Dodano: 26.10.12 - 10:20 | Dział: Interwencje

Sąd wysyła dr Kękusia do psychiatryka


Najnowszy wywiad z dr Kękusiem dotyczący spotkania z ministrem Gowinem, w którym Pan Zbyszek tłumaczy jak go chcą pacyfikować.

29 października w biurze poselskim Jarosława Gowina na ul. Karmelickiej 1 w Krakowie, ma się odbyć spotkanie delegacji uczestników protestu przed Sądem Okręgowym w Krakowie.

Tymczasem, jak pisał Pan Gawroński, dr Zbigniew Kękuś dowiedział się w niedzielę 22 października, że ma być doprowadzony przez policję na badania psychiatryczne, co wygląda na celowe działanie, aby zablokować to spotkanie. O tym jest przekonany nie tylko sam Pan Kękuś , ale również współuczestnicy protestu, którzy również są ofiarami wymiaru niesprawiedliwości.

Co śmieszniejsze te obecne badania psychiatryczne dotyczą 2003 roku. Czy w ogóle tzw. psychiatrzy mogą ocenić po 9 latach czy ktoś był wtedy chory lub zdrowy? Jednym słowem spece od chorób psychicznych (przez system zresztą wymyślonych), chcą orzekać, czy Pan Zbyszek był chory psychicznie w tamtym okresie. Działania wymiaru sprawiedliwości sięgnęły naprawdę zenitu. Jedna z uczestniczek protestu twierdzi, że to sędziowie prowadzący tą sprawę powinni się poddać takiemu badaniu, gdyż są patologicznymi kłamcami.

Sprawa zaczyna być śmierdząca i nie można wykluczyć, że życie i zdrowie Pana Kękusia może być zagrożone. Dlatego apeluję o nagłaśnianie tej sprawy i ostatniego wywiadu z dr Kękusiem zarówno na swoich blogach, na licznych forach oraz w mailach do znajomych. Niech cała Polska wie, że Pan Kękuś jest w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego i że pomimo takich szkalowań nie załamał się i nie ma zamiaru odbierać sobie życia.

Zastanawiające jest to, ze licznik na you toubie stoi od kilku dni na 301 wejść . Czyżby to you toube blokowało licznik, czy społeczeństwo jest tak mało otwarte na pomaganie ofiarom systemu.

OTO WYWIADkaterina404