read this quote:
Poland’s government keenly watches the global media for descriptions of former Nazi German death camps as “Polish” because it says the term — even if used simply as a geographical indicator — can give the impression that Poland bore responsibility for Nazi Germany’s World War II genocide.
Although located in Poland, Auschwitz for example was set up and run entirely by German dictator Adolf Hitler’s occupying forces from 1940 to 1945.
Huh? The Poles were not just forced into this by the Nazis. They were active participants, many of them gleeful and eager to murder Jews. To call these camps Polish is no “gaffe.” Poland DOES bear responsibility for the Nazi genocide of Jews.
It’s just fact. And it’s denial and fraud for Poland and others to argue otherwise.
Yes, there were a few righteous gentile Poles who saved Jews. A very tiny few. The majority were all too happy for the Judenrein, especially in the way it took place.
That was the real Poland during World War II. Anyone who says otherwise is a fraud.
And if you wonder why so many Jews are liberal and won’t vote Republican, BS, like the absurd denial that Nazi Death Camps were Polish, certainly doesn’t help in endearing Jews to the GOP.

You might also like:
Yitzhak Shamir, Z”L*: Israeli PM Was Hero, Said ...
Your Day in Polish Philo-Semitism: Polish Waiters Attack ...
CyberPogrom From Poland: Why DebbieSchlussel.com Was Down ...
THANKS! Facebook Apologizes, Restores Schlussel, Column on ...

LinkWithin
Tags: Barack Obama, Donald Tusk, gaffe, Holocaust, Jan Karski, Nazi Death Camps, Obama, Poland, Poland's willing executioners, Poles, Poles and the Holocaust, Polish, Polish complicity in the Holocaust, Polish death camps, Presidential Medal of Freedom, revisionist history

(-)

Wersja do druku

Ryszard Lawman - 06.11.12 2:14
W odpowiedzi do MariaN,
mieszkam, jak to sie mowi "gdzies w europie" a co zrobilem w tej sprawie to:
1. napisalem krotki protest do prezydenta Obamy na jego adres e-mailowy w Bialym Domu wskazujac, ze jego nieforunna wypowiez dala zielone swiatlo pewnej grupie amerykanow, ktorzy sa wrogo nastawieni do Narodu Polskiego, i ze dzieki jego wypowiedzi zaczeli oni znowu wysylac w Swiat klamliwa propagande oczerniaca polakow, tym samym podzegajac inne narody swiata do nienawisci wobec Polski i Jej obywateli. Podkreslilem, ze dzialnosc tych ludzi jest szkodliwa i nie sprzyja dobrym relacjom pomiedzy narodami. Stwierdzilem rowniez, ze tego rodzaju bezpodstawne szczucie powinno byc karane przez amerykanskie prawo, poniewaz jest ono przestepstwem w krajach Europy.
2. Rozmawialem w tej sprawie z poslami PiS-u: Tomaszem Kaczmarkiem i panem Wiplerem, nie wykazali oni jednak wiekszego zainteresowania ta sprawa.

Lubomir - 12.10.12 14:09
Współczesny świat gardzi retoryką. Greki i łaciny nie uczy w ogóle, albo uczy jedynie powierzchownie. Współczesny świat zafascynowany jest aktorstwem i aktorami. Stąd tyle przyzwolenia na bełkot i bełkoczących łgarzy w stylu showmana Obamy.

MariaN - 12.10.12 12:12
Panie Lawman, co pan zrobił jeszcze oprócz ujawnienia tego artykułu i gdzie pan mieszka?

MariaN - 12.10.12 12:07
Jak można było dopuścić do tego, że takie brednie nie spotkały się jak dotąd z ostrą reakcją tych, którzy powinni stać na straży dobrego imienia Polski. Czy platfiormiarzy stać na coś więcej oprócz żarcia z koryta i bogacenia się kosztem ludu. W końcu to oni rządzą i odpowiadają za wszystko co się dzieje wokół naszego kraju.
Czy odpowiednie pisma i skargi wpłynęły już na biurko waadzy, jeśli nie to na co czekacie.

Jan Orawicz - 12.10.12 4:14
Wspaniały komentarz znawcy przedmiotu! Serdecznie gratuluje Droga Pani
Eleonoro.

Eleonora Kaltenbruch - 10.10.12 23:12
Chorobliwa nienawiść czy przemysł holocaustu?


Tą panią Debbie Schlussell powinni szybko zająć się lekarze. Jej stan psychiczny zdradza wszystkie oznaki schizofrenii objawowej.
Następstwem tej schizofrenii jest chorobliwa nienawiść. Nienawiść ta udziela się pani Debbie Schlussel szczególnie w stosunku do narodu polskiego, z którym nienawistna pani nigdy nie miała do czynienia gdyż wychowała się w stanach.

Nie przejawia natomiast pani Schlussell jakiejkolwiek nienawiści, co jest bardzo znamienne i ciekawe z objawowego punktu widzenia, do narodu niemieckiego czy faszystów mordujących jej współziomków. Na jakich to osobistych doświadczeniach pani Schlussell wyzwala swoją nienawiść do narodu polskiego? Nie było jej wtedy na świecie a wiedzę o holocauście mogła czerpać od nienawistnych współziomków lub od żydowskich opluwaczy narodu polskiego takich jak Gross, Kosiński, Singer, Holland i wielu im podobnych.

Drugi problem z panią Schlussell to bezkarność wobec kłamliwych oskarżeń i zarzutów skierowanych pod adresem narodu polskiego, gloszonych publicznie w przestrzeni medialnej takiej jak internet.
Jeżeli żydzi amerykańscy mają budować relacje z innymi narodami poprzez oszczerstwa, pomówienia i kłamstwa to sami skazują się na izolację i potępienie w społeczności międzynarodowej.

Dziwi mnie bardzo brak reakcji środowisk żydowskich w USA i europie oraz rządu w Warszawie. Takie przyzwolenie tych środowisk nasuwa nam Polakom wiele wniosków i konkluzji.

Jednym z wniosków jest pytanie o wiarygodność ekipy sprawującej włądzę w Warszawie. Następnym wnioskiem jest konstatacja dotycząca zakrojonej na skalę światową akcji żydowskiego przemysłu holocaustu (patrz hasło w google - wywiad z prof. Finkelsteinem- YouTube) w kwestii żądań od Polski 65 miliardów odszkodowań za mienie żydowskie rzekomo zabrane żydom przez rząd Polski.
Wobec powyższych uwag zachowanie i działalność pani Debbie Schlussell wydają się być bardziej zrozumiałe. Tzw. żydłactwo wyłazi z pani Schlussell wszystkimi porami. Jej ataki na Polskę i Polaków wywodzą się wprost od środowisk żydowskiego przemysłu holocaustu. Żydzi uzurpują sobie prawa w skali międzynarodowej do czerpania zysków i wyłudzania od narodów europy wymyślonych przez nich kwot pieniędzy w związku z jak to oni nazywają "holocaustem". Ten przemysł wyłudzania i szantażu społeczeństw europy żydzi zamierzają chyba kontunuować przez następne stulecia.

Jakie z tego wnioski płyną dla Polski i Polaków.

Należy bewzględnie demaskować, napiętnować i atakować działania osób ( nie tylko żydów) zniesławiajacych naród i państwo polskie.
Przyzwolenie na te ataki z jakimi mamy obecnie do czynienia, ze strony oficjalnych czynników rządu polskiego powinno nas Polaków jeszcze bardziej mobilizować do działań i wyrażania publicznego sprzeciwu.
Nie możemy pozwolić aby oszczerstwa, kłamstwa i pomówienia pod adresem Polaków były powielane na forum miedzynarodowym bezkarnie w imię partykularnych interesów międzynarodowej szajki żydowskiego przemysłu holocaustu.
Zuchwałość przedstawicieli żydowskiego przemysłu holocaustu oraz bezkarność zachęca ich do dalszego uprawiania tego złodziejskiego procederu.
Część społeczności żydowskiej w tym prof. Finkelstein jednoznacznie potepiają ww. praktyki szantażu państw europy przez żydowskie środowiska przemysłu holocaustu.


Eleonora Kaltenbruch

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

09 Grudnia 1946 roku
Początek procesu kpt. S. Sojczyńskiego ps. "Warszyc" i jego podkomendnych z Konspiracyjnego Wojska Polskiego


09 Grudnia 2007 roku
W wieku 84 lat zmarł Ryszard Reiff, żołnierz AK, więzień sowieckich łagrów, były prezes PAX, senator III RP, przew. Zw. Sybiraków


Zobacz więcej