Wtorek 20 Sierpnia 2019r. - 232 dz. roku,  Imieniny: Bernarda, Sabiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 19.08.12 - 20:32     Czytano: [1347]

Dział: Nasze zdrowie

Akcja „Uratuj Rolnika”

Szanowni Państwo,

W naszej podróży po Polsce ("Wracamy do źródeł") zorientowaliśmy się jak bardzo niesprawiedliwie wynagradzana jest praca rolników. Dowiedzieliśmy się, że np. ziemniaki są skupywane za 10 gr. za kilogram. To znaczy, że 4-osobowa rodzina musi sprzedać ok. 5 ton ziemniaków, żeby spędzić jeden dzień w Sopocie. Uważamy, że taka sytuacja na rynku jest elementem geostrategicznej gry i dlatego postanowiliśmy pomóc rolnikom przy zbudowaniu systemu sprzedaży bezpośredniej.

Równocześnie będziemy mogli Państwu zaproponować zdrowe warzywa z Ponidzia (uprawiane w niewielkich gospodarstwach na czarnych ziemiach) po bardzo atrakcyjnej cenie. Potrzebujemy kilkaset zainteresowanych osób, żeby móc uruchomić akcję "Uratuj Rolnika".

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji o naszej propozycji, proszę o przesłanie listu e-mail na adres rolnik@radiownet.pl

Razem możemy więcej.

Serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Skowroński

PS. O podróży "Wracamy do źródeł" i warzywnej ofercie przeczytają Państwo w najnowszym Uważam Rze [33(80)/2012], a także na stronie Radia Wnet:
www.radiownet.pl/#/publikacje/zeby-polska-odzyla-skowronski-dla-uwazam-rze

Spółdzielcze MEDIA WNET
ul. Krakowskie Przedmieście 13
Hotel Europejski, pok. 262
00-071 Warszawa
www.mediawnet.pl

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

20 Sierpnia 1944 roku
20 d. Powst. Warszaw.: Zdobycie budynku PAST-y przy ul. Zielnej przez oddziały powstańcze. Zdobyto znaczne ilości broni i amunicji, wzięto 115 jeńców


20 Sierpnia 1968 roku
Praska wiosna: wojska Układu Warszawskiego wkroczyły do Czechosłowacji.


Zobacz więcej