Niedziela 23 Lutego 2020r. - 54 dz. roku,  Imieniny: Damiana, Romana, Romany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 16.07.08 - 12:42     Czytano: [3278]

Europejczyk od urodzenia
WIELEBNY I WIELBIONY, PRZEZ ZDRAJCÓW

Motto: TAKI WIELOOSOBOWY, WIELOMÓWNY, WIELOLICOWY, WIELOPARTYJNY...

Żyję w nowej epoce. Dopiero 8 lat temu się zaczęła, i mogę śmiało powiedzieć, zdrajca (w komunistyczno-kapitalistycznym) ustroju w Polsce ma społeczne poparcie i wzięcie. Wystarczy tylko publicznie powiedzieć lub napisać coś w tym rodzaju, jak to było u Czesława Miłosza vel Chodasiewicza w jego twórczości, jako typa zdobywania aplauzu u zdrajców ku zapamiętaniu się tym atakom i bycia nim, sympatykiem lub zwolennikiem antypolonizmowi. To samo
można przypisać niejakiemu „Bronisławowi Geremkowi”, prawdziwe jego imię i nazwisko brzmi, Berele Lewartow, który antypolonizm miał zakodowany jak sygnał, jak hasło, jak trucizna (u czarnej wdowy), pająka.

To prawda, zareagowałem tego samego dnia kiedy zginął w wypadku samochodowym, prawie zaraz – u siebie – na Forum Ustka, i wprowadziłem dysputę pod wątkiem w dziale Polityka, w tytule tak jak się naprawdę nazywa: „Berele Lewartow”. Za czym wrócę do nich, chciałbym jednak przedstawić Świat Zdrajców w Polsce – dla których tacy jak wymieniony Miłosz – Chodasiewicz i Geremek – Lewartow są bożkami pierwszego gatunku... „Nadludźmi”.

Oto głosy sztucznych pajacyków:

1. Jan Lityński: „Dla Polski jego śmierć to utrata jedynego chyba męża stanu”, czy „który rozumie interesy Polski”, czy „czuł się spełniony – podpisanie umów Okrągłego Stołu”, czy „był jednym z architektów polskiej drogi do niepodległości”, czy „był bardzo wrażliwy na podłość”.

- Koniec tych idiotyzmów ! Lityński, do teatru kukiełek i tam gadać o żydowskich manipulacjach. Może dzieci nie zauważą różnic, kto kim pachnie...

Ze „ślicznotą” Lityńskim miałem krótką przygodę. Było to w roku 2006, akurat był na urlopie w Ustce. Przechodził (ze swoją świtą), było kilka osób i tak sobie spacerkiem szli po „ślicznej” uliczce pod nazwą „Pawła Findera”, bohatera Rosji Sowieckiej, bohatera samego Stalina, cóż za spotkanie... Chyba on nie zauważył tego patrona – poniekąd – w wolnej Polsce. Jeśli „w wolnej” to ja nie rozumiem, prędzej demokratycznej Polsce, bo w „demokracji” tacy „bohaterzy” jak komuniści z NKWD, z ramienia „tatusia Stalina” powinni być zapewne gloryfikowani..., i są jak widać ! – Żydzi uwielbiają „swoich”. A że ten czy inny był (s.s.), to taki mój szyfr, to nic nie szkodzi. Więc spojrzeliśmy na siebie, a ja do niego od razu z marszu, jak z „Bluesa Kwaśniewskiego”: Bój to jest nie nasz a wasz – coś podobnego chyba się nie mylę. – Ty, bohaterze spod górki piaskowej, zdradziliście Robotnika polskiego ! – Wy, zdrajcy ! Zauważyłem że przyspieszył ze swoją świtą kroku i znikł w ulicę Marynarki Polskiej. Pouciekali tchórze !

2. Włodzimierz Cimoszewicz: „Jego aktywność międzynarodowa przyniosła naszemu krajowi wiele dobrego”.
3. Jacek Saryusz-Wolski: „W sprawach zasadniczych dla Polski był niezawodny”.
4. Norman Davies: „Mało było i jest w Polsce takich ludzi jak Bronisław Geremek”, czy „Był jedną z najlepszych twarzy, którymi mogliście się pochwalić, był najlepszym ambasadorem Polski”, czy „był człowiekiem przyjaźni, dialogu, kompromisu”.
5. Donald Tusk: „Bez reszty oddany naszej ojczyźnie”, czy „Geremek był człowiekiem bez reszty oddanym sprawom Polski i Polaków (...) dla dobra Ojczyzny”.
6. Aleksander Kwaśniewski: „Odszedł od nas wspaniały człowiek, wielki Polak”, czy „To Geremek wprowadzał Polskę do demokracji”, czy „Wyjątkowy człowiek”.
7. Jerzy Buzek: „Stawiał Polskę na 1. miejscu”, czy „Był gorącym patriotą”.
8. Bronisław Komorowski: „Niósł sztandar wolności”.
9. Bogdan Borusewicz: ”Patriota najwyższej klasy”, „Był człowiekiem, który w szczególny sposób zasłużył się Polsce”, czy „Przyczynił się do odejścia komunistycznej dyktatury”.
10. Władysław Frasyniuk: „Odszedł wielki człowiek. Osoba, której polskie społeczeństwo zawdzięcza niezwykle dużo”, czy „Uczył nas otwartości i tolerancji”.
11. Marek Edelman: „Był Europejczykiem od urodzenia”.

- Dość! Dosyć! Bo mi to za bardzo pachnie gównem... A co w tym jest podejrzliwego, że sami żydzi się wypowiadają. – Co wy tacy w sobie zakochani, jakby wam brakowało zbliżeń z niewiastami ? Szowinistyczne i snobistyczne, jakby połamane abecadło. Nie będę już podawał tych (kokieteryjnych cytatów błaznów), bo oprócz N. Daviesa – choć go wcale w tych wypocinach nie bronię, to ta reszta wiadomo z jakiego korzonka pochodzi. Wszyscy na siłę chcą być Polakami, no to gdzie są żydzi ?! Jeśli wstydzicie się żydowskiego pochodzenia to wasze opinie są nie honorowane. Bo ja bym wolał usłyszeć jak żyd mówi nie o żydzie a o Polaku. Chyba faktycznie takiego autorytetu nie było przed nim wcale. Chyba nie. Cholera, nie mogę sobie przypomnieć, kto był lepszy od niego patriotą ?

Ale ja wiem to, że mamy przez żydów bałagan, społeczno-socjologiczny burdel, zatem odbijamy sobie piłeczki jak groch o ścianę...

...........................................................

A teraz druga strona medalu.
13 lipca 2008 roku o godzinie 14:22, na Forum Ustka wprowadziłem wątek, nowy temat pt. Berele Lewartow. Oczywiście zacząłem od wiersza pod tym samym tytułem, dedykując Mistrzowi kamuflażu. Podam go ponownie, ale w zapisie nie wierszowanym:
Odszedł towarzysz. Członek PZPR. Historyk od kurtyzan w Paryżu – zdobył przez nie... „doktorat”! To ważny szczegół lub drobiazg, taki erotyczny łowca ładnych nóg. Później powiedzą szeptem w kuluarach; niezły z niego pieszczoch i oryginał. Wiedzieli jedynie o nim, że nienawidził Polaków, szczególnie tych, którzy znali jego prawdziwy życiorys. Dzięki posłuszności do UB i SB – mógł poruszać się po Europie w gorącym objęciu komunizmu. – Dlaczego memu Ojcu zabraniali opuszczenia „Żelaznej Kurtyny”!?

...........................................................

OJCIEC CZWORGA DZIECI

Kilka tygodni temu, ojciec czworga dzieci popełnił samobójstwo, z przyczyn dramatycznej sytuacji materialnej. Dlaczego to przypominam, bo wówczas TVN24 i Superstacja nie nadawała non stop o tym biednym nieszczęśniku – Polaku. A tu proszę, Berele Lewartow zginął w wypadku drogowym, i jakaż to jest pokazowa (sprawiedliwość społeczna)?...

„NIENAWIDZĘ NARODU POLSKIEGO”

Te ważne słowa publicznie oświadczył Berele Lewartow. Więc proszę nie starać poprzewracać mojej inteligencji, bo jest jak skała z granitu ! (13.07.2008).

W MOIM POJĘCIU TO JAKIEŚ OSZOŁOMSTWO !

Nigdy nie słucham bredni z kronik zapisanych przez tak zwanych „mędrców”. Dlaczego muszę o kimś mówić (po śmierci) dobrze, jak był kanalią ! Tym tropem to każdy zbrodniarz z NKWD i UB, był... „aniołkiem”!!! – Nie panowie – „dżentelmeni”; ja wiem co jest białe a co jest czarne, choć w kościele przebywam najbliżej ołtarza. W Polsce okropnie zasiana jest głupota i, cwaniacy nadal ją sieją...

Odnalazłem „Niezależne Forum:
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=1992.0

Wątek: Berele Lewartow vel Bronisław Geremek – imię jego niech będzie zapomniane !

I tam świetnie napisał czytelnik Rosyty, cytuję:
„Media polskojęzyczne dzisiaj oszalały. Nawet Mao nie miał takiego PR. Stwierdzenia typu: „Wielki polski patriota” chyba obrażają tych prawdziwych zazwyczaj zapomnianych patriotów, którzy często w męczarniach oddawali życie za Polskę.
Ps. Szkoda że z takim zapałem nie komentowano rocznicy Rzezi Wołyńskiej”.

- Zauważcie Drodzy Czytelnicy, jak wszystko jest dobrane, jak media układają się, jak wiedzą a udają. Dlaczego ? Bo w Polsce są sami... u d a w a c z e !

SŁUCHAJCIE „DOBRAŃCY”!

Nie uważajcie że Polacy są tacy głupi. Polacy potrafią docenić żyda, który jest propolski i w sprawach Polski jest zdolny oddać życie. Przykład, Romuald Traugutt. Ale my, Polacy nie będziemy gloryfikować kogoś – obojętnie czy jest żydem, arabem, murzynem, indianinem który, opluwa Polskę a Naród Polski nienawidzi. Polak ma za zadanie bronić swoją Ojczyznę; to Głos Przodków, którzy tak samo podobnie czynili, w Imię Matki co się zwie: POLSKA !!! Berele Lebartow – właśnie – nienawidził Polaków ! A zresztą, jak można wierzyć komuś kto był stalinowskim komunistą !!!???

I proszę, to moja jest Prośba, w Imię Narodowych Polskich Poetów, nie gloryfikować go jako „wielkiego patriotę”, bo prawdziwy Patriota nigdy nie wchodzi w układy z okupantami !

OPINIE RÓŻNYCH ZORIENTOWANYCH I NIEZORIENTOWANYCH

Czytam na witrynie Polska – Fakty Interia.Pl. dwie przeciwne sobie opinie. Pod nickiem „polak” czytam: „Tyle jadu i nienawiści, a gdyby nie Ten Wielki Człowiek to do dzisiaj by była komuna”.
I zaraz riposta od „dziadka”: „Jaki on wielki ?! Przecież to był sekretarz POP PZPR na uczelni Uniwersytetu Warszawskiego”!!!!!

Ten przykład jest trafny, jak udało się okupantom poprzez media wysuszyć intelekt wielu ludziom w Polsce. Głos ten niby „polaka” jest dokładnym głosem idiotyzmów. I za karę: Niech żyje IDIOTYZM !!! A chór odpowiada:
Niech żyje ! Niech żyje ! Niech żyje ! (14.07.2008).

...........................................................

OGRYZEK LEŻY W KAŁUŻY

Anegdota

Ogryzek leży w kałuży,
przed chwilą żyd przeszedł tędy
spojrzał na ogryzek – przemyśliwał,
ile by na nim zarobił jeszcze.

NORWEGOWIE

„Kochają” nas tylko żydzi – nie Norwegowie.
Ja bym wolał żeby kochali nas Norwegowie...

Zygmunt Jan Prusiński
15.07.2008 - Ustka

Wersja do druku

Lubomir - 21.07.08 10:38
Europejczycy czy profesjonalni Judasze?. Nieraz w historii Polski zdrajców obwoływano arcypatriotami. Jednak prawda zawsze wygrywa, choć dopiero po jakimś czasie. Dziwnie w globalizowanej i europeizowanej Polsce przez godnych politowania pseudohistoryków, zniekształca się historię Polski. Eksponuje się historię zaborców, np cesarsko-królewskich Prus w Poznaniu, czy cesarsko-królewskiej Austrii w Krakowie. To wyrafinowana forma szkodnictwa. A dlaczegóż to nie należy eksponować sarkofagów pierwszych, piastowskich władców Polski w Katedrze Poznańskiej, na Ostrowie Tumskim, czy polskich królów w Królewskiej Katedrze na Wawelu?. Zabrania tego globalna, czy europejska poprawność?. Promocja historii zaborców to czysto antypolska robota. Polityka historyczna państwa nie może polegać na gloryfikowaniu obecności zaborców na jego terytorium.

Włodzimierz Kowalik - 19.07.08 23:39
Tak samo wybitna postać "międzynarodówki" jakiejkolwiek (europejskiej, światowego ruchu niesprwiedliwości społecznej, antyimperialistycznej, demokratycznej, dialogu, wielokulturowej, komunistycznej, antykomunistycznej itp.) jak Rosa Luxemburg, Fejga Daniluk-Brus (Helena Wolińska), Minc, Maria Korbel (Madelaine Allbrigth), Kissinger, Berman, Trotskij, Retinger, Lenin i setki (sic!) innych lepiej lub gorzej znanych.
Czas pokaże czy trafi na tam gdzie Moses Mordachei-Levy (Karol Marks), Brus, Engels, Kuroń czy też będzie wylansowany jako kultowa postać podobnie jak Einstein (największy Einstein wśród Einsteinów) albo Anna Frank (największa Einstein wśród nastolatek) i, stanie sie największym Einsteinem wśród Europejczyków.
Gdyby ktoś sie zdziwił że, w towarzystwie lamentujących jest Norman Davies to przypominam że Angloceltycy uważają nazwisko Davies (Dawidowski, Dawidowicz - jak panieńskie nazwisko matki Tuska) jest nazwiskiem żydowskim.

Marian - 19.07.08 12:02
Wszyscy się zastanawiali gdzie tragicznie zmarłego europosła pochowają i jaki przy tej okazji będzie obrządek. Zupełnie niepotrzebnie. Stało się tak jak powinno. "Mąż stanu" będzie pochowany standartowo, czyli Katedra św. Jana + Powązki

Antek - 18.07.08 14:05
Jego książka o kurtyzanach paryskich może stać się podręcznikiem wychowania seksualnego w szkołach polskich. Pewnie wpadnie na to min. oświaty Hall.

JP.. - 17.07.08 21:02
Berele Lewartow najwięcej nie nawidział Narodu Polskiego- Polski i Polaków. Tak odwdzięcił się Polsce Żyd-komunista, który jadł polski chleb i żył z pracy tego znienawidzonego narodu.. Wysokiej rangi mason-syjonista szkodzil Polsce, nieujawniony, wszędzie, gdzie mógł.

Bronek - 16.07.08 17:35
Tyle o "patriotyźmie" wroga Polaków a ani jednego słowa o złamaniu przepisów drogowych. Jeżeli Polak spowoduje wypadek to winny jest, bo nie dostosował prędkości do warunków drogowych, że naraził innych na niebezpieczeństwo, że spowodował katastrofę. Tym razem organa ścigania nie widzą złamania przepisów drogowych, bo im wszystko wolno.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Lutego 1998 roku
Ratyfikacja konkordatu pomiędzy Stolicą Apostolską i Polską


23 Lutego 1766 roku
Zmarł Stanisław Leszczyński, król Polski (ur. 1677)


Zobacz więcej