Dodano: 20.06.08 - 17:46 | Dział: Interwencje

APEL DO bolkaBolek idzie w zaparte!

Dokumenty przeanalizowane przez Piotra Gontarczyka i Sławomira Cenckiewicza w swej książce ,,SB a L. Wałęsa. Przyczynek do biografii” jednoznacznie wskazują, że TW PS. „BOLEK” to L. Wałęsa.

Żeby zrozumieć Bolka [czyt. L. Wałęsa], trzeba mieć w pobliżu tłumacza. Dlatego też, kiedy Bolek mówi, że ,,nie ma nigdzie mojego podpisu” to wypowiedz Bolka po przetłumaczeniu należy czytać: nie ma i nie będzie, bo wyczyściłem. Dziś nie ulega wątpliwości, że Bolek, to największy zdrajca i kłamca w historii powojennej Polski. Osobiście wierzyłem, że dożyję dnia, kiedy prawda o tym agencie bezpieki, ujrzy światło dzienne.

Gdyby nie zdrada Polski i Polaków przy okrągłym stole, oraz strach przed lustracją który zaowocował bandyckim napadem na rząd J. Olszewskiego, dziś nasza Ojczyzna byłaby zupełnie w innym miejscu i pod zupełnie innymi rządami.

O tym wszystkim pisałem już wcześniej w artykule "Wścieklizna atakuje Polskę". Jako były internowany oskarżam Bolka o to że:

1 - w latach 70-tych jako TW bezpieki zdradzał swych kolegów ze stoczni, doprowadzając swą nikczemną działalnością do ich aresztowań

2 - zdradził Polskę i Polaków przy okrągłym stole wspierając komunistów

3 - nie dokonał rozliczeń zbrodniarzy komunistycznych i zbrodniarzy stanu wojennego

4 - zdradził ideały Solidarności, i dokonał podziału związku

5 - dokonał bandyckiego napadu na rząd J. Olszewskiego zatrzymując lustrację

6 - w czasie swej prezydentury niszczył dokumenty usuwając ślady swej agentury jako TW Bolek

7 - ubliżał prezydentowi RP nazywając go durniem

8 - swą agenturalną działalnością zniweczył nadzieję Polaków na rozliczenie niesprawiedliwości z czasów PRL, co ostatecznie przyczyniło się do panoszenia się komunistów w życiu publicznym i powrotu do polityki zdrajców .

Pragnę wierzyć, że pomimo niezbitych dowodów swej nikczemnej działalności, pozostała mu jeszcze odrobina honoru. Dlatego jako były internowany zwracam się do Bolka z apelem!!

Stanowczo żądam!!

1 - poprosić w antypolskich mediach o ogólnopolską konferencję prasową i przeprosić Polskę i Polaków za swą współpracę z bezpieką oraz całe zło jakie wyrządziłeś Polsce i Polakom od 1989 roku -zdrada, wspieranie komunistów i zbrodniarzy stanu wojennego, podział związku, zatrzymanie lustracji.

2 - zwrócić Nagrodę Nobla

3 - publicznie jako zdrajca i kłamca zdjąć z klapy Matkę Boską i na oczach Polski „strzelić sobie w łeb”.

Grzegorz Michalski
przedstawiciel St.Internowani.pl
USA/Canada
Czerwiec/18/2008