Wtorek 7 Lipca 2020r. - 189 dz. roku,  Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 28.10.17 - 10:34     Czytano: [979]

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

„Są siły zewnętrzne, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie, tak jawne, jak i ukryte, zainteresowane bardzo tym, aby państwo polskie przestało istnieć” – ostrzega ks. Małkowski.

W rozmowie z redaktor naczelną „”Zakazanej Historii”” Aldoną Zaorską opowiada o zagrożeniach duchowych i materialnych, jakie czyhają na współczesnych Polaków. Mówiąc o swoim życiu i drodze do kapłaństwa, wspomina wielkie wydarzenia historyczne, w których uczestniczył, wspaniałych ludzi i kapłanów, z jakimi miał okazję się zetknąć. Wprost wymienia też nazwiska zdrajców polskiego narodu, przestrzega przed ścieżkami, którymi podąża Zło i wskazuje drogę ocalenia.

Jak zawsze mówi wyraźnie o świętości życia od poczęcia do naturalnej śmierci i konieczności oddania Polski pod opiekę Chrystusa Króla. Na książkę składają się dwie części: wywiad oraz wybór najlepszych felietonów księdza opublikowanych na łamach „Warszawskiej Gazety.

BÓG, HONOR, OJCZYZNA
• Autor: Ks. Małkowski Stanisław
• Wydawca: Bollinari
• Rok wydania - 2015Wyd. Antyk

Wersja do druku

Antek - 28.10.17 21:53
Chętnie to bym kupił książkęo siłach WEWNĘTRZNYCH, które chcą zniszczyć nasz naród.
Na razie obca agentura finansuje propagandę oczerniającą anonimowo wszystkich dorosłych Polaków z WSI. IPN też pilnuje jak się jakiś Polak w wieku akme z czymś niewygodnym wychyli to zostaje sprowadzony do "wroga ludu". Sytuacja identyczna jak po wojnie gdzie wewnętrzna obca agentura określała kto jest w Polsce "wrogiem ludu". Jak zawsze obcy u nas otaczają się naszymi nieświadomymi dziećmi lub "ambitnymi" idiotami i trąbią o patriotyzmie i BEZPIECZEŃSTWIE. Nie ma odważnych, którzy by próbowali zrozumieć co wspólczesny "wróg ludu" ma do przekazania a o publicznej debacie nie ma co marzyć.
U nas w okolicy jedynie poseł Janusz Sanocki próbuje stawiać logiczne wnioski i ich bronić co przysparza mu kłopotów.
Do Polski może zostanie wpuszczony Richard Spencer. Kilka dni temu pierwszy raz przeczytałem to nazwisko w internecie. Piszą też, że unia jewropejska ma tajną listę osób, których nie wolno wpuszczać na jej teren. Podobno ten jeden człowiek stanowi zagrożenie tylko ciekawe jakie?
Komuniści pewnie zazdroszczą tzw. demokratom masło poszło 100% w górę, węgiel 50%, mięso nieszprycowane wodą 50% i rośnie poparcie dla władzy. Agentura nie organizuje strajków. Komuniści rozdali ziemię biedakom, udomowili, dali tytuły naukowe a na koniec zostali przez nich zlinczowani. Jak tym razem się sprawa potoczą?
O siłach zewnętrznych mozna pisać co się chce, gorzej to udowodnić. Polska z racji swego położenia, pomiędzy dwoma bogatymi krajami w swym interesie ma czapkowanie im a nie prowadzenie wrogiej działalności w interesie gangsterów zza oceanu. Jakoś nikt nie protestuje, że teren Polski został oddany amerykańskiej armii czerwonej za kredyty do spłacania na zakup ich demobilu. Sam chciałbym robić takie geszefty lub mieć procent od nich.
Kończę bo jutro muszę dalej szukać POLSKIEJ soli kamiennej potrzebnej mi do kiszenia kapusty. W promieniu 5 km mogę kupić 20 rodzai soli tylko nie POLSKĄ kamienną z Wieliczki lub Kłodawy. Jest nawet jakaś sól po 1,50 za kg przywieziona 20 000 km z Chin.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Lipca 1981 roku
Papież Jan Paweł II ustanowił biskupa warmińskiego Józefa Glempa, prymasem Polski.


07 Lipca 1572 roku
Zmarł Zygmunt II August, król Polski (ur. 1520)


Zobacz więcej