Dodano: 21.03.09 - 17:41 | Dział: Głos Polonii

Polska rynsztokiem stoi?

Parafrazując znane z okresu I Rzeczypospolitej Szlacheckiej powiedzenie: "Polska nierządem stoi", uzupełniam, myślę, że ostrzejszym i bardziej obecnie pasującym.

Co skłania mnie, Polonusa mieszkającego zarówno w Kraju Ojczystym jak i na Obczyźnie , do zabrania głosu. Myślę, że nadszedł czas, aby wszyscy, którym nie obojętny jest obecny stan Polski i Narodu, bili na alarm, bo Ojczyzna tonie i zginie, jeśli wszystkie patriotyczne siły nie połączą się i nie wymuszą naprawy Polski.

Polska, która w swojej historii tyle dała Światu, nic od niego nie otrzymując, której kultura, rozwój demokracji były przykładem dla innych, stoczyła się na dno rynsztoka -szamba i Polacy nurzają się tam ku radości i zadowoleniu tych, którzy do tego doprowadzili lub pomagali w realizacji planów wrogów Polski.

Język pogardy i nienawiści króluje wszędzie, niszczenie się wzajemnie przez oszczerstwa, pomówienia, ataki na ludzi niewinnych, aby ich skopać i wykończyć ku uciesze gawiedzi żądnej tej niskiej i podłej uciesze, szokuje i przeraża. Korupcja i prywata opanowała sfery rządzące, partie polityczne, inteligencję, słowem wszystkich. Majątek narodu przejmują obcy nam duchowo i religijnie. Afera goni aferę i naturalnie zamiatane jest pod dywan, dzięki życzliwemu dawnym i obecnym Panom wymiarowi sprawiedliwości.

Salon i michnikowszczyzna zwyciężyła i sterując opanowanymi mediami uczy tzw. salonowego liberalizmu w którym rozbicie rodziny, nakłanianie do nierządu i swobody seksualnej i uznanie homoseksualistów, lesbijek należy do nowej kultury i nowej demokracji. Dzienniki telewizyjne pokazują wszystko co zdegenerowane, nic pozytywnego, żadnej nadziei na lepsze.

Wyszydzanie osiągnięć Polaków i ich pięknej historii, celowe zapominanie o wielkich zwycięstwach narodu, należy już do rytuału dnia codziennego. Według ludzi tzw. układu, teraz to co z Zachodu to najlepsze. Narody tracąc pamięć tracą tożsamość. Polska już ją straciła. Stała się wygodnym jakże niezaradnym Państwem, aby mogła się bronić. Polak dla drugiego POLAKA stał się celem ataku.

Red. Kuba Wojewódzki przy aplauzie widzów telewizji zatknął polską flagę w odchodach psich. Wspaniale ryczał tłum. Kary nie było, bo nic się nie stało wyrokowały media. Co tam flaga narodowa, to przeszłość.
Teraz pod flagą Unii należy maszerować!! Pijane nastolatki płodzą dzieci , ostatnio 13 letnia mamusia z Krakowa. Pijana klasa przyszła do szkoły. Mordy i napady mnożą się. Kradzieże również.

Oficjele przyznają sobie i otrzymują nagrody o różnych nazwach np. .krzesła roku.
PRESTIŻ, to magiczne słowo działa na wszystkich jak narkotyk. Byle więcej i więcej. Naturalnie, każdy musi być widoczny, od tego są fundacje.

Niszczy się ludzi wszystkich zawodów , którzy nie hołdują zasadom różowego salonu. Adaś Michnik, Kuroń, Urban et konsorcjum, to nasi GURU. Oni nadają krok do wyzwolenia społecznego!!

Polecam książki Waldemara Łysiaka ostatnia: Mitologia, świat bez klamek. Nakłady Łysiak ma olbrzymie, ale w mediach ani słowa o nim. On nie istnieje!!
Bo walczy o POLSKĘ i o lepszą przyszłość dla nas wszystkich.
Niech każdy z nas walczy też o lepszą przyszłość dla nas wszystkich a także dla siebie i o przetrwanie, bo rozdziobią nas Niemcy i Rosja i lobby żydowskie, tak nam wrogie !!

DR.KOPER
Austria