Sobota 19 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Konstancji, Leopolda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.01.20 - 12:01     Czytano: [447]

Dział: Interwencje

Poparcie dla Bawera

Bawer Aondo-Akaa jest prześladowany. Wesprzyj go!

Bawer Aondo-Akaa od urodzenia jest sparaliżowany i porusza się wyłącznie na wózku. Umarłby bez pomocy drugiej osoby. Pomimo tych ograniczeń, prowadzi niezwykle aktywne życie. Obronił doktorat na uniwersytecie i ożenił się. Mieszka w Krakowie, gdzie pracuje z osobami niepełnosprawnymi – pomaga im szukać pracy oraz motywuje do działania. Rekrutuje wolontariuszy do działalności rozmaitych inicjatyw społecznych. Był koordynatorem Światowych Dni Młodzieży. Jest autorem książki i licznych artykułów. Bardzo lubi podróżować.

Jest również wolontariuszem Fundacji Pro-Prawo do życia i podejmuję walkę o życie dzieci nienarodzonych. Bawer był jednym z koordynatorów ogólnopolskiej kampanii billboardowej, w ramach której w całej Polsce wywieszono wielkie plakaty informujące jak wygląda pozbawianie życia dzieci w łonach matek. Akcja nie spodobała się radykalnym feministkom. Jedna z nich doniosła na Bawera do sądu. Niepełnosprawny wolontariusz Fundacji przegrał dwie rozprawy i usłyszał prawomocny wyrok – musi zapłacić 1200 zł grzywny za mówienie prawdy.

Przeciwko Bawerowi toczy się obecnie jeszcze 6 procesów sądowych jednocześnie! Wszystkie dotyczą jego działań w obronie życia. Podpisz poniższą petycję i wyraź poparcie dla jego postawy. Twój głos doda mu otuchy do dalszej aktywności!


Wyraź poparcie dla Jego postawy


Sz. P. Bawer Aondoo-Akaa

Szanowny Panie Bawerze,
wyrażam głębokie uznanie dla Pańskiej działalności w obronie życia dzieci nienarodzonych. Cieszę się, że pomimo barier i ograniczeń, z którymi Pan się zmaga, podejmuje Pan aktywną pracę na rzecz tych, którzy sami nie mogą się obronić. Pana postawa jest dla mnie bardzo inspirująca. Życzę Panu odwagi i wszelkiej pomyślności w dalszej pracy!

Z wyrazami szacunku,
[podpis]

PODPISZ PETYCJĘWersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

19 Września 1938 roku
Józef Beck oznajmił, że w wypadku gdy Niemcom zostaną przyznane Sudety, Polska będzie domagać się Śląska Cieszyńskiego.


19 Września 1944 roku
50. d. Powst. Warszaw.: Ciężkie walki na Czerniakowie. Ppłk. "Radosław" rozpoczyna częściową ewakuację kanałami na Mokotów


Zobacz więcej