Poniedziałek 27 Stycznia 2020r. - 27 dz. roku,  Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 05.05.19 - 20:21     Czytano: [313]

Adekwatna odpowiedź


Szanowni Państwo!Do czego zobowiązuje Ustawa 447? Administracja amerykańska ma zadbać o to, by mienie bez-spadkowe, pozostawione w Europie przez zmarłych bezpotomnie Żydów, zostało przekazane organizacji żydowskiej, walczącej z antysemityzmem na całym świecie. Problem w tym, że trzeba w krajach, z których mają pochodzić pieniądze, zmienić prawo. Nie ma bowiem żadnego cywilizowanego kraju, gdzie majątek po obywatelu zmarłym bezpotomnie i bez testamentu wskazującego spadkobiercę nie przechodziłby na rzecz skarbu państwa.

Jak zatem tego dokonać? Jeśli Kongres Amerykański zna rozwiązanie, to i my z niego skorzystajmy. Załóżmy Fundację Zwalczającą Antypolonizm, zasilaną środkami pochodzącymi po zmarłych bezpotomnie Polakach na całym świecie, a w USA szczególnie. Przy czym warto zauważyć, że nie chodzi tu o przynależność państwową, a narodową. Zamordowani przez Niemców Żydzi na terenie Polski podczas jej okupacji byli obywatelami polskimi. A zatem obywatele amerykańscy polskiego pochodzenia są tą właśnie grupą, po której, majątek mógłby przechodzić na rzecz Fundacji Zwalczającej Antypolonizm.

Pozdrawiam i do następnej soboty
Małgorzata Todd

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Tramwaj zwany...17/2019 (408)

Szanowna Pani Małgorzato

Ponownie dochodzimy do wniosku, że nie ma takiej głupoty, której nie dało by się wcisnąć ludziom jako prawdy oczywistej. Cała ta RÓŻOWA OFENSYWA, jakiej jesteśmy świadkami (a niektórzy ofiarami) w naszej ojczyźnie, wpisuje się idealnie w to prawidło. W sumie to smutne, że umiłowanie naszego gatunku do zachowań stadnych oraz ochocze podporządkowywanie się „przewodnikowi stada” tak nas ograniczają i prowadzą na manowce. Tę naszą gatunkową piętę achillesową już dawno namierzyli różni alchemicy społeczni spod ciemnej gwiazdy i wykorzystują tę wiedzę bez skrupułów. Nasuwa się pytanie – czy przy tak dalece rozwiniętej inżynierii społecznej, jakiej doświadczamy obecnie – jesteśmy skazani na bycie zaczadzonymi intelektualnie istotami? Są wprawdzie takie „sole trzeźwiące”, które mogą większość z nas wyprowadzić na prostą, jednak mają poważna wadę – działają one ze sporym opóźnieniem. Są nimi patologie życia społecznego, które nieuchronnie będą narastać z czasem, a są efektem wcześniejszych zaniechań, przyzwoleń i bierności. Te patologie, tak wielu ludzi dotkną „do żywego”, że zmuszą ich ostatecznie do refleksji i otrzeźwienia, ale dla wielu z nich będzie już za późno. Już poznaliśmy jak działa ten mechanizm – na przykładzie ZSSR. Na początku było hasło „każdemu według jego zdolności, każdemu według potrzeb”, tylko nikt z rozpalonych entuzjastów „lepszego świata” nie zapytał wówczas – kto, komu i według jakich kryteriów będzie ustalał wielkość tych „potrzeb”. Potem były tylko płacz i zgrzytanie zębów. Zatem, czy ponownie musimy cierpieć, bo uwiedziona większość mówi TAK takim eksperymentom społecznym jak RÓŻOWA REWOLTA, GENDER i innym promującym osobliwą „tolerancję”? Jeżeli już dzisiaj marszu tej „rewolucji” skutecznie nie powstrzymamy, odpowiedz na powyższe pytanie będzie niestety twierdząca.

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

.........................................................

OGŁOSZENIA

Uwaga!
W sobotę 11 maja odbędzie się demonstracja przeciw realizacji
ustawy 447.
W Warszawie początek o godz. 14-tej przed budynkiem Rady MinistrówAl. Ujazdowskie
O demonstracjach w innych miejscowaściach powiadomię,
jeśli otrzymam odpowiednie wiadomości.

.........................................................

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

4 maja 2019 r. | Nr 18/2019 (409)

Wersja do druku

Lubomir - 09.05.19 20:20
Na kogo wskaże szatański paluch, ten popada w chaos i traci kontrolę nad samym sobą. Oby szatański paluch odsunął się od Polski. Niech lepiej czuwa nad nami palec Boży

Lubomir - 09.05.19 19:11
A my wciąż bawimy się w reformowanie wszystkiego. Reformujemy wciąż wywiad i kontrwywiad, historię i prawo. Z wszystkiego robimy permanentny cyrk w budowie, czyniąc Ojczyznę bezbronną, nawet na ataki wszelkiej maści życiowych niedorajdów. Państwo zaczyna przypominać Ogródki Działkowe, gdzie nawet kiedy ogłaszany jest zarząd komisaryczny, czy dymisja - tylnym wejściem wchodzi ten sam prezio-matuzalem. To wszystko ubliża dumie i wielkości Polaków i Polski! Złoczyńcy i notoryczne pasożyty czują się bezkarnie. Uznają państwo za swój prywatny folwark a Polaków XXI wieku - za swoich prywatnych niewolników!

Aaron Waxmann - 09.05.19 11:48
Ustawa 447 Just to nie wszystko. W ślad za tą ustawą Żydzi w USA przeforsowali ustawę o zwalczaniu antysemistyzmu w Europie zanumerowaną jako 672.
Tu rodzi się pytanie - jaki w tym interes narodowy mają amerykanie?
Widać z tego, że Żydzi wywijają Ameryką jak pies ogonem a raczej ogon wywija psem.
Wniosek nasuwa się taki, że ci wszyscy kongresmeni i senatorowie USA chodzą na smyczy bogatych żydów i uchwalają wszystko co im podsuną Żydzi. W języku fachowym nazywa się taki układ korupcją polityczną.
Czy Kapitol to jeszcze ostoja prawa i demokracji w USA?
Raczej chyba już nie. To raczej wyżerka koshernych milionerów i miliarderów. Aż prosi się żeby zacytować łacińskie spostrzeżenie "pecunia non olet". Kongresmeni i senatorowie chyba takiej postawie hołdują.

Realizacja ustawy nr 672 o zwalczaniu antysemityzmu w europie właśnie wchodzi w zycie. Żydzi zamierzają przy pomocy amerykańskiego prawa i dyplomatów USA wziąć krótko Polaków za twarz.

Kresy.pl :
Władze USA wysyłają do Polski pełnomocnika do spraw walki z antysemityzmem

Elan Carr to Specjalny Pełnomocnik Departamentu Stanu USA ds. Monitorowania i Walki z Antysemityzmem. Wkrótce przyjedzie do Polski.

Carr został zaprzysiężony jako Specjalny Pełnomocnik ds. Monitorowania i Walki z Antysemityzmem w zeszłym miesiącu, jak informuje portal Media Narodowe. Już 1 maja przybył do Polski by wziąć udział w organizowanym przez środowiska żydowskie Międzynarodowym Marszu Żywych. Jednak już wkrótce Carr ma znów pojawić się w naszym kraju. W dniach 7-9 maja amerykański urzędnik złoży wizytę w Polsce i na Węgrzech.

Carra ma zadanie w obu krajach spotkać się z ich władzami, ale też z liderami miejscowych społeczności żydowskich. Na podstawie zebranych informacji ma doradzać szefowi amerykańskiej dyplomacji.

Carr był w przeszłości prokuratorem pracującym w Los Angeles. Pochodzi z rodziny żydowskiej, której korzenie sięgają Iraku. Jeden z jego przodków, Adballah Somekh był w XIX wieku naczelnym rabinem Bagdadu. Jego dziadek wyemigrował do Izraela w 1950. Stamtąd jego rodzina trafiła do USA. Carr otrzymał wykształcenie w szkołach żydowskich i mówi płynnie po hebrajsku.

Sekretarz stanu Mike Pompeo dał się poznać z wywieranie na Polskę presji w sprawie wypłacenia organizacjom żydowskim z USA pieniędzy za wartość tak zwanego "mienia bezspadkowego", czyli mienia należącego niegdyś do obywateli II RP żydowskiej narodowości, którzy zginęli w czasie drugiej wojny światowej nie pozostawiając spadkobierców. Pompeo w czasie pobytu w Warszawie na konferencji dotyczącej Bliskiego Wschodu, jak odbyła się w lutym, wezwał władze Polski do uchwalenia specjalnej ustawy, która umożliwiłaby pokrycie roszczeń organizacji żydowskich.

za:
medianarodowe.com/brandeiscenter.com/kresy.pl

Lubomir - 06.05.19 19:54
Trzeba wciąż robić wszystko, żeby na arenie międzynarodowej nie było osób, narodów i państw - działających poza prawnie i ponad wszelkimi prawami. 'Nadludzi' już znamy z przeszłości. Okazali się człekokształtnymi bestiami a nie jakimiś wyjątkowymi ludźmi

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Stycznia 1983 roku
Zmarł Louis de Funes, popularny francuski komik (ur. 1914)


27 Stycznia 1948 roku
Urodził się Stanisław Tymiński - polski polityk, kanadyjski biznesmen, kandydat w wyborach prezydenckich w 1990 i 2005 roku


Zobacz więcej