Dodano: 28.06.12 - 11:03 | Dział: Interwencje

WAŻNE: Podpisz PETYCJĘ (Aktualizacja)

umiędzynarodowienia śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej 2010załączam tekst oryginalny, spolszczenie oraz link.

we petition the obama administration to:

support the Polish Nation appeal for an international investigation of the Smolensk 2010 air crash

On 10th of April, 2010, Polish President, First Lady and 94 top government officials died in a plane crash in Smolensk, Russia.

Russia is the Judge in their own case. Investigation is carried by Russian Interstate Aviation Committee (MAK). Although flight was military, MAK carries investigation according to App.13 of Chicago Convention, which refers only to civil accidents. All the evidence-wreck, black boxes are in Russia and access to them is strictly limited. Wreck has been damaged by Russians after the crash.

MAK’s final report which blames pilots, tree and whether for accident, has been questioned by many scientists and scientifically been proved false. Moreover the main conclusion of scientists is that the cause of accident was two explosions. We have the right to know the truth!

Created: Jun 05, 2012

………………………..
poprzeć apel Polaków o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej 2010.

Dnia 10 kwietnia 2010 Prezydent Polski, Pierwsza Dama i 94 osoby z elity rządzącej zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w Rosji.

Rosja występuje jako sędzia we własnej sprawie. Śledztwo jest prowadzone przez Rosyjski Międzykrajowy Komitet Lotniczy MAK. Aczkolwiek lot miał sygnaturę wojskowego, MAK forsuje śledztwo zgodnie z 13 aneksem Konwencji Chicagowskiej, która dotyczy katastrof lotnictwa cywilnego. Wszystkie dowody, wrak i czarne skrzynki pozostają w Rosji a dostęp do nich jest ściśle ograniczony. Wrak samolotu został zniszczony już po katastrofie.

Raport finalny MAK, który obwinia pilotów, drzewo i pogodę, został zakwestionowany przez ludzi nauki. Naukowo został dowiedziony jego fałsz. Co więcej, główną konkluzją profesjonalistów jest to iż katastrofa została spowodowana przez dwie eksplozje. Mamy prawo znać prawdę !

napisane: Jun 05, 2012


petycję można przeczytać i poprzeć: wwws.whitehouse.gov/petitions/!/petition/support-polish-nation…

Pirx.........................................................................................................................

klaris 21
Zwracam się z prośbą do wszystkich tych którym zależy na wyjaśnieniu tragedii Smoleńskiej o podpisanie się pod petycją która została złożona na stronie Białego Domu w Waszyngtonie po adresem wh.gov/zMU. Zebranie 25000 głosów do 05 lipca pozwoli na rozpoczęcie dalszych prac nad tym co naprawdę zdarzyło się w Smoleńsku. Złożenie poparcia jest bardzo łatwe poniżej instrukcja: 1. skopiuj link: wh.gov/zMU i wklej do okna przeglądarki internetowej 2. kliknij na niebieski link na dole strony pod tytułem create an account 3. wpisz w pojawiających się rubrykach swoje Imię (first name) Nazwisko (last name)i adres e mailowy 4. Następnie na dole strony przepisz do najniższej rubryki nieregularne literki i cyferki pojawiające się nad ramką potwierdzające logowanie 5. Kliknij niebieską ramkę z napisem create an account 6. Następnie po kilkunastu minutach wejdź na swoje konto emailowe i kliknij w link przesłany przez Biały Dom celem zweryfikowania konta lub wklej go do przegladarki 7. Gdy otworzy sie okno petycji koniecznie ja podpisz klikając na sign in niebieska ramka na dole strony wh.gov/zMU Co ważne podpisy pod petycją pojawiają się tylko z Imienia i pierwszej litery nazwiska a więc są anonimowe. Dodatkowo nie musisz być obywatelem USA aby podpisać się pod petycją. Do chwili obecnej podpisało się wielu Polaków z Polski. Uprzejmie proszę o skopiowanie tej wiadomości i rozesłanie pocztą oraz wklejanie na fora celem zainteresowania jak największej liczby osób mogących podpisać się pod petycją. 27 czerwca o godzinie 17.14 były 2872 podpisy pod petycją, a 18:49 juz 3150 brakuje jeszcze 22000, ale w tym tempie na pewno damy rade. Zrob dobry uczynek, na znak protestu przeciwko manipulacji rzadu- wklei ten komentarz tylko w 3 roznych miejscach. Rzad ulegly ale narod nie - wezmy sprawy w swoje rece !!!............................................................................................................................
Aktualizacja: 2 lipca 2012

Jan Bogatko, korespondent Radia Wnet i Nowego Ekranu informuje o spełnieniu wymogu podpisania pod Petycją 25 tys. osób ws umiędzynarodowienia śledztwa, dotyczącego karastrofy samolotu rządowego pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010r., w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński z małżonką oraz 94 osoby towarzyszące. Samolot leciał na uroczystości katyńskie.


...........................................................................................................................

Dziś, tuż po godzinie 10 rano, liczba podpisów wymaganych, by Administracja Baracka Obamy zajęła się rozpatrzeniem petycji o wsparcie Narodu polskiego w powołaniu międzynarodowej komisji do wyjaśnienia przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem, 10 kwietnia 2010 r., przekroczyła 25 tysięcy! Tym samym petycja musi być formalnie rozpatrzona przez adresata.

To wielki sukces inicjatorów akcji – naszego Stowarzyszenia i wszystkich niezależnych mediów, które aktywnie włączyły się w propagowanie akcji na łamach swoich portali, prasy i TVTrwam.

Dziękujemy za solidarność w działaniu! Dziękujemy za każdy złożony podpis!

Oczekujemy na publiczne zajęcie stanowiska przez administrację Białego Domu.

Jednocześnie zachęcamy, by nie ustawać w mobilizacji wokół zbierania podpisów pod petycją. Pokażmy, jak wielu z nas żąda prawdy na temat Katastrofy Smoleńskiej!

Tylko niezależna komisja międzynarodowa do zbadania katastrofy daje nadzieję na ujawnienie tej prawdy!

Stowarzyszenie Solidarni 2010