Sobota 23 Lutego 2019r. - 54 dz. roku,  Imieniny: Damiana, Romana, Romany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.07.18 - 11:01     Czytano: [589]

Komu służycie…

Jak mawiał Imć Zagłoba: "Zdrajcy, Zdrajcy, po trzykroć Zdrajcy"


Nie bójmy się używania prostych i prawdziwych słów - Tusk, Boni, Lewandowski, Thun, Schetyna dlaczego tak bardzo nienawidzicie Polski, jak bardzo musicie mieć serca podłością zatrute, że tak zapiekle Ojczyźnie naszej szkodzicie?

Były prezydent pośród ludu zwany Bolkiem grozi użyciem broni i fizyczną likwidacją, a RPO Adam Bodnar twierdzi, że to wyraz troski o praworządność. Apelowałem wielokrotnie, by pogonić Fransa Timmermansa, gdzie pieprz rośnie, bo odstawia ewidentną szulerkę i nie wiadomo tak do końca czyje ostatecznie polecenia atakowania Polski i Polaków wypełnia. Kasta sędziowska i totalna opozycja szkaluje dobre imię, nie tylko polskiego rządu, ale i polskiego państwa i podważa dobre imię naszej Ojczyzny apelując o bratnią pomoc zagranicy, Ojczyzny, której w końcu ci ludzie przecież wszystko zawdzięczają, choć dla nich to tylko „ten kraj”. Niegodziwie i bezrozumnie eurodeputowany PO, były minister polskiego rządu Janusz Lewandowski przyrównuje Warszawę do syryjskiego Aleppo. Ci ludzie stawiają Polskę na równi z Turcją gdzie tysiące sędziów i dziennikarzy siedzi w więzieniach.

Nasi wewnętrzni Prusacy i Moskale modlili się już o głód, zarazę, katastrofę gospodarczą i inne plagi. Gdyby tylko się dało wezwali by bratnią pomoc i niemieckie tanki, by znów nauczono Polaków moresu i praworządności. Te działania opozycji, nadzwyczajnej kasty sądowniczej z SN na czele przypominają znów najczarniejsze karty polskiej historii z Targowicą i Liberum veto. Wielu z tych ludzi za pozbawienie nas jako narodu najwartościowszej substancji majątkowej w ramach procederu tzw. prywatyzacji obsypano zaszczytami i doczesnym dobrobytem, choć w wielu praworządnych krajach, ci ludzie, pokroju Tuska czy Lewandowskiego raczej nie uniknęli by zasłużonej kary za wyprzedaż krwawicy przodków.

Komu służycie panie i panowie „Totalniacy”? Czy te srebrniki są tego warte? Czemu tak szkodzicie Polsce i Polakom w kraju i zagranicą, cóż Wam takiego uczynił ten łagodny Naród i dlaczego nie zamierzacie cofnąć się przed każdą niegodziwością? Przecież Judasz „to zbrodzień zawsze najsrożej w piekle męczony”. Tacy ludzie zawsze trafiali do IX kręgu piekła. Ludzie bez miłości Ojczyzny, wiary i nadziei we własną wspólnotę zawsze będą w kręgu Antenora. Cóż Wam przyjdzie z tych milionowych, unijnych apanaży i pochwał wrogów naszego państwa, gdy w pamięci narodu będziecie postaciami wielce wstydliwymi. „Polskość to nie nienormalność” - jak twierdził Donald Tusk, to świadomość przynależności do narodu polskiego. Wy zaś traktujecie Polskę jak „pokój przechodni wynajęty w Europie” i stawiać chcecie pomniki Timmermansowi i jemu podobnym. Nic droższego oprócz Ojczyzny mieć nie wolno, bo Polak winien mieć polskie obowiązki. Hańba, po trzykroć, hańba.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce


.........................................................

POLECAMY DLA ROZŁADOWANIA NAPIĘCIA – WYŁOWIONE Z FACEBOOKA

(red)

Wersja do druku

Lubomir - 23.07.18 21:23
Renegaci poszli w świat...Co rusz jakiś folksdojcz, podobny do 'Bolka' - zaatakuje z Australii lub innej części świata. Oni nie mogą pogodzić się z tym, że prawdziwi Polacy przejrzeli ich cynizm. Gdyby obrali jako pseuda np. niemieckie nazwy miast, wiadomo byłoby kim mniej więcej są. Ale oni udają anglosaskich światowców. Ilu 'męczenników' typu Bolek wmieszało się w szeregi m.in. Polonii australijskiej? Ponoć najlepszy sabotażysta to sabotażysta nierozpoznany. Działający wg schematu: jeden głośny, niewielki krok naprzód i trzy wielkie, ale bardzo ciche kroki - w tył. Sabotażysta rozpoznający polskich patriotów i niszczący ich od wewnątrz.

JanOrawicz - 09.07.18 21:00
Co ma do gadania ten niedouk i szpicel Wałęsa,którego komuna
świadomie wyniosła nad poziomy,by uspokoić rozgoryczonych
robotników.A przy tej okazji inteligentów,którzy też mieli dosyć
sowieckiej okupacji Polski! Ten zdrajca uważa siebie za Bohatera
Narodowego!! Może siebie tak uważać,wśród grona takich ćmoków
jak on sam!!!

Lubomir - 09.07.18 13:23
Ludzi solidarnych z Moskwą obalili ludzie solidarni z Berlinem. Walensa, bo chyba tak należałoby pisać nazwisko 'niemcofila' z Popowa, by nie mówić - folksdojcza z Popowa, niedawno głosił ideę łączenia się z Niemcami. Nie dziwi zatem entuzjazm tych przebierańców, przy likwidacji wszystkiego co tworzyło polskość na Pomorzu. Dla nich normalność to niemieckość!

Jan Orawicz - 08.07.18 21:55
Drogi Panie Januszu, patriotyczny Naród nie pozwoliłby rodzimym lewakom na
tego rodzaju antypolskie ekscesy - aż na forum Unii Europejskej!!! Nasza tzw.
PRAWICA pt. PiS -to chyba zbiór ludzi niemrawych! A wiec tylko niemrawcy mogą komuszkom bezkarnie pozwalać na lżenie Polski na forum UE! A gdzie
w takiej sytuacji jest POLSKIE PRAWO?! Nie ma go tam,ponieważ do tej pory
nasza prawica PiS nie ma sposobu na to załgane czerwone drańtwo spod
POLSKIEGO NIEBA! Woli zlizywać z siebie czerwone plugastwa!!! Takich zdrajców i obłudników powinien surowo r(zlcząć Sąd RP!!! Obłudników i zdrajców szanujący się Rżąd RP nie powinie puszczać do kraju takiej wrogiej Posce Czerwonej Falangii bardzo wrogiej naszej Ojczyżnię Miłej!!!

W Panasiuk - 08.07.18 5:55
Gdyby rzeczywiście każdy wiedział co mówi, a nie mówił co wie, nie byłoby tylu niedomówień. Nikt nie posiada monopolu na wiedzę i dlatego powtarzając wciąż to samo ( o czym wszyscy wiemy) staje się nudny. Myślałem, że jasnowidz to zatracony zawód, a jednak...

Lubomir - 07.07.18 10:43
Coraz częściej mówi się o PO jako o Przestępczej Organizacji. Nie udało się rozwinąć skrzydeł Platformie Obywatelskiej nad Pregołą. Partia stworzona w Polsce przez Niemców i za niemieckie pieniądze, miała najwyraźniej przekształcić Kaliningrad na Koenigsberg. W Polsce udało się również zapobiec narodowej tragedii, nie przerobiono Gdańska na Danzig, ale niewiele do tego brakowało. Przemysł Gdańska i Pomorza pod rządami PO, przestał praktycznie istnieć, niczym po niemieckim bombardowaniu. Guenterowi Grassowi, piszącemu Niemcowi z Waffen-SS - nadano honorowe obywatelstwo Grodu nad Motławą. Co rusz na Pomorzu zaczęły powstawać kluby mniejszości niemieckiej. Oby tylko obce służby i lobbyści obcych interesów - nie chcieli przejąć kontroli nad innym istniejącym czy istniejącymi polskimi ugrupowaniami politycznymi. Taka groźba zawsze istnieje. Polacy to zapobiegliwy, dzielny i waleczny naród. Dla notorycznych pasożytów, to wymarzone żerowisko. To idealny teren do ekspansji i eksploatacji.

MariaN - 06.07.18 12:00
Piękne by było zycie na ziemi gdyby głowa panowala nad językiem, mniej by było zakłamań i biadolenia. A wystarczy wiedza ta obiektywna a nie zacietrzewiona, przecież prezydent Duda wyznaczył do czasu wyboru I sędziego SN najstarszego, który spełnił warunki ustawy, zgodnie z przepisami i nie mógł zrobic inaczej. Wiedza nie boli a rozwiązuje konflikty!!!!!! ajwajsrajwaj

Aaron Waxmann - 06.07.18 9:22
PZPR-owscy i SB-ccy sędziowie III RP.

Sędzia Józef Iwulski zastępujący M. Gersdorf na stanowisku I sędziego Sądu Najwyższego III RP.

Sędzia Józef Iwulski, członek PZPR do 1989 r., powołany przez prezydenta Andrzeja Dudę na p.o. I prezesa SN w miejsce Małgorzaty Gersdorf, wydawał wyroki w sprawach z okresu stanu wojennego, w których skazywano opozycjonistów - czytamy w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".

Gazeta dodaje, że żona Iwulskiego w tym samym czasie "pełniła funkcje w ważnych pionach komunistycznej Służby Bezpieczeństwa".

"Sędzia Józef Iwulski w stanie wojennym był w składach sądów skazujących opozycjonistów, a w tym samym czasie jego żona Anna była oficerem SB i zajmowała się inwigilowaniem działaczy antykomunistycznych" - pisze "GPC". "Władze PRL doceniły wkład sędziego w okresie próby, jak nazywano stan wojenny. W 1983 r., gdy aparat represji łamał życie opozycjonistom, szykanował ich wraz z rodzinami, komunistyczne władze nagrodziły Iwulskiego medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju" - czytamy.

Kogo ten prezydent "wszystkich Polaków" powołuje na tak ważne funkcje?
Jak widać trwa ciągłość władzy przyniesionej na bagnetach Stalina.

Aj waj, aj waj, aj waj!

Ricky Dick. - 06.07.18 8:13
MOSAD panoszy się w Polsce jak w Izraelu.
Politycy tzw. "Dobrej zmiany" co macie do powiedzenia?
Dlaczego na to pozwalacie? W czyim interesie sprawujecie rządy w Polsce?
Kogo reprezentujecie? Izrael???

Doprowadzenie do wycofania się z nowelizacji ustawy o IPN było operacją izraelskiego wywiadu (MOSAD).

W najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta, szczególnej uwadze polecamy tekst Jana Pińskiego "Przebiegli doradcy Mosadu". Oto jak wyglądały kulisy podpisania deklaracji polsko-izraelskiej.

Najnowsza Warszawska Gazeta! Zapraszamy do kiosków w całej Polsce! pic.twitter.com/pYV451NZ18
— Warszawska Gazeta (@WarszawskaG) July 5, 2018

- Nic dziwnego, że polscy politycy zostali ograni, skoro do negocjacyjnego ringu weszli z jednymi z najlepszych specjalistów na świecie od manipulowania ludźmi. Na dzień dobry Izrael odrzucił propozycję rozmów w Warszawie i w zamian zaproponował Wiedeń i ośrodki Mosadu w Izraelu - pisze w tekście Jan Piński.

Jak wskazuje autor:

- Gdyby polska strona miała cień pojęcia i wolę prowadzenia normalnych rozmów, odrzuciłaby te sugestie i zaproponowała kompletnie neutralne terytorium. Rozmowy były nagrywane, monitorowane i analizowane. W takim wypadku już po kilku godzinach rozmów Izrael doskonale wiedział, na czym zależy Polakom i jak daleko mogą (muszą) ustępować, i wreszcie jak szybko muszą dojść do porozumienia.

Koniecznie przeczytajcie cały szokujący tekst Jana Pińskiego w najnowszej Warszawskiej Gazecie!

fit
Komentarz:
RD: Jeden z ministrów Izraela nazwał to porozumienie zdradą interesów Izraela. Zuchwałość tego judejczyka sięga jak widać galaktyki.
Antypolskie kundle nadal szczerzą kły. Skąd ta nienawiść tego koszernego ministra. Nie było go na świecie jak nam Polakom strzelano w tył głowy.
Odpowiedź: antypolska indoktrynacja poczyniła nieodwracalne zmiany w umysłach bardzo wielu Żydów. Wszystko zasadza się na wielkim kłamstwie podszyte zjadliwym nacjonalizmem żydowskim i syjonizmie.
Oni nie wiedzą jak sami sobie szkodzą a potem maja pretensje do całego świata i pomawiają wszystkich wokół o antysemityzm.
Czyżby były potrzebne następne ofiary?

J.Orawicz - 05.07.18 22:17
Ania - tresuje się tylko psy,a nie ludzi!! Dorosła osoba,a jaka pełna jadu!
Podejrzewam,że pod Anię podszywa się jakiś męski Aniel Kobety wyrażają
się kulturalnie i unikają awantur!

Ania - 05.07.18 7:51
Jak pisałam, że analfabeta Stalin nie był w stanie czymkolwiek rządzić to się tu wszyscy temu sprzeciwiali. Jak zaczniemy się zastanawiać nad kompetencjami rządzących to dojdziemy do wniosku, że ta nasza "demokracja" to jest fikcja która bez wsparcia propagandowego i kuratoriów oświaty pilnujących sowieckiego tworzenia świadomości w młodym pokoleniu długo by się nie utrzymała.
Należy się zawsze zastanawiać: KTO wytypował daną osobę a potem sfinansował jej szkolenie jak to się dzisiaj nazywa "szkole liderów". Stalin był szkolony w Wiedniu, Bierut i Zambrowski w hotelu LUX.
Beata Szydło, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka, Kazimierz Marcinkiewicz, Mieczysław Rakowski i pewnie wielu innych byli tresowani przez amerykańską szkołę liderów.
Ciekawe jak wygląda taka tresura, jakie trzeba mieć predyspozycje i kto i co tam wykłada a raczej wkłada?

J.Orawicz - 04.07.18 23:29
Oooo rany!!! Jakim prezydentem mógł być L.Wałęsa po lichej zawodówce!
Pewnikiem do tej pory nie zna Tabliczki mnożenia! A co tu mówić o kierowaniu
Polską!! Komuna zrobiła go prezydentem II PRL,by oszukać Naród,że Peerelki
już nie ma!! A co miał ten lichy prezydent do podpisywania to jemu tawarisze
ze świecznika PRL pokazywali paluchami!! Jako były szpicel SB w taki sposób był chroniony! Jego kadencja - jako prezydenta wyhamowała rozrachunek z
komuną,a zarazem zdradziecką służbą dla Kraju Rad.Tej prawdy wielu Polaków
nie kapowało!!! To oszustwo z L.Wałęsą zahamowało na długi czas polskie
przemiany! Teraz ten zdrajca i były sługus PRL grozi Polsce rozlewem krwi!!
Ten prymityw moralny chce krwawego przewrotu w Polsce!! Grozi strzelaniem
do służb porządkowych! I on ma się za katolika?! To jest zbolszewizowany
łobuz i nic więcej!! Za tego rodzaju jego pogróżki już powinien siedzięć w ciupie
i czekać na surowy wyrok!! No,ale widać i czuć,że nasza Prawica ma dygotki w
łydkch! A to nic dobrego nie wróży!!!!

Jan Orawicz - 04.07.18 22:02
Panie MariaN,podzielam Pańskie widzenie Polskich spraw.
One idą na dobre naszej Ojczyżnie Miłej! Na Polskich drogach
prowadzących do normalności, wciąż ubywa różnych zatorów -
jako spadku po Wwaadzdzyyy Ludowej! To cieszy z bliska i z
oddali!!! Bogu Dzięki!!!!

MariaN - 04.07.18 14:40
Patrzac historycznie jesteśmy w bardzo waznym okresie, nie wszyscy to zauwazają to jest normalne, żeby widzieć te zamiany trzeba mieć wieloletnią wiedzę analityczną i socjopollityczne przygotowanie. To co sie dzieje to wielka przemiana, to przekształacanie Polski z I II III czy juz nawet IV RP. Od 2015 historycznie będzie to już po prostu POLSKA, na wieki wieków, mądra wolna sprawiedliwa bogata suwerenna otwarta na inne nacje, w której nie bedzie juz miejsca dla postkomunistycznych i okrąglostołowych zdrajców. Ale to nastąpi etapowo powoli, pokojowo, nie ma innego wyjscia. Ci tuskowi zadymiacze tylko czekaja aby wzniecic pozar, od 3 lat cały czas prowokują zajścia, ale niedoczekanie. B. dobrze Ziobro robi, wyłuskiwać tych najwiekszych aferzystów systematycznie i do pierdla, reszta złodziei niech codziennie robi w gacie ze strachu. A to co teraz mamy musimy jako Polacy przetrwać, może w 2 kadencji będzie spokojniej, zwykłym ludziom coraz lepiej sie żyje i nie w głowie im popierać postkomune czy tuskowych frustratów

Lubomir - 04.07.18 10:26
Euro-cwaniakowi Guyowi Verhofstadtowi wypomniano już udowodnione związki z Gazpromem i Moskwą. Parteigenossen Timmermans zachowuje się niemal identycznie, jak wcześniej wymieniony rosyjski lobbysta. Marksizm-leninizm zawsze miał dwie stolice Berlin i Moskwę. Nic się nie zmieniło. Sanktuarium eurokomunistów to ciągle mauzoleum Lenina. Wytyczne dla jego wyznawców wciąż płyną z Moskwy i Berlina.

Antoni W - 03.07.18 18:52
...No cóż,wyhodowaliśmy na własnej krwawicy armię cwaniaków
i darmozjadów - niepolskiego pochodzenia!!! Są wszędzie tam,gdzie
można grzać swoje zadki na wysokich gażach! Wielu z nich to z
pochodzenia skomunizowani Żydzi. Ich medium do "Gazeta Wyborcza"
czerwonego Szechtera -Michnka,którego brat Stefan - jako bandyta UB
forował wyroki śmierci na żołnierzach AK! Jak PiS doszedł do władzy,
zaczęto poszukiwania tego czerwonego łotra.Ale wnet ta sprawa ucichła!
Wychodzi na to,że ten bandyta jest nadal nietykalny!! A no,bo to z
pochodzenia Żyd,czyli w Polsce postać chroniona!!!! I na to nie ma
mocnych!! Ale stanie bandyta przed Obliczem Pana Boga! Jego brat
Adam Michnik,a ściślej Szechter powinien jednak mieć zakaz wydawania
tego swojego szmatławca, rozsiewąjącego w Polsce czerwoną obłudę!!!

Wszystkich komentarzy: (16)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Lutego 1859 roku
Zmarł Zygmunt Krasiński, polski poeta i dramaturg (ur. 1812)


23 Lutego 1982 roku
53% mieszkańców Grenlandii opowiedziało się za wystąpieniem z Unii Europejskiej


Zobacz więcej