Poniedziałek 6 Kwietnia 2020r. - 97 dz. roku,  Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.01.20 - 12:01     Czytano: [218]

Dział: Interwencje

Poparcie dla Bawera

Bawer Aondo-Akaa jest prześladowany. Wesprzyj go!

Bawer Aondo-Akaa od urodzenia jest sparaliżowany i porusza się wyłącznie na wózku. Umarłby bez pomocy drugiej osoby. Pomimo tych ograniczeń, prowadzi niezwykle aktywne życie. Obronił doktorat na uniwersytecie i ożenił się. Mieszka w Krakowie, gdzie pracuje z osobami niepełnosprawnymi – pomaga im szukać pracy oraz motywuje do działania. Rekrutuje wolontariuszy do działalności rozmaitych inicjatyw społecznych. Był koordynatorem Światowych Dni Młodzieży. Jest autorem książki i licznych artykułów. Bardzo lubi podróżować.

Jest również wolontariuszem Fundacji Pro-Prawo do życia i podejmuję walkę o życie dzieci nienarodzonych. Bawer był jednym z koordynatorów ogólnopolskiej kampanii billboardowej, w ramach której w całej Polsce wywieszono wielkie plakaty informujące jak wygląda pozbawianie życia dzieci w łonach matek. Akcja nie spodobała się radykalnym feministkom. Jedna z nich doniosła na Bawera do sądu. Niepełnosprawny wolontariusz Fundacji przegrał dwie rozprawy i usłyszał prawomocny wyrok – musi zapłacić 1200 zł grzywny za mówienie prawdy.

Przeciwko Bawerowi toczy się obecnie jeszcze 6 procesów sądowych jednocześnie! Wszystkie dotyczą jego działań w obronie życia. Podpisz poniższą petycję i wyraź poparcie dla jego postawy. Twój głos doda mu otuchy do dalszej aktywności!


Wyraź poparcie dla Jego postawy


Sz. P. Bawer Aondoo-Akaa

Szanowny Panie Bawerze,
wyrażam głębokie uznanie dla Pańskiej działalności w obronie życia dzieci nienarodzonych. Cieszę się, że pomimo barier i ograniczeń, z którymi Pan się zmaga, podejmuje Pan aktywną pracę na rzecz tych, którzy sami nie mogą się obronić. Pana postawa jest dla mnie bardzo inspirująca. Życzę Panu odwagi i wszelkiej pomyślności w dalszej pracy!

Z wyrazami szacunku,
[podpis]

PODPISZ PETYCJĘWersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

06 Kwietnia 1841 roku
Urodził się Sygurd Wiśniowski, polski pisarz, reportażysta, tłumacz, nowelista, felietonista, podróżnik (zm. 1892)


06 Kwietnia 1848 roku
W Krakowie ukonstytuował się Komitet Narodowy (inicjatywa emigracji)


Zobacz więcej