Wtorek 11 Sierpnia 2020r. - 224 dz. roku,  Imieniny: Luizy, Włodzmierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.06.19 - 13:57     Czytano: [869]

Dramat Tuska

Nikt nie chciał się z nim spotkaćPolitycy totalnej opozycji odwrócili się od Donalda Tuska, bo uważają, że przez niego przegrali wybory europejskie. Jak informuje Wirtualna Polska, podczas jego ostatniego pobytu w Polsce, gdy przyjechał zeznawać jako świadek przed komisją ds. wyłudzeń podatku VAT, żaden polityk opozycji nie był zainteresowany spotkaniem z byłym premierem.

„Donald Tusk podczas wizyty w Warszawie przy okazji przesłuchania przed sejmową komisją śledczą nie spotkał się z politykami Platformy Obywatelskiej, co miał w zwyczaju czynić wcześniej – słyszymy w partii. Były premier nie wzbudził wielkiego zainteresowania ze strony byłych kolegów z ugrupowania. Nikt też nie zabiegał o spotkanie z nim. Dla wielu Tusk jest dziś większym problemem, niż atutem” – twierdzą rozmówcy Wirtualnej Polski.

Jeden z polityków PO mówi wprost: „Kiedyś, jak Donald przyjeżdżał, był szał. Sami byliśmy przy tym, jak setki osób witały go na dworcu, odprowadzały na przesłuchanie do prokuratury. Dziś to już nie ma większego znaczenia. Chyba każdy jest już tym znudzony”. Inny dodaje: „Straciliśmy nadzieję. Po 26 maja nie ma już tematu Tuska”.

Grzegorz Schetyna jeszcze niedawno chciał wystawić Tuska w wyborach prezydenckich. Teraz chyba będzie musiał sam wystartować.

Źródło: wp.pl

CentrumMedialne

Wersja do druku

Lubomir - 23.07.19 18:38
Czyżby Niemcy znowu nakręcali koniunkturę wojenną? Głośna była ostatnio niemiecka prowokacja z tzw. uchodźcami - na pokładzie niemieckiego statku. Statek ten z uporem maniaka usiłował wejść do jednego z włoskich portów. To głównie Niemcy nadają mieszkańcom krajów bliskowschodnich i północno-afrykańskich status wygnańców i uchodźców. Odwieczne siedliska tych ludzi, są permanentnie bombardowane i unicestwiane. Niemcy nie zdołali rozbić i podporządkować sobie Europy militarnie, to usiłują zrobić to poprzez wybiórcze uderzanie - obcymi cywilizacyjnie przybyszami. To oni mają przeciążać i pogrążać w chaosie państwa narodowe - na kontynencie europejskim. O tym są już przekonani Grecy i Włosi. Narody, które tworzyły cywilizacyjne zręby naszego kontynentu i które nadal pewne są obaw, co do przyszłości jednoczącej się Europy. Podczas inwazji obcych hord, to te państwa stają się ich pierwszymi ofiarami. Postawienie na czele struktur europejskich wojowniczej Niemki, może faktycznie mieć na celu szybkie ubezwłasnowolnienie państw kontynentu. Tutaj naprawdę potrzebna jest intelektualna mobilizacja całej Europy. Według świętego Jana Pawła Drugiego antidotum na wszystkie plagi, miała być Odnowa. Czy Odnowę można zrobić - odbierając Niemcom 'kapitał Hitlera'? Ponoć 'nigdy nie należy mówić nigdy!' Zawsze wszystko jest możliwe! Na nowych Medyceuszy nie ma co liczyć...A Włosi pokazali Europie, że można odebrać Niemcom należne za II Wojnę Światową, co do przysłowiowej joty. Niemcy to kupa tchórzy, zdolnych jedynie pastwić się nad bezbronnymi!

2+2=4 - 23.07.19 13:04
Czy ta pani Leyen rozpocznie proces przywracania cos i czegos Europie?
Nie badzmy naiwni!
1.Ta pani to konserwatywna feministka, pomimo siedmiorga (?) dzieci popierajaca wszystko co zwiazane z GENDER! A w dodatku NIEMKA!
Przez lata wiernie wspolpracowala z Merkel!
2.Ta pani nie wyobraza sobie Europy - jako zwiazek rownych sobie panstw NARODOWYCH. Proponuje dalsza kolektywizacje Europy!
Zapewnia, ze bedzie bronic rownosci plci i walke z dyskryminacja a takze chronic tych spod koloru Teczy.
Uwaza, ze wzorem dla demokracji w Europie moga byc wpierw Niemcy, a dopiero nr 2 to USA.
3.Bedac jeszcze min. obrony zapowiedziala zwiekszenie liczebnosci Bundeswehry do 200 tys. zolnierzy - aby Niemcy byly prezne i potezne. A Putin juz zdazyl jej pogratulowac!
4. Bedac juz wybrana "szefowa" zapowiedziala wspolna odpowiedzialnosc za emigrantow - czyli podzial "po rowno" pomiedzy kraje UE. Taka to jest "specjalistka znajaca sie na tragedich wojennych" (sic!).

Lubomir - 23.07.19 9:55
Lewactwo i marksizm mają się znakomicie w tzw. krajach niemieckich. W Trewirze, w najstarszym mieście Germanii, mieście stworzonym przez cywilizację rzymską, Chińska Republika Ludowa ufundowała swoim ideologicznym towarzyszom pomnik Karola Marksa. Cytując Schumanna, nie jest chyba niewłaściwym stwierdzenie, że Thuzk, czy tam Tusk, to dla Merkel jej lepsze ja {Mein bessers ich}. Nie wystarczy mówić czy przeklinać po polsku, by zaliczać się do Polaków! Cała biografia Tuska udowadnia jego niemieckość i antypolski szowinizm! Niemcy ze swoimi lobbystami i klakierami powinni milczeć i stać w kącie Europy. Znająca się na tragediach wojen specjalistka Ursula von der Leyen, powinna rozpocząć proces przywracania Europie pohańbionych i zagrabionych przez Niemców wartości religijnych, etycznych i przede wszystkim materialnych. To nie żadna wielkoduszność, ale elementarny ludzki obowiązek!

Jan Orawicz - 24.06.19 16:38
Ten caly G.Schetynialy uprawia sobie lewaczenie POLSKI!
To lewaczenie nie wychodzi Polsce na dobre,co widac golym
okiem. No,ale nasz Narodek wpadl w czerwona nasennice.
Kto to widzial zeby w Polsce szerogesila sie posowiecka komuna!!
pt. Platforma Obywatelska itp! Te czerwona zaraze nalezy z Polski
usunac na smietnik histori! Wielachny czas na to!!!

STEFAN J - 24.06.19 14:58
PANIE JANIE ORAWICU MA PAN RACJĘ NAD RACJAMI!
POLSKA MA DOSYĆ CZERWONEGO TAŁSTATJSTWA,KTÓRE
JĄ COFNĘŁO DO TYŁU W SWERZE GOSPODARCZYM ITP!!!!
TERAZ MUSIMY TAMTEN STRACONY CZAS CIEZKO NADRABIĆ,
A POSOWECKA ZGRAJA TO PRZECIE ARMIA ZŁOŚLIWYCH
H A M U L C O W Y C H!!!!

Jan Orawicz - 23.06.19 22:47
Ja jako prawy Polak uważam,że w Polsce posowieckie lewactwo
nie powinno istnieć!! Czyli ta cała Platforma Obywatelska,ZSL
przepoczwarzone na PSL Mikołajczyka itp. Dość tej komuny spod
różnych znaków! Solidarność wywalczyła prawdziwą Polskę nie
po to,by komunistyczni zdrajcy dalej mieszali nam w Polskiej kaszy!!!

Jan Orawicz - 23.06.19 20:49
Co tutaj dużo gadać i pisać? Lewactwo w Polsce nie powinno mieć
miejsca!!!! Narzuconej nam komuny przez tzw.ZSRR mieliśmy po
wyżej czubka głowy! i to sporo lat!!! Jak wyglądała PRL-ka nie muszę
tutaj przypominać! Gdyby po wojnie Polską rządziła POLSKA PRAWICA,
to nasz kraj stałby na wysokim poziomie społecznym i gospodarczym!
No cóż straciliśmy wiele pieniędzy i czasu na budowę cherlawej PRL-ki
pod okupacyjnym batem CCCP! Teraz to opóżnienie musimy ciężko
nadrabiać!! Sowiecki okupant nas okradał w zasadzie z wszystkiego i
kazał nam wywieszć czerwone chorągiewki!

Wszystkich komentarzy: (7)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Sierpnia 1920 roku
Rada Obrony Państwa ustanowiła Krzyż Walecznych - polskie odznaczenie wojskowe.


11 Sierpnia 1944 roku
11 d. Powst. Warszaw.: Niemcy opanowują Wolę i Ochotę. Zacięte walki o Bank Polski na Bielańskiej. Ukazał się rozkaz Nr 14 płk. "Montera" ws opasek


Zobacz więcej