Czwartek 23 Listopada 2017r. - 327 dz. roku,  Imieniny: Adeli, Felicyty

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W> Panasiuk
22.11.17 22:44
Ślicznie dziękuję P. Lubomirowi i Janowi za miłe słowa i pozdrawiam

 -------------------------------
Jan Orawicz
22.11.17 22:14
Przeżyłem tamten czas bandyckiego napadu Niemieckich zbrodniarzy na Polskę! Licząc sobie 10 lat i 4 miesiące przeżyłem wejście nowego okupanta Polski na naszą umęczoną Ojczyznę w postaci ZSRR.Ten okupant zaczał wprowadzać też- przy pomocy karabinów i kazamatów swój porządek rzeczy.Jakby mało bylo zbrodni hitlerowskich na naszym narodzie,wprowadził zbrodnie Stalina! Te kolosy,pokazały nam i światu,jaki jest poziom ich zdziczenia! Zawieszano sobie złote krzyże i medale za napad na - o wiele od nich słabsze narody! Oto humanizm tych człekopodobnych potforów.Ten ważny temat,nadal leży odłogiem.Humaniści jakby nie dorośli do tego tematu! Może doszli do wniosku,że tak to musi być na tym Bożym świecie, opartym o Dekalog,który mówi:Nie zabijaj!!! A zabijanie nadal trwa - bezkarnie! Siłaczy to przykazanie nie obowiązuje.Nasz kościół też tak przygotował duchownych,że nie potrafią poruszać tego tematu pt.NIE ZABIJAJ!!! To jest niezwylke ważny temat na całym Bożym Świecie! Pojmowanie naszego żywota, mają w swoich pojęciach,panoszacy się ataiści,wolnomyśliciele itp.osobnicy z bardzo leniwą wyobrażnią,która im nie pozwala na myślenie logiczne!

 -------------------------------
Jan Orawicz
22.11.17 17:18
Gratuluje uczuć patriotycznych Polaka, wyrażonych poetyckim słowem. Bywa,że na łamach prawicowych mediów, sporadycznie można spotkać takie poetyckie perły.Wielu wydawców gazet nie wie,że małe formy literackie podnoszą poczytność mediów.Jest spory procent czytelników lubiących poezję, a takze mniejsze jej formy w postaci fraszek i wierszy satyrycznych. Chciwi wydawcy gazet nie chcą płacić wierszówek.Ale nie wiedzą,że tracą czytelników. Każdy twór monolityczny jest nudny! No cóż, przesadna chcitrość rodzi przykre owoce! Pozdrawiam Szanownego poetę!

 -------------------------------
Lubomir
22.11.17 13:48
Podobne odczucia musieli mieć moi Dziadkowie, kiedy po latach wracali z Pensylwanii - do tworzonej przez Paderewskiego, Piłsudskiego i m.in. Dmowskiego Rzeczypospolitej Polskiej. To literatura pisana sercem!. To piękna rzecz, Panie Władysławie!.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1205068 razy.

NZS "Ordynacja"

23 Listopada 1927 roku
Zmarł Stanisław Przybyszewski, pisarz i publicysta (ur. 1868)


23 Listopada 1980 roku
Włochy nawiedziło silne trzęsienie ziemi. Ofiarami tej tragedii stało się 4 tysiące osób


Zobacz więcej