Poniedziałek 11 Listopada 2019r. Imieniny: Bartłomieja, Gertrudy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 08.02.16 - 16:51     Czytano: [715]

Petru BekaCoraz więcej głupstw i gaf w wykonaniu Petru, daje nadzieję na dobrą zabawę, czyli "bekę"

Petru, czyli beka

Zbiera się coraz więcej przykładów na to, że z tego Petru będziemy mieć w kabarecie pożytek. Już po kilku gafach widać, że da nam pożyć. Będzie niezła beka. Po przekroczeniu „Rubikonia” zaliczył święto „sześciu króli” i zamach majowy J. Piłsudskiego w 1935 roku, po czym przepowiedział upadek PiS-u, bo według niego imperia upadają u szczytu potęgi. Tu dał przykład Rzymu, który trwał jednak 300 lat dłużej. Sejm niemy pomylił z głuchym. Poradził posłance Pawłowicz elegancko, żeby „walnęła się w łeb”, ale może sam by się walnął profilaktycznie, kiedy podżega ludzi do wojenki z rządem, grozi awanturami ulicznymi z udziałem KOD-owców.

Jedną taką akcję przegrał z kretesem, w Parlamencie Europejskim. Pracowicie przygotowana ze Schetyną, pewnie z niejawnym udziałem Tuska, dywersja przeciwko polskiemu rządowi, niestety spaliła na panewce, po zasadniczym wystąpieniu premier Beaty Szydło. Jak się wtedy zachował nowoczesny Petru? Ogłosił, że Parlament Europejski to taki cyrk, który o niczym nie decyduje… Dobrze, że cyrkowcy Schulz i Verhofstadt tego nie słyszeli. Petru widocznie zna kogoś, kto naprawdę decyduje i następnym razem odwoła się do niego, by szkodzić „pisowskiemu rządowi”. Takie ma polecenie służbowe.

Zwracam uwagę, że w Warszawie mamy rząd, do którego naród desygnował partię Prawo i Sprawiedliwość i ten rząd jest rządem polskim. To niby drobiazg, ale różne Gugały i inne zakały z upodobaniem używają przymiotnika „pisowski” z charakterystycznym syczeniem a la Niesiołowski. Tego rodzaju nowocześni patrioci ostatnio dokazywali w Senacie, polemizując z uchwałą dotyczącą chrztu Polski. Bardzo im nie odpowiada „pisowski” Mieszko I, który gwałcił, palił i był zabijaką, jak to „pisowiec”. Po co mu był chrzest? Nie lepiej było przyjąć gender? Dziś bylibyśmy w awangardzie postępowej Europy, jeżeli w ogóle byśmy byli. Genderyzm nastawiony jest bardziej na doraźną uciechę niż na perspektywę demograficzną.

Wracając do spraw bieżących, Petru wyraził obawę, czy 500 zł na każde dziecko, nie zostanie przepite przez ojców pijaków? Bardzo śmieszne! Możemy liczyć na codzienne uwagi wesołego Ryśka, ponieważ jest stałym gościem we wszystkich telewizorach, w każdej sprawie. A jak wiadomo ilość lubi przechodzić w jakość.

Jan Pietrzak

Wersja do druku

Lubomir - 09.02.16 19:34
Coś mówiono o rumuńskich korzeniach Petru. Pewnie to podobne korzenie, jak korzenie Klausa Johannisa, obecnego rezydenta, przepraszam - prezydenta Rumunii. Ci ukorzenieni coś dziwnie sprzyjają imperatorowej Merkel a także jej nienawistnej i niszczycielskiej polityce.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Listopada roku
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI


11 Listopada 1673 roku
W bitwie pod Chocimiem wojska polskie pod dowództwem het. wielkiego koronnego Jana Sobieskiego pokonały wojska tureckie.


Zobacz więcej