Wtorek 16 Czerwca 2026r. - 167 dz. roku, Imieniny: Aliny, Anety, Benona
| Strona główna | | Mapa serwisu
dodano: 23.05.09 - 14:27
Czytano: [1092]
„Homoseksualiści są jak narkomani”
Osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu częściej mają problem z prawem. Z homoseksualizmem jest podobnie. Ma zły wpływ na społeczeństwo — mówi znany amerykański psycholog Paul Cameron w rozmowie z Katarzyną Zuchowicz na łamach „Rzeczpospolitej” 6 maja 2009 roku. Dr Cameron dowodzi, że homoseksualiści to kryminaliści i dewianci. Ponoć popełniają więcej przestępstw niż heteroseksualiści, trzy razy częściej molestują dzieci. Częściej niż inni biorą narkotyki... częściej niż heteroseksualiści oszukują w zeznaniach podatkowych, a nawet, że częściej uczestniczą w wypadkach drogowych. Podobno przebadał on nekrologi i stwierdził, że homoseksualiści żyją krócej.
Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

Netanyahu jest watażką
Marcel Fürstenau
Rosja napada na Ukrainę. Izrael i USA atakują Iran. W Afryce trwają wojny domowe. Czy to już koniec prawa międzynarodowego?...
13.06.26 - 13:11 |
Czytaj więcej


16 Czerwca 1965 roku
Wystrzelono pierwszą polską rakietę meteorologiczną Meteor.
16 Czerwca 1957 roku
Stracono Imre Nagya premiera Węgier w czasie powstania 1956 roku.