Piątek 7 Sierpnia 2020r. - 220 dz. roku,  Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.10.19 - 19:04     Czytano: [763]

Kłamali, kłamią, kłamać będą

Król wtopy i megalomanii, wiceprzewodniczący PO Borys Budka w debacie telewizyjnej perfekcyjnie wykorzystał swoją 1 minutę na zaoranie PO.

Potwierdził skutecznie opinię o tej partii, że „kłamali, kłamią i będą kłamać”. Rachunek wstydu PO z apteki posła Borysa Budki na 2tys. zł, choć w ryczałcie kosztuje 3,20 zł - to cała prawda o tej formacji: kłamstwo, brak wiedzy i kompetencji, manipulacja i niegospodarność. Nic dziwnego więc, że takim gospodarzom jak PO i Nowoczesna to i kozy nad Wisłą zdechną, a pieniędzy na wypłaty 500 plus zabraknie, choć dostali je na czas.

Ta wielka kompromitacja posła PO w debacie telewizyjnej na oczach całego kraju, to nic nowego i nic nadzwyczajnego w wydaniu tego środowiska politycznego po wyczynach z oczyszczalnią ścieków „Czajka” prezydenta Warszawy - też z PO – Rafała Trzaskowskiego, po kompromitującej nieznajomości własnego programu wyborczego przez szefa POKO, czy zdolnościach zakupowych kapusty na bazarku poseł PO Kamili Gasiuk - Pihowicz.

Wysłać posła PO Borysa Budkę po leki do apteki, to jak polegać na zakupach główki kapusty posłanki PO Gasiuk-Pihowicz. Efekt kabaretowy murowany i manko w portfelu.

Po wielce filozoficznych przemyśleniach potomka austriackich chłopów folwarcznych, dziś aktora Jerzego Stuhra, który ciągle wokół „widzi ciemność” i zbyt rzadko oddycha świeżym powietrzem z Tyrolu, być może minister kultury Piotr Gliński powinien nieco dokładniej przyjrzeć się wsparciu i dotacjom rządowym dla PWST - w końcu z pieniędzy potomków polskich chłopów folwarcznych.

Ewidentny sukces reprezentanta PO Borysa Budki w debacie telewizyjnej w nikczemności i zakłamaniu oraz żerowaniu na niskich instynktach i strachu przed ciężką chorobą powinna się obrócić zdecydowanie przeciwko PO, bo oni już zapomnieli, lub nie chcą pamiętać, jak wyglądała służba zdrowia za czasów premiera Donalda Tuska i Ewy Kopacz, że za ich czasów niestety ludzie też umierali w szpitalach, a nie zmartwychwstawali.

To za czasów PO wyprzedawano i prywatyzowano szpitale i fabryki leków, hulały tu mafie lekowe, które wywoziły kompletnie bezkarnie leki za 2-3mld zł rocznie, recepty nagminnie wypisywano na zmarłych pacjentów, a wydatki na służbę zdrowia były o blisko połowę mniejsze, zadłużono szpitale na ponad 10 mld zł.

Jakby się nie starał poseł PO Borys Budka, hasło „wystarczy nie kraść” będzie przez najbliższe 20-30 lat kojarzyć się nad Wisłą wyłącznie z PO i rządem PO-PSL. No cóż, jak się tak liczy deficyt jak to robi główny ekonomista PO dr Rzońca, płaci za kapustę jak posłanka PO Kamila Gasiuk-Pihowicz, płaci za leki jak poseł PO Borys Budka, to nic dziwnego - jak to mawiał były MF też z PO, J.V.Rostowski: „piniędzy nie ma i nie będzie”. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada pośle Budka. I dobrze, że znów o swej kłamliwej naturze przypomnieliście Polakom. W spodniach czy bez, lepiej jednak nie łgać, bo Polacy was już znają - wy rządzić nie potraficie.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce


Wersja do druku

kidman - 20.10.19 15:24
OTÓŻ CHAOS W SYSTEMIE FUNCJOMOWANIA PAŃSTWA POLSKIEGO STWORZYŁ PREZ. DUDA ,KTÓRY NA SAMYM POCZĄTKU SWEGO " KRÓLOWANIA" ZAWETOWAŁ 3 /moim zdaniem najważniejsze/ TWORZĄCE PODSTAWY PAŃSTWA PRAWA USTAWY TZN. REFORMA SĄDOWNICTWA,USTAWA O IPN ORAZ DEZUBEKICYJNA. I WSZYSTKO SIĘ ZAWALIŁO WIĘC MAMY TO CO MAMY.POLACY WALCZĄCY Z KOMUNĄ Z WIELKIMI STYRATAMI W LUDZIACH ORAZ GOSPODARCE I FINANSACH WPROWADZILI TYCH CZERWONYCH MORDERCÓW DO SEJMU,SENATU A NAWET DO BRUX.ELI.NADZWYCZAJNA KASTA RZĄDZI I MA SIĘ DOBRZE A W JEDWABNEM NIE MOŻNA PRZEPROWADZIĆ ESHUMACJI.
I ZNOWU PRZEGRALIŚMY BO ZADZIA LAŁ UKŁAD OKRĄGŁOSTOŁOWY WY NIE RUSZACIE NASZYCH A MY NIE RUSZAMY WASZYCH MIMO ,ŻE AFER ODKRYTYCVH JEST OGROM NIKT NIE SIEDZI.NASTEPNEJ KADENCJI NIE BĘDZIE.

KUJAWIAK - 09.10.19 5:24
Facet, ktory zmienia swoje ksywky jak weterynarz w oborze rekawiczki, raz odchodzi Z a drugi raz przychodzi NA Kworum i jeszcze sie zali, ze ludzie mu pisza wprost, co mysla o takim pisaniu, jest przykladem kretacza i bufona.
Sam bedac /bylym?/ ateista, a wiec i komunista - rozpacza falszywie, ze nikt z tych czerwonych zdrajcow - do tej pory nie tknal opuszkiem palca... i piepszy dalej, ze w Polsce ZYJE wiecej komuszkow niz patriotow. Do totalnej bzdury dodaje, ze taka sprawiedliwosc tzn., ze tych komuszkow jest wiecej - zostala ustalona po polskiej prawicy.
Kiedys knocil na tym Kworum, ze cale zycie byl po prawicy za co byl przez UB biczowany, teraz olewa prawice swoim ciurkiem co staje sie woda na mlyn lewactwa, ktore po przeczytaniu takich wypocin powie": dobra nasza, nawet fraszkopis zza Wody uderza w prawice. Chlopie! Tym razem Tylewiczu... powiem ci jak to mowia u nas na Kujawach "daj se d...e siana"

MariaN - 08.10.19 21:54
Opozycja totalna zachowuje sie jak na Titaniku, jeszcze probują sie szarpac kombinować ale nic im nie pomoze, nie mają szans. Ludzie nie będą eksperymentować jeśli teraz jest im lepiej. Oni zarzekają sie ze to co dal PiS nie zabiorą, ale jak mogą cokolwiek zabrać jak już nigdy nie będą rządzić w naszym kraju. Robią z siebie posmiewisko, najwięksi klamcy IIIRP

Michał Sybirak - 08.10.19 20:25
NOWENNA DO BOŻEJ SPRAWIEDLIWOŚCI

Trójca Święta dała światu tę modlitwę - nowennę jako nowe, mocne narzędzie do wspólnej walki o sprawiedliwość w tym zdominowanym przez szatana świecie, który tak bardzo wprowadza wszelką niesprawiedliwość i zło na świat, zmusza ludzi do jego wykonywania. Teraz Boża Sprawiedliwość po to, by wymusić siłą Bożej Sprawiedliwości na osobie szatana i ludzi głęboko niesprawiedliwych z powodu działania tegoż złego ducha zmianę ich nastawienia, podaje tę wielką i porażającą demony broń duchową... Można prosić Bożą Sprawiedliwość o pomoc i interwencję w trudnych i zagmatwanych sprawach, zwłaszcza, gdy wyczerpie się ludzkie środki w walce o jakąkolwiek sprawiedliwość... Obiecuję, że każdy kto będzie ubiegać się, uciekać do obrony Bożej Sprawiedliwości, dozna Jej przemożnej opieki...

https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/pdf/nw/nowenna_do_bozej_sprawiedliwosci.html

Monika Wiench - 08.10.19 0:21
Panie Konfederato,

W Pana wypowiedzi brzmi patriotyzm, a także prawdziwa młodość, która nie zawsze wiąże sie z dostatecznym rozpoznaniem sytuacji politycznej. Dziwi mnie stanie murem przy Konfederacji pomimo zupełnego zagubienia sie tej skromnej partyjki, rozbicia jeszcze przez zjednoczeniem sił i zachowanie / wypowiedzi / jej liderów. Pan Korwin kompromituje sie na każdym kroku - wystarczy prześledzić jego wypowiedzi - pan Braun tez swoim zwyczajem jedynie wymachuje szabelka, a wszyscy razem wzięci chętni tylko do awantury / patrz ostatnie wystąpienia w TV / oraz pojednania z Sowietami.
Nawet telewizja totalna chwali Konfederacje i uważa, ze jej zwolennicy "mogą pójść z każdym do wyborów". Na to wyglada.
Żeby tylko zaistnieć poddają totalnej krytyce partie rządząca i starają sie popsuć jej notowania. Czy tak postępują patrioci? Niech sie Pan nie poddaje starym wygom i manipulatorom - liderom Konfederacji, skłóconym ze sobą od początku. Chyba, ze lubi Pan awantury i walkę dla samej walki, bez rozeznania szans i politycznej mądrości.
Ps. Pana Brauna kiedyś słuchałam z zainteresowaniem, teraz wyłącznie w uśmiechem lub wcale. O Korwinie szkoda mi nawet wspominać.
Pozdrowienia
Monika

Roman Tylewicz - 07.10.19 21:59
Panie Konfederata takich patriotów,jak Pan żyje w Polsce
wielu! Ale nie tylu,co komuszków w przykrym spadku po PRL-u!
Oni mają się fajnie!! Nikt tych czerwonych zdrajców - do tej pory
nie tknął opuszkiem palca!! Służyli bardzo wiernie-długi czas
sowieckiemu zaborcy Polski - przez nich nazwanej Polską Ludową!
Jak Sowieci naszą Polskę PRL em nazwali, tak zdrajcy z PZPR i ZSL
przytaknęli!!I Tych zdrajców w czerwonym kolorze prawdziwi Polacy
nie dali rady rozliczyć.Bo kto chciał takiego roachunku,to go ubiści
Bo kto chciał takiego rozrachunku z oprawcami z UB itp,to go wnet
spotkał potworny los w kazamatach UB! Do tej pory,tamci skomuszali
oprawcy są NIETYKALNI!! Taka to SPRAWUEDLIWOŚĆ ZOSTAŁA
USTALONA PO POLSKIEJ PRAWICY!!! Zapewne z tego powodu,by
nie doszłó do bratobójczej wojny.A z tego by zyskał czerwony Kraj Rad,
co to o mały figiel Polskę zapewne,by z nogami zjadł!!!

Konfederata - 05.10.19 8:47
Hey @kidman.
Polacy tej łobuzerii nie wybierają. Oni wybierają się ze swoich kręgów.
(zobacz- Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz, Danuta Huebner i inni - byli funkcjonariusze PZPR w Parlamencie Europejskim) Ta "łobuzeria" to polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza przybyła na tereny Polski wraz z czołgami Stalina i reprodukuje się już w II i III pokoleniu ubeckich dynastii.
Świadczą o tym głosowania tej "łobuzerii" w parlamencie europejskim przeciwko Polsce. Można sobie sprawdzić na stronach PE jak ta łobuzeria głosowała.
Przykładem tej "łobuzerii" może być niejaka Pitera ( PO), która niemal zawsze demonstracyjnie głosowała przeciwko Polsce. Co tą osobę wiąże z Polską?
Nic, tylko pieniądze pobierane z naszej krwawicy wypłacane z naszych podatków. W zamian otrzymujemy ataki na Polskę.

Na razie II i III pokolenie Polaków, potomków Armii Krajowej walczy z II i III pokoleniem UB i SB oraz polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej.
Jeszcze Polska nie zginęła....

Konfederata
(Konfederacja - Wolność i Niepodległość.)

kidman - 03.10.19 21:19
Najbardziej zadziwiające jest to,żę łobuzy,zdrajcy i złodzieje mają ponad 20% poparcia o 20% za wiele.Wszyscy oburzamy się na złodziei,dochodzimy swoich praw,żadamy kar za takie przestepstwa a jednoczesnie wybieramy tych drani do sejmu i senatu aby tacy ludzie tworzyli polskie prawoNIE DO WIARY,ŻE NARÓD JEST TAK NIEODPOWIEDZIALNY ,ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ MOCNIEJ.

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Sierpnia 1944 roku
Prezydent Polski na emigracji Wład. Raczkiewicz mianował w Londynie swoim następcą Tomasza Arciszewskiego.


07 Sierpnia 1998 roku
W wyniku ataków terrorystycznych na ambasady USA w Kenii i Tanzanii śmierć poniosło 224 osoby.


Zobacz więcej