Wtorek 16 Czerwca 2026r. - 167 dz. roku,  Imieniny: Aliny, Anety, Benona

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.05.09 - 14:27     Czytano: [1092]

„Homoseksualiści są jak narkomani”

Osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu częściej mają problem z prawem. Z homoseksualizmem jest podobnie. Ma zły wpływ na społeczeństwo — mówi znany amerykański psycholog Paul Cameron w rozmowie z Katarzyną Zuchowicz na łamach „Rzeczpospolitej” 6 maja 2009 roku. Dr Cameron dowodzi, że homoseksualiści to kryminaliści i dewianci. Ponoć popełniają więcej przestępstw niż heteroseksualiści, trzy razy częściej molestują dzieci. Częściej niż inni biorą narkotyki... częściej niż heteroseksualiści oszukują w zeznaniach podatkowych, a nawet, że częściej uczestniczą w wypadkach drogowych. Podobno przebadał on nekrologi i stwierdził, że homoseksualiści żyją krócej.

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

16 Czerwca 1965 roku
Wystrzelono pierwszą polską rakietę meteorologiczną Meteor.


16 Czerwca 1957 roku
Stracono Imre Nagya premiera Węgier w czasie powstania 1956 roku.


Zobacz więcej