Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Piątek 14 Maja 2021r. - 134 dz. roku,  Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.04.20 - 15:27     Czytano: [864]

Dział: EKOInformacje

Czas po koronawirusie


Niektórym ziejącym nienawiścią do otoczenia, byłoby bardzo na rękę, żeby zakończyły się wreszcie dzieje takich "mało wartościowych narodów", jak Włosi, Hiszpanie, Francuzi, Polacy, Węgrzy czy Czesi. "Wirusowy kocioł" w Europie - całkowicie odwrócił uwagę świata od tego, co tak naprawdę dzieje się w Palestynie, Libanie, Iraku i Syrii. A to przecież, tam wciąż trwa autentyczny kocioł. I wciąż nie widać - realnego, pozytywnego finału.

Wszelkie nieszczęścia ludzkości - serwowane szczęśliwym Włochom i Hiszpanom, muszą budzić zdziwienie. Włosi to przecież matuzalemowie Europy. Stulatkowie "na chodzie", nigdy tutaj nie dziwili nikogo. Hiszpanie z kolei wiodą prymat - najzdrowszych ludzi w Europie. Odebrali go Włochom, by osobiście cieszyć się - z tytułu najzdrowszych ludzi kontynentu. Maski ochronne w tych śródziemnomorskich państwach, były noszone całkiem dobrowolnie - przez bardzo wiele osób. Najczęściej przez dojeżdżających do pracy na skuterach i rowerach.

Włosi i Hiszpanie zostali uszczęśliwieni infrastrukturą G-5. Wiele odkrywczych umysłów zauważa tajemniczy związek technologii G-5 i nagłego spadku odporności immunologicznej ludzi zamieszkałych na obszarach objętych tą technologią. We włoskich czy hiszpańskich infrastrukturach strategicznych nie było zakazu stosowanie chińskiej technologii. Ten problem zauważyła generalicja amerykańska. Rozpoczęła się cicha wojna o elektroniczną kontrolę nad Europą i światem. Po stronie Amerykanów stanęły: Ericsson i Nokia. Czy gdyby obszar Włoch i Hiszpanii elektronizowała Ameryka, byłoby mniej zakaźnie chorych i zmarłych? Prawdopodobnie zachorowalność byłaby na podobnym poziomie. Jeżeli coś szkodzi, to nieistotne czy pochodzi z Wuhan czy z Nowego Jorku.

Coś musi być na rzeczy z tymi najnowszymi technologiami, ponieważ Belgia ogłosiła ostatnio, że wycofuje się z technologii mobilnej piątej generacji. Zatem instalowanie G-5 w europejskich bazach NATO, też daje dużo do myślenia. Chińczycy zapewniający Włochom równowagę finansową, ekonomiczną i handlową, nagle stali się niewygodni i niebezpieczni dla Amerykanów. Amerykanie nie lubią dzielić się wpływami, z kimkolwiek. Na konfrontacji amerykańsko-chińskiej zaczynają cierpieć najbardziej Włosi. Cierpi także Unia Europejska. Zarówno obronność, jak i gospodarka podporządkowane są specjalistom od ludzkiego zdrowia, higieny osobistej i urządzeń sanitarnych. To jedynie może oznaczać powolną likwidację Europy.

Prognozy Włochów przewidywały tegoroczny wzrost wpływów z turystyki o jeden miliard euro...Jak na razie, zanosi się wyłącznie na straty. Mający historyczne doświadczenie w walce z tyfusem Niemcy, jak gdyby najszybciej wychodzą z epidemii. I to oni chyba chcieliby całkowicie zaopiekować się schorowaną Europą. Oby odpowiedzią Europy nie było pełne uzależnienie się od Waszyngtonu czy Berlina, ale partnerstwo technologiczno-przemysłowe Włoch, Hiszpanii i Francji - z Polską, Węgrami, Czechami, Litwą, Chorwacją, być może również z Ukrainą.

Nie wyszło Polsce przejęcie niemieckiego "Condora" ale sojusz LOT-u z Włoskimi Liniami Lotniczymi, powinien stać się kamieniem milowym Nowej Europy. Europy po pokonaniu podstępnego wirusa i wrogów jej jedności i jej sukcesów. Włosi mają gigantyczny dorobek i ogromne koneksje na lotniczej mapie świata. Państwa Maghrebu, to wręcz włoska strefa wpływów. Mamy już wspólne z Włochami sukcesy gospodarcze w Etiopii, możemy odnosić ich o wiele więcej. Razem robiliśmy Renesans, stać nas na to, żeby razem robili Odnowę. Powrót europejskich firm - wyprowadzonych z Europy do Chin, wydaje się całkowicie realny. Oby ich "Ziemią Obiecaną" stała się m.in. Polska i Włochy.

Lubomir

Wersja do druku

Perth - 25.04.20 4:05
Rzecz o tym jak nadmuchać plastikowego kota aby wyglądał jak tygrys.
A oto przepis autora na taki sukces.
"Państwa Maghrebu, to wręcz włoska strefa wpływów.- tak stoi i dalej powyżej napisane... Mamy już wspólne z Włochami sukcesy gospodarcze w Etiopii, możemy odnosić ich o wiele więcej. Razem robiliśmy Renesans, stać nas na to żeby razem robili Odnowę.
Otóż ten Renesans już był, kiedy jeszcze Lubomira nie było. Pierszą odnowę w Abisynii Włosi robili w latach 1984-1896 ale dostali w cztery litery pod Aduą. Drugą odnowę chciał wprowadzić włoski gbur i cham Duce i rozpoczął politykę rasistowską, według której Włosi mieli być rasą nadrzędną, a gorsi Afrykanie zostali pozbawieni praw. W 1935 Włochy dokonały inwazji na Abisynię. W trakcie wojny Włosi dopuścili się szeregu zbrodni, takich jak używanie broni chemicznej tzn. gaz musztardowy i fosgen. Gaz musztardowy zrzucano z samolotów. Trzecią odnowę Włosi wprowadzali już przy boku Hitlera.
Hitler i Mussolini, bracia w faszystowskiej wierze i sojusznicy podczas II wojny światowej, przyczynili się do niewyobrażalnych cierpień i śmierci milionów istnień ludzkich.
Czwartą odnowę już dla "zjednoczonej" Europy wprowadzili (i ta odnowa trwa) włoscy komuniści, Altier Spinelli, Ernest Rossi i Eugenio Colorni, z zawołaniem, że: Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa... Zaczadzeni taką wizją "zjednoczonej Europy", polscy komuniści- trockiści Jacek Kuroń i Żyd Karol Modzelewski stworzyli w w 1964 "List otwarty do Partii" w którym proponowali jeszcze większy zamordyzm i ulepszenie komunizmu w Polsce i Europie, za co janczar- komunista pochodzenia żydowskiego i prezydent Polski "Alek" Kwaśniewski uczepił im Orła Białego".
A jeśli chodzi o te sukcesy gospodarcze w Etopii...
Mamy już wspólne z Włochami sukcesy gospodarcze w Etiopii, możemy odnosić ich o wiele więcej. Razem robiliśmy Renesans, stać nas na to, żeby razem robić Odnowę - czytam powyżej.
Największe sukcesy już są za nami. Komuna żydowsko - rosyjsko-polska i włoska wspierała komunistów Etipskich. Obecnie te sukcesy są takie jakie są. Polska w ramach pomocy humanitarnej wspomaga jeden z najbiedniejszych krajów świata. ...
Import z Etiopii w 2018 r. wyniósł 4,8 mln EUR. Etiopia jest 114. partnerem Polski w obrotach handlu zagranicznego. W 2018 r. obroty handlowe Polski z Etiopią wyniosły 25,9 mln USD (spadek obrotów o 2%).
W 2019 r. już 22 etiopskich studentów otrzymało polskie stypendia Łukasiewicza. W perspektywie sprowadzanie więcej Etiopczyków do Polski i nadanie im obywatelstwa i wtedy w ramach odnowy rozpocznie się współzawodnictwo z Ukraińcami o pracę w niemieckich zakładch pracy wykupionych w Polsce. Jedynym znakiem tego "sukcesu" jest skomplikowany kontrakt Ursusa w Etiopii. Dzięki takiej umowy wiążącej będziemy otrzymywać etiopski cukier, który zniszczy polską uprawę buraka cukrowego. Duet chińskich wdzięków z Afryką w ramach odnowy w gospodarce światowej - czyli ponowna kolonizacja i globalizacja trwa. Entuzjazm Lubomira i światowego lewactwa z takiego Renesansu wskazuje, że ten romans będzie jeszcze długo trwał. Pytanie tylko, czy będzie miał dobre zakończenie dla obu kochanków.
O czym innym razem.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

14 Maja 1926 roku
Do dymisji podali się premier Witos i prezydent Wojciechowski.


14 Maja 1900 roku
Rozpoczęły się II Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.


Zobacz więcej