Piątek 13 Grudnia 2019r. - 347 dz. roku,  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.10.06 - 19:23     Czytano: [1880]

Dział: Interwencje

Zachęcamy do aktywności

Często zastanawiamy się, dlaczego pewnych spraw nie można tak po prostu załatwić, choć w naszym mniemaniu dany problem powinien być już dawno rozwiązany. Wtedy doszukujemy się złych intencji, niekompetencji czy nawet złośliwości u tych, którzy powinni nam służyć. I często niestety mamy rację. Przychodzi wtedy ochota zapytać wprost, dlaczego?

Dział pt.: „Pytania do Góry”, będzie właśnie Państwu do tego służył. Będą tu drukowane wasze pytania do władzy - trudne i niewygodne, a następnie opisywana droga, jaką to pytanie przemierzy. Mamy nadzieję, że również te pytania będą miały konkretne i merytoryczne odpowiedzi, świadczące o wielkości lub nie, urzędnika.

Zapraszamy wszystkich do aktywności. Każda wątpliwość czy zdziwienie powinno być do końca wyjaśnione. Czekamy na Państwa propozycje.

Redakcja

Wersja do druku

nike - 27.10.06 1:22
Pytanie: dlaczego jest podawane w mediach, że najniższa stawka podatkowa jest 19%, jak faktycznie jest 20% , w 2007roku najmniej zarabiający będą płacić już 20,25% i co rok więcej,
a za 4 lata - 21%....itd

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13 Grudnia 1966 roku
W Waszyngtonie zmarł Stanisław Mikołajczyk, polski polityk ludowy, premier rządu RP na uchodźstwie (ur. 1901)


13 Grudnia 1642 roku
Holenderski żeglarz Abel Janszoon Tasman odkrył Nową Zelandię.


Zobacz więcej