Wtorek 26 Stycznia 2021r. - 26 dz. roku,  Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 21.12.20 - 19:51     Czytano: [191]

Migawki. Brukowiec sięgnął gliny


Furiatki szalejące po Warszawie przykuły się do bramy Ministerstwa Edukacji, co przykuło uwagę policji, która zabrała je „na dołek” przy Wilczej. Na naukę nigdy nie jest za późno, lecz trzeba ją rozpoczynać od właściwego poziomu. Poseł Trela ujawnił, że opozycja liczy na zemstę. Problem w tym, że nie jest łatwo mścić się na własnej głupocie. Czy podołają umysłowo temu wyzwaniu?W Warszawie urzędnicy wycofali z ulic dmuchawy do sprzątania liści. Sprzęt leży nieużywany. Jest okazja wydmuchać Ratusz. Szwajcarska firma Patek, produkująca najdroższe zegarki, wprowadza się do Polski. W sytuacji, kiedy znany kolekcjoner drogich zegarków Sławomir N. zamknięty jest na klucz, wygląda to na złośliwe nękanie aresztanta. Szowinistyczna męska telewizja często ogłasza, że rolnik szuka żony. O tym, która żona szuka rolnika, manipulatorzy Kurskiego świadomie z premedytacją nie wspominają.

Polityczne akcje kobiet w ostatnich tygodniach stają się coraz bardziej dziwaczne dla ogółu społeczeństwa. Powraca refren piosenki „Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?” w świetnym wykonaniu Danusi Rinn. Ech, gdzie te kobiety? Podczas konkursu skoków w Wiśle zielona linia na śniegu zwariowała. Partia Zielonych znowu zmajstrowała coś głupiego. Ambasador niemiecki zabrał głos w sprawie historycznego procesu w Norymberdze, w którym sądzeni byli, jak zauważył – mężczyźni. Ani naziści, ani Niemcy, kobiety też nie… Ambasador najwyraźniej nie wie, gdzie pełni misję. Jeden z regionów Belgii, Walonia, zrywa stosunki z Polską z powodu stref LGBT. Wiecie co, Waloni/ Walonowie? Walcie się sami w swojej strefie. Pewna dziennikarka z gazety dla inteligentów bezobjawowych podczas zadymy kopała policjantów, obrzucała ich wyrazami, oślepiała fleszem. Pewnie takie otrzymała instrukcje. Brukowiec zszedł na psy i sięgnął gliny.


Jan Pietrzak

Felieton opublikowany w tygodniku „Sieci” nr 49/2020
ZAMÓW E-PRENUMERATĘ SIECI + W SIECI HISTORII I NIE WYCHODŹ Z DOMU – SUPER OFERTA
.........................................................

Wersja do druku

Lubomir - 21.12.20 21:12
Ambasador Arndt Freytag von Loringhoven chyba celowo wyeksponował mężczyzn. Przecież to oni budowali przestępczą III Rzeszę. Za budowę IV Rzeszy ostro zabrały się kobiety. W razie czego, to on jako przedstawiciel męskiego gatunku - nie wiedział o niczym i jakby coś, to na norymberskich ławach zasiądą tym razem - same kobiety. Ta od rujnowania, straszenia i szantażowania Europy - Angela Merkel, zachowująca się jak najlepszy feldmarszałek wodza poprzedniej Rzeszy, Ursula von der Leyen, specjalistka od finansowego zagładzania Europy - Katarina Barley i odpowiedzialna za przygotowanie zdalnej okupacji Europy - Annegret Kramp - Karrenbauer. Przy okazji wznowionego Procesu Norymberskiego, można byłoby przypomnieć niespłacone długi mężczyzn, wraz z odsetkami - od 1945 roku. A wydawałoby się, że teraz to tylko można mówić o wirusie. a tu tyle innych, różnych wątków dookoła. Cztery autorki projektu Czwarta Rzesza, na pewno używają wirusa, jako swojej podstawowej broni. Ale kto brałby na serio to, co wymyślą Niemki? W takich sytuacjach, każdy momentalnie przed oczami ma doktora Mengele i strzykawkę z fenolem

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Stycznia 1736 roku
Abdykacja króla Stanisława Leszczyńskiego


26 Stycznia 1919 roku
Wojska czeskie, korzystając z zaangażowania Polski w walki na wschodzie, zajęły ziemie Śląska Cieszyńskiego aż za Wisłę


Zobacz więcej