Sobota 24 Sierpnia 2019r. - 236 dz. roku,  Imieniny: Bartosza, Jerzego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.10.18 - 10:46     Czytano: [544]

Homopropaganda w szkołach

Dewiacyjne środowiska homoseksualne będą indoktrynować dzieci w szkołach. Akcja środowisk LGBT pod nazwą „Tęczowy piątek” ma się odbyć 26 października.

Tzw. Tęczowy piątek ma mieć miejsce w ponad 200 szkołach w Polsce. Organizująca wydarzenie Kampania Przeciw Homofobii próbuje przekonywać, że chodzi o to, by tzw. osoby LGBT „poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich”.

– Szkoła to nie jest miejsce (…) do chwalenia się swoją seksualnością przez nauczycieli ani przez uczniów. Szkoła to jest miejsce, gdzie się pracuje, wychowuje i uczy się dzieci – podkreślała małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Akcję promuje Związek Nauczycielstwa Polskiego.
– Tych szkół jest już 281. To jest walka ZNP o przetrwanie, o utrzymanie się na powierzchni. Związek Nauczycielstwa Polskiego zamiast bronić szkoły i bronić dzieci, robi takie wymyślanki, a dla samych środowisk homoseksualnych jest to promowanie i szukanie – to jest moje zdanie – kolejnych pól łownych – komentował prof. Aleksander Nalaskowski, pedagog.

Mamy obecnie do czynienia z ogromną presją homopropagandy. To działania dobrze zorganizowane i finansowane przez ośrodki międzynarodowe – wskazał działacz pro-life Radosław Brzózka.
– Wprost piszą o tym organizatorzy różnych przedsięwzięć LGBT, że jednym z istotnych ich postulatów jest wejście do szkół i wprowadzenie ideologii, która fałszywie pokazuje rzeczywistość ludzkiej płci, a w odniesieniu do młodych ludzi jest procesem demoralizacji – mówił Rafał Brzózka.

I to procesem bardzo niebezpiecznym. Homopropaganda uderza bowiem w dzieci w bardzo kluczowym etapie ich rozwoju. To tzw. etap homofilny, w którym lubimy przebywać w środowisku osób tej samej płci.

– Każdy z nas przechodził przez taki etap. Chłopcy bawili się z chłopcami, np. grając w piłkę, a dziewczynki bawiły się z dziewczynkami, np. lalkami albo w piaskownicy. Jest to zupełnie naturalny etap. Środowiska homoseksualne w tym okresie niedorozwoju psychoseksualnego dzieci chcą uderzyć najintensywniej po to, żeby wmówić naszym dzieciakom, że są homoseksualne. Oni działają w ten sposób: „lubisz przebywać z chłopcami, lubisz przebywać z tym konkretnym chłopcem – prawdopodobnie jesteś homoseksualistą. Nie zabijaj w sobie tego uczucia, bo homoseksualizm może być piękny” – podkreślił Marek Skiba z Inicjatywy Obywatelskiej „Odpowiedzialny Gdańsk”, która walczy z gendrową ofensywą w szkołach.

Warto dodać, że działania homolobby są niezgodne z prawem – wskazał dr Tymoteusz Zych z Ordo Iuris.
– Dzieci nie muszą uczestniczyć w zajęciach, które będą miały charakter ideologiczny, w tym w szczególności w zajęciach, które będą prezentowały założenia ideologii politycznego ruchu LGBT – zaznaczył dr Tymoteusz Zych.

Do tego potrzebna jest zgodna rodziców – dodała Teresa Misiuk, lubelski kurator oświaty.
– Dyrektorzy, którzy kierują przedszkolami czy szkołami, to są ludzie świadomi swoich obowiązków. Doskonale oni wiedzą, że takie działanie jest możliwe tylko za zgodą rodziców – wskazała Teresa Misiuk.

Co więcej, tego typu zajęcia są także niezgodne z podstawą programową. Dlatego warto, aby rodzice skontaktowali się z dyrekcją szkoły i pytali, czy w ich placówce będą organizowane takie zajęcia. Jeżeli tak, mają prawo wyrazić swój sprzeciw – powiedział Marek Skiba.
– To jest najbardziej skuteczne działanie – dzwońcie Państwo do szkół, pytajcie się, czy będą organizowane tam zajęcia „Tęczowego piątku” i protestujcie przeciwko temu, żeby wasze dzieci nie były psute. Informujcie swoich sąsiadów, żeby i oni zaprotestowali przeciwko tym zajęciom – zaznaczył działacz z „Ordo Iuris”.

Zajęciom, które uderzają w ducha naszego narodu – podkreślił dyrektor i założyciel Radia Maryja i TV Trwam o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR. [czytaj więcej]
– Jestem tym zszokowany. Brak słów. Pytam się: Gdzie my jesteśmy? 100. rocznica odzyskania niepodległości ma być „tęczowa”, a nie „biało-czerwona”? – zwrócił uwagę o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

To szokujące działania także w kontekście 40. rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową – dodał założyciel Radia Maryja.
– Czy tego nas uczył Jan Paweł II? Czy taka będzie Polska? Gdzie są odpowiednie władze? W którym kierunku idziemy? Patrzmy! Rodzice, opiekunowie i nauczyciele, pilnujmy dobrego wychowania dzieci i młodzieży! Nie dajmy zniszczyć dzieci i młodzieży! To jest rewolucja neomarksistowska. Ona idzie przez świat. Czy Polska też się będzie temu poddawała? Gdzie jest Ministerstwo Edukacji Narodowej? Gdzie jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Tylko gospodarka? Czy też duch narodu? – pytał o. Tadeusz Rydzyk CSsR.Radio Maryja

Wersja do druku

Panasiuk - 07.11.18 17:09
Panie Janie dawno pisałem, że wszystkie partie nie zależnie od orientacji politycznych należy rozwiązać. To przeżytek czasów leninowskich i udręka dla społeczeństwa. Partie opłaca podatnik, a ich wierchuszki żyją ponad stan i za nic nie odpowiadają. Zmiana stołków trwa od wojny, wciąż ci sami przy sterach czy to z prawicy czy lewicy. Jak pokazał czas rząd nie jest w stanie rozliczyć żadnej afery, nawet zamknąć HGW, o czym to świadczy? O jego słabości, względnie jakichś powiązaniach typu "okrągły stół" itp. Coś się dzieje, ale to za mało. Minęło tyle czasu i zamyka się jakieś płotki, gdzie więc ta praworządność? Ludzie mądrzy chodzą po ulicach i niekoniecznie ich szukać w partiach, ale czy ktoś jest w stanie to pojąć? Żle się dzieje, że podniecamy się drobiazgami, w sumie byle czym, zadowalamy się jakimś marnym groszem, który i tak pochodzi od podatnika, i który i tak zwrócimy czy to w podniesionym podatku czy w innej formie. Jesteśmy nadal opluwani i nic w tym kierunku się nie zmieniło. Wyśmiewają się z nas w Polin, które wybudował nikt inny jak były prawicowy prezydent do spółki z HGW, które kosztowało podatnika i nadal kosztuje krocie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nie szukać przyczyn daleko. A dlaczego ukrywa się przed narodem prawdy np. WSI i wiele innych spraw? TV odebrało nam myślenie. Propaganda sukcesu trwa czy tego chcemy czy nie. Może w końcu należałoby uruchomić szare komórki i nie podniecać się bredniami minimalnego sukcesu, bo wielkiego nie zauważam. Śmieszą mnie te wybory we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, to wielki cyrk i ktoś na to pozwala, a miało być tylko dwie kadencje. Mieliśmy dowód, że jeśli trzeba było uchwalić ustawę korzystną dla żydów zrobiono to w kilku godzinach. Wszystko więc się da. Głupie gadki, że czegoś nie można, nadal są wiarygodne. Rząd może wszystko, a jeśli nie on, to kto? Pozdrawiam serdecznie.

Ja - 07.11.18 7:28
JAKI TAM CZASKOWSKI. NA PREZYDENTA WARSZAWY ZOSTAŁ WYBRANY RAFAŁ TRZASKOWSKI, LEWAK I PUPILEK BUFETOWEJ GRONKIEWICZ-WALTZ...

Jan Orawicz - 06.11.18 22:52
Gdzie tam Czaskowski wygrał wybory? U lewaków jest fałszowanie
wyborów! Kto tego nie zna ten im wierzy! Ludzi do WŁADZY WSZYSTKICH SZCZEBLI powinno się wybierać na konkursach,a nie za pomocą fałszerstw wyborczych! Już wielachny czas na tego rodzaju wybór ludzi do różnego
stopnia władzy! Zabawa w wybory,to okropny przeżytek.Musi się liczyć
u wybrańców wysoki iloraz inteligencji,a zarazem wysoka wiedza! A nie
polityczne kumoterstwo z zadaniem fałszowania wyborów. To jest wyrażny
przeżytek z ubiegłego wieku! Ale czuję,że mądrale zaraz mnie będ pouczać

MariaN - 06.11.18 17:06
Teraz, kiedy Czaskowski jakimś cudem wygral wybory będzie tęczowa Warszawa. Już zapowiedział, że homomarsze będą promowane przez miasto a bufetowa zatrzyma Marsz Niepodległości, ale słoiki z papierową inteligencją narozrabiali. A mógl wygrać Jaki, byloby uczciwiej i dla wszystkich a nie tylko dla zboczeńców

Lubomir - 25.10.18 23:05
Obserwujemy zmasowany atak globalnej masonerii i politycznych pożytecznych idiotów - na cywilizację chrześcijańską. To nie przypadek, że mikroskopijną patologię powiększa się do skali makro i nadaje się temu 'obywatelstwo'. Rasiści i sodomici ubierają się w szaty krzewicieli wolności. To promotorzy planety małp i folwarku zwierzęcego. Oby nie powiodła się ta ich animalizacja ludzi!

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24 Sierpnia 1966 roku
Zmarł gen. Tadeusz Bór-Komorowski, dowódca AK do upadku Powstania Warszawskiego (ur. 1895)


24 Sierpnia 1953 roku
Rząd PRL zrzekł się odszkodowań wojennych od NRD.


Zobacz więcej