Wtorek 7 Lipca 2020r. - 189 dz. roku,  Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 08.03.20 - 11:38     Czytano: [533]

Koronacja wirusa


Szanowni Państwo!O co tak naprawdę chodzi z tym korona-wirusem? Wirus, jak wirus - powoduje grypę i tyle. Ma zwyczaj mutować się, co jest dla wszystkich wirusów typowe. Przebieg choroby i liczba zgonów też mieści się w średniej statystycznej. Dlaczego więc ten akurat jest taki wyjątkowy?

Może najpierw zastanówmy się co by się stało, gdyby nie został ujawniony. Chyba nikt by go po prostu nie zauważył. A jeśli tak, to komu zależało na wywołaniu i podsycaniu paniki? Gdyby rzecz się działa w jakimś małym państewku rządzonym przez korporację farmaceutyczną, to źródeł należałoby szukać w tej korporacji sprzedającej np. maseczki. Wielkie państwo, jakim są Chiny nie robi takich małych geszeftów. Odwrotnie w tym konkretnym wypadku, to raczej finansowo straciły. Co więc zyskały na nagłośnieniu sprawy? Dlaczego to robią? No, przecież nie z troski o jakąś garstkę obywateli!

W kraju pod rządami totalitarnymi zwykle chodzi wyłącznie o politykę. I tu należy szukać źródła całego zamieszania. Gdyby ludziom po prostu zabroniono demonstracji ulicznych, to zdesperowani przeciwnicy zamordyzmu i tak wylegliby na ulice w masowych protestach, co miało przecież miejsce całkiem niedawno. Teraz pozostali w domach, z których bezpieka ich wydłubała. Ot i po problemie z buntownikami! Sprytniejsze od wprowadzania stanu wojennego.

Plan się powiódł nie tylko w kraju jawnie komunistycznym, ale i w demokratycznych, jak na przykład Włochy. Panika rządzi się własnymi prawami. Gdyby przywódca jakiegoś kraju ośmielił się poddać w wątpliwość zasadność tej zbiorowej histerii, musiałby się liczyć z przykrymi dla siebie konsekwencjami. Popłoch tłumu, to nie żarty.

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

PS. Koń by się uśmiał z przekońsem - patrz na grafikę poniżej.


"Uśmiech z przekońsem".
Jerzy Burski - ołówek 2020.


POLECAM

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

7 marca 2020 r. | Nr 10/2020 (453)

Wersja do druku

JK BeerSheva - 24.03.20 21:16
Wirusy, polityka i biznes. Inne spojrzenie na obecną sytuację społeczno-ekonomiczną związaną z propagandą strachu. Bogaci właściciele fortun chcą jeszcze więcej.

Dr Shiva :

"To nie koronowirus nas zabija... Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!"
"...Kto odmówi zaszczepienia będzie pozbawiony podstawowych praw...."
"...Jest to typowe zarządzanie strachem całej populacji na ziemi...
...Cały obecny bałagan ma podłoże biznesowe. Ma przynieść profity już za ro po wprowadzeniu szczepionki..."
AIDS przykładem fałszywej flagi - problem sam zniknął.
Dalsze spostrzeżenia dra Shivy w linku jak niżej.

Dr Shiva Ayyadurai z USA dla telewizji wRealu24. Rewelacyjny wywiad dla użytkowników na portalu YouTube!
Prowadzacy wywiad red. Szlachtowicz.

https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo

Polecam, słucha się z zapartym tchem! Wiedza nie boli.

Lubomir - 23.03.20 22:36
Panie JK BeerSheva Proszę uważać, bo tutaj niektórzy nieomylni - mogą Pana zlinczować albo spalić na stosie lub oklepać cepami. Za co? Za odmienny punkt widzenia. Broń Boże, żeby Pan przyjął hipotezę o celowym ataku biologicznym. Tego nawet nikt w telewizji nie zakładał.

JK BeerSheva - 23.03.20 14:54
Trudne pytania.

Czy czasami ten wirus koronowy nie jest przypadkiem elementem walki USA z Chinami, które posiadają najwięcej na świecie obligacji rządu amerykańskiego liczonych w bilionach dolarów. Wykup tych obligacji corocznie obciąża budżet USA na grube miliardy $ USD. Niedawno bo w 2019 roku USA jednostronnie narzuciły Chinom olbrzymie cła od towarów eksportowanych przez Chiny. Państwo środka dało sobie jednak radę z atakiem Trumpa na gospodarkę Chin.
Wirus mógł zostać celowo zawieziony (nie wiadomo skąd wziął się na terenie Chin) do chińskiego Wuhan, gdzie nastąpił rzekomy wybuch epidemii.
I oto okazuje się, że Chiny odparły kolejny chyba atak na ich gospodarkę.
Wirus wyraźnie spowolnił, sytuacja zaczyna normalizować się, chociaż nie obejdzie się bez spowolnienia tempa wzrostu PKB Chin.

Wnioski jakie nasuwają się przy okazji można zawrzeć w stwierdzeniu, że USA
wojny prowadzonej z Cinami w dotychczasowej formie nie są w stanie wygrać.

Administracja amerykańska musi przyjąć do wiadomości, że w skali globalnej do głosu doszedł bardzo silny rywal i trzeba liczyć się z Chinami pod względem gospodarczym, ekonomicznym i militarnym.
Pozostaje nie rozstrzygnięta jeszcze jedna sfera rywalizacji USA z Chinami, mianowicie konfrontacja nuklearna.
Zdrowi na umyśle przywódcy jednak nie przewidują takiej alternatywy gdyż byłaby tragiczna w skutkach dla całej cywilizacji człowieka na ziemi.

Czy stratedzy jednak bawią się zapałkami w składzie benzyny?

2+2=4 - 23.03.20 14:16
A KTO UPRAWIA EPIDEMIĘ IDIOTYZMÓW NA TEMAT KORONOWIRUSA. PAN ZIEBA CZY JAK MU TAM JEST, CZY VIRUSMAN POWTARZA TE BZDURY ZA REZYDENTEM Z USA.... ŚLEPCOM NIE WYSTARCZA JUŻ WIDOK TRUMIEN ANI TRUPÓW NA WŁOSKICH ULICACH. ANI KSIĘŻY DAJĄCYCH OSTATNIĄ POSŁUGĘ!!! TRZEBA BYĆ DEBILEM ABY COŚ TAKIEGO NAPISAĆ I PODAĆ DO WIADOMOŚCI. SŁUSZNIE TU NA KWORUM NAPISANO, ŻE SĄ HIENY CMENTARNE I HIENY KOMPUTEROWE. OBYDWAJ NALEŻYCIE DO TYCH KOMPUTEROWYCH.
TAKIE ANALIZY MOŻE WYSTAWIAC GŁUPAWY FACET JEDYNIE NA PODSTAWIE KOLORU WŁASNEGO MOCZU... a POLSKA? ROBI CO MOŻE W TEJ SYTUACJI!
CISZEJ NA TĄ TRUMNĄ BARANY!!! dopóki żyjecie!!

Virusman - 22.03.20 22:32
Virus ukoronowany i propaganda strachu.

Informacja z czwartku z Włoch. Przedstawiciel włoskich lekarzy wirusologów
poinformował w internecie, że we Włoszech nie ma ani jednego przypadku zgonu z powodu koronowirusa. Ludzie umierali z innych przyczyn niż wirus koronowy.

Polacy, jak mamy ocenić tą psychozę w Polsce i europie wytwarzaną przez określone media i ośrodki propagandy?

Informację podał Jerzy Zięba obecnie rezydujący w USA czytając stronę internetową wirusologów włoskich.

Wg. prof. Guta, polskiego wirusologa, wirus koronowy zaraża ludzi przede wszystkim przez oczy (śluzówki). Maski na usta i nos nic nie dają.

Chiny oficjalnie dziękują Polakom za pomoc w zwalczeniu wirusa koronowego.
SIC! A rząd w Polsce walczy, walczy i nie może zwalczyć. Skandal.

Kto uprawia w Polsce propagandę strachu?

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2788655331182461/

Perth - 21.03.20 4:37
Nie mogę i nie chcę ci odpowiadać Lubomirze na to co zrodziło się w tobie w czasie nieszczęścia jakie spadło na ludzkość. Nie mogę i nie chcę zniżyć się do tego dna z którego pisałaś tę ohydę skierowaną do mnie i do tych, którzy nie już nie mogą się bronić. Nie dorosłeś jeszcze do współczucia i zrozumienia ludzi, którzy znajdują się sie w sytuacji "to be or not to be" (być albo nie być).
Podpowiadam jedynie, że social media powinny zamienić się w instytucje wspomagające chorych, i tych w izolacji, bezradnych i oczekujących dobrego ludzkiego słowa - to jedyne co możemy jeszcze zrobić - póki sami jeszcze żyjemy. A i sami musimy się odizolować od osobników bezmyślnych, wręcz okrutnych w swoich przekazach na temat globalnej epidemi, po to, aby tylko zadowolić swoją pychę i bufonadę. Osobnicy tej maści do którego kieruję ten wpis stwarzają wirusa pogardy.
O "podcieraniu" Australijczyków, o "chrześcijanach zlotów motocyklowych" napiszę w dziale Polonia, bo tam pisałem o corocznym Rajdzie organizowanym aby oddać cześć pamięci, zmówić Wieczne odpoczywanie za duszę tych których zamordowano w Katyniu i za tych co zginęli w Smoleńsku.
To tyle w odpowiedzi tobie Lubomirze. Niech dobry Bóg ma cię tez w swojej opiece.

JK BeerSheva - 20.03.20 19:23
Chińczycy leczą wirusy koronowe rośliną o nazwie Lukrecja.
Pokonali wirusa wywarem z Lukrecji. Opisują to na chińskiej stronie rzadowej jn.

W sieci można znaleźć przepis jak sporządzić wywar z lukrecji. Ewentualnie możesz zapisać się na prywatną darmową listę e-mail👉 http://bit.ly/lista-email-skoczylas
----
Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność.

PIŚMIENNICTWO

PUBLIKACJA NA CHIŃSKIEJ STRONIE RZĄDOWEJ W SPRAWIE LECZENIA W TYM Z UŻYCIEM LUKRECJI
http://www.gov.cn/zhengce/zhengceku/2...

AKCEPTACJA LUKRECJI W LECZNICTWIE OGÓLNYM PRZEZ EUROPEJSKĄ AGENCJĘ LEKÓW
https://www.ema.europa.eu/en/document...

ANALIZA NAUKOWA THE LANCET POTWIERDZAJĄCA SKUTECZNOŚĆ GLICYRYZYNY ZAWARTEJ W LUKRECJI W LECZENIU KORONAWIRUSÓW
https://www.thelancet.com/journals/la...

Zobacz najpierw materiał na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=y3b_btDHsOg

Lubomir - 15.03.20 15:18
Perth, chrześcijaninie od zlotów motocyklowych. Podcieraj dalej Australijczyków a nie ubliżaj nikomu i nie truj o czyjejś pazerności na pieniądze. Powiedz lepiej o swojej, drapieżniku! Zagryzłeś p. Władysława Panasiuka na tym Forum, to odpuść sobie kolejnych - męczenniku za dychę! Takich cwanych nierobów, Polska już zdążyła rozpoznać. Nie chcieli, ale musieli! Udawaj Australijczyka, bo z udawaniem Polaka coś ci nie wychodzi. Miłość do rodaków na poziomie Urbana i Geremka!

Perth - 15.03.20 3:11
LUBOmirze, ja wiem, że ty jesteś facet postępowy i odważny na szczeblu gminnym! Tylko mnie to dziwi, że odwróciłeś się od tych włoskich kolegów, którzy są w potrzebie, a z którymi porozumiałeś się w języku lacjum, bo chciałeś zbudować internaconalistyczne RINNOVAMENTO. Jest jednak szansa abyś zachował twarz (trola), wspomógł ich i dał jakąś nadzieję dla tych (jak ich wyśmiewasz) obłąkańców i panikarzy!(sic!!!) którzy nie znoszą spokoju....
Mało tego masz szansę jako pierwszy troll stać się sławny i uwielbiany nie tylko przez poetów czy poetki i tych zamorskich twórców ale już całej ludzkości nawet tej z Afryki, Grenladii i Bieguna Południowego.
Poczytaj sobie The Sunday Time, który informuje o rozpoczęciu rekrutacji! Ochotnicy mieliby dobrowolnie dać się zarazić mniej groźnymi dla zdrowia szczepami koronawirusa nazwanymi 0C43 i 229E, a potem poddać się dwutygodniowej kwarantannie w Queen Mary BioEnterprises Innovation Centre w Whitechapel w Londynie. Podczas izolacji zaplanowano rygorystyczną dietę i ograniczenie aktywności fizycznej. Za pomoc w opracowywaniu szczepionki na groźniejszego wirusa COVID-19, 24 ochotników otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3,5 tys. funtów, czyli ponad 17,4 tys. zł. Naukowcy zapewniają, że objawy zakażenia łagodniejszymi szczepami miałyby ograniczyć się tylko do łagodnych objawów ze strony. Transport, wikt i opierunek też jest zapewniony...
A więc nie zwlekaj, zgłoś się, bądź pierwszy tak, jak jesteś na Kworum do komentowania wszystkiego i na każdy temat. A co najważniejsze będziesz miał szmal, który cię zabezpieczy na czas bezrobocia.
I tego ci szczerze życzy Perth z Perth.
PS. O tym, jak się zachowywano, i co śpiewano w czasach takiego nieszczęścia dowiesz się więcej w naszepismo.pl

Lubomir - 14.03.20 18:11
Perth, na ciebie można zawsze liczyć, podobnie jak na towarzyszkę 'Oleńkę'. Zawsze ulejesz trochę żółci. Dobrze, że tego nie czuć. Nie byłoby chyba złą rzeczą, gdybyś zajął się szukaniem podpalaczy australijskich buszów. Świat to przecież system naczyń połączonych. Dwutlenek węgla z Australii wszędzie się rozchodzi. Z pewnością dociera także do Polski. Niemal dwustu australijskich podpalaczy już zatrzymano. Szukaj kolejnych... obłąkańców. Nie troszcz się o to, na co nie masz żadnego wpływu. Pomyśl o dewastowanych przez pożary ulach australijskich pszczół. To także twoje: być albo nie być!

JK BeerSheva - 14.03.20 17:19
Wielka zaraza szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy ambasadzie.
Rząd liczy srebrniki z zachwytu jak dziki.
Zbędna truposzom mamona, kasują bez żadnej paniki.

Bez sprzeciwu zarazą zaszczepią każdego,
Nie mamy wyjścia, taki porządek wszystkiego.
W 1970 40 mln. szczęśliwców ich było,
Po koshernych szczepieniach 3 mln tubylców ubyło.

Zdradliwy wirus szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy ambasadzie.
Sarss Covid-19 go nazywają,
Na cześć jego pieśni śpiewają.

Rzymskie kongresy już ustaliły,
Już tylko 15 mln. im zostawiły.
Sorosze i Ehrlichy tak kombinują,
Niewolników i terytorium ich potrzebują.

Podstępna choroba szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy promenadzie.
Rząd zabiera kasiorę na rzecz skażonej republiki.
Zbędne truposzom zasiłki, kasują na oczach publiki.

Morderczy wirus zabijać będzie w Grenadzie.
Trup na trupie już widać przy ambasadzie....

JK BeerSheva

Perth - 14.03.20 14:11
Pasterzu, kapitanie i "wierny komentatorze" Lubomirze, a kogo ty tu nazywasz obłąkańcami? Przekraczasz już wszelkie granice, tylko nie zdajesz sobie sprawy, że sam jesteś bliski obłąkania!!!!!

Lubomir - 13.03.20 19:55
Obłąkańców zawsze denerwuje spokój. Z nudów, z chęcią - przywaliliby komuś. Tyle maczug do walenia - wokół, niektóre nawet atomowe. Aż ręce swędzą, by za nie chwycić. Ale przecież obłąkańców już nazwano po imieniu, osądzono i ukarano. Miało ich już więcej nie być. Około 3 mln ludzi na świecie, co roku umiera na chorobę alkoholową i nikt nie traktuje tego w kategoriach globalnej katastrofy czy pandemii. Nikt nie organizuje Policji Sanitarnej, ani Kordonów Sanitarnych. Czy pokolenie, które ma za sobą szaleństwo stanu wojennego, wybuch elektrowni atomowej w Czernobylu, grypy ptasie i świńskie, chorobę szalonych krów, ebolawirusa i należący do chińskich koronowirusów SARS - potrafi panikować. Na pewno nie! Panika i znerwicowanie - jedynie osłabiają odporność organizmów - na wszystkie wirusy i bakterie. Jednak komuś zależy najwyraźniej wyłącznie na tym. Oby przez sztuczny kryzys polityczny - nie zniszczono dorobku państw europejskich. Chaos można lawinowo prowokować i lawinowo może doprowadzać do ruiny - wszystkiego i wszystkich! Przewodnicy narodów nie powinni być wyznawcami niewiary, siewcami paniki i chaosu. Tego typu ludzie nie są przydatni dla nikogo i niczemu nie służą. Pasterz owczarni również nie może pierwszy pokazywać drogi ucieczki. Jak kapitan okrętu, ma największe i najważniejsze obowiązki, do końca.

Olenka - 13.03.20 10:12
I znowu ten sam ton i ta sama głupawa mantra faceta z Pipidówki, który kpi sobie z innych nieszcześników, a którzy już zmarli zaatakowani przez jeszcze nieznanego wirusa.
Szaleńcy nigdy nie liczyli strat. Ich bawiła 'sztuka' niszczenia, pisze ten bęcwał,
a sam trzęsie portkami - w obawie, że na niego też może przyjść czas.
Napiszę ci tylko jedno (tylko jak cię zwać), że historia zapisała już takie klęski, a wtedy ludzie modlili się słowami: Od powietrza, głodu i ognia zachowaj nas Panie, i zachowywali ostrożność. Taką jaka dzisiaj obowiązuje. To nie panika, to obowiązek aby nie narażać drugiego człowieka!!! I bronić siebie samego.
Nie wiem czy trole i bufony czytają cokolwiek, ale w tej sytuacji polecam ci "LUBOMIRZE" lekturę pt. OJCIEC ZADŻUMIONYCH! Chociaż wątpię czy ty coś z tego zrozumiesz...

Karol - 12.03.20 17:37
Ciekawi mnie, w jaki sposób rozpoznaje się tego wirusa ?
Czy jest jeden producent testu i trzeba u niego go kupować ?
Czy ktoś wyleczony ma go dalej w sobie i może innych zarażać ?

Lubomir - 12.03.20 17:27
Wystraszeni zombi widzieli koronowirusa nie tylko w Grenadzie ale i na Grenlandii. Nie tylko w Watykanie ale i w Mediolanie i Wenecji. Nie zauważyli go wśród rozkładających się trupów - w ruinach Iraku i Syrii, ani w brudnych wodach Gangesu. Widzieli go tam, gdzie obowiązuje niemalże rytualne mycie rąk. Czy nie jest to przysłowiowe struganie wariata?. Nie mieli racji ci, co twierdzili, że światem rządzą psychopaci? Ile defektów umysłu, fobii i psychoz, napadów lęku i manii prześladowczych - ujawniła operacja koronus { to od skrótu - koronowirus}?. A może sterowany obłęd należałoby minimalizować i marginalizować, żeby nie doprowadzać do katastrofy gospodarczej narodowych gospodarek, powiązanych z dynamiczną gospodarką chińską, japońską i południowo-koreańską?. Rozsiewanie defetyzmu i zawyżanie liczby dotkniętych 'chińską chorobą' - powinno być ze wszech miar naganne. Nagle przestano mówić o chorobach i plagach równie groźnych, albo nawet o wiele groźniejszych od 'koronusa'. Szaleńcy nigdy nie liczyli strat. Ich bawiła 'sztuka' niszczenia.

JK BeerSheva - 12.03.20 10:31
Virus Świrus

Ćwiczą wirusy i epidemie,
Wielką zarazę już czynią na ziemię.
Miliard ma zostać na tym padole,
Raj dla wybrańców i wszelkie swawole.

Zabójczy wirus szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy ambasadzie....

Szczepią i szczepią nas pod przymusem,
Nie mamy wyjścia, zwiewajmy susem.
Kto dzisiaj da zaszczepić się plusem (+),
Zginie niechybnie pod ich przymusem.

Zbrodniczy wirus szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy ambasadzie,
Organizują tajniaków w bezpiece i kontrwywiadzie,
Widać ambulanse prujące po autostradzie.

Jak to się skończy ta zaraza i chucpa zarazem,
Depopulacja ma być pod postępactwa rozkazem,
I bądź tu mądry chory człowieku,
Tak rządzi postępactwo w XXI wieku.

Wolą Mesjasza wybrani coś tam kombinują,
Złote żniwa, złoty cielec, bakszysze przewidują.
Być albo nie być - natrętne pytania zadają,
Z nogi na nogę przestępuja, złotego cielca czekają.

Morderczy wirus szerzy się w Grenadzie.
Trup na trupie legnie przy ambasadzie....

Lubomir - 12.03.20 8:37
Murem na 'Chińczyka' ....20 tysięcy Amerykanów zgromadzonych na manewrach wojskowych w Europie Środkowo-Wschodniej, pokazuje, że razem też można pokonać wroga. Nie tylko w wojnie handlowej, ale i w wojnie biologicznej. Zamordyzm i defetyzm nigdy nie są dobrymi doradcami. To są towarzysze niewolników.

KJN - 11.03.20 20:30
Tak się składa, że pracuję wśród chorych na choroby zakaźne od ponad 40 lat. I co nieco znam się na rzeczy. Dlatego pozwolę sobie zabrać głos:
"Wirus, jak wirus - powoduje grypę i tyle." COVID-19 to NIE JEST grypa. najważniejsza różnica: to jest nowy, nieznany wcześniej wirus, na którego nie ma odporności i nie ma na niego szczepionki. Jak go zignorujemy, to na świecie może umrzeć 10 tys ludzi albo 10 milionów - tego nie wiemy. "Może najpierw zastanówmy się co by się stało, gdyby nie został ujawniony". A to by się stało, że w razie tego gorszego scenariusza panika na świecie byłaby nie do opanowania. Trzeba na zimne dmuchać, żeby się gorącym nie sparzyć - w epidemiologii innego wyjścia nie ma. A takie artykuły sugerujące, że pandemii nie ma tylko problem został rozdmuchany ze względów politycznych są nie tylko nie podparte żadną rzetelną wiedzą ale i w najwyższym stopniu szkodliwe społecznie.

Lubomir - 08.03.20 17:00
Już powszechnie wiadomo, że siewcą najnowszego wirusa grypy w Europie, był niemiecki pracownik działającej we Włoszech firmy z Monachium. Zatem wszystkie ślady 'katastrofy biologicznej' prowadzą do Niemiec a konkretnie do Bawarii. Może to właśnie Wolne Państwo Bawarskie należałoby izolować od reszty Europy i świata? To Niemcom przypisuje się wyrzucenie Wielkiej Brytanii z jednoczącej się Europy i to Niemcy wraz z Rosją podejrzewani są o podgrzewanie wojny domowej we Francji, przy pomocy 'Żółtych Kamizelek'. Niemcy wciąż usiłują rozmontowywać i zniewalać Europę. Ich pomysłowość potrafi zaskakiwać. Dla Niemców liczy się tylko ich przyszłość i ich sukcesy.

Wszystkich komentarzy: (20)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Lipca 1944 roku
Operacja Ostra Brama - Oddziały AK z Armią Czerwoną wspólnie walczyły o Wilno. Następnie NKWD internowało Polaków.


07 Lipca 1572 roku
Zmarł Zygmunt II August, król Polski (ur. 1520)


Zobacz więcej