Środa 11 Grudnia 2019r. - 345 dz. roku,  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.10.06 - 19:23     Czytano: [1878]

Dział: Interwencje

Dlaczego jedzie dalej

Jestem rodowitą warszawianką i pamiętam, że od początku, gdy tylko uruchomiono linię autobusową pospieszną „B”, obecnie „522” do Wilanowa, ten autobus zawsze zatrzymywał się przy pętli „Sadyba”, gdzie swój początek ma aż pięć autobusów. Jest to ze wszech miar logiczne, mając na uwadze przesiadki.
Kilka tygodni temu, gdy wracałam do domu i chciałam wyjść na przystanku „Sadyba”, doznałam zdumienia, gdyż kierowca gnał dalej. Myślałam, że się zagapił, ale nic z tego. Okazało się, że ten przystanek został zlikwidowany. Autobus zatrzymał się dopiero na kolejnym mało znaczącym przystanku, ale ...naprzeciwko telewizji TVN.
Jedno, co przez myśl mi wówczas przeszło, to to, że prawdopodobnie albo ktoś nieźle „posmarował”, albo... to właśnie tu ma swoją siedzibę aktualna „władza medialna” i robi się dla nich wszelkie wygody.
Szanowna Redakcjo, bardzo proszę o rozwikłanie - w miarę możliwości, tej zagadki. Jaka jest przyczyna tej zmiany, dokonanej w końcu, wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi.

Z pozdrowieniami
Elżbieta z Warszawy

Wersja do druku

nike - 04.10.06 8:16
'wzniosłe' tematy wyżej i niżej, a tu, w środku.. taka mała 'prywata'

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Grudnia 1818 roku
Urodził się Aleksander Sołżenicyn, rosyjski dysydent i pisarz, autor trzytomowego Archipelagu GUŁag.


11 Grudnia 1994 roku
Zmarł w Edynburgu gen. Stanisław Maczek, polski dowódca wojskowy, honorowy obywatel Holandii (ur. 1892)


Zobacz więcej