┼Üroda 24 Kwietnia 2024r. - 115 dz. roku,  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

| Strona g┼é├│wna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Agamemnon
23.04.24 18:16
23.04.2024 r. - Tusk niebezpiecznie odmawia rozwi─ůzania problem├│w polskiego rolnictwa w zwi─ůzku z cenami dumpingowymi narzucanych przez Ukrain─Ö Pa┼ästwu Polskiemu.

 -------------------------------
Agamemnon
22.04.24 19:40
NIe sadz─Ö, ┼╝e s─ů to jaki┼Ť "durnotki". Raczej dojrza┼éa ponadczasowa poezja.

 -------------------------------
Agamemnon
18.04.24 19:22
W ┼Ťwiecie dzia┼éa oko┼éo 16 tys. polskich agent├│w o profilu lewackim - wg wypowiedzi emerytowanego funkcjonariusza SB w Rozmowach Niedoko┼äczonych RM. Zadanie - rozbija─ç jedno┼Ť─ç Polonii. Z doniesie┼ä wynika, ┼╝e dzia┼éalno┼Ť─ç ich jest skuteczna.

 -------------------------------
pani Karo
18.04.24 14:53
Dzi─Ökuj─Ö za ten artyku┼é odnosz─ůcy si─Ö do ksi─ů┼╝ki, ale r├│wnie┼╝ do wielu publicznych wypowiedzi pani Szczepa┼äskiej, kt├│ra mia┼éa odwag─Ö m├│wi─ç i oczekiwa─ç rozliczenia oszust├│w, gdy┼╝ w kwestiach w┼éasnej dzia┼éalno┼Ťci opozycyjnej w PRL czy polonijnej w AU by┼éa nieobarczona wstydem zaniechania czy ha┼äbienia si─Ö wsp├│┼éprac─ů. S─ůdzi┼éam, jak Pan, ┼╝e pod artyku┼éem odb─Ödzie si─Ö dyskusja, ciekawa informacji, pog┼é─Öbienia tematu poprzez ┼Ťwiadk├│w wydarze┼ä, Polak├│w, kt├│rzy w jaki┼Ť spos├│b byli zwi─ůzani z tymi instytucjami oraz wspomnianymi osobami, niestety zupe┼éna cisza. Mo┼╝liwe, ┼╝e jest obawa, gdy┼╝ komentarz i wej┼Ťcie do dyskusji zawsze powoduje dodatkowe pytania, "najlepiej nie wychyla─ç si─Ö, nie przypomina─ç", przykre.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:
Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:


GI KWORUM ISTNIEJE
OD 2.10.2006 ROKU

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony┬áo zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

24 Kwietnia 1883 roku
Urodzi┼é si─Ö Jaroslav Hasek, czeski powie┼Ťciopisarz, autor popularnych "Przyg├│d dobrego wojaka Szwejka".


24 Kwietnia 1915 roku
Rozpoczęła się rzeź Ormian w Turcji.


Zobacz wi─Öcej