Niedziela 25 Czerwca 2017r. - 176 dz. roku,  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.06.17 - 19:39     Czytano: [300]

Pamuła z GW


W morzu głupstw i kłamstw, jakim są lewackie media, pojawiają się czasem zdania, które powinny zostać wyłowione i zapamiętane. Dziennikarka Pamuła z „GW” ogłosiła, że nawet jeżeli jakiś terrorysta zabije dziesięciu Polaków, warto przyjąć 6999 tysięcy uchodźców. Tak sobie sprytnie wyliczyła rachunek zysków i strat.Warto więc przypomnieć Pamule, że Polacy w swej dramatycznej historii nie raz oddawali życie za innych, np. walcząc o niepodległość Stanów Zjednoczonych, w lotniczej bitwie o Anglię, ukrywając żydowskich sąsiadów itd. Przykładem szczególnym jest św. Maksymilian Kolbe, który w niemieckiej fabryce śmierci Auschwitz sam zgłosił się, by oddać życie za współwięźnia. Polacy ryzykują życiem z powodów tak ważnych, że nie wahają się za nie ginąć.

Natomiast nie chcą się zabijać z powodu durnej lewackiej teorii o konieczności wymieszania ras, religii, kultur i narodów. Nie chcą oddawać życia za bezsensowne multi-kulti. Nie godzą się na „otwarte” państwo Sorosa, bo to fałsz. Jak pokazało doświadczenie, w tym „otwarciu” głównie chodzi o to, by globalni banksterzy mogli dobrać się do kieszeni biednych narodów. Jako człowiek kształcony w peerelu (za co przepraszam oponentów, wytykających mi, że chodziłem do niedobrych szkół), zwracam uwagę różnym Pamułom, że wszystkie te projekty mieszania i otwierania społeczeństw są kolejną mutacją proletariackiego internacjonalizmu, jaki nam zafundowano w 1945 roku przy pomocy ruskich czołgów.

Celem było i jest rozbijanie tradycyjnych wartości duchowych, struktur społecznych, wzorców kulturowych, by łatwiej wyzyskiwać otumanionych ludzi. – Obudź się, Europo, z letargu, bo w przeciwnym wypadku będziesz codziennie opłakiwać swe dzieci – apelowała premier Beata Szydło. To ważne i potrzebne słowa. Dobrze, że padły w polskim Sejmie. Zrobiły wrażenie w świecie. Należy sobie życzyć, by dały do myślenia Pamułom z „GW”, wygadującym androny w sprawach życia i śmierci mieszkańców naszej rodzinnej Europy.

Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

Kuba - 24.06.17 10:56
Podałem w detalch kto finansuje GAZETĘ WYBORCZA, czy to panu nie wystarcza? Przecież pytał pan o to. A o chlopskiej filozofii to pan rozpoczał swoje podchody, nie ja.
Czy za to domaga się pan słów uszanowania? A dlaczego to pan polemizuje z innymi, ktorzy mają więcej ksywek niż ja włosów na głowie, a ode mnie wymaga pan przedstawiania się? Kuba jestem, to czy wystarcza?
A czasy równych i równiejszych minęły już bezpowrotnie.

W Panasiuk - 24.06.17 0:57
Kuba. Jeśli chce pan ze mną polemizować - proszę się przedstawić. Nie potrafi pan odpowiedzieć na proste pytanie, a nazywa mnie chłopkiem - roztropkiem? Troszkę szacunku i roztropności.

Kuba - 23.06.17 10:23
CZY TO ZNACZY, ZE MAM NEGOWAC TO CO NAPISAL PAN MariaN, aby sie panu przypodobac? O, nie!
Jak pan nie wiedzial o Gazecie Wyborczej, kto ja finansuje, to trzeba bylo sie samemu dowiadywac, o tym co jest wiadome kazdemu, kto zabiera glos na temat spraw polskich. Ale wybral pan wlasnie filozofie chlopka-roztropka aby posiac jakies podejrzenie wzgledem rzadu p. Beaty Szydlo. I to nie ja filozofuje, przeciwko obecnemu rzadowi a pan. To tyle na razie.

W. Panasiuk - 23.06.17 3:18
Kuba. Pytanie było proste, szkoda, ze pan go nie zrozumiał. Proszę pamiętać, że czasy filozofów minęły bezpowrotnie. Chłopska filozofia też nie na te czasy. Staramy się mówić dużo lecz nie widać w tym żadnej treści.

Perth - 21.06.17 14:47
KTO UPOWAŻNIŁ KSYWKĘ TYRMANA I KSYWKĘ ARONA TO PRZEMAWIANIA; będziemy my, Polacy popierać....
Wpierw pokażcie mi ŻYDA nie skomunizowanego dla zysku, za jakiego podaje się ów Tadeusz....(sic!)

Aaron Waxmann - 21.06.17 11:50
@Tadeusz Tyrman.

Widać że mamy w kraju jeszcze Żydów , którzy widzą zbrodnie popełnione przez żydokomunę na Polsce i Polakach. Szkoda, że jest ich tak mało.

Człowiek prawy i uczciwy zawsze potrafi odróżnić dobro od zła bez względu na pochodzenie, narodowość i wyznanie.
Nie można tego powiedzieć o towarzyszach żydach i i popierających ich "pożytecznych idiotów". Oni zawsze uważali Polaków za ludzi bez praw, a Polskę za państwo upadłe. I tu się bardzo pomylili towarzysze "handelesi".

Historia Polski na trwałe nazanaczona została "żydowską obstrukcją".
Historii nikt nie zmieni. Można ją tylko fałszować lub ukrywać.
I właśnie to rąbią wielkie grona "handelesów" coraz skuteczniej odganianych od nieuzasadnionego futrowania się na polskiej krwawicy.
Pomstowania słychać od Warszawy przez Nowy Jork po Tel Aviv, jakie to krzywdy wyrządzają "Polaczki" szlachcie jerozolimskiej w Polsce.
Ślą apele do eurokołchozu w rodzaju "zróbcie porządek z tą Polską".

Różne lewacko-libertyńskie Junckery, Timmermanse, Verhofstadty, Tuski, Mogherinie, Tajanie uwijają się jak w ukropie by zaszczuć Polskę i Polaków i narzucić im rozwiązania sprzeczne z polskim interesem narodowym.

Panie Tadeuszu gratuluję trzeźwego i uczciwego spojrzenia na rzeczywistość.
Tacy Żydzi to jak polscy patrioci. I takich uczciwych żydów będziemy my, Polacy zawsze popierać i pokazywać za wzór do naśladowania.

Kuba - 21.06.17 2:04
Mówi się, że nie ma głupich pytań, a są tylko głupie odpowiedzi. Tym razem pytania są głupie i mądra odpowiedź Pana MariaN'a.
A innej odpowiedzi nie mogło być, bo pytający zadali swoje pytania na tzw. bączka.
Puścić bączka, z nadzieją, że może się przyczepi tym razem rządu Pani Premier Szydło i czekać - to ostatnia specjalność Panów Ważnych Komentatorów.

A przecież samemu i bez trudu można dowiedzieć się, że rząd Tuska w roku 2015, tuż przed wyborami wydał na lewackie media, wspierające PO gigantyczną sumę, bo ponad 125 mln, z czego 51 procent zagarnęła gazeta Michnika.
Pytanie tym bardziej bączkowate, bo Rząd PiS ograniczył prenumeraty GW i Newsweeka do minimum dla agencji rządowych, aby nie okradać polskiego podatnika na te dwa szmatławce.
Owszem niektóre samorządy wywodzące się z PO i lewaccy prezydenci miast mają udział w okradaniu podatnika. Do najbardziej wspierających należą Gdański i Poznań.

Samo Miasto Gdańsk przeznaczyło w ubiegłym roku na kontakty z GW ponad 489 tysięcy złotych. No, ale jaki prezydent miasta, tacy i jego POwscy wyborcy, widocznie chcą być okradani.

W. Panasiuk - 19.06.17 14:31
Panie Janie rzeczywiście to nie pan napisał. Serdecznie pozdrawiam i przepraszam

Jan Orawicz - 18.06.17 21:52
Panie Władysławie,bardzo przepraszam,ale ja nie napisałem,że Pan postawił glupie pytanie! To jest dla mnie raczej sprawa ciekawa. Może
w Ministerstwie Kultury jest taki fundusz wspomagania medjów. Jeżeli
coś Pan na ten temat słyszał,to szkoda,że Pan tego pytania tym swoim
zasłyszeniem nie rozszerzył.A tak,to zostało nam tylko przypuszczanie,
że może jest taka rządowa komórka, wspierającą finansowo media lewackie,
prawicowe itp. Pozdrawiam

Panasiuk - 18.06.17 0:20
Zadałem grzecznie to pytanie ponieważ coś o tym słyszałem. Dlaczego panowie zaraz sądzicie, że to głupie pytanie. Kto pyta nie błądzi, a wszystko wiedzący panowie jak zwykle złośliwi.

MariaN - 17.06.17 22:53
Rząd Beaty Szydło nie wspiera lewackich gazetek, głupie pytanie. Bufetowa owszem, jeszcze tak, robi co może aby Szechtera utrzymać przy życiu, ale już w przyszłym roku wybory samorządowe i skończy się eldorado. Zdrajcy Polski działają na szczeblu samorządowym, stworzyli kasty, obstawili się na wielu szczeblach, ciężko będzie to rozwalić, trzeba czasu

Jan Orawicz - 17.06.17 19:32
Z jakiego to powodu rząd ma finansować GW Szechtera - z nadania Stalina
Michnika?! Coś tutaj nie gra!! Czy istnieją dotacje rzadowe na utrzymanie
prasy lewackiej ,prawicowej itp?! Może ktoś wie,ze są takie rządowe dotacje?
Może Pan W.Pansiuk wie? To proszę napisać o tym Panie Władysławie!

W. Panasiuk - 17.06.17 16:04
Czy jest prawdą, że rząd finansuje GW, a jeśli tak to w jakim stopniu?

Lubomir - 16.06.17 21:01
II RP miała na jawnych sabotażystów - Berezę Kartuską. Dzisiaj szkalujący, rujnujący i rozkradający Polskę, czują się całkowicie bezkarni. Ostatnio nawet 'czubek' Kuba Wojewódzki - urągał oficjalnie p. Premier RP. Jego 'historyczny wyczyn', to poniżanie polskiej flagi.

Tadeusz Tyrman - 15.06.17 3:35
Ja się dalej zastanawiam z jakiego to powodu taki Szechter - z nadania
Stalina Michnk ma prawo wydawania TAKIEGO PODLE ZAŁGANEGO
SZMATŁAWCA PT. "GAZETA WYBORCZA?!"My Polacy wyrażnie mamy
takie dziwne skłonności, goszczenia u siebie podłych gości! Jego brat
Stefan mordował żołnierzy AK i WiN i nie ma komu uchwycić tego
zbrodnarza,by go surowo rozliczyć za popełnione zbrodnie .A ilu jest
takich żydo-komuszych zbrodniarzy na żołnierzach AK,WIN,NSZ itp.
Za to mamy stosy przebaczaczy, nastrojonych przez Żydokomunę!
Tak odchodzą czerwoni bandyci z tego Bożego świata,nie tknięci
opuszkiem polskiego prawa.A to ośmiela ich następców do podłych
zachowań wobec nas Polaków. To widać po takich, jak Szechter -Michnik
Stolzmanach-Kwaśniewskich i dalszych! dalszych! tysiące zbójów
ŻYDOKOMUNY. Przebaczać należy,ale nigdy świadomym badytom!!!
T.Tyrman - Żyd nie skomunizowany dla zysku.

Marek - 14.06.17 22:48
Kolejny przekaz propagandowy mijający się z faktami. Czołgi nie były ruskie a amerykańskie załoga to byli sowieci. Dzisiaj zwłaszcza młodym należy tłumaczyć kto to są Rosjanie a kim są sowieci zwłaszcza, że dzisiaj w Polsce mamy więcej sowietów niż w Rosji. W polskiej propagandzie historycznej nie ma mowy o hotelu LUX w Moskwie oraz o Kominternie, który stamtąd rządził połową świata. Nie było tam ani jednego Rosjanina. Na Polskę był tam szkolony Bierut.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hotel_Lux

Siedem miesięcy temu była osiemdziesiąta rocznica podpisania paktu antykominternowskiego. O tym wydarzeniu, które miało uchronić Europę przed lewackimi pomysłami nikt nie wspomniał.
Dzisiaj Komintern działa z Ameryki i Brukseli, zmienił nazwę ale nie cele.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pakt_antykominternowski

Ludzie działają koniunkturalnie i chcą się załapać na łatwą dużą kasę na urzędowych synekurach bądź na estradzie. Patriotyzm i ciężką pracę zostawiają naiwnym. Sowieci z czasów komunizmu i współcześni demokratyczni sowieci niczym się nie różnią. Ci współcześni mają jedynie więcej kasy i mniej pcheł.

Wszystkich komentarzy: (16)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

25 Czerwca 1976 roku
Strajki w Radomiu, Ursusie i Płocku, powodem były znaczne podwyżki cen. Strajki zostały brutalnie spacyfikowane przez milicję.


25 Czerwca 1941 roku
II wojna światowa: Finlandia wypowiedziała wojnę ZSRR


Zobacz więcej