Dodano: 01.11.12 - 15:02 | Dział: Oceny-Poglądy-Analizy

Wokół Smoleńska

Przestępcy z kręgu służb specjalnych znowu mordują

Smoleńsk wciąż zbiera śmiertelne żniwo - Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik Jaka-40, ważny świadek z 10 kwietnia 2010!

Ta wiadomość jest porażająca. Kolejna zagadkowa śmierć ważnego świadka katastrofy smoleńskiej. Widać, że służby specjalne znowu uaktywniły się.

Powrócił seryjny samobójca. Tak będzie się dziać do czasu, jak ci bandyci pozbawią życia wszystkich potencjalnych świadków i osób posiadających wiedzę na temat tego ZAMACHU. Kto następnym kandydatem na seryjnego samobójcę. Pozostali piloci nasłuchujący rozmowy naprowadzanego samolotu prezydenta Kaczyńskiego, którzy wcześniej przylecieli Jakiem 40, też mogą nie przeżyć i powinni być chronieni przez swoje rodziny. Rząd Thuska nie da im właściwej ochrony a raczej w wyniku zamierzonych zaniedbań, doprowadzi do dalszych śmierci świadków.

Z perspektywy wielu niewyjaśnionych i zagadkowych zgonów, można z całą stanowczością stwierdzić, że to nie była katastrofa, to był zaplanowany i wykonany z całą bezwzględnością i stanowczością ZAMACH.

Które służby brały w tym udział, wcześniej czy później dowiemy się? Na razie sfery rządowe starają się deprecjonować wszystkie dociekania i działania rodzin ofiar, komisji sejmowej, zagranicznych specjalistów z dziedziny badania wypadków lotniczych. Ginie coraz więcej osób i świadków związanych z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM.

Widać jak na dłoni, że rząd Thuska próbuje wszelkimi sposobami tuszować dowody, współdziała z Rosjanami w celu uniemożliwiania zbierania dowodów w celu dojścia do prawdy. W tej sprawie rząd Thuska uprawia dywersję.

Zaniechania i fałszerstwa komisji Millera powinny zaprowadzić te komisję na ławy sądowe.

Następnym skandalem jest przeprowadzanie sekcji zwłok przez instytucje powiązane z wojskiem, które jest pod wpływem decyzji wojskowych służb specjalnych, a wyniki sekcji mogą być ukryte lub niewiarygodne. Służby specjalne wojska nie muszą być zainteresowane prawdą i wyjaśnieniem ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO.

Sekcje powinny wykonywać instytucje niezależne (lekarze patolodzy niezależni od wojska i rządu).

Polacy, jak długo jeszcze będą ginąć obywatele tego kraju mający związek z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM? Co robi ten rząd, żeby śledztwo posuwało się do przodu? Nie pozwólmy żeby Polska zamieniła się w pobojowisko rodzimych i zagranicznych służb specjalnych.

Jeżeli ktokolwiek z Polaków ma jeszcze wątpliwości co do intencji Rządu Thuska i służb specjalnych RP, to chyba po tylu „przypadkowych samobójstwach” ważnych osób, związanych bezpośrednio i pośrednio z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM, nie powinien mieć już żadnych złudzeń.

Kto teraz „popełni samobójstwo bez udziału osób trzecich”, jest pytaniem całkiem uzasadnionym, w świetle już popełnionych „bez udziału osób trzecich”.

Premier Thusk osobiście nadzoruje służby specjalne bo nie wyznaczył pełnomocnika, tak jak poprzednie rządy. Czyżby gospodarz nie wiedział co robią newralgiczne służby w państwie? Co z ochroną kontrwywiadowczą?

Z reakcji Thuska widać, że jest on składnikiem tych służb, podporządkowanym ich interesom, zamiast interesom państwa polskiego.

Jak widać te służby nie służą Polsce i obywatelom lecz wybranej grupie trzymającej władzę.

Bracia Polacy, kiedy to się skończy? Kiedy skończy się zabijanie?

Czy my, Polacy, ponieśliśmy za mało ofiar w II wojnie światowej?

Dlaczego wybraliśmy do rządzenia naszą ojczyzną karierowiczów, antypolaków, zdrajców i zaprzańców? Na naszych oczach dokonują się akty zdrady, dywersji, zawłaszczanie ojczyzny, powolna utrata wolności i niepodległości tego państwa.

Czy na wieki musi obowiązywać powiedzenie „mądry Polak po szkodzie”?

Jan Kosiba