Wtorek 11 Sierpnia 2020r. - 224 dz. roku,  Imieniny: Luizy, Włodzmierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 28.08.19 - 13:16     Czytano: [463]

Farma trolli z Inowrocławia

Czy PO będzie musiała zmienić szefa sztabu wyborczego i wycofać posła K. Brejzę z list do Senatu - niewykluczone, jeśli pozostała tam, choćby odrobina zdrowego rozsądku.

Wygląda na to, że szef sztabu wyborczego POKO, czołowy poseł PO K.Brejza może być zamieszany w wielką aferę hejterską, tzw. Farmy trolli w Inowrocławiu, gdzie prezydentem jest jego Ojciec - R.Brejza.

Kilkanaście dni temu na łamach portalu wPolityce pisałem, że wybór posła K.Brejzy na szefa sztabu wyborczego POKO przez G.Schetynę to recepta na klęskę wyborczą i istne sepuku totalnej opozycji tym bardziej, że poseł K.Brejza z konferencji na konferencję wyglądał na coraz bardziej przerażonego. Może się więc okazać, że szef sztabu wyborczego POKO jest nie byle jakim specem od hejtowania i języka nienawiści w praktyce, w stosunku nie tylko do przeciwników politycznych w samorządzie, ale i w skali całego kraju.

I słusznie podejrzewa red. J.Karnowski, że Inowrocław to może być tylko wierzchołek góry lodowej. Ten swoisty „wydział mowy nienawiści”, łamania ludzkich karier i sumień z Inowrocławia funkcjonował bardzo skutecznie i bezkarnie przez kilka lat i był to bezwzględny proceder niszczenia ludzi w sieci, w rodzinnym mieście Panów Brejzów, co potwierdzają dziś sami hejtowani. Jeśli potwierdzą się informacje, że wykorzystywano do tego publiczne pieniądze i sprzęt oraz specjalne oprogramowanie, tuszujące ten niecny proceder, sprawa dla posła PO, szefa sztabu wyborczego POKO K.Brejzy może przybrać dużo gorszy charakter, niż tylko kwestia standardów etycznych.

Czyżby tak właśnie, jak to miało miejsce w Inowrocławiu wyglądało przestrzeganie prawa i Konstytucji przez polityków PO?

Absurdalne wydają się być twitterowe bajki z mchu i paproci, serwowane opinii publicznej przez posła PO K.Brejzę o „metodach stanu wojennego, które tylko dopingują go do ciężkiej pracy” i „wypruwania sobie żył”, bo to sama PO ukręciła ten bicz na siebie i tym bardziej, że sprawę do prokuratury, uprzedzając rozwój wypadków zgłosił sam prezydent Inowrocławia R.Brejza. Taki szef sztabu to istny worek kamieni, który może pociągnąć na dno całą formację.

Cyklon Krzysztof może być znacznie bardziej niszczący w skutkach niż cyklon Emilia. Szef sztabu wyborczego POKO poseł K.Brejza wzorem wiceministra Ł.Piebiaka, sam powinien błyskawicznie podać się do dymisji. Standardów trzeba wymagać również od samych siebie, no chyba że standardem w PO jest postawa szefa Klubu Parlamentarnego Sł.Neumana i zarzuty prokuratorskie to mały pikuś. Ponad 180 zarzutów prokuratury wobec 16-tu członków zorganizowanej grupy hejterskiej, w oparciu o fikcyjne faktury i sprzeniewierzanie publicznych pieniędzy, to nie jest złośliwość rządzących.

Najwyraźniej pęka też, dotychczasowa zmowa milczenia i nie każdy może chcieć umierać za „Asa” - PO posła K.Brejzę. Reguła z Inowrocławia, że lepiej trolować i hejtować niż zwyczajnie pracować może się okazać zabójcza politycznie, nie tylko dla szefa sztabu PO, ale i dla całego wysiłku wyborczego POKO. Czekamy na rozwój wypadków, bo to pewnie nie koniec przykrych sensacji w tej sprawie.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Kujawiak - 31.08.19 11:44
Tak to prawda Waclawie K! Ci co sluzyli partii PZPR przez wiele lat, a szczegolnie ci co byli ateistami i walczyli z wierzacymi Polakami nalezacymi do Prawicy nie powinni wstepowac do obecnych partii prawicowych - zaklamujac swoja czerwona przeszlosc...

Wacław K - 30.08.19 18:53
Panie Januszu czas wielki na to,by zakazać dzałalności
Platformy Obywatelskiej,w której są głównie byli członkowie
PZPR itp. Polsce nie jest potrzebna partia komunistyczna -
po wojnie narzucona nam przez czerwonego okupanta Polski!
Kto Polakiem z krwi i kości wreszcie musi wiedzięć,że Polska
musi być czysta i przeżroczysta, jak Pan Bóg przykazał!!!
Tutaj musze dodać,że komuszki z byłego ZSL teraz uciekli do
PSL,którego stworzył Mikołajczyk! Tak nie powinno być!!!Ci,co
kiedyś wiernie służyli w PZPR i ZSL okupantowi w Postaci ZSRR -
nie powinni mieć prawa wstępu do prawicowych partii RP!!
To są plugawcy znani od lat! A to znaczy... raz czerwoni, to znów
biali! To tak faryzejski element!!!

Kujawiak - 30.08.19 10:48
Tadeuszu K. te cwaniaki Brejzowate to tez byli ateisci znani na Ziemi Kujawskiej, i slusznie piszesz, ze powinni byc wyspowiadani przez prokuratora. Trzeba wyszperac takze tych ktorzy w czasach najgorszej komuny byli prelegentami tego bezboznego Stowarzyszenia Ateistow i Wolnomyslicieli, a kiedy z Polski wybyli zaraz sie przepoczwarzyli w baranki wierne, chociaz w wierze bardzo mierne. Co o tym sadzisz?

Tadeusz K - 30.08.19 4:35
Aż dziw bierze,że te całe cwaniaki Brejzowate , jak do tej pory nie są
tykalni paluszkiem prawa! Oni już powinni być wyspowiadani przez
prokuratora itp i siedzieć w przysłowiowej ciupie! Ale tak się mają sprawy
z cienkimi złodziejaszkami portfeli itp.a nie z takim kałabuchami jak ci
Brejzowaci. No cóż,tylko szaraczki idą w podskokach do ciup!! Tak jest
w państwach bezprawia,szare złodziejaszki zapełniaja zakłady karne,a
kałabuchy są wybielani!!

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Sierpnia 1945 roku
Zmarł Stefan Jaracz, polski aktor, reżyser (ur. 1883)


11 Sierpnia 1892 roku
Urodził się Władysław Anders polski generał i polityk. Naczelny Wódz Polskich Sił Zbrojnych w latach 1944-45 (zm. 1970)


Zobacz więcej