Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Piątek 23 Lipca 2021r. - 204 dz. roku,  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 27.04.21 - 19:38     Czytano: [349]

Klasa średnia musi zginąć...?


Dokąd zmierza świat? Czy do samozagłady? PANDEMIA jako pretekst do realizacji planów wielkich korporacji?

"-KLASA ŚREDNIA MUSI ZGINĄĆ..." - ROMAN KLUSKA, zniszczony przez lewicowy układ okrągłostołowy przedsiębiorca, były właściciel "OPTIMUSA" i portalu ONET oraz ponad 30. firm w Polsce, osiągający sukcesy na światową skalę.
Sam Bill Gates fatygował się do siedziby Optimusa w Nowym Sączu. Korporacje amerykańskie zaproponowały mu 500 mln. dolarów za jego biznes. Nie zgodził się.
Jednak pod naciskiem systemu i służb państwa polskiego tj. prokuratury i sądów został pozbawiony majątku i postawiony przed sądem za wyimaginowane malwersacje. Został uniewinniony ale majątku nie odzyskał.
Dostał małe odszkodowanie na otarcie łez. System był w amoku. Roman Kluska był zagrożeniem dla postkomunistycznego systemu i układu okrągłostołowego. Nie miał szans w starciu z państwem używającym gangsterskich i mafijnych metod zwalczania wyznaczonych przez system osób do tzw. inwigilacji i zniszczenia.
Musiał zostać "skasowany". To nie on miał bogacić się. Beneficjentem transformacji miała być nomenklatura postkomunistyczna a właściwie potomkowie tych co w 1944 r. wkroczyli do Polski w kufajkach i walonkach na czołgach Stalina....

"....PANDEMIA jest tylko świadomym, zaplanowanym wyborem biznesowych korporacji w celu realizacji innych planów.
Miano do wyboru, albo wywołać światowy konflikt (wojnę) albo jakiś inny kataklizm (np. zarazę).
Ma nastąpić "światowy ład korporacyjny".
Zamiast państwa i narodów główne role mają odgrywać wielkobiznesowe korporacje.
Nastąpi bardzo silne uzależnienie większości populacji świata od władz i korporacji.
Zostanie wyparty pieniądz papierowy. Każdego niewygodnego obywatela państwo(korporacje) będzie miało MOŻLIWOŚĆ ubezwłasnowolnienia i zablokowania.
Prawa człowieka zostaną znacznie ograniczone. Konstytucje nie będą już miały znaczenia.
Granice państw mają mieć formę umowną.
Głównym celem coraz bogatszych korporacji ma być skomunizowanie społeczeństw....."

"Światowy ład korporacyjny" jest w kolejnej fazie realizacji. Zakaz działalności gospodarczej pod pretekstem pandemii i w następstwie likwidacja średnich i małych firm oraz firm rodzinnych dysponujących dużą niezależnością od państwa. Korporacjom państwowym i dużym firmom krzywda nie dzieje się. One bogacą się jeszcze bardziej w czasie tzw. "plandemii".
Są chronione i finansowane przez państwo. Jako przykład można podać korporacyjny ORLEN wykupujący bankrutujące firmy w wyniku tzw. "lockdownu" zgodnie z planem. Państwo ma tylko ok. 30 % akcji Orlenu. Resztę mają korporacje. Np. korporacja firm Kulczyka bije rekordy zysków.
Masowo upadają i bankrutują małe i średnie firmy z czego rząd cieszy się chyba najbardziej wysyłając zagony policji na chcących pracować i prowadzić biznes Polaków, pod pretekstem walki z tzw. wirusem koronowym.

Czy takiego porządku świata pragną narody i cała populacja na ziemi?
Niestety, Kluska musiał ulec, gdyż system nie pozwalał dalej rozwijać się, bogacić Polakom i uniezależniać się od państwa i korporacji.

Proszę dokładnie wsłuchać się w wypowiedzi R. Kluski, praktyka wolnego, nieskrępowanego biznesu i wytrwać do końca wywiadu.

Cały wywiad z Romanem Kluską w linku poniżej.


Jan Kosiba

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

23 Lipca 1951 roku
Zmarł Adam Stefan Sapieha, książę, arcybiskup, metropolita krakowski, kardynał (ur. 1867)


23 Lipca 1909 roku
Zmarł Zygmunt Noskowski, polski kompozytor, pedagog, dyrygent i krytyk muzyczny (ur. 1846)


Zobacz więcej