Piątek 23 Lutego 2018r. - 54 dz. roku,  Imieniny: Damiana, Romana, Romany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ania
22.02.18 22:11
Przeglądałam gazety i nikt nie wspomniał, ze dzisiaj mamy rocznicę urodzin Chopina. Przez ostatnie kilka lat w mojej okolicy nadaje się nazwy ulic nie związane z wielkimi Polakami. Powstały ulice: perłowa, wesoła, kwiatowa itp. Księgarnie to dzisiaj pozostaly tylko w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Mamy za to kłótnie i niezrozumiale dla każdego Polaka spory.

 -------------------------------
Lubomir
22.02.18 16:36
Wygląda na to, że kiedy Polska zaczęła dochodzić do prawdy na temat Tragedii Smoleńskiej, to nagle wybuchnął skandal wokół niemieckich obozów śmierci. Stasi najwyraźniej czuwa i konsultuje się z KGB Bis. Przecież jak podają źródła wielu państw, do tego towarzystwa należał zarówno Herr Thuzk, Frau Merkel, jak i pułkownik Putin. Wszyscy oni zawsze optowali za fałszowaniem historii Niemiec. Wszystkim im odpowiadała polityka Prusaczki carycy Katarzyny Wielkiej, pierwszej inicjatorki przyłączenia Krymu do Rosji i inicjatorki rozbiorów Rzeczypospolitej Polskiej. Polska silnie osadzona w realiach politycznych, gospodarczych, technologicznych i finansowych - to nieszczęście dla ciągle głodnych Niemców. Także tych nadwołżańskich i wywodzących się z polskiego Pomorza. Niemcy robią wszystko, żeby nie dopuścić do zawiązania się Unii Euro-Amerykańskiej. Obszaru wspólnego rozwoju i bezpieczeństwa.

 -------------------------------
Jan Orawicz
22.02.18 16:32
Sołonka trudno mi prowadzić dialog z osobnikiem złośliwym i zarozumiałym! Musisz zgłosić się do nerwologa człowiecze! A oprócz tego musisz sobie poczytać,co to jest moralność opisowa i normatywna,która obowiązuje nas wszystkich ludzi w każdej chwili życia! OK??!!

 -------------------------------
Artur Sołonka
22.02.18 12:17
No dobrze, tej wiochy Łażyn już nie ma, bo tam rośnie już tylko las. I jak mogłeś widzieć tam na własne oczy - będąc wtedy zaledwie smarkaczem - jak rdzenni POLACY - sąsiedzi wieszali duże portrety Hitlera na ścianach mieszkań i chętnie szli jak BARANY do Wehrmachtu. To raz A dwa, to piszesz, że Ministerstwo Sprawiedliwości nadal zakomuszone!!. Proszę podaj mi, który z kierownictwa tej instytucji był i jest komuchem? Zbigniew Ziobro, Patryk Jaki, Michał Wójcik, Marcin Warchoł, Łukasz Piebak, Michał Woś, Jacek Kitliński czy też Radosław Płucisz? Pozostaję w oczekiwaniu na odpowiedź.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1232475 razy.

NZS "Ordynacja"

23 Lutego 1951 roku
Urodziła się Ewa Bem, wokalistka jazzowa i piosenkarka


23 Lutego 1823 roku
Urodził się Juliusz Ligoń, polski działacz społeczny, publicysta, poeta z Górnego Śląska (zm. 1889)


Zobacz więcej