Poniedziałek 21 Października 2019r. - 294 dz. roku,  Imieniny: Celiny, Janusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.03.19 - 23:46     Czytano: [617]

Dział: Godne uwagi

Usunięto scenę z krzyżem

Podczas tegorocznej Eurowizji w Tel Avivie Polskę reprezentować będzie damski kwartet „Tulia” ze Szczecina. Zespół tworzą Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka i Tulia Biczek. Podczas konkursu wykonają utwór „Fire of Love (Pali się)”, a konkretnie nową wersję tej piosenki, przygotowaną specjalnie na potrzeby konkursu. Do tej okolicznościowej wersji powstał także osobny teledysk, łudząco podobny do starego klipu. Czym się wobec tego różnią oba teledyski? Otóż w "nowej" wersji... usunięto scenę z krzyżem, którą widzowie mogli zobaczyć w pierwotnym klipie.

Sprawę jako pierwszy zauważył Miłosz Lodowski, o czym poinformował na Twitterze.

To prawda, że w Klipie Tulii Pali się (Fire of love) na Ojrowizję podmieniono teraz klatki w klipie by krzyż się nie załapał?

- pyta Lodowski. Do wpisu dołączył linki do teledysków i screen z kadru.

no ludkowie - to mamy przykład dyskryminacji...

- konkluduje.

Sprawdziliśmy oba teledyski i okazało się, że faktycznie - w pierwotnej wersji teledysku kadr z krzyżem pojawia się w od 00:09 do 00:12.Poniżej wersja przygotowana na Eurowizję. W/w scena została po prostu wycięta.Tyg. Solidarność

Wersja do druku

podzia - 19.03.19 19:49
No i ? Czasem mam wrażenie, że ludzie naprawdę nie mają problemów tylko zastanawiać się gdzie jest krzyż. Otóż nie ma go i tyle, zresztą chodzi tylko o ten jeden teledysk. No i wytwórnia nie ma nic wspólnego z tą sprawą, zresztą jak sama nazwa mówi wydawca=wydaje a nie produkuje itp

Jan Orawicz USA - 18.03.19 17:49
Jeżeli dorosły i normalny człowiek nie kapuje,że jest stworzeniem
Bożym,to wydaje o sobie świadectwo,że jego logiczne myślenie jest
ograniczone! A zjawiska nadprzyrodzone,które występowały i nadal
wystpują na naszym świecie, stanowią dowody na istnienie Boga!
W moim - już dość długim życiu,które dobiega końca miałem szczęście
przeżyć kilka zdarzeń nadprzyrodzonych - w czasie wojny i po wojnie!
Żyjąc w USA na ścianach mieszkania ukazały się dwie biało-czerwone
chorągiewki.Jedna o rozmiarach + - 40 x 60cm. W następnym dniu-
na przeciwległej ściennie ukazała się mniejsza chorągiewka biało-czerwona
o rozmiarach+- 15x25.To są moje dowody na istnienie naszego STWÓRCY!

Aaron Waxmann - 18.03.19 9:21
Panie Panasiuk!
Sejmu nie trzeba przenosić do Izraela. Kneset już dwukrotnie obradował w Polsce bez zgody tubylczego rządu. Nawet samoloty izraelskie latały nisko nad Oświęcimiem bez zgody "polskich" władz.
Jak już powiedziałem KNESET obradował w Krakowie na WAWELU a Polskę reprezentował w tych żydowskich obradach młody wówczas poseł, członek PiS pan Andrzej DUDA, obecny prezydent tubylczego bantustanu.

Więc po co przenosić stolicę do Tel-Avivu kiedy to sami Żydzi są tak bardzo operatywni i mobilni wg zakrzyknięcia "gdzie my tam ziemia Izraela".
Wielu z nich marzy o ziemi od rzeki wielkiej Nil i rzeki wielkiej Eufrat po Bałtyk.
Knesetyzacja Sejmu jest daleko zaawansowana, nieprzewidywany finał to tylko kwestia czasu.
Czekamy tylko na złożenie sprawozdania przez departament stanu USA na jesieni br. w kwestii realizacji żydowskich roszczeń majątkowych dotyczących mienia żydowskiego żydów zamordowanych przez okupantów w Polsce.

Pan sekretarz stanu Micke Pompeo ma sprawozdać Kongresowi USA jak Polska realizuje te żydowskie zachcianki.
Bagatela! Chodzi o żądania od Polski kwoty ok. 330 mld $.
Amerykanie zobowiązali się ustawą 447 Just, że żądania żydowskie zostaną zrealizowane co do centa.
Do tego żydowskiego skoku na kasę zmusza nas Polaków nasz najważniejszy sojusznik i przyjaciel czyli USA, od którego kupujemy paliwa i broń na kwoty w miliardach dolarów w ramach dywersyfikacji dostaw.
Tak jak Szwajcarię obrabował żydowski, złodziejski syndykat Bronfmanna (AIPAC) tak teraz teraz Polskę planuje obrabować żydowska mafia przemysłu holokaustu pod dowództwem Ronalda S. Laudera (obecny szef AIPAC - American Israel Public Affairs Committee). Na marginesie dodam, że dzieci M. Morawieckiego uczą się w żydowskiej szkole Fundacji właśnie ! Laudera-Morasha.
Całość akcji wspiera rząd Netanjahu w Izraelu oraz prezydent Trump, który zatwierdził ustawę nr 447 JUST.
Czy Polacy mogą się przeciwstawić temu zaplanowanemu przez Żydów rabunkowi?
Wydaje się, że jest już za późno. Rząd PiS-u przespał najważniejszy moment, tj. okres procedowania ustawy 447 JUST w Senacie i Kongresie.
Prawdopodobnie z wyrachowania. Rozpaczliwe próby ratowania sytuacji czyniła Polonia amerykańska ale bez wsparcia z Warszawy a raczej mieliśmy do czynienia z pewnego rodzaju dywersją wykonaną przez pana ministra Magierowskiego, który niedługo potem został ambasadorem RP w Izraelu.

Uważam jednak , że dużo będzie zależeć od nastrojów społeczeństwa polskiego i opinii publicznej. Tylko zbiorowy protest narodu oraz negatywne nastroje społeczeństwa polskiego wyrażone w zdecydowany sposób mogą zapobiec żydowskiemu rabunkowi narodu i państwa polskiego.

Amerykanie będą się chyba liczyć z nastrojami i polską opinią publiczną.

Dziękuję za spostrzegawczość wielce szanowny panie Panasiuk.

agnieszka - 17.03.19 21:32
Skoro trzeba było to tak zrobili. Tylko nie ma sensu w całą aferę wplątywać wytwórni Universal Music Polska, bo oni nie mają nic wspólnego z całą aferą a im nie mało się dostało

Lech Galicki - 13.03.19 23:26
Przy okazji refleksja: Oczywiście, krzyże trzeba zdjąć. Przede wszystkim w Polsce, bo tutaj jest ich w Europie najwięcej, tu wrosły mocno w Lechitów ziemię ojczystą, ojcowiznę. Przecież bolszewicy robili to dużo brutalniej, bez prawa, które uzasadniałoby ich postępowanie, z przewodnim hasłem : "religia opium dla ludu" - mordowali chrześcijan, przy okazji zdejmując i paląc krzyże. A teraz to zupełnie inna kultura, zachodnia, eropejska demokracja w aksamitny, delikatny sposób zdejmie owe krzyże, bo przecież tak dłużej nie może być. To znaczy jak...?

W Panasiuk - 13.03.19 20:23
A może by przenieść tam nasz sejm?

Lech Galicki - 13.03.19 15:47
To niedopuszczalne. To wyrywanie z krajobrazu Polski znaków naszej tożsamości. Schizofrenia. Sugeruję: nie brać udziału w festiwalach, takich festiwalach nietolerancji, wywierania presji na uczestników i nienormalności.

Jan Orawicz - 13.03.19 3:18
Temu czart kadzi,
któremu Krzyż wadzi!!
A takich mamy wielu
W spadku po PRL-u!

Lubomir - 12.03.19 8:20
To już chyba powoli centrum Europy przenosi się do Tel Awiwu i okolicy. Włoski wyścig kolarski Giro d'Italia rusza w Jerozolimie, spotkanie państw Grupy Wyszehradzkiej na ziemi judzkiej. Teraz dochodzi Eurowizja w Izraelu. Trzeba chyba nanieść poprawki na mapie Europy. Żeby chociaż Tour de Pologne nie rozpoczynał się na Pustyni Judzkiej. W końcu my w Polsce też mamy swoją własną pustynię, Pustynię Błędowską. Geografia nie powinna być kwestią politycznej mody, ani nacisków czyjegoś lobby

Wszystkich komentarzy: (9)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21 Października 2007 roku
Odbyły się przedterminowe wybory parlamentarne, które wygrała Platforma Obywatelska


21 Października 1963 roku
Józef Franczak ps. "Lalek", ostatni żołnierz podziemia antykomunistycznego, zginął w obławie SB i MO


Zobacz więcej