Piątek 18 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Irminy, Stanisława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.06.20 - 20:14     Czytano: [240]

Demaskator


Szanowni Państwo!Licytowanie się na forach internetowych kto powie coś głupszego, czego inni jeszcze nie powiedzieli, przestało wystarczać, bo tu trzeba mieć ugruntowaną politycznie pozycję, żeby to zadziałało. Opowiadanie andronów przez kandydatów na prezydenta pozwala wyborcom podjąć mądrą decyzję na kogo zagłosować. Zwykły natomiast szarak internetowy lepiej zaistnieje jako demaskator. Co prawda, pozycja odkrywcy płaskiej ziemi jest już zajęta, podobnie jak kilkudziesięciu płci, ale pozostaje niezliczona ilość teorii spiskowych, gdzie można się wykazać.

Najwdzięczniejszym jednak polem do popisu jest dyskredytacja ludzi. Prywatne demaskowanie zbrodniarzy jest niepoważne, albo niebezpieczne, gdyby demaskatorowi udało się przez przypadek rzeczywiście wytropić jakąś zbrodnię. Ale o kimś takim nikt i nigdy oczywiście nie usłyszy. Opluwanie w internecie kogo popadnie, to czysta przyjemność i nic nie kosztuje. Stąd mamy tylu domorosłych demaskatorów. Żeby było śmieszniej, to ruskie i pruskie pachołki zarzucają agenturalność patriotom. Jak słyszę „łap złodzieja”, to zanim ruszę w pościg sprawdzam, kto mnie do tej nagonki namawia.

Wróćmy jednak do aktualności, czyli kampanii wyborczej. Z mojej prywatnej ankiety wynikają ciekawostki, którymi pragnę się podzielić. To, że absolutna większość pragnie pozostania na urzędzie obecnej Głowy Państwa, ani to, że nikt z moich respondentów nie splami się głosowaniem na super nieudacznika wystawionego przez PO, wcale mnie nie dziwi. Zwolennicy dominacji zboczeńców w życiu publicznym już dawno i na zawsze powypisywali się z mojej listy. Natomiast dowiedziałam się o nowych kandydatach. Pewna pani Teresa, ma przygotowane wszelkie akty prawne, które wprowadzi w życie natychmiast, kiedy tylko zostanie prezydentem i wszyscy będziemy szczęśliwi. Jest też Pan Jaśnie Wielmożny Hrabia. Tu żadne referencje, ani podpisy poparcia nie są potrzebne, bo on sam uznał się Prezydentem Polski i zamierza przejąć należną sobie władzę po szóstym sierpnia.

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd


POLECAMKto głosuje na Trzaskowskiego?

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

13 czerwca 2020 r. | Nr 24/2020 (467)

Wersja do druku

Perth - 14.06.20 11:52
Nie podobają mi się takie zachowania wobec polskiego rządu i głowy państwa, na których internetowo wiesza się przysłowiowe psy - chociaż w kampanii wyborczej każdy kandydat jest równy innym - Szacunek do najwyższego urzędu w państwie oraz dla reprezentowanego przez pełniącego go polityka - obojętne co się o nim sądzi - majestatu Rzeczypospolitej - powinien jednak hamować zbytnią zapalczywość przejawiającą się chamstwem i wulgarnością.

Podobnie jest z tymi WSTYDAMI za Polskę i Polaków, kiedy ci WSTYDLIWI przekonują naiwniaków, że uciekają od nich zagraniczniaki na drugą stronę ulicy, a jeszcze inny ględzi, że jakiś tam zagraniczniak i on sam - "twórca" - gardzi nami Polakami, - to już jest bezwstydny bełkot. Bo gdyby tak ci zagraniczniaki znali mowę tych "wstydliwych" i przeczytali jak oni kalają własne POLSKIE gniazdo, to by dopiero rwali od tych wstydliwych w bezpieczne miejsce !!!
Porównywanie "francuskiej choroby" czyli sifilisa (a nazw tej choroby jest kilkanaście) - do koronawirusa - kiedy to w wyniku zarażenia umierają starcy i dzieci a nawet i lekarze ratujący ludzkie życie, jest wynikiem wodogłowia i debilizmu na jaki chorują trolle - ci "wstydliwi"! Gdzie żyją i skąd trollują debile piszący o blokadzie umysłowej - wśród Polaków? Dlaczego CI WSTYDLIWI nie wstydzą się pisać i publikować takie ohydy na POLSKIM medium prowadzonym i czytanym przez POLAKÓW?

Artur Sołonka - 14.06.20 3:44
Właśnie przeczytałem jeden z najlepszych komentarzy Pani Małgorzaty na temat "Demaskatora".
Dla mnie "Demaskator"kojarzy się z TROLLEM.
Trolle nie dbają o uczciwość ani dobroć - taka jest ich natura - wrogo nastawione zarówno do ludzi, jak i bogów, a ożywiały się, czując zapach krwi chrześcijanina. Ich wizerunek tworzył m.in..w Szwecji John Bauer.
Troll przypomina wyglądem człowieka, ale to tylko stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej.

Inną sprawą jest dzisiejsza "totalna rewolucja" - Marksizm-Trockizm - zgodnie z hasłem "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się". Wykorzystując czas ogólnoświatowej choroby - niszczą palą, burzą, zachowują się o wiele gorzej nawet od chińskich huwejbinów. Ale to temat na inną okoliczność.
Pozdrawiam Redakcję i Panią Małgorzatę

Lubomir - 13.06.20 21:33
Chyba ostatni wirus kojarzony jest jako choroba Ameryki i stąd taka blokada umysłowa - wśród Polaków. Bo jak tu mówić źle o swoich. Gdyby chorobę szło nazwać np francuską, to i owszem - posypały by się gromy i pierony. Najlepiej byłoby jednak, gdyby chorobę uznano za niemiecką albo rosyjską. Wówczas byłoby jasne, kto jest wrogiem. Jednak to Niemcy są mistrzami intrygi a Rosjanie mistrzami maskirowki i dezinformacji, jak zatem liczyć, że ktoś taki przyzna się do czegokolwiek.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Września 1905 roku
Urodziła się Greta Garbo, szwedzka aktorka, również gwiazda kina niemego (zm. 1990)


18 Września 1620 roku
Polskie wojska poniosły klęskę w bitwie z Turkami pod Cecorą.


Zobacz więcej